Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Геори Ковачев

Глас в мозъка (Voice to Skull (V2K)) - Вече има жертви и в България!!!

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Acnekt отговори точно и ясно. Иначе на постващият ще кажа да спре наркотиците. А и вече с тази неграмотност и незнание, която се шири ще има все повече подобни теми и безумия. Оставям всеки да си носи кръста и да си живее в страх и съмнения. Всеки сам си избира как да живее. Ти най-добре знаеш защо,

Да така е и аз това казах отдеве пък и ако имаше такава технология би би била скрита а не тупната в нета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Да така е и аз това казах отдеве пък и ако имаше такава технология би би била скрита а не тупната в нета

То няма нужда от такава технолгия. Виждаш вече колко лесно се маниполира над 90% от населението на Земята. Незнанието, липсата на логическо мислене и неграмотността са най-страшните оръжия. И те се ползват с огромна сила. Таказва, сила че дори и да има всичко в интернет, с което човек може да се обучи и развие той пак не желае да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, acnekt написа:

Всички хора имат по две уши и по един мозък

Абе всички имат, ама на някои явно е излишен, само им пропилява 25% от енергийните разходи на тялото :D

Антиваксър, веган, трансджендер, неолиберал, плоскоземец и т.н може да си и без мозък, не е нужен за тези роли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Геори Ковачев написа:

Да можеш да използваш и  оловно или медно фолио но това не може да те предпази  на 100% от проследяване.

Нищо не може да те предпази напълно от проследяване. Щом те има, значи можеш да бъдеш проследен. Не виждам обаче какъв е проблемът? А ако чуваш гласове, причините могат да са няколко и съвсем различни, и да се поставя всичко под общ знаменател, защото било възможно, е несериозно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, acnekt написа:

Защо друг не ги чува тези звуци. След като приемникът е един и същ? Всички хора имат по две уши и по един мозък. Каква е разликата? 

Защото теорията е, че вълната е насочваща се към определен обект. Цялата работа е пълна измислица и глупост, ако някой чува гласове то не е защото някой от някъде стои с антена и микрофон, а защото му се е разковала дъска от дюшемето, може и две да са разбира се  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AAUUXX написа:

Защото теорията е, че вълната е насочваща се към определен обект. Цялата работа е пълна измислица и глупост, ако някой чува гласове то не е защото някой от някъде стои с антена и микрофон, а защото му се е разковала дъска от дюшемето, може и две да са разбира се  

Не става въпрос за хората който  имат  гласове в главата. Там работа е ясна. :)

Еко един от начините как може да диагностицирате (Voice to Skull (V2K))
https://allpoetry.com/journal/12814527-How-to-Diagnose-V2K-in-a-so-called-Voice-to-skull-Victim-by-Poetess12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Геори Ковачев написа:

Не става въпрос за хората който  имат  гласове в главата. Там работа е ясна. :)

Еко един от начините как може да диагностицирате V2K
https://allpoetry.com/journal/12814527-How-to-Diagnose-V2K-in-a-so-called-Voice-to-skull-Victim-by-Poetess12

И как точно се диагнстицира? Мислиш че късите вълни излъчени от някой отразили се в теб остават в теб??? Пълни глупости е това дето някой си мисли за възможно, а реално има психично заболяване. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 минути, AAUUXX написа:

И как точно се диагнстицира? Мислиш че късите вълни излъчени от някой отразили се в теб остават в теб??? Пълни глупости е това дето някой си мисли за възможно, а реално има психично заболяване. 

Е ти не си запознат сега. Ефектът даже се увеличава заради Плоската Земя. УКВ вълните отиват до Слънцето и то като пръдне или кихне ги връща удесеторени и само да те пипнат и силата на гласовете се увеличава. Дори Фарадеевият кафез не може да те предпази. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Е ти не си запознат сега. Ефектът даже се увеличава заради Плоската Земя. УКВ вълните отиват до Слънцето и то като пеъдне или кихне ги връща удесеторени и само да те пипнат и силата на гласовете се увеличава. Дори Фарадеевият кафез не може да те предпази. 

Аз за друго се зачудих, дали тези дето чуват тези къси вилни дали чуват ефирно радио по същия начин, щото ако да им завиждам, а и също стерео, 5.1 или 7.1 е звука :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, AAUUXX написа:

Не е лошо да се запознаеш  малко  по-подробно по тази  тема, щом  се занимаваш  е електроника може да ти е интересно  точно как става ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Геори Ковачев написа:

Не е лошо да се запознаеш  малко  по-подробно по тази  тема, щом  се занимаваш  е електроника може да ти е интересно  точно как става ...

Точно защото се занимавам с електроника пиша че е глупост което се твърди. 

Цитат

Радиовълните са електромагнитни вълни с дължина на вълната ламбда (λ) от 100 km до 0,1 mm. Използват се за предаване на информация (говор, музика, изображения). Създават се около проводник, в който протича променлив ток с висока честота и се излъчват чрез предавателна антена. Характерът на разпространението им в земната атмосфера зависи от дължината им. Попаднали върху приемна антена, индуцират в нея сигнали, подобни на тези, които са били генерирани от източника им.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Радиовълни

Хайде сега да  ми обясни някой къде в главата е приемната антена и декодера за да се чуе глас, музика или каквото и да е друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, acnekt написа:

Защо друг не ги чува тези звуци. След като приемникът е един и същ? Всички хора имат по две уши и по един мозък. Каква е разликата? 

Може да прочетеш  коментара на "anon" в тази  статия.  Ако  тема ти е интересна може да прочетеш  и цялата статия.

https://www.learning-mind.com/remote-neural-monitoring-how-they-spy-on-your-thoughts/comment-page-7/?unapproved=347042&moderation-hash=3115c3ffa7bdb55a163d3fa7d2e66b02#comment-347042

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Геори Ковачев написа:

Може да прочетеш  коментара на "anon" в тази  статия.  Ако  тема ти е интересна може да прочетеш  и цялата статия.

https://www.learning-mind.com/remote-neural-monitoring-how-they-spy-on-your-thoughts/comment-page-7/?unapproved=347042&moderation-hash=3115c3ffa7bdb55a163d3fa7d2e66b02#comment-347042

Вземи потърси по-сериозни източници, медицински най-вече. Информирай се за това в какъв диапазон са мозъчните импулси, с какъв обхват и т.н. Защото в тези глупости от линка, всеки лекар, биолог или разбиращ малко повече от физика веднага ще открие поне дузина слаби места. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AAUUXX написа:

Хайде сега да  ми обясни някой къде в главата е приемната антена и декодера за да се чуе глас, музика или каквото и да е друго?

Абе антената мога ти кажа къде е ама ще отнеса банана ама декодера не се сещам къде е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния такъв случай, на който съм пряк свидетел - извън виртуала имам предвид - към момента вече живее в ужасна мизерия и извънземните не го оставят на мира. А време оно беше готин тип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е сериозна!И доказателство за това са "Зона 51" в Невада и Бермудския триъгълник.И триъгълника някъде там около САЩ и Куба!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, ivan_pop написа:

Темата е сериозна!И доказателство за това са "Зона 51" в Невада и Бермудския триъгълник.И триъгълника някъде там около САЩ и Куба!

Измежду изброените истинска загадка е само един триъгълник, но той се намира на друго място.

на 4.11.2019 г. в 19:28, AAUUXX написа:

Ако започнеш да хващаш и HBO - пиши ми! Заинтересован съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niam-niam написа:

Измежду изброените истинска загадка е само един триъгълник, но той се намира на друго място.

Я дай повече инфо за този триъгълник, че аз май не съм чувал за него?Да не е някъде по човешкото тяло въпросния триъгълник?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niam-niam написа:

Ако започнеш да хващаш и HBO - пиши ми! Заинтересован съм.

Пиши ме и мен в сметката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм чувал за този човек Черния. Знам, че е намерил някакъв начин да следи хора и по този начин събира информация за тях  и е рови в личния им живот. Ще видя да се запозная  малко с въпросната технология V2K. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убедете комшиите и изключете всички WIFi мрежи в близост до вас на вашите направо им извадете Wifi безжичните платки от лаптопите ,а телевизорите *там се  изключва като се откачва куплунг) подменете интернета през wifi с такъв през мрежовата букса през екраниран UTP кабел.Не гледайте телевизия, освен филмите ,които сте си свалили. Не гледайте филми с насилие и ужаси. Телефона вечер не спете с него ,а го изключвайте и го слагайте в стая далеч от вас.Даже му изкарвайте батерията.и в друга стая. Смарт часовници и такива на боклука направо. Ако живеете до клетка на GSM по добре намерете си нова квартира там няма екраниране. Ще модулират каквото решат в главата ви. Вечер след 8часа трябва да спите и така психически ще сте по стабилен. Ходете всред природата на чисти места с езеро вода река ...Хванете едно дърво и го дръжте така 20 мин. Спрете всяиакъв алкохол наркотици и събстанции упойващи или хапчета. Чиста храна.Много вода по 2-3л на ден.Много слънце то модулира цялостно .Екранирайте със специални материали електронепроницаема боя ,филио ...стаята в която спите и я занулете с медна жичка долу на 2-3 м под земята.5 G ще е технологията  с която ще ни тормозят и контролират  и все повече ще стават тези случаи с контролирано поведение и чуващите гласове. Вече излъчвателите им са деплойнати навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към горното бих добавил само всеизвестното "Не прекалявайте с предпазването и се грижете за здравето си общо. Ако вече чувате гласове, потърсете медицинска помощ."  и накрая "В мрежата има много глупости, лъжи и налудности"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Търсещ истини написа:

....Ако вече чувате гласове, потърсете медицинска помощ."  и накрая "В мрежата има много глупости, лъжи и налудности"

Следва да се поправиш !:nono:

За такива дето не чуват гласове , народът е казал :

" Не чува Петеля ! " :nono:.....Ти чуваш ли го...Петеля ? :lol6:

Сега , като си пиша тук , чувам гласа ти - разговарям със себе си....поради това , трябва ли да ходя на доктор ?.....:angry:

............................................

Хайде , хайде ! Не се впрягай ! Да чуваш Петеля е нещо друго !....  :lol6:

Трябва да се прави разлика , аджеба какви гласове чуваш ! :nono:

...........................................

"Пищят" ми ушите - всеки го знае как е , като свистене на телевизор . Аз си мислех , че е сигнал от Космоса.....на извънземни предаване . Докторът каза - от възраста е , няма лечение . Свиквай и не му обръщай внимание ! ....Свиквам ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чел съм за случаи на метални парчета в главата, улавящи предаванията на радиото като антени и звучащи в главата, тъй като променят леко размера си в синхрон с уловената вълна, то ест вибрират..

Това са старите зъбни пломби от живачна амалгама или метални пластини, вградени по някаква хирургична причина в черепа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Търсещ истини написа:

"Не прекалявайте с предпазването и се грижете за здравето си общо. Ако вече чувате гласове, потърсете медицинска помощ."  и накрая "В мрежата има много глупости, лъжи и налудности"

преди 1 час, Дингири Банда написа:

Чел съм за случаи на метални парчета в главата, улавящи предаванията на радиото като антени и звучащи в главата, тъй като променят леко размера си в синхрон с уловената вълна, то ест вибрират..

Това са старите зъбни пломби от живачна амалгама или метални пластини, вградени по някаква хирургична причина в черепа.

Когато за пръв път ме заведоха в САЩ усетих нещо странно. Че има много хора, но всички са супер ,неестествено спокойни като каталогизирани са и действат като роботчета.После разбрах ,че има разположени свръх високочестотни излъчватели с които модулират поведението на тълпата и реално управляват така хората.В храната има също неща. Когато си в голям град буквално чувстваш как главата ти ще се пръсне от тези честоти и сигнали. По принцип Земята е екранирана с поле , чията честота е м/у  5  и 14 херца-Шумановата резонантност. Мозъкът дефакто е една чиста антена абсорбираща честоти и работеща с ниски волтажи наслагваща 3 вида електромагнитни вълни. Алфа Бета и Тета вълни.Когато се манипулират всяка една от тях чрез източник на микровълнова радиация човек започва да усеща парене по кожата чувство за изгаряне, главоболие , панически страх ,атаки , пристъпи, потене и хиляди други симптоми.Те вече имат много рафиниран контрол над всяка от честотите и могат да ги модулират и променят така, както си искат и да имплантират чрез тази вълна информация вътре в главите ви. Вие за тях сте един приемник , който те отдалечено чрез Глобалната система за Контрол могат да контрилират като модулират откъм чувства ,поведение и реакции. Това не е филм. Това е реалността.

Гласове не съм чувала , но имам позната тя чуваше...  искаха да я самоубият. След като си смени къщата с такава близко до гора намаза цялата къща с скъпа метална Електро екранираща боя заземи я. Прозорците покри с метализирани-оксиди заземи ги изключи всички wifi и телефон ползваше стар- несмартфон.Така се спаси от гласовете. Без интернет и телевизия изобщо. Много хора на Запад усещат какво правят с тях подсъзнателно и са излезли и живеят извън Матрицата. Всичко се тика към безжични неща неслучайно. Някои умишлено избират тотално да са откъснати от този технологичен терор. Всички нови устройства са вързани към проекта за модулация на съзнания и вълни в мозъка. Фейсбук е една много коварна мрежа тя е по същество централизираните сървъри на ЦРУ за доброволно каталогизиране на населението. Те могат да ви внушат да направите всичко , а могат и да ви подтикнат и към саморазрушително поведение-самоубийство или тежка депресия както и да убиете някой. България е един много голям тестови полигон за контрол и не е само за Фарма мафията.

След разполагането на 5G високочестотните 5 -30 до 300 гигахерцовите излъчвателили и  модулатори на поведение те ще имат тотален контрол над поведението чувствата и емоциите на населението. Чрез подобна вълнова модулация те ще могат да влизат в главите ви и да ви имплантират мисли , чувства контролирайки огромни маси от популацията. Да не мислите ,че перманентното пръскане на метализирани отровни частици в атмосферата е без връзка с промяната в Шумановата резонантност. Тези  СВЧ Кули, които градят нямат нищо общо с комуникационни възможности..Тези ваксини ,които слагат нямат нищо общо със здраве. Те са едно цяло към системата за Глобален контрол на съзнания .Имплантацията на устройства предаватели в тялото пък е съвсем друга  тема. Когато за пръв път в САЩ ми направиха на 14г. панорамна снимка на челюстта зъболекарката се хвана за главата. В два от зъбите ми  имаше метални -несвойствени импланти-устройства които никой от лекарите там не знаеше за какво служат , какво точно представляват и защо са там  в костта на челюста на главата ми.Те  налагаха оперативна интервенция за изваждането им. Бяха натикани толкова  дълбоко отвъд кореновият канал в костта. И двата ги извадиха с локална анестезия с микроскопи оперираха на един екран на татко иншурансът за 2 години покри всичко. Забраниха ми лекарката докато бяха в мен да влизам близо до  MRI скенери и микровълнови фурни или  магнитни полета с риск за живота ми. Перманентно ме болеше глава преди това и имах шум .След това престана като ги махнах. Зъболекарите масово имплантират чипове в главите на хората. Нямайте им много доверие.Сега нямам импланти и се чувствам чудесно и много добре. Виждам ясно нещата. Всичко е един внимателно обмислен и пъклен план срещу хората. Никой не му дреме за вашето здраве.Не се подигравайте на хората след като не разбирате и не знаете. Днешните импланти са толкова напреднали и миниатюризирани ,че е възможно с една проста ваксина да ви ложат един куп такива .  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...