Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, Belhor написа:

Правилно се изразих- има злобни, крокодилски сълзи. Радост- разправяй го на баба ми.

За разлика от много мижутурки тук, които никога няма да си признаят че гласуват единствено и само за червени партии и най вече БСП , аз открито съм си с десни убеждения.

Затова и сега нямам никаква причина да крия радостта си че БСП е в криза.

И още повече когато такива червени пропагандатори като вас, се карат колко и дали е "убава "Нинова :)

И колко е съсипала БСП :) 

Кеф ми е. Не го крия.  :)

А вие ревете и злобейте :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• miro20

1918

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1519

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 3 минути, miro20 написа:

За разлика от много мижутурки тук, които никога няма да си признаят че гласуват единствено и само за червени партии и най вече БСП , аз открито съм си с десни убеждения.

Затова и сега нямам никаква причина да крия радостта си че БСП е в криза.

И още повече когато такива червени пропагандатори като вас, се карат колко и дали е "убава "Нинова :)

И колко е съсипала БСП :) 

Кеф ми е. Не го крия.  :)

А вие ревете и злобейте :)

Ти си доносник бе, какви десни убеждения? Спри да се излагаш. Десни убеждения може да имаш ако си едноличен собственик на Даймлер- Бенц! Иначе имаш само една голяма шпатула за гъс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Да, само в Герб няма разногласия, там се чува само думата на краля-слънце.:)

То и други надигнаха глас и ся Боцко се чуди къде да ги завре! На един даже му забрани да говори! 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, miro20 написа:

Е колко пъти да ти повтарям отговора на тази твоя спекулация ? Дори ако не се лъжа от същата медия беше / дарик/

Че едно то е писано по рано, после пускат статия с нови данни и факти че това е реалност.

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/povtornoto-zaraziavane-s-noviia-koronavirus-budi-trevogi-za-imuniteta-2244126

Няма как да е лъжа нещо което е УТОЧНЕНИЕ и допълване на информация за неизвестния отначало, вирус. Не че сега е напълно разгадан, но поне имат някакви насоки за лечение вече лекарите .

Кое е моя спекулация? Това че пускам цитат от твой линк ли? Ако има някаква спекула, мятане на фейкове или лъжи, след като линка е твой - спекулантът, фейкометът и лъжецът можеш да бъдеш единствено и само ти!

Какво значение има, че вторият ти линк е от същият сайт? Това е мнение на същият специалист ли?:laughing4:

Я да видим обаче какво пише в първата статия, която ТИ пусна:

"Някои експерти обясняват тези съобщения с много продължително боледуване или неточни тестове"

Това по какъв начин е оборено, уточнено или както искаш го извърти във втората статия, а?

Жалко човече си ти , Мирко! 

ПП: Един приятелски съвет - никога повече не зачеквай темата за повторнозаразените и липсата на имунитет, защото винаги ще те затапвам и унижавам с цитати ТВОЯТ линк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

експертите, и лекарите, и щаба

Защо споменаваш чиновници при изреждане на хора, които биха могли да бъдат от помощ със своите медицински познания?

аз открито съм си с десни убеждения.

Открито фашистки възгледи, законодателство срещу интересите на народа, налагане на диктатура и безправие. Това вдясно или вляво е никой не го интересува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, ivottoshev написа:

ПП: Един приятелски съвет - никога повече не зачеквай темата за повторнозаразените и липсата на имунитет, защото винаги ще те затапвам и унижавам с цитати ТВОЯТ линк.

Напротив. Всеки път ще ви оборвам лъжите .

Това  какво вадиш от контекста на статиите , са си твои гърчове.

:hush:

преди 8 часа, Myanmar написа:
преди 9 часа, miro20 написа:

аз открито съм си с десни убеждения.

Открито фашистки възгледи, законодателство срещу интересите на народа, налагане на диктатура и безправие. Това вдясно или вляво е никой не го интересува.

Най близко до национал соцализма са твоите приятелчета бесепари  хейтъри по горе . Малко са в криза и реват за червените си идоли, и не знаят на кой свят са в момента, но ще се оправите някак си

:giggle1:

По темата

Цитат

28 души с коронавирус, сред които и мъж на 27 години без други заболявания, са починали през изминалото деноннощие. Така общият брой на жертвите на епидемията е 1225.

2689 нови случая на COVID-19 при направени 11 376 теста са регистрирани за изминалите 24 часа. Случаите на COVID-19, потвърдени в България, са общо 48 150. От тях 27 230 са активни.

https://breaking.bg/novini/27-годишен-мъж-без-други-заболявания-е-сред-28-те-жертви-на-коронавируса-през-денонощието/?fbclid=IwAR15jBBAU5SIHCgCwS3J1ZoYBb1F7gMWhi_8thTywN6dxywiMRjH2VIK528

Това специално за тия нагляри и гавраджии в темата, дето "изкарват настинките на крак"

:hush:

Актуално за днес

Цитат

2891 души – с 202-ма повече от вчера, са заразени с коронавирус при направени общо 12 634 PCR теста през изминалите 24 часа. Или 22.8% от тестваните. Това показват данните в Националната информационна система.

Така общият брой на потвърдените случаи става 51 041, от които активни 29 910.

Хоспитализираните са 2447, от които 165 се намират в интензивното отделение.

Починалите лица с доказана коронавирусна инфекция са общо 1254, смъртните случаи през последното денонощие са 29.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекарите взимат пари, ако някой умре от КОВИД 19

Според Тръмп

Ний имаме най-ниската смъртност. Всички ми посочват Германия, Германия, Германия като за пример. Но в Германия те броят по друг начин. Ако някой почине от инфаркт, те го пишат, че е починал от инфаркт, ако някой е починал от рак, те го пишат, че е починал от рак. В САЩ не се колебаят и пишат, че е починал от КОВИД 19.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пари взеха Нинова и останалите социалисти, за да се пишат болни от коронавирус ?

Цитат

Иван Михайлов

Странна работа. Корнелия Нинова е във ВМА с коронавирус. Там, казват, в тежко състояние се намира и дясната ръка на Румен Радев Димитър Стоянов, известен като Митко Есемеса.

Там са още и куп генерали от ВВС и Сухопътни войски, делили софра с президента, който две седмици отказваше да се карантинира, защото бил в цветущо здраве. И щял да си „следва програмата“. Сега обкръжението му следва „програмата“ във военна болница.

Всички при „омразния“ ген. Мутафчийски. С който се гавреха три месеца. Наричаха го „обикновен коремен хирург“ дето не разбирал нищо от вируси. Слуга на Борисов и т.н. Пращаха му някакви дебили от телевизията на Слави, да го провокират и осмиват. Държаха му сметка. Нинова му задаваше въпроси. Плащаха на тролове в интернет да му правят колажи и да обясняват, че коронавирус няма, а „Бойко иска да открадне едни 50 милиона евро“.

А депутатите социалисти демонстративно отказваха да носят маски в парламента. Щото били „за да мълчим“. И сега бегом във ВМА. За обикновените хора места няма, но за Нинова и останалите има.

Защо не отидохте да се лекувате при доц. Мангъров ? Нали той е „знаменосецът“ на борбата срещу Националния оперативен щаб, срещу Борисов и „мафията“, която иска да ни затвори, фалира, да ни запуши устата. Да ни спре протестите.

Или при Антония Първанова, обслужваща Слави Трифонов ? Интересно. Как пък нито един не написа, че е излекуван от Мангъров и Първанова ? Със стаден имунитет, облъчване на слънчеви лъчи, две ракийки, чайче, супичка и чесън. А и никакви маски. Както стана ясно от официалното изявление на шефката на Инфекциозна болница нейният подчинен Мангъров никога не е стъпвал в ковид сектор, не е бил на първа линия, не е виждал заразен. Говори наизуст. Прави политическа реклама на Румен Петков, който го развежда из страната, за да обяснява на хората, че ковид-19 е един обикновен грип. Докато в болниците умират хора. Всеки ден. А колегите на Мангъров изнемогват.

Същата е и персоната Антония Първанова. Тя работи за Слави Трифонов. В официалната и биография пише, че е завършила медицина, била педиатър, после станала експерт по „обществено здраве“ и „здравни политики“. Занимавала се с ин витро процедури.

Първанова нищо не разбира от вирусология, заразни и паразитни болести. Беше снимана от една медия как пазарува с маска, нищо, че в телевизията на Слави громи маските, щаба и всичко останало. Поредният шарлатанин. Та въпросните двама манипулират хората с цел политическа самореклама.

Бъдете спокойни, Първанова и Мангъров ще намерят място в партийни листи. Не ги мислете. Мислете с главите си. Защото заради тези измамници умират хора, а здравната система е почти в колапс.

Каква ирония на съдбата. Нинова и червените тролове разпространяваха в интернет лъжи от сорта: „Един приятел сподели, че дават на циганите по 1800 лева, за да се пишат болни от Ковид-19. За да може Бойко да открадне едни 50 милиона лева“.

Как нарочно пишат всички починали хора жертви на коронавируса.

И сега същите тичат във ВМА, за да си спасяват живота. Ако вярваме на опорките на червените тролове ще питаме колко пари са взели Корнелия, Митко Есемеса и останалите социалисти, за да се пишат болни ? Какво ще правят лумпените, които горят маски пред Президентството, ако се разболеят ? Въпреки, че не вярват в коронавируса ? Или техните ментори от Отровното трио, които демонстративно не носят маски.

Ще хукнат във ВМА, разбира се. И ще се оплакват как правителството не прави нищо, за да се справим с пандемията, която до вчера отричаха. Пак ще повторя, ваденето на политически дивиденти от коронавируса е престъпление, защото заради това умират хора. Наистина е престъпление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Странна работа. Корнелия Нинова е във ВМА с коронавирус. Там, казват, в тежко състояние се намира и дясната ръка на Румен Радев Димитър Стоянов, известен като Митко Есемеса.

преди 7 минути, miro20 написа:

Ще хукнат във ВМА, разбира се. И ще се оплакват как правителството не прави нищо, за да се справим с пандемията, която до вчера отричаха.

Кога Корнелия Нинова и Димитър Стоянов са отричали пандемията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И честно да ти кажа направо си е за притеснение...толкова генерали на едно място заедно със съветника на Президента и Нинова:speak:

Вие сигурни ли сте, че не замислят някой преврат?:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е знам, за някои ако нещо не е написано във мутренския фрогнюз, значи го няма в БГ :) 

А... тия даже не отразили новината за заразената Корнела и митко смс-а  :giggle1:  https://frognews.bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

...

Мирко, пак ли затапен остана и се чудиш как да смениш темата? Хванах ли те в лъжа, що мълчиш на прост въпрос?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

Е знам, за някои ако нещо не е написано във мутренския фрогнюз, значи го няма в БГ :) 

А... тия даже не отразили новината за заразената Корнела и митко смс-а  :giggle1:  https://frognews.bg/

https://frognews.bg/novini/korneliia-ninova-prieta-vav-vma-zaradi-covid-19.html

https://frognews.bg/novini/glavniiat-sekretar-prezidenta-koronavirus.html

Бих те посъветвал да не ръсиш глупости "ангро", но нЕма смисъл.

П.С. Не следя новините във фрогнюз, но бях сигурен, че няма как тези новини, да не са отразени където и да е.

П.П.С. Да крещиш, че си антикомунист не те прави десен, да поддържаш политиката на ГЕРБ е доказателство, че не си с десни убеждения. По-лявопопулистко управление в България не е имало през последните 30 години.

П.П.П.С. Замълчи завинаги по темата за колективен имунитет, ваксини и лечение на вирусни заболявания. От интернет статии професор не се става.

Нали харесваш да пускаш онова емотиконче, крайно време е да си го сложиш на клавиатурата - Шшшшт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, andiay написа:

https://frognews.bg/novini/korneliia-ninova-prieta-vav-vma-zaradi-covid-19.html

https://frognews.bg/novini/glavniiat-sekretar-prezidenta-koronavirus.html

Бих те посъветвал да не ръсиш глупости "ангро", но нЕма смисъл.

П.С. Не следя новините във фрогнюз, но бях сигурен, че няма как тези новини, да не са отразени където и да е.

И аз не следя новините във фрогнюз и по далеч от началната им страница не обичам да ровя. Във фекалии не е приятно да се рови човек  , нали ?

Е  от главната страница и до момента не виждам тези новини. Радвам се че ти си се поровил в мутренския сайт и си ги намерил. Браво !

:)

преди 38 минути, andiay написа:

П.П.С. Да крещиш, че си антикомунист не те прави десен, да поддържаш политиката на ГЕРБ е доказателство, че не си с десни убеждения. По-лявопопулистко управление в България не е имало през последните 30 години.

Всеки който громи червената паплач, който е проевропейски демократично настроен, е приемлив вариант за мен.

преди 38 минути, andiay написа:

П.П.П.С. Замълчи завинаги по темата за колективен имунитет, ваксини и лечение на вирусни заболявания. От интернет статии професор не се става.

Аз нищо не твърдя, а цитирам по знаещи и компетентни  хора и ресурси по света и у нас . По въпроса за колективния имунитет нещата са що годе изяснени . И това не е което моите опоненти твърдят :)

преди 40 минути, andiay написа:

Нали харесваш да пускаш онова емотиконче, крайно време е да си го сложиш на клавиатурата - Шшшшт

:hush: Затапени и унижени както всеки път. 

преди 1 час, Myanmar написа:

Мирко, пак ли затапен остана и се чудиш как да смениш темата? Хванах ли те в лъжа, що мълчиш на прост въпрос?

За ВМА ,червените лидери и болните "критици"  съм отговорил с няколко мнения от "breaking.bg" понеже са го казали по хубаво от мен дори.

НЯма какво да добавя. :hush:

Иносказателно за рибката Мико , Мангъра  и др.

https://faktor.bg/bg/articles/mneniya-lacheni-tsarvuli-kak-abv-i-mangarov-depresiraha-covid-19-i-ribata-miko

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

И аз не следя новините във фрогнюз и по далеч от началната им страница не обичам да ровя. Във фекалии не е приятно да се рови човек  , нали ?

Е  от главната страница и до момента не виждам тези новини. Радвам се че ти си се поровил в мутренския сайт и си ги намерил. Браво !

Гърч а? Пак те навряха на кучето в гз. Новината от фрог, беше постната в този форум още вчера. Сега и да се въртиш и да се гърчиш, пак те хванаха в папагалене, интригантстване и клюкарене. Хем си знаеш че не ги умееш тия неща и отново, и отново се напиняш. За да си добър каквото и да е на този свят рибо, е нужен мозък, а ти нямаш. Ако имаше, щеше да си даваш сметка кое е възможно и кое не. И сега за пореден път се давиш в собствените си фекалии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, nikssi написа:

Какво правят ваксините? Създават имунитет ли? Нали уж нямало такова нещо като стаден имунитет? 

Ваксините защитават и тези, които не са ваксинирани

Когато са ваксинирани достатъчен брой хора, болестта не може да се разпространява повече.
          Този “Имунитет на общността” или “Колективен имунитет” защитава уязвимите.

Шибнете си всички ваксини , ама всички да не забравите някоя.

За ваксината против КОВИД-19

"Астра Зенека" не носи отговорност за странични ефекти от ваксината си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ВМА ,червените лидери и болните "критици"  съм отговорил с няколко мнения от "breaking.bg" понеже са го казали по хубаво от мен дори.

Ауул, значи познах, че те спипах пак в лъжа haha.png Затапен и унижен не можеш да подкрепиш поредните си лъжи.

Между другото:

Мангъров пред Евроком: Директорката на Инфекциозна болница е в отпуск, в разгара на пандемията

https://eurocom.bg/new/mangrov-pred-evrokom-direktorkata-na-infektsiozna-bolnitsa-e-v-otpusk-v-razgara-na-pandemiyata

преди 50 минути, Мойра написа:

Не може да плати на няколко милиона души, в превод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

Гърч а? Пак те навряха на кучето в гз. Новината от фрог, беше постната в този форум още вчера. Сега и да се въртиш и да се гърчиш, пак те хванаха в папагалене, интригантстване и клюкарене. Хем си знаеш че не ги умееш тия неща и отново, и отново се напиняш. За да си добър каквото и да е на този свят рибо, е нужен мозък, а ти нямаш. Ако имаше, щеше да си даваш сметка кое е възможно и кое не. И сега за пореден път се давиш в собствените си фекалии.

Ко каза ? :)

преди 10 минути, Myanmar написа:

Ауул, значи познах, че те спипах пак в лъжа

Мечтай си ... полюциите не са незаконни :) 

преди 12 минути, Myanmar написа:

Мангъров пред Евроком:

Това дето казва да се фотографира не е лоша идея. Какво му пречи едно селфи с пациенти ? хем като реклама .

Ама нема селфи....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остават още 60 за стаден имунитет.

10 процента от населението на Земята са се заразили с корона според Здравната Организация.

https://www.rnd.de/gesundheit/who-zu-corona-infektionen-zehn-prozent-der-weltbevolkerung-bereits-infiziert-NOS5RRFJSV26ASGBQHTIMJLEBY.html?fbclid=IwAR2OOfFil2eAUaxARQc7M5R5SWTsOS36hriJqbC3phNa52WEGNqYaZJQNLo

https://time.com/5896734/10-percent-world-infected-covid-19-who/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Над 80% от пациентите с COVID-19 имат дефицит на витамин D

Цитат

Над 80% от 200 пациенти с COVID-19 в болница в Испания имат дефицит на витамин D, според ново проучване, публикувано в Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism.

Витамин D е хормон, който бъбреците произвеждат, който контролира концентрацията на калций в кръвта и влияе върху имунната система. Недостигът на витамин D е свързан с различни здравословни проблеми, въпреки че все още се провеждат изследвания защо хормонът влияе върху други системи на тялото. Много проучвания посочват благоприятния ефект на витамин D върху имунната система, особено по отношение на защитата срещу инфекции.

„Един от подходите е да се идентифицира и лекува дефицит на витамин D, особено при лица с висок риск като възрастни хора, пациенти със съпътстващи заболявания и жители на домове за възрастни хора, които са основната целева популация за COVID-19“, обяснява съавторът на изследването д-р Хосе Л. Хернандес (José L. Hernández) от Университета на Кантабрия в Сантандер, Испания. "Лечението с витамин D трябва да се препоръчва при пациенти с COVID-19 с ниски нива на витамин D в кръвта, тъй като този подход може да има благоприятни ефекти както върху мускулно-скелетната, така и върху имунната система".

Изследователите установяват, че 80% от 216 пациенти с COVID-19 в болницата Universitario Marqués de Valdecilla имат дефицит на витамин D, а мъжете имат по-ниски нива на витамин D от жените. Пациентите с COVID-19 с по-ниски нива на витамин D също са имали повишени серумни нива на възпалителни маркери като феритин и D-димер.

Справка: José L Hernández et al. Vitamin D Status in Hospitalized Patients With SARS-CoV-2 Infection. The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism. 27 October 2020 DOI: doi.org/10.1210/clinem/dgaa733

Източник: Study finds over 80% of COVID-19 patients have vitamin D deficiency, The Endocrine Society

Доказано е, че хората, които не се излагат на слънце са застрашени не само от КОВИД-19, но и от други заболявания.

миро20 да взаме мерки незабавно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Ко каза ? :)

На разсеян ли се правиш. Яко затапен и изобличен както обикновено. default_smile.gif Пишеш лъжи, а после не знаеш с кой да се заядеш, само и само да смениш темата.

преди 3 минути, Мойра написа:

Над 80% от пациентите с COVID-19 имат дефицит на витамин D

Доказано е, че хората, които не се излагат на слънце са застрашени не само от КОВИД-19, но и от други заболявания.

Той затова е твърдо "за" да му бият ваксини. Рискова група е. За 2000 вируса смятай колко литра ще му набият отзад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Благодаря за съвета :)  Да ти се връща . / с най добри чувства/

преди 1 час, Belhor написа:

Новината от фрог, беше постната в този форум още вчера

Абе попрелиситх назад, нещо не намирам тази новина тук /от фрог/

преди 5 минути, Myanmar написа:

На разсеян ли се правиш. Яко затапен и изобличен както обикновено. default_smile.gif Пишеш лъжи, а после не знаеш с кой да се заядеш, само и само да смениш темата.

Мне. не пиша лъжи. Разобличавам такива като вас фейкомети :)   В случая новината за Корнела въобще не е в началната страница на фрог. И благодарих че някой се е поровил да изкара това .

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

Абе попрелиситх назад, нещо не намирам тази новина тук /от фрог

Ми щот не е в тая тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване