Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Глас в мозъка (Voice to Skull (V2K)) - Вече има жертви и в България!!!

Препоръчан отговор

преди 4 минути, AAUUXX написа:

Като попитате тези които я излъчват. 

Нямали  как да се засече честотата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 466
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

току-що, Геори Ковачев написа:

Нямали  как да се засече ?

Не съм доктор, но ако бъде посетен такъв ще ви е от полза, прочетете това по- долу, излишно е да се търси причина където я няма . 

Цитат

От къде идват гласовете?

Слуховите халюцинации най-често представляват чуване на гласове, които могат да са коментиращи или насочени към болния, приятелски или враждебни, както и даващи препоръки, насоки и заповеди. Този момент от заболяването е мъчителен за болните и хората около тях.

Учени смятат, че за първи път са идентифицирали конкретната зона на мозъка, от където произлиза дефекта – място в темпоралния дял на лявото мозъчно полукълбо, свързана с речта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доктор, но ако бъде посетен такъв ще ви е от полза, прочетете това по- долу, излишно е да се търси причина където я няма . 

Ясно не вярваш  че има нещо такова :D .  Аз тези  неща не си ги смуча от пръстите нито чувам  гласове!!! 
Просто знам  че в Пловдив  има такава банда  и  познавам  човек  които  е пострадал от тях... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Геори Ковачев написа:

Ясно не вярваш  че има нещо такова :D .  Аз тези  неща не си ги смуча от пръстите нито чувам  гласове!!! 
Просто знам  че в Пловдив  има такава банда  и  познавам  човек  които  е пострадал от тях... 

Технически е невъзможно да има, за да бъде разчетвн даден сигнал/вълна от другата страна трябва да има декодер ,това което се пише е абсолютна глупост вероятно съчинена от хора имащи такова заболяване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Технически е невъзможно да има, за да бъде разчетвн даден сигнал/вълна от другата страна трябва да има декодер ,това което се пише е абсолютна глупост вероятно съчинена от хора имащи такова заболяване. 

Спокойно  и аз така реагирах  в  началото...  Но после като  ми се потвърди  от няколко страни  повярвах... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно  и аз така реагирах  в  началото...  Но после като  ми се потвърди  от няколко страни  повярвах... 

Ако чуя и аз някой глас ще дойда да пиша по въпроса, но до тогава казвам че не е възможно това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако чуя и аз някой глас ще дойда да пиша по въпроса, но до тогава казвам че не е възможно това. 

Дано да не ти се случва 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, AAUUXX написа:

Като попитате тези които я излъчват. 

Само дет те са скрити... Или не съществуват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разрових се малко в интернет относно тази тема. Намерих ефект на Фрей Frey-Effekt или на английски език Frey effect. Както се подразбира този ефект е кръстен на Allan H. Frey.  Познат още като микровълнов слухов ефект.

https://bg.wikipedia.org/wiki/МК-УЛТРА

https://chitanka.info/text/21031/14

https://postvai.com/statii/elektromagnitni-oryjia.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, acnekt написа:

Разрових се малко в интернет относно тази тема. Намерих ефект на Фрей Frey-Effekt или на английски език Frey effect. Както се подразбира този ефект е кръстен на Allan H. Frey.  Познат още като микровълнов слухов ефект.

https://chitanka.info/text/21031/14

https://postvai.com/statii/elektromagnitni-oryjia.html

Има много информация на тази  тема. Просто напиши  Voice to Skull или V2K в Google и ше събереш много информация на тази тема 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много информация на тази  тема. Просто напиши  Voice to Skull или V2K в Google и ше събереш много информация на тази тема 

Примерно това

http://www.phys.uni-sofia.bg/~dankov/Summer School 2016 /Lecture3new_EMC problems in communications and peoples.pdf

Много голям процент от хората (близо 1%) твърдят, че имат повишена чувствителност (хиперчувствителност) към модулирани RFсигнали при при високи нива на мощността и определена честота и модулация. Най-често подобна хиперчувствителност проявяват работещите на мощни радарни комплекси, излъчващи модулирани микровълнови сигнали. Такива хора могат да “чуват” директно микровълновите сигнали като “бръмчене” или “щракане” в главата си – microwave hearing. Понеже честотата на сигнала е висока (т. е. той не е аудио-сигнал, вкл. и модулиращият), директното “чуване” в човешкото ухо не е възможно. За обяснение на този ефект найразпространената хипотеза е, че микровълновият сигнал предизвиква термоеластично налягане в главата и по-точно в мозъчната кора, което се възприема като звук в слуховите апарати на вътрешното ухо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, acnekt написа:

Примерно това

http://www.phys.uni-sofia.bg/~dankov/Summer School 2016 /Lecture3new_EMC problems in communications and peoples.pdf

Много голям процент от хората (близо 1%) твърдят, че имат повишена чувствителност (хиперчувствителност) към модулирани RFсигнали при при високи нива на мощността и определена честота и модулация. Най-често подобна хиперчувствителност проявяват работещите на мощни радарни комплекси, излъчващи модулирани микровълнови сигнали. Такива хора могат да “чуват” директно микровълновите сигнали като “бръмчене” или “щракане” в главата си – microwave hearing. Понеже честотата на сигнала е висока (т. е. той не е аудио-сигнал, вкл. и модулиращият), директното “чуване” в човешкото ухо не е възможно. За обяснение на този ефект найразпространената хипотеза е, че микровълновият сигнал предизвиква термоеластично налягане в главата и по-точно в мозъчната кора, което се възприема като звук в слуховите апарати на вътрешното ухо.

Друго доказателство  е като влезеш  банята и  си сапунисаш ушите със спяна спираш  да чуваш  гласовете на хората които те манипулират. Това го знам от жертва на този  вид тормоз. Жертвата на Voice to Skull (V2K)  чува гласовете свътрешното си ухо. 

Виж тези линкове 
http://www.targeted-individuals.co.uk/v2k_voice_to_skull.html
https://www.google.com/search?q=your+inner+ear+voice+to+skull+v2k&rlz=1C1CHBF_enBG865BG865&oq=your+inner+ear+&aqs=chrome.0.69i59l2j69i57j0l5.1541j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Геори Ковачев написа:

10 важни стъпки  които е добре да предприемете ако сте жертва на  Voice to Skull (V2K)

https://eufreeyourmind.wordpress.com/

Тука  е  даден  един  начин  как може да блокирате  сигнала от  Voice to Skull (V2K) 

https://hackaday.com/2006/12/25/wave-bubble-portable-rf-jammer/
http://www.ladyada.net/make/wavebubble/

не вярвам да блокира сигнала , те просто ще му спрат захранването от батериите още преди да го включиш , знам какво говоря от личен опит

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.12.2019 г. в 21:40, Белгиеца написа:

Точно така е, гласовете са себеотносни, отнасят се до жертвата, някой я коменира и т.н.
Е, ти така хубавко си признаваш че си жертва на слухови халюцинации, ама няма кой да ти помогне ако си кротък.
Можеш да отидеш да ти направят скенер с направление от невролог, щото ти при психиатър няма да искаш да отидеш, поне да ти кажат, че нямаш никакъв тумор у главата за вадене. Ако няма нищо биологично за изрязване и вадене, еми оправяш се сам както знаеш с халюцинациите. И най-вероятно нищо няма да успееш да подобриш през следващите няколко години, ако отказваш да приемеш че става въпрос за халюцинации. 
А "престъпниците" няма да ги намериш, успокой се !
Едни други чакат вече 2000 години да им се покажел един разпнат еврейн, ама няма да го дочакат, щото вярват на измишльотини създадени от други хора. Ти пък вярваш на твоите си измишльотини и си намерил начин да се докопаш до готова скалъпена от други страдащи от халюцинации хора, чисто нова модерна и псевдо-технологична вяра.
Що не спретнеш направо една нова секта, я виж сиентологията така е създадена от един болен мозък.

Белгиец , докопам ли се до технологията лично ще те гавря с нея , изобщо не знаеш за какво става въпрос, но доколкото разбирам ти си просто трол или луд дебил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели , аз вече казах , че съм потърпевш от тази технология и имам питане . Може ли някой да ми каже силата на сигнала им ако е примерно 5 вата ще може ли да се заглуши със заглушител със същата честота но с 1 ват мощност примерно , в случая да е по слаб заглушителя ? Търсих инфо в нета но не намерих нищо , моля за помощ .

Чудя се също така дали няма да има повече инфо в Тор , опитах се да си инсталирам файла на компютъра но операторите ми изключваха компютъра при всеки опит да го направя за да вляза в Черния нет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Геори Ковачев написа:

Жертвата на Voice to Skull (V2K)  чува гласовете свътрешното си ухо. 

Какво имате предвид под Вътрешно ухо? Защото НИКОЙ не чува с външно ухо Вж. Вътрешно ухо. Имам чувство, че заради непълни познания се доверявате на неверни теории, обясняващи с технически въздействия психологически проблеми.

Моля, имайте предвид, че ако това е преднамерена технология, тя има смисъл, само когато се използва срещу значими хора, а не случайни с лабилна психика. "Един познат от Пловдив" не си струва да бъде облъчван. Той е жертва на болест или разказвач на небивалици, жадуващ внимание.

Прочее, приятно ли Ви е, като говорите или пишете за Voice to Skull (V2K) да се вслушват във Вас и Ви коментират, нещо като да Ви намират за "различен и интересен"? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по горе пуснах линк към патента за глас във главата чрез електромагнитни честоти от 1 до 10 гигахерца направен още през 1971 г

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Ивайло Кънчев написа:

Здравейте приятели , аз вече казах , че съм потърпевш от тази технология

Ами вместо опитите да обясниш технологията, по-добре опиши какво точно чуваш. Щото технологията е очевидно, че ако има такава, изобщо не ви е ясна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Shiniasu написа:

Ами вместо опитите да обясниш технологията, по-добре опиши какво точно чуваш. Щото технологията е очевидно, че ако има такава, изобщо не ви е ясна. 

Няма такава технология, ако имаше щеше да има законна  носеща честота в противен случай няма как да бъде създадена с цел употреба, тоест ако имаше подобна технология всички ние щяхме да знаем за нея както знаем честотите на на УКВ радио станциите, както знаем честотите на мобилните оператори, както знаем честотите на сат. операторите и т. н. Това което се пише е нищо повече от психично заболяване и с едно бързо търсене в мрежата на "чуване гласове в глявата" излиза 1-1 с описаните симптоми тук и диагноза, вместо да се търси нещо което го няма е да се потърси доктор който ще помогне в случая. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Геори Ковачев написа:

"noah1" в този  сайт   https://hackaday.com/2006/12/25/wave-bubble-portable-rf-jammer/  е дал добър коментар как  жертвите на Voice to Skull (V2K)  чуват гласовете в главата си. 

За тези измислици ли ни говориш ?

Цитат
noah1 says:

for the guy asking how to block so called “government mind reading” tech, there is no such thing….there is technology, simple tech, low frequency sound waves, what is termed “ELF”, that cause people to “hear voices” being sent via extremely low frequency, similar to a dog hearing things humans cannot…as for esp telepathy, I believe esp exists, but that’s not related to actual technology at all. The Freemasons are the culprit in illegal human experimentation in this country, by the way..doctors in that cult…or what they call “society”. Rf implants are simple to jam. RF implant output signals are between 60 kilahertz and 3 megahertz..jam that spectrum. Cell phone jammers are effective at shielding sujects of RF implants from outside UHF signals.

Пълни фантасмагории са това, нищо доказано няма, само изхвърляния на болни мозъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Белгиеца написа:

За тези измислици ли ни говориш ?

Пълни фантасмагории са това, нищо доказано няма, само изхвърляния на болни мозъци.

И аз това им казвам ама не ми вярват. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, AAUUXX написа:

Не съм доктор, но ...

Цитатът който си пуснал от тук:

https://www.puls.bg/zdrav-um-c-31/shizofreniia-i-glasove-v-glavata-novo-reshenie-n-28596

за съжаление говори само за шизофрения, защото хурналистът не знае за парафренията.
И хора които не страдат от шизофрения, могат да имат слухови халюцинации, това е много важно да се знае от близките на страдащите, за да не си въобразяват напразно, че детето им е шизофреник и да се крият от психиатрите от страх да не го затворят в лудница.
Страхът от голямото излагане пред познати, съседи, роднини при влизане в нещо приличащо на лудница е огромен.
Толкова е голям, че родителите ми и дума не даваха да се издума да влезе брат ми алкохоликът в психиатрично отделения към някоя болница, където ги лекуват ( уж ) алкохолиците.

На обикновените доктори също може да им се е изтрила от паметта след изпитите в медицинската академия, разликата между шизофрения и парафрения.
Та трябва си психиатър или поне психолог първоначално.

преди 11 часа, acnekt написа:

..., директното “чуване” в човешкото ухо не е възможно. 

Освен при наличие на слухови халюцинации отключвани всеки път ( или често ) при наличието на RF-
сигнали с високи нива на мощността, към който някое лице е чувствително.
Но чувствителното лице само си произвежда в мозъка му това което чува, все едно си прави филмче всеки път само, без да му трябва да си сваля МР3 песнички от торентите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление виждам, че се правят прибързани обобщения и заключения. От едната страна са тези, които си обясняват чуването на гласове без видим източник, като плод на технолигия. Но пропускат възможностите това да е резултат на въображението или на психични способности. Подчертавам "способности" , а не "заболявания" . Други пък се ограничават в разсъжденията си само до въпросните заболявания. Да, има ги. Но доколко са изследвани и доколко обхващат всички случаи? Това, че чуваш нещо, което не можеш да си обясниш, може и да не е само въображение. Има хора виждащи аури, хора виждащи в бъдещето... Няма да изброявам всички възможности. Има вещества - медикаменти и опиати, има и механични методи, при които може да се видят и чуят разни неща. А при някои хора такива методи не са нужни. Те са си предразположени по принцип. 

Така се получава, че възможностите са доста. Технология даваща възможност да се внушават звуци или мисли може би е възможна, но си мисля, че сме далеч от такава. Опиати, медикаменти, безсъние и др. предизвикващи чуване на гласове за мен са факт. Тук въпросът е, доколко това е въображение и доколко реалност, която повечето хора не познават. Лесно е да обявиш непознатото за фантазия. И ако се приеме, че това, което се чува или вижда, има някаква реална основа, то остава въпросът за характера на източника. Дали въпросните гласове или видения може да са полезни и връзката да се заздрави, или те са вредни и подвеждащи, и връзката следва да се прекъсне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Shiniasu написа:

Обсъждат мои действия мисли и чувства , съботират всичките ми електроуреди , спират ми осветлението и контактите , пържят и кабели на техниката ми , компютър , телевизор и прочее , когато ми предизвикват силни болки по тялото почвам да ги псувам и те за наказание почват да ми манипулират компа най често или кафемашината когато правя кафе , манипулират всичко което работи с електричество , а комп'ютъра направо го побъркват на моменти , 3 компютъра смених за 3 години , 2 телевизора извън строя , имаше период в който през 2 дена сменях крушката в стаята в която съм , примери много , силно горчив вкус в устата дори когато ям пчелен мед , сълзене на очите , лютевина в очите , кашлица с часове наред през 10-15 секунди , ставам червен като домат в лицето , недоизхождане до тоалетната , използват и ултразвук чрез който зимата ми задушават печката на дърва и ми гасят цигарите или пламъка на запалката и куп други неща 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...