Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 16 минути, Tiho написа:

Contact tracers - darpa funded robot now enforcing social distancing
https://www.bitchute.com/video/dKj8huIfsa5J/

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Реджеп Иведик написа:

Ама това той ли е ?

Не. Това са ключовите фрази на Новото интернет поколение ...."ботове" , с които абдикират от спор при среща със силен противник.

Порочната практика я въведе небезизвестният в миналото рамосмен , чийто голословни , любителски анализчета в света на психологията 

прехласваха невежите и жадни за сеири фенове.  Новата  придобивка на "учителят им", придобиваща вече образ на шаблон е сбогуването .

" Сбогом , дано си щастлива " ще се превърне в нов "Мат" на абдикация при среща с противник , към когото не може да се произведе аргументация.

giphy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, дръндю написа:

Е аз гледах за Англия и Уелс изследване. То е по прясно

https://news.bg/disasters/chernokozhite-chetiri-pati-po-veroyatno-da-umrat-ot-covid-19.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

Интересно... Отновините по ТВ - смъртността при чернокожите е няколко пъти по висока спрямо останалите.

:questions:

Вероятно че в САЩ много от чернокожите в Детройт, Чикаго, Илинойс не са здравно осигурявали се, не вземат навременни мерки след заразяване с ковид, а когато та се вземат вече е късно. Едва ли вируса избира по етнос кого да зарази. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

баси вируса, расист ве
ся ако нападне сигънту ут нашту маалъ, кво шъ прайм...
:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, FusE написа:

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Докладва и не го изтриха ли ?

Ми няма да го изтрият щото е линк бе !

Линковете като ги побългариш и не се отварят. Добре, че не са те направили модератор. И правилно, като четеш правилата като дявола евангелието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, дръндю написа:

баси вируса, расист ве
ся ако нападне сигънту ут нашту маалъ, кво шъ прайм...
:no-no:

KUCHEK KORONA VIRUS / Кючек Корона Вирус, 2020 - YouTube

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ghV8vgaS_t.jpg

Никой не се готви за никакво отслабване на мерки за в бъдеще, а точно обратното. Започнали са тестове на живо с роботи кучета на Boston Dynamics, които следят за социална дистанция по улиците в Сингапур (видео). А робот хуманоид, облечен в костюм за газова защита, е показан във видеото долу (на 2:10) /не може да се различи от човек по този начин!/:

CONTACT TRACERS OF THE FUTURE? DARPA FUNDED ROBOT NOW ENFORCING SOCIAL DISTANCING

Какво става с финансовата система в днешната криза:

CORONAVIRUS END GAME: THE ECONOMIC CRISIS & ROLL OUT OF THE NEW DIGITAL FINANCIAL SYSTEM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българската ваксина срещу коронавирус е в начален етап

Цитат

Действа се в различни насоки за борба с коронавируса у нас. Ваксината е в начален етап, но се работи интензивно по нея. В момента се създава прототип, като по този проект работи младежка група от десет души. Това заяви пред NOVA Пенка Петрова - директорът на Института по микробиология към БАН, където се разработва българска ваксина срещу коронавируса.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/bylgarskata-vaksina-sreshtu-koronavirus-e-v-nachalen-etap-2225138

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, miro20 написа:

В случая не съм видял "извънредна мярка "  с която някой да си е укрепил диктатурата, величието и незнам си какво "Безконеччната власт".

Наистина ли ? Или ти е по-удобно да го играеш слепец ! Този цирк почти 2 месеца какво е ?  Управлението със заповеди и изменения до второ нареждане какво е ? Въпросният Всемогъщ Премиер си сцепи задника да обикаля страната , за да се хвали и да го дават по телевизията , като сам си нарушаваше заповедите ,заобиколен от едни и същи продажни крякащи мисирки . Няма смисъл да продължавам. Моля ти се , не съм чак толкова отулупен тулуп . Гледам фактите и съм здраво стъпил на земята .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Наистина ли ? Или ти е по-удобно да го играеш слепец ! Този цирк почти 2 месеца какво е ?  Управлението със заповеди и изменения до второ нареждане какво е ? Въпросният Всемогъщ Премиер си сцепи задника да обикаля страната , за да се хвали и да го дават по телевизията , като сам си нарушаваше заповедите ,заобиколен от едни и същи продажни крякащи мисирки . Няма смисъл да продължавам. Моля ти се , не съм чак толкова отулупен тулуп . Гледам фактите и съм здраво стъпил на земята .

Току що описа именно обратното. Че /може би/ поема повече негативи отколкото ползи. И точно затова ви се чупи пропагандата.

Нещо като промени в конституцията да е направил злия ББ ?? Да си укрепи вовеки веков властта ?? Да  е уволнил някого извън законовите рамки ? да се е намсевал в другите видове власт ?

И юридически и политически няма нито една мярка извън свързани с вируса, която да е облагодетелстван.

И още нещо за "инфодемията" която е по страшна от самия вирус

https://faktor.bg/bg/articles/novini-svyat-lekari-ot-tsyal-svyat-preduprezhdavat-pandemiyata-ot-dezinformatsiya-e-po-strashna-ot-covid-19

Някой дали ще се познае тук ?

:) 

преди 50 минути, FusE написа:

Вероятно че в САЩ много от чернокожите в Детройт, Чикаго, Илинойс не са здравно осигурявали се, не вземат навременни мерки след заразяване с ковид, а когато та се вземат вече е късно. Едва ли вируса избира по етнос кого да зарази. 

Реално да, малцинствата и по бедните групи хора живеят в много по близка дистанция и по лоша хигиена.

Както и пакистанците, индийците  в Англия.

Една скоба.. - не знам защо тях ги тачат  повече от нас и източноевропейците. Да не кажа пряко ни дискриминират при еднакви други условия и качества.

Отдавна за мен е парадокс това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Една скоба.. - не знам защо тях ги тачат  повече от нас и източноевропейците. Да не кажа пряко ни дискриминират при еднакви други условия и качества.

Защото са готови да свършат работата си за която са назначени без условия, а пък източноевропейците освен че се пазарят гледат работата да е свършена теоритично. Разбира се това не е за всички има изключения от едната и другата страна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, miro20 написа:

ами не е парадокс, а некъф тъпизъм
не повня точно кой ингилизин съ беше изцепил, че негрите били по-тъпи, щот оная им работа била по-голяма и всичката кръв слизала долу ф чаталя
а тези народи, дека ги написа в твоя пост, според Дарвин имат най-високия интелект на земята

преди 19 минути, miro20 написа:

Както и пакистанците, индийците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, дръндю написа:

ех тая математика вей, ногуй трудна
ами приемаш максимума заболели са 100%
в случая максимума са 90 на милион
минимума са 10 на милион

Ако приемеш че 90 човека са 100 %, то тогава 10 човека НЕ СА 10%!!! Разбира се в условието на задачата няма такова нещо, но дори и както го смятате, ПАК НЕ Е 90%

Както и да е, давайте да ви скъсам дипломите и друг път като видите проценти не коментирайте!

преди 4 часа, M.Николов написа:

Ааа, отказвам се повече да обяснявам.

Не обяснявай а започвай да учиш математика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, miro20 написа:

Току що описа именно обратното. Че /може би/ поема повече негативи отколкото ползи. И точно затова ви се чупи пропагандата.

Нещо като промени в конституцията да е направил злия ББ ?? Да си укрепи вовеки веков властта ?? Да  е уволнил някого извън законовите рамки ? да се е намсевал в другите видове власт ?

И юридически и политически няма нито една мярка извън свързани с вируса, която да е облагодетелстван.

Отново го усукваш и се гърчиш . Прочети отново какво съм написал и дано да го схванеш . Виж най-накрая какво говорят фактите от самото начало на т.нар Извънредно положение . Спукаха се всички фокуси и лъжи . Лошото е ,че всички хора ще плащат за тези безумия. Е , този път си мисля , че тяхната няма да стане .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, Радул написа:

Както и да е, давайте да ви скъсам дипломите и друг път като видите проценти не коментирайте!

виш ся, ас диплома нямам, ама братчеда Гуглю вика, да разделя тея 90 души на 100 за да видя, колко човека се падат на един процент
и кът знам вече, че 0,9 човека са падат на един процент, на десет души процентите са 9%
демек разликътъй 91%
баси, как ме накара да смятам
ама ас упорит, четири пъти, тамъъън да влеза ф пети клас и ма връщаха ф първи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Докато аз ви гледам примерно с май@ната колко близки си станахте нещо напоследък, как си се лайквате взаимно.

Вие, дето се псувахте един друг преди време.

Няма страшно бе, като се разкарат генералите от телевизора пак ше се псуваме. До тогава, работата ни е да псуваме тях, щото те имат желание и намерение да ни таковат таковата.  Учи се Николов, учи се... С някой можете да се псувате и да се биете, но когато се появи друг, който иска да ви види сметката и на двамата, забравяте враждите докато не се разправите с него. После пак може да си ги продължите, щото ще сте оцелели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук съм в един парк. Пълно е с народ. Децата си играят. Градините и яслите затворени. Логика нулева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

виш ся, ас диплома нямам, ама братчеда Гуглю вика, да разделя ттея 90 души на 100 за да видя, колко човека се падат на един процент
и кът знам вече, че 0,9 човека са падат на един процент, на десет души процентите са 9%
демек разликътъй 91%
баси, как ме накара да смятам
ама ас упорит, четири пъти, тамъъън да влеза ф пети клас и ма връщаха ф първи

Ето, братчеда гуглю е учил математика, а ти не! И ако сметате с Николов че един процент е пренебрежимо малко, то ще трябва да затворим веднага тази тема и да се обявим против всякакви мерки, защото в така наречената пандемия заразените са дори по- малко от 1 %!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Радул написа:

И ако сметате с Николов че един процент е пренебрежимо малко

нищо не смятам
ей ся братчеда Гуглю тъй смята и ас преписвам, белким премина в по-горен клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, палав_ник написа:

Отново го усукваш и се гърчиш . Прочети отново какво съм написал и дано да го схванеш . Виж най-накрая какво говорят фактите от самото начало на т.нар Извънредно положение . Спукаха се всички фокуси и лъжи . Лошото е ,че всички хора ще плащат за тези безумия. Е , този път си мисля , че тяхната няма да стане .

Нищо не се гърча а прочети хубаво аз какво казах.

Това което описваш е ходене насам натам, пи-ар изказвания, нарушаване на това онова както казваш, т.е. събира НЕГАТИВИ . А не "облагодетелства се"

Аз ти говоря за закони, конституция , намеса в съдебна и др власт, репресии срещу опозиция, медии , затвори, узаконяване на диктатура, разпускане на парламент, и т.н. благодарение на "извънредното положение"

Е аз не видях такива предприети "мерки" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

А още по- вероятно са се иазбили в престрелка в гетото и са писани от ковид.

преди 8 минути, дръндю написа:

нищо не смятам
ей ся братчеда Гуглю тъй смята и ас преписвам, белким премина в по-горен клас

Земи и Николов да гледа. :)

преди 54 минути, miro20 написа:

Не! Той направо я игнорира! По- назад съм дал примери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Италия се измъква!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Нищо не се гърча а прочети хубаво аз какво казах.

Това което описваш е ходене насам натам, пи-ар изказвания, нарушаване на това онова както казваш, т.е. събира НЕГАТИВИ . А не "облагодетелства се"

Аз ти говоря за закони, конституция , намеса в съдебна и др власт, репресии срещу опозиция, медии , затвори, узаконяване на диктатура, разпускане на парламент, и т.н. благодарение на "извънредното положение"

Е аз не видях такива предприети "мерки" .

Човек , питам се Ти на коя планета живееш?  Какво означава според теб  -  След извънредното положение мерките остават в закон ?  Това не ти ли намисисва на Диктатура?  ББ казва , здравния заповядва .Значи  Негово Величество ще си прави каквото иска и както иска по всяко време , така на пук на всички и най-вече на хората. Спри се с полит-пристрастията и гледай реално на нещата.

https://news.bnt.bg/news/sled-izvanrednoto-polozhenie-merkite-ostavat-v-zakon-1051623news.html

За в бъдеще страшна демокрация се задава . Ченгеджийница отвякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Радул написа:

Няма страшно бе, като се разкарат генералите от телевизора ...

Те не ги ли разкараха вече? Нали им спряха предаването, взеха им униформите, дадоха им по едно сакенце и ги натириха.

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...