Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Геори Ковачев

Глас в мозъка (Voice to Skull (V2K)) - Вече има жертви и в България!!!

Препоръчан отговор

преди 12 часа, ДИоNД написа:

Има вятър е екът се разнася ... :) Слагаш ушанката и не го чуваш ... :) и се установи, че каската усилва въпросната свирня ... :) която резонира в мозъка и се получава конспирация нова ... :) 

Аха кат в оная тема

преди 10 часа, Белгиеца написа:

За съжаление скоро няма да им спрат слуховите халюцинации, освен ако не ги набарат ония с белите престилки, заради някакви други техни изяви и почнат да ги тъпчат с "лекарства" зад решетките на някоя лудница.

Само дето ония с белите престилки не си вършат работата та за тва такива със свиреши глави си пишат тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама те тия със свиреши глави не са опасни за обществото и не ги затварят ако не буйстват, даже и не нужно да са шизофреници за да им свирят ушите, може само парафрения да е и си живеят почти нормално, ако си траят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Белгиеца написа:

ама те тия със свиреши глави не са опасни за обществото и не ги затварят ако не буйстват, даже и не нужно да са шизофреници за да им свирят ушите, може само парафрения да е и си живеят почти нормално, ако си траят

Само дето пишат във форумите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че пишат е добре, не става аз да почна да ви чета списъка със всичките отклонения в поведението.
А като пишат първо те, ми дават повод да се изкажа и им лепна точната диагноза.
Така читателите ще знаят, че чуващите гласове са чалнати само на тая тема, а иначе си вършат работата нормално.
Един вид, няма да ги е страх от чуващите гласове, ако не са агресивни и побойници.
Па даже и не е заразно, можеш да я сгушкаш някоя такава на плажа и нищо няма да ти стане.
(освен ако не вземеш да се влюбиш в нея, щото е милионерка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен  ми е интересно какво чуват в тези гласове, какво има казват или им пеят, което никъде не е споделено като информация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да не е споделено бе, чети дебелите книги относно персекуторната парафрения и допълни и с разните видове паранои.
Най-често чуват себеотносни коментари, някой обсъжда тяхното поведение.
Например кибичи си засегнатото лице пред радиостанцията и чува следното:
"глей го тоя сега пак ще си лафи с изкуфели руснаци" или "ето пак са му са се омотали кабелите по масата" или "жена му пак му е скрила списъка с ... нещо си"
То е като сънищата малко, ама са си будни. Квото можеш да сънуваш при страх от нещо, те си го чуват по сред бял ден. Един вид сами си говорят на себе си и си се плашат или критикуват и т.н.
А може и да чуват натрапчиви гласове, повтарящи се месеци наред. Например че Боко ще разкарва Цвъки, са могли да го чуват като репортаж от посещението на някой си там дърт президент някъде си. Тяхното подсъзнание си е изкарало акъла от нещо и после си им го повтаря до втръсване.
Да не ти дава господ-човекомразец и ти да почнеш да ги чуваш, че отиде ти кефа от крастата по SW.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alletheya написа:
Ако са позволили да ви слагат импланти в зъбите и да ви облъчват ще ви тормозят. Защо мене не ме облъчват и не ми говорят такива ''Черни и Бели'' ... Ако някои си имат микровълнови печки , микровълнови рутерчета с Wifi , wifi в телевизора в лаптопа и всички включени .Моля, нека да им говорят и да ги тормозят.Пада им се се на такива. Детективските  агенции те обикновенно правят тези неща ,а после си търсят жертви и наивници за да ги оправят. Решението е супер просто. Екраниране с електромагнитна боя на къщата.Носене на шапка в която отвътре зашивате слой тънко фолио от мед и алуминий. Отрани на шапката на ушите зашивате 2 малки огледалца намазани няколо слоя с  метализирано Крилон-покритие. Залепвате ги отвътре в шапката на ушните миди огледалната част навън.И  ги облицовате с плат за да не драскат. Така  си ходите с шапчицата защитени. И да ви пуснат лазер в ушите ще им се върне обратно. И  да опитат да ви пипат мозъчните вълни ще ударят в медта и алуминият. Вкъщи няма как да влезнат щом няма устройства.С тази шапка само не трябва да ходите в лошо и дъждово /грамотевично време.За да не ви убие някой гръм.И  така защитени ще сте Cool. Вкъщи екранирани навън екранирани ако все още чувате някакви гласове редно е най накрая да посетите някоя болница  И Белгийците трябва да изкарват пари със ония зелените книги.Това е на 100% всичко ,което може да направите за защита.

Това  трябва да се пробва от жертвите на  Voice to Skull (V2K)

на 8.12.2019 г. в 18:14, Alletheya написа:

ако все още чувате някакви гласове редно е най накрая да посетите някоя болница

Значи  какви  са симптомите, че сте облъчвани  от  микровълните на  тази технология? 
1. Първо усещате  голямо напрежение в  слепуочията.
2. Усещате дискомфорт в мозъчната кора. 
3. В някои случай имате и главоболие.

Как да си мисли жертвата, че  има  психологичен проблем ( чува гласове ) ? Когато жертвата усеща всичко това.
И също  чува как манипулаторите обсъждат какво правят с него. 

Въпросът  е какъв детектор може да използваме да засечем сигнала ? 
Ако  има  хора, които са запознати технически не да  пишат каква техника може да използваме, за да засечем сигнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, AAUUXX написа:

На мен  ми е интересно какво чуват в тези гласове, какво има казват или им пеят, което никъде не е споделено като информация. 

Ти чуваш гласовете на хората които те облъчват. Тези хора  постоянно те провокират и пробват да те манипулират във всяка една ситуация. Това е в общи линии. 
До колкото знам  хората, които  имат психологичен проблем  чуват гласовете на познати  приятели  и т.н нищо общо с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Геори Ковачев написа:

Ти чуваш гласовете на хората които те облъчват. Тези хора  постоянно те провокират и пробват да те манипулират във всяка една ситуация. Това е в общи линии. 

Няма смисъл и логика в това, за какво му е на някой да те провокира да направиш нещо и какво ще спечели от това, освен всичко трябва да те познава или да е добре запознат с това на какво би се поддал, за да се възползва по начина за който казваш. Ако манипулацията не бе индивидуална, а масова по- има смисъл да се прави, но в случая си е нищо повече от психически проблем. Интересно ми беше в какво точно се състоят тези провокации, тоест ако някой иска да ви накара да направите нещо, то той трябва да знае че вие искате същото, ако няма такъв който да зане това то този който ви кара да правите нещо е само във вашата глава и съзнание. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да им почнат слуховите халюцинации, тези с психичните проблеми са били вече с параноиден характер ( без да са са били същински паранояци) и също са имали лека манийка да си въобразяват, че те са значими и различни от обикновените хора.
Психически здрав човек е в състояние да разсъждава логично и да си даде сметка, че чува слухови халюцинации създадени от собственият му мозък, поради някакви си биологични причини.
Да се опитваш да му даваш логически доводи на човек с психически отклонения е абсолютно неработещо.
Ще ти носи от 9 кладенеца вода да ти доказва, че точно той е много важен и заради това него са го избрали да го тормозят. Един вид, на него му върши добра работа да вярва че е тормозен от външни сили, това му засилва вярата в неговата значимост.
Човекът пуснал темата би бил безкрайно нещастен, ако случайно изведнъж спре да чува гласове. Направо ще откачи, щото ценностната му система се е изградила върху налудността му и изведнъж "увисва в безтегловност" и няма на какво да вярва. Ама как така не го тормози повече никой, как се осмеляват тези мръстници да го зарежат и да предоставят славата на други богоизбрани ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

Преди да им почнат слуховите халюцинации, тези с психичните проблеми са били вече с параноиден характер

Мисля, че влияние оказва и свободното разпространение на дезинформация, заедно с информацията, със сегашния бум на технологиите на комуникация. Не е задължително дезинформацията да е с произход от манипулиращи с определена цел източници. Всяко невярно разбиране, логическа грешка или фантазия може да е дезинформация. Също така вярно, но индивидуално и субективно усещане, ако се обобщи като характерно за всички, може пак да е дезинформация.

Като вземем предвид, че личният живот на все по-мнозина все повече протича в мрежата, виртуала, въображаемото, и ти си сам пред компютъра, сам... мисля, че възниква желание да обогатиш такъвия си личен живот с малко бръмбари в главата, добре дошли от мрежата. Иначе за мнозина би било скучно, защото главите и душите на все повече хора са все по-празни, останали неразвити, на детско ниво. Ако си сред петима човека в разговор на живо, постоянните скептични, най-малко, усмифчици или реакция на досада, ти влияят донякъде отрезвяващо.

П.П. Да, и в стремеж за "лайкове", създаващи усещане за някаква твоя значимост, най-лесното е хвърляне или предаване на бомбастична непроверена дезинформация ... аз на теб лайк, ти на мен... образува се вече група, което подсилва още повече чувството ти за обществена значимост... стадо овце, ако са разярени, леко могат да се справят с вълка... та разбирате накъде бия...

Живейте малко повече реален живот, хора.

Редактирано от Ьрмалоу (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, AAUUXX написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Alletheya написа:

Незнам какво искаш  да кажеш с това. 

До колкото  разбрах представете си, че сте се събрали  някъде  и  3-4 човека не спират  да те подиграват  и ти подиграват всяко  едно  движение, и тези подигравки ги чува  само жертвата и всичко  това се случва дистанционно. И всеки ден не спират да те облъчват  за да може постоянно  да ти чуват  мислите. 
Престъплението  е брутално! 

Ще продължавам да събирам  информация  от  жертви  на този  вид престъпление  и ще ги публикувам тука.
Ако  успеем  да намерим  начин  как да се защитаваме  от този  вид престъпления  ще е чудесно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Геори Ковачев написа:

До колкото  разбрах представете си, че сте се събрали  някъде  и  3-4 човека не спират  да те подиграват  и ти подиграват всяко  едно  движение, и тези подигравки ги чува  само жертвата ...

Ако  успеем  да намерим  начин  как да се защитаваме  от този  вид престъпления  ще е чудесно. 

Точно така е, гласовете са себеотносни, отнасят се до жертвата, някой я коменира и т.н.
Е, ти така хубавко си признаваш че си жертва на слухови халюцинации, ама няма кой да ти помогне ако си кротък.
Можеш да отидеш да ти направят скенер с направление от невролог, щото ти при психиатър няма да искаш да отидеш, поне да ти кажат, че нямаш никакъв тумор у главата за вадене. Ако няма нищо биологично за изрязване и вадене, еми оправяш се сам както знаеш с халюцинациите. И най-вероятно нищо няма да успееш да подобриш през следващите няколко години, ако отказваш да приемеш че става въпрос за халюцинации. 
А "престъпниците" няма да ги намериш, успокой се !
Едни други чакат вече 2000 години да им се покажел един разпнат еврейн, ама няма да го дочакат, щото вярват на измишльотини създадени от други хора. Ти пък вярваш на твоите си измишльотини и си намерил начин да се докопаш до готова скалъпена от други страдащи от халюцинации хора, чисто нова модерна и псевдо-технологична вяра.
Що не спретнеш направо една нова секта, я виж сиентологията така е създадена от един болен мозък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

Точно така е, гласовете са себеотносни, отнасят се до жертвата, някой я коменира и т.н.
Е, ти така хубавко си признаваш че си жертва на слухови халюцинации, ама няма кой да ти помогне ако си кротък.
Можеш да отидеш да ти направят скенер с направление от невролог, щото ти при психиатър няма да искаш да отидеш, поне да ти кажат, че нямаш никакъв тумор у главата за вадене. Ако няма нищо биологично за изрязване и вадене, еми оправяш се сам както знаеш с халюцинациите. И най-вероятно нищо няма да успееш да подобриш през следващите няколко години, ако отказваш да приемеш че става въпрос за халюцинации. 
А "престъпниците" няма да ги намериш, успокой се !
Едни други чакат вече 2000 години да им се покажел един разпнат еврейн, ама няма да го дочакат, щото вярват на измишльотини създадени от други хора. Ти пък вярваш на твоите си измишльотини и си намерил начин да се докопаш до готова скалъпена от други страдащи от халюцинации хора, чисто нова модерна и псевдо-технологична вяра.
Що не спретнеш направо една нова секта, я виж сиентологията така е създадена от един болен мозък.

Не спираш да пишеш глупости. 
И тука грешиш, че съм жертва на слугови халюцинации. Няма да ти обръщам внимание. 

Този  човек  и той  ли има слугови халюцинации.

на 8.11.2019 г. в 22:12, ivpetrov написа:

И аз съм чувал за този човек Черния. Знам, че е намерил някакъв начин да следи хора и по този начин събира информация за тях  и е рови в личния им живот. Ще видя да се запозная  малко с въпросната технология V2K. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Геори Ковачев написа:

Не спираш да пишеш глупости. 

Този  човек  и той  ли има слугови халюцинации.

Цитат

на 8.11.2019 г. в 22:12, ivpetrov написа:

И аз съм чувал за този човек Черния. Знам, че е намерил някакъв начин да следи хора и по този начин събира информация за тях  и е рови в личния им живот. Ще видя да се запозная  малко с въпросната технология V2K. 

Разказвала му една лелка на пазара, хъм? :D :D

Кой ли пише глупости? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎10‎.‎12‎.‎2019‎ г. в 19:19, AAUUXX написа:

Освен "конспиративното" което е заложено в темата, то има и съвсем малка доза реални звуци които се пораждат в следствие на по-чувствителни сетивни рецептори.

Ще се опитам, да дам пример с нещо от събитие с което съм се сблъсквал аз лично някъде в миналия век.

Случката е:

Един ден сядайки на компютъра и включвайки го, една колежка каза да го изключвам и да не го включвам когато тя е в помещението, защото чува дразнещ звук. В помещението имаше и други компютри и по мое мнение шумяха по еднакъв начин, но не и за нея. Учудих се, но запомних случката.

В последствие пусках различни компютри, като внимавах да не ме забележи въпросната колежка какво и кой компютър включвах. Един ден видях, че тя е с гръб, бе се концентрирала върху някаква работа на нейния компютър (който по мое мнение шумеше еднакво с другите) и пуснах въпросния, а тя без да се обръща и т.н. директно ми каза да го изключа. Тя бе с по-чувствителни слухови рецептори.

Дозата реалност, която съществува е интерпретирана в темата, защото темпа на изостряне на сетивните рецептори на човек е в пъти повече отколкото в миналото. В повечето случаи това довежда до определени изменения на психиката на човек, защото се опитва да намери подобие или начин за премахване на възникналите дразнения. Едни хора намират подобие, че това е някакъв глас, който определени други хора искат да ти натресат някаква информация в подсъзнанието без да е минало през съзнанието.

Обобщено: Фобия от, някой те преследва и ти мисли злото. За това са виновни новите технологии и т.н. Това не е нищо друго, освен параноята от 25-тия кадър ... ;) от миналия век. Нещата може да са по-прости. Определени хора са пристрастени към някакъв вид психотронно вещество. Друга тема.

Уместен е въпроса какво чуват, но уви, никой журнал или човек занимаващ се с журналистика не ще даде адекватен отговор. За него е по-важно, че по темата се говори, т.е. прави се вид допитване и т.н. За журналиста целта му е постигната и не е важно истината, а по-важно да се докаже пред себе си. Да събере множество мнения на определен кръг от хора и си направи статията. В случая ползва някаква статия създадена от някой. Прочетете въпросната статия и си кажете мнението. Де факто генерира импулс към прочитане на вид статия.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яяя темата на свирешите глави бая напреднала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 важни стъпки  които е добре да предприемете ако сте жертва на  Voice to Skull (V2K)

https://eufreeyourmind.wordpress.com/

Тука  е  даден  един  начин  как може да блокирате  сигнала от  Voice to Skull (V2K) 

https://hackaday.com/2006/12/25/wave-bubble-portable-rf-jammer/
http://www.ladyada.net/make/wavebubble/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Геори Ковачев написа:

Тука  е  даден  един  начин  как може да блокирате  сигнала от  Voice to Skull (V2K) 

https://hackaday.com/2006/12/25/wave-bubble-portable-rf-jammer/
http://www.ladyada.net/make/wavebubble/

С тази мощност ще навреди повече на човек от да помогне, още повече как се блокира сигнал на който не се знае носещата му честота е въпрос над които е добре да се мисли. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

С тази мощност ще навреди повече на човек от да помогне, още повече как се блокира сигнал на който не се знае носещата му честота е въпрос над които е добре да се мисли. 

Ти  какво  предлагаш? Как устройство може да се разработи за да се блокира сигнала. 

"noah1" в този  сайт   https://hackaday.com/2006/12/25/wave-bubble-portable-rf-jammer/  е дал добър коментар как  жертвите на Voice to Skull (V2K)  чуват гласовете в главата си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Геори Ковачев написа:

Ти  какво  предлагаш? Как устройство може да се разработи за да се блокира сигнала. 

Нищо не предлагам, казвам какво е нужно за да се случи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, AAUUXX написа:

блокира сигнал на който не се знае носещата му честота

Как може да разберем  каква е честотата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Геори Ковачев написа:

Как може да разберем  каква е честотата?

Като попитате тези които я излъчват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...