Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, FusE написа:

Че аз ли ще чипосвам, да застане тук Benjamin Netanyahu да дава обяснение идеята е негова не моя. :D

Представи си чип тунинг бот на Сергеев   :D

Майтап ти се вижда на теб, ама работата хич не е майтап. Нетаняху не е кой да е. Тоя може да накара половината лидери в света да научат казачок за 5 минути и да изнесат представление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мурка А написа:

защо всеки втори тук говори за някакъв си сергеев

Много е известен и много на вътре в научните среди, знае всичко и може да обясни всичко, имаше научен труд за извънземните, за черните дупки,за вируса и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мурка А написа:

защо всеки втори тук говори за някакъв си сергеев

взел ви е ума 

Чудя се не ти ли омръзна? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Майтап ти се вижда на теб, ама работата хич не е майтап. Нетаняху не е кой да е. Тоя може да накара половината лидери в света да научат казачок за 5 минути и да изнесат представление.

Ще видим във времето, аз не вярвам че е възможно някой да те чипира ей така без целта да оправдава средствата което е водещо правило в бизнеса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Много е известен и много на вътре в научните среди, знае всичко и може да обясни всичко, имаше научен труд за извънземните, за черните дупки,за вируса и др.

и аз знам някакви неща  за извънземните и черните дупки

дано и аз да стана като него 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Нетаняху са му обяснили на ухо, че говори глупости и той е млъкнал.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Чудя се не ти ли омръзна? 

кое Барбунцела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мурка А написа:

дано и аз да стана като него 

Ти си вече станал, не се напъвай повече 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Ти си вече станал, не се напъвай повече 

я го опишете този сергеев с няколко думи

да  пресметна що за човек е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

пффф   и сега , кой ще бъде в ролята на Антихриста ? Пак ще се отложи Апокалипсиса. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Вервай си. На тоя не са много хората, които могат да му обясняват нещо. Извън съветниците му де. Ама те пък му обясняват само когато ги попита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мурка А написа:

я го опишете този сергеев с няколко думи

да  пресметна що за човек е 

Не може лесно да бъде описан, всестрано развита личност с множество колебания в личностното си възприятие, половината регистрации във форума са негови вероятно. 

преди 3 минути, Радул написа:

Вервай си. На тоя не са много хората, които могат да му обясняват нещо. Извън съветниците му де. Ама те пък му обясняват само когато ги попита.

Помисли над това, какво ще се постигне с чипосване на децата в училище - нищо, кой ще финансира подобно нещо след като няма да има възвръщаемост  на инвестицията - никой. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Не може лесно да бъде описан, всестрано развита личност с множество колебания в личностното си възприятие, половината регистрации във форъма са негови вероятно. 

жалко аз нямам личностно възприятие

и сигурно има някакви връзки и му плащат на регистрация

и аз изкам  да изкарвам кинти от интернет 

ако може и аз да се уредя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

пффф   и сега , кой ще бъде в ролята на Антихриста ? Пак ще се отложи Апокалипсиса. :lol6:

Има много предложени кандидати, в момента най-обсъждания е Бил Гейтс.:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Той иска да ни чипира за да бъдем под негов контрол както Windows ,вероятно някой си представят Скайнет от Терминатор във фантазията си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

Помисли над това, какво ще се постигне с чипосване на децата в училище - нищо, кой ще финансира подобно нещо след като няма да има възвръщаемост  на инвестицията - никой. 

Да ти задам един въпрос... хипотетично .решава се да бъде извършено чипирането.

Възможностите са две-задължително и принудително. Ако откажеш-следват санкции -примерно -забрана за напускане на държавата, забрана за достъп до здравно осигуряване и пр..и пр.. Кое ще избереш ?

преди 4 минути, M.Николов написа:

Въпроса е на теб от това ще ти стане ли по-леко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Да ти задам един въпрос... хипотетично .решава се да бъде извършено чипирането.

Възможностите са две-задължително и принудително. Ако откажеш-следват санкции -примерно -забрана за напускане на държавата, забрана за достъп до здравно осигуряване и пр..и пр.. Кое ще избереш ?

Първо трябва да е известно за какво се чипирам, ако този чип е зареди здравословен проблем за който по напред писах като пример в темата, и от този чип ще зависи живота ми защо ще се дърпам. Ако чипирането е с цел контрол над масите това няма да се допусне да се случи, защото всяка подобна идея би имала не по малка по сила опозиция. Няма как да дам отговор на поставен така въпрос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

Въпроса е на теб от това ще ти стане ли по-леко ?

Аз знам, че това са глупости, тоест нито ще ми стане по-леко, нито по-тежко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Inana.. написа:

Останалият наивитет си го спести , защото бочко и Мария Габриел вече се подписаха за ваксинациите !

Разбира се , че отново са съгласни за нещо ,което го няма . Малко стана като с прословутите изтебители . Ако се направи аналогия  с предходните епидемии от свински и птичи грип , ваксина не мисля ,че ще има . Ако евентуално започне да се разработва  и трябват минимум 5 години - лабораторни тестове на различни нива, наистина да е качествена и да отговаря на стандарти . Излезе ли ваксина ,преди този период има два варианта. Да е готова и разработена предварително от тези , които ръководят световния процес или някоя неизвестна ваксина - менте . Предвид факта ,че не разработиха ваксини за свинския и птичия грип ,защото самите щамове бързо мутират и са нетрайни , едва ли ще има такава за ковид . Засега качествената БЦЖ ваксина е в голям плюс за цялото ни население.  Няма нужда от повече насаждане на страх и паника .  Хубаво разсъждаваш на база факти и тяхната последователност , което ми допада . Няколко сме в тази тема , които сме на едно и също мнение . За другите с различно мнение не знам вече какво да напиша и дали има смисъл нещо да се пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Първо трябва да е известно за какво се чипирам, ако този чип е зареди здравословен проблем за който по напред писах като пример в темата, и от този чип ще зависи живота ми защо ще се дърпам. Ако чипирането е с цел контрол над масите това няма да се допусне да се случи, защото всяка подобна идея би имала не по малка по сила опозиция. Няма как да дам отговор на поставен така въпрос. 

Контрол над масите се прави и без чип. Както е сега. Както и следене на хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Контрол над масите се прави и без чип. Както е сега. Както и следене на хората.

Е да внушиш нещо на друг не е толкова трудно и не се изисква чип, имаш право. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Видя ли, че имал патент с номер 060606 :D

За Гейтс става въпрос.

Гейтс се бори с вируси още от Уиндоус 2000. Той система не може да направи, че чип ще прави. Доминото при пускането на Уиндоус 7 даже мина лошо. Доминото не тръгна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Видя ли, че имал патент с номер 060606 :D

Не е случайност това :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...