Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, halek написа:

Ама нали сега уж горят всички плевни едновременно. А ние вместо да гледаме нашата, гори ли въобще и къде гори - гледаме какво прави комшията и се опитваме да го имитираме.

ма добре бе, нека да гледат Германия! И да върнат извънредното положение когато случаите станат 50 на 100 000 за ден. Щото Боцко уж гледа Германия, а иска да го връща у нас когато случаите станат 100 на 7 000 000  за ден. май май лъже че гледал Германия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, палав_ник написа:

Човек , питам се Ти на коя планета живееш?  Какво означава според теб  -  След извънредното положение мерките остават в закон ?  Това не ти ли намисисва на Диктатура?  ББ казва , здравния заповядва .Значи  Негово Величество ще си прави каквото иска и както иска по всяко време , така на пук на всички и най-вече на хората. Спри се с полит-пристрастията и гледай реално на нещата.

https://news.bnt.bg/news/sled-izvanrednoto-polozhenie-merkite-ostavat-v-zakon-1051623news.html

За в бъдеще страшна демокрация се задава . Ченгеджийница отвякъде.

Навил си си едно да си пееш, едно си знаеш. Аз ти гооря че и до сега в "извънредното положение" няма нито едно подобно действие, ти ми викаш после , като стане закон, здравния министър ще прави същото което и до сега.

Е КАКВО Е ТОВА ДО СЕГА, което е узаконило диктатура, ченгеджийница и т.н. ???

Не знам кой е сляп, но ти си решаваш сам на какви измишльотини ще си вярваш : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, acnekt написа:

Тук съм в един парк. Пълно е с народ. Децата си играят. Градините и яслите затворени. Логика нулева.

Целия този фарс с пандемията е с нулева логика! А щом логиката отсъства, значи нещо не е така.

преди 1 минута, miro20 написа:

Навил си си едно да си пееш, едно си знаеш. Аз ти гооря че и до сега в "извънредното положение" няма нито едно подобно действие, ти ми викаш после , като стане закон, здравния министър ще прави същото което и до сега.

Това в момента не е ли диктатура бе!? Нямаш право да протестираш, щото е забранено да се събират повече от 50 човека на едно място! Границите са ти затворени. Каква по- голяма диктатура искаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, barbuncela написа:

В един момент когато няма достатъчно лекарски персонал който да поеме новозаразените се получва този ужас за съжаление. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Хайде пак рестарт на събитията. Естестено ,че ще пея едно и също , фактите са такива . Ти какво искаш да пея различно , т.е да лъжа по три пъти на ден и да не помня какво съм пял. Няма как да стане . И тази теория ти издиша. Въпрос -  Кое  и на каква база се наложи т.нар извънредно положение в България - изследване и тестове на населението , бройки , огнища , цялостна картина на обстановката ?   Само не ми излизай с номера виж какво е станало по другите държави ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, палав_ник написа:

Кое  и на каква база се наложи т.нар извънредно положение в България

Рушвета

Преди рушвета беше лека настинка, което си е истина

Обаче като зеха рушвета се почна, намордници, домашен арест, концлагери и разсипаха сумалъка ти и бизнеси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ей го генерала. Още бил в телевизора. Решил сам да се похвали, че имал характер 😄

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/gen-mutafchiyski-borisov-se-ubedi-che-sam-silen-harakter-ne-vinagi-se-saglasyavam-s-nego

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Рушвета

Преди рушвета беше лека настинка, което си е истина

Обаче като зеха рушвета се почна, намордници, домашен арест, концлагери и разсипаха сумалъка ти и бизнеси

Нещо такова се получи .  Когато хирурга реже  без точните изследвания  и правилната диагноза , автоматически се превръща в касапин . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, FusE написа:

В един момент когато няма достатъчно лекарски персонал който да поеме новозаразените се получва този ужас за съжаление. 

Италианските медии са известни с измислиците си. Спомни си ковчезите, които се оказаха ковчезите на удавени бежанци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

още ноември бях писал за вироса  в едно сайтче че е избягал от руска лоборатория след експлозия 

но ми  изтриха темата 

на човека който ми го изтри  на съвеста му лежат стотици хиляди жертви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Радул написа:

Италианските медии са известни с измислиците си. Спомни си ковчезите, които се оказаха ковчезите на удавени бежанци.

Не всичко е измислица, разказа се в статията за съвсем реална обстановка наблюдавана в други държави също. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мурка А написа:

още ноември бях писал за вироса  в едно сайтче че е избягал от руска лоборатория след експлозия 

но ми  изтриха темата 

Избягал от руска лаборатория в Ухан ли? Или избягал от Русия отишал в Китай и от Ухан бяга официално? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Tiho написа:

ghV8vgaS_t.jpg

Никой не се готви за никакво отслабване на мерки за в бъдеще, а точно обратното. Започнали са тестове на живо с роботи кучета на Boston Dynamics, които следят за социална дистанция по улиците в Сингапур (видео). А робот хуманоид, облечен в костюм за газова защита, е показан във видеото долу (на 2:10) /не може да се различи от човек по този начин!/:

CONTACT TRACERS OF THE FUTURE? DARPA FUNDED ROBOT NOW ENFORCING SOCIAL DISTANCING

Какво става с финансовата система в днешната криза:

CORONAVIRUS END GAME: THE ECONOMIC CRISIS & ROLL OUT OF THE NEW DIGITAL FINANCIAL SYSTEM

А така ...пуснаха и роботите 

Ясно ! Всичко отива към "Междузвездни войни" :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мурка А написа:

Ти наред ли си? М?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Избягал от руска лаборатория в Ухан ли? Или избягал от Русия отишал в Китай и от Ухан бяга официално? 

знам че руснаци са го правили 

бях болен от него

когато  ме хване  вирос ме удря в кръста и се свличам на земята и не мога да ходя

и си изледвах кръвта и костния мозък и стволовите клетки  с микроском и открих руски черти на вироса .

и се разрових в един сайтове и видях че вруска лобаратория за био оръжия е имало експлозия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Ето, братчеда гуглю е учил математика, а ти не! И ако сметате с Николов че един процент е пренебрежимо малко, то ще трябва да затворим веднага тази тема и да се обявим против всякакви мерки, защото в така наречената пандемия заразените са дори по- малко от 1 %!!!

Всъщност ако държим да сме абсолютно точни разликата е 88.89%:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Ти наред ли си? М?

напълно наред съм

вироса го минах декември месец и съм ходил  къде ли не по молове кауфланди  лидъли били понеже обичам шопинга 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мурка А написа:

бях болен от него

когато  ме хване  вирос ме удря в кръста и се свличам на земята и не мога да ходя

и си изледвах кръвта и костния мозък и стволовите клетки  с микроском и открих руски черти на вироса .

и се разрових в един сайтове и видях че вруска лобаратория за био оръжия е имало експлозия

Пак си намерил ключа от гардероба с ракията :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мурка А написа:

напълно наред съм

вироса го минах декември месец и съм ходил  къде ли не по молове кауфланди  лидъли били понеже обичам шопинга 

Уфаааааааааааааааааааааааа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Всъщност ако държим да сме абсолютно точни разликата е 88.89%:whist:

Така е. И това не са 90%, нали? И разбира се това е с условието да приемем, че 90 заразени са 100%.  Значи онази статия правилно съм я нарекъл манипулация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мурка А написа:

бях болен от него

Серго , събуди се 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

Серго , събуди се 

защо ме наричаш Серго

аз съм Мурка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...