Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, Inana.. написа:

Серго , събуди се 

Остави го тъкмо започна да разплита случая с този вирус. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inana.. написа:

Серго , събуди се 

Добре си е Серж, не го закачай. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Реджеп Иведик написа:

трябва да се има предвид че фокс е тръмпова телевизия 

се едно  сега домосчийски и пеевски да се кандидатерат за  парламента и от нова тв  да  започнат да им задават неудобни въпроси как ли пък не 

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Николай от Перник

приятно ми е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Tiho написа:

ghV8vgaS_t.jpg

Никой не се готви за никакво отслабване на мерки за в бъдеще, а точно обратното. Започнали са тестове на живо с роботи кучета на Boston Dynamics, които следят за социална дистанция по улиците в Сингапур (видео). А робот хуманоид, облечен в костюм за газова защита, е показан във видеото долу (на 2:10) /не може да се различи от човек по този начин!/:

CONTACT TRACERS OF THE FUTURE? DARPA FUNDED ROBOT NOW ENFORCING SOCIAL DISTANCING

Какво става с финансовата система в днешната криза:

CORONAVIRUS END GAME: THE ECONOMIC CRISIS & ROLL OUT OF THE NEW DIGITAL FINANCIAL SYSTEM

Ся па друго се зачудих, та куче- робот дали може да лае, да дава лапа... ако го сриташ дали ще квичи като другите кучета. А мургавите братя вервам най- вече ги вълнува хапе ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мурка А написа:

защо ме наричаш Серго

аз съм Мурка 

Мурка - Бурка ти си Жертва на психическите генералски атаки .

Чудесен пример какви ще бъдат хората след още едно "затваряне " !

Какво направиха с теб , каквоо ... :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радул написа:

Така е. И това не са 90%, нали? И разбира се това е с условието да приемем, че 90 заразени са 100%.  Значи онази статия правилно съм я нарекъл манипулация.

Ако ще издребняваме, чак толкова не са 90%, а 88.89%.

Освен това ако си направиш труда да погледнеш моят отговор в който съм посочил, че 81 човека, а не 80 са 90% от 90 човека.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Ся па друго се зачудих, та куче- робот дали може да лае, да дава лапа... ако го сриташ дали ще квичи като другите кучета. А мургавите братя вервам най- вече ги вълнува хапе ли?

те тези тука нямат бъдеще.  

веднага ще бъдат разфасовани и предадени на вторични суровини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдееее ! Всички на уреда ! Меренето е безплатно . И не боли......:  :lol6:

831030.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

те тези тука нямат бъдеще.  

веднага ще бъдат разфасовани и предадени на вторични суровини.

Но дрон би имал успех, лети високо и трудно се лови 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Inana.. написа:

А така ...пуснаха и роботите 

Ясно ! Всичко отива към "Междузвездни войни" :rolleyes:

Сбозиха се нещата значи :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Но дрон би имал успех, лети високо и трудно се лови 

Дрона върви в комплект с чипа !

още има надежда :rolleyes:

преди 2 минути, halek написа:

Сбозиха се нещата значи :speak:

Няма да се плашиш. Аз съм Джедай и чакам да ми дойде времето да изляза на сцената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Inana.. написа:

Мурка - Бурка ти си Жертва на психическите генералски атаки .

Чудесен пример какви ще бъдат хората след още едно "затваряне " !

Какво направиха с теб , каквоо ... :sobbing:

Госпожо

аз по принцип обичам да си седя вкъщи

но  покрай вироса нарочно излизах

и като виждах човек по улицата   без маска  кашлях  нарочно за да ги стресирам

и в моя град вече е пълна дисциплина и всичко е с маски и има най- малко заболели

много обичам да има има дисцплина 

като се каже маски маски 

а не некви кифли да не носят понеже няма да им се виждат патешките джуки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Inana.. написа:

Дрона върви в комплект с чипа !

още има надежда :rolleyes:

Защо ви е страх, че накой ще ви чипоса, кой ви насажда подобни страхове и каква би била ползата от евентуално чипосване и за кой? Само да не правим дубликат на темата с гласовете в мозъка. Сергеев ще ни обясни сигурен съм затова и задавам съпроса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мурка А написа:

Госпожо

аз по принцип обичам да си седя вкъщи

но  покрай вироса нарочно излизах

и като виждах човек по улицата   без маска  кашлях  нарочно за да ги стресирам

и в моя град вече е пълна дисциплина и всичко е с маски и има най- малко заболели

много обичам да има има дисцплина 

като се каже маски маски 

а не некви кифли да не носят понеже няма да им се виждат патешките джуки

"Госпожице " !!! :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Inana.. написа:

"Госпожице " !!! :shy11:

а гадже имаш ли си ?

аз съм моногамен между другото да спомена и много държа на това 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Радул написа:

А мургавите братя вервам най- вече ги вълнува хапе ли?

Мургавите братя ще го разглобят това куче в движение и ще му предадат частите за метал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, FusE написа:

Защо ви е страх, че накой ще ви чипоса, кой ви насажда подобни страхове и каква би била ползата от евентуално чипосване и за кой? Само да не правим добликат на темата с гласовете в мозъка. Сергеев ще ни обясни сигурен съм затова и задавам съпроса. 

Извинявай , ама въпросите ти звучат като седнали в кръчмата и след 3 ракии да ме питаш " ти мене уважаваш ли ме " ..

И понеже знам , че ще попиташ "защо" , веднага ти отговарям :

Изписаха се маса материали и се дадоха 8 чувала видеа по темата.

Тръгваш отзад напред и четеш и гледаш. 

Ето ти от Вчера !

https://www.jpost.com/israel-news/benjamin-netanyahu-suggests-to-microchip-kids-slammed-by-experts-627381

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Inana.. написа:

Извинявай , ама въпросите ти звучат като седнали в кръчмата и след 3 ракии да ме питаш " ти мене уважаваш ли ме " ..

И понеже знам , че ще попиташ "защо" , веднага ти отговарям :

Изписаха се маса материали и се дадоха 8 чувала видеа по темата.

Тръгваш отзад напред и четеш и гледаш. 

Извинявам се но ние в тази тема сме като в  пенсионерски алцхаймер клуб, всеки ден ни е като първи и всичко е от начало, дори да съм видял клип съм го забравил. 

Иначе ако трабва да говорим сериозно, макар да няма нищо лошо в това да се уважаваме, та чипосването не е непременно лошо и не е непременно проблем, ще дам пример с хора които имат серионзи заболявания или хронични такива- диабет, хипертония и др. , чип наблюдаващ състоянието и даващ данните на JP ще е предпоставка за по адекватна намесе при нужда в лечението, ще има постоянен мониторинг на пациента и JP ще знае за негово влошаване или подбряване дори когато пациента не го е усетил по себе си. Няма да тръгнат да чипосва  на ред, бездомните кучета не успяват да чипосат всички та нас ли- едва ли. Няма и нужда да бъде правено всичко това, а насаждането на страх освен поличическа гледна точка има и икономическа такава като препратка мога да направя към 5G мрежата. 

преди 15 минути, Inana.. написа:

Това че някой има някакво предложение не означава, че то че стане реалност, има много налудничеви предложения правени във времето назад които не са реализирани. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, FusE написа:

Извинявам се но ние в тази тема сме като в  пенсионерски алцхаймер клуб, всеки ден ни е като първи и всичко е от начало, дори да съм видял клип съм го забравил. 

Иначе ако трабва да говорим сериозно, макар да няма нищо лошо в това да се уважаваме, та чипосването не е непременно лошо и не е непременно проблем, ще дам пример с хора които имат серионзи заболявания или хронични такива- диабет, хипертония и др. , чип наблюдаващ състоянието и даващ данните на JP ще е предпоставка за по адекватна намесе при нужда в лечението, ще има постоянен мониторинг на пациента и JP ще знае за негово влошаване или подбряване дори когато пациента не го е усетил по себе си. Няма да тръгнат да чипосва  на ред, бездомните кучета не успяват да чипосат всички та нас ли- едва ли. Няма и нужда да бъде правено всичко това, а насаждането на страх освен поличическа гледна точка има и икономическа такава като препратка мога да направя към 5G мрежата. 

Съгласна съм безусловно - Вие и всички поддръжници на тази 'идея" да бъдете ваксинирани , чипирани и каквото там е нужно за целите на СЗО.

Дори смятам да приведа в движение към парламента тази Нота , която директно да мине в обсъждане в пленарната зала.

Смятам , че по този начин ще дадем нашият справедлив "дан"  като % за редуциране от плана на чудовищата , който вие и без това намирате за смешен , нелеп и фантастичен сюжет.

Можем ли безапелационно да си стиснем ръцете на тази Справедлива сделка ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласна съм безусловно - Вие и всички поддръжници на тази 'идея" да бъдете ваксинирани , чипирани и каквото там е нужно за целите на СЗО.

Ваксинирането и чипирането не са взаимно свързани, ето защо няма нужда от тази паника. Ваксинацията е само в полза на обществото от както се прави и времето до тук е само доказателство за това. Чипирането също ще бъде в полза, но на малка част от населението, на тези които имат нужда от това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Ваксинирането и чипирането не са взаимно свързани, ето защо няма нужда от тази паника. Ваксинацията е само в полза на обществото от както се прави и времето до тук е само доказателство за това. Чипирането също ще бъде в полза, но на малка част от населението, на тези които имат нужда от това. 

преди 7 минути, Inana.. написа:

Можем ли безапелационно да си стиснем ръцете на тази Справедлива сделка ? 

Имам зададен въпрос !  Съгласни ли сте единствено поддръжниците на тази идея да бъдете ваксинирани и чипирани и "Обезопасени" ?

И въпрос 2 - Ще настоявате ли , онези които не са съгласни да бъдат насилствено принудени ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам зададен въпрос !  Съгласни ли сте единствено поддръжниците на тази идея да бъдете ваксинирани и чипирани и "Обезопасени" ?

И въпрос 2 - Ще настоявате ли , онези които не са съгласни да бъдат насилствено принудени ?

Отговарям, ако ваксината е за ковид 19- Да. По въпроса с чипирането ако някога има тази нужда - Да 

Никой няма да настоява и да налага нещо на друг. Както виждаш никой не налага на друг да се ваксинира за грип тип Б всеки го прави по свое желание. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Ами то като ще е на ползу роду, защо да се имплантира? Да не го загубиш? Като го загубиш ще си купиш нов. Защо да е имплант. Нека да е гривна например и да не е задължителна. И да няма никакви последствия за тези които не желаят. Ако е имплант и има обратна връзка, той може да се манипулира, с което да нанесе определени щети. Кой ще гарантира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...