Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 часа, БаалБек написа:

Мафията на ПП, няма никакъв шанс в София срещу новия Васил Левски от Възраждане! :laughing4:

izmereno.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, БаалБек написа:

kopejka.png

Нали знаеш, че това не е вярно? Демек правиш гнусна манипулация и се поставяш в позиция на гнусна лъжкиня? Щот  има клипчета, дето се чува кой кво казва. И не очаквах, че си падаш по гей или гей изглеждащи мъжлета. Ма то за това явно си вечно незадоволена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Toto2 написа:

Нали знаеш, че това не е вярно? Демек правиш гнусна манипулация и се поставяш в позиция на гнусна лъжкиня? Щот  има клипчета, дето се чува кой кво казва. И не очаквах, че си падаш по гей или гей изглеждащи мъжлета. Ма то за това явно си вечно незадоволена.

Кое не вярно? Това, че копейкин си купи къща и я обзаведе с поръчкови мебели, стил "късен соц" с парите на "партията"? Или не е вярно, че Весо Марешки му би шамарите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Toto2 написа:

Как се купуват мебели за 20 бона с миша заплата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, NewRedDragon написа:

Кое не вярно? Това, че копейкин си купи къща и я обзаведе с поръчкови мебели, стил "късен соц" с парите на "партията"? Или не е вярно, че Весо Марешки му би шамарите?

Първото не е вярно. Проверено многократно и доказано от държавните органи. Имота е купен със заем и ще се изплаща още 20 години. Тоест още 20 години имота е собственост на банката и не е на Костадин. А Марешки е бил шамари на Коцето и кво. Ако Коцето го беше усмъртил, тоя форд с кви пари да си го купи. Нали знаеш че Марешки е осъден и е кихнал едни кинти съвсем законно на Коцето да си оправи финансовото положение. 

преди 1 минута, IvanKirov написа:

Как се купуват мебели за 20 бона с миша заплата?

Какво разбираш под миша заплата? 200 - 499- 800 лева?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Toto2 написа:

Какво разбираш под миша заплата? 200 - 499- 800 лева?

Музейните плъхове не са особено заплатени. С около 1000 лева заплата как става 2 нови коли, и показно скъпи мебели?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Toto2 написа:

Имота е купен със заем и ще се изплаща още 20 години. Тоест още 20 години имота е собственост на банката и не е на Костадин

Последно - със заем или с особен залог (ипоптека)? От коя (в полза на коя) банка е ипотеката, ако е ипотека?

преди 7 минути, Toto2 написа:

Проверено многократно и доказано от държавните органи.

Скоро "Државните органи" ще се сменят и тогава....проверките са невалидни. Ще има нови проверки и ще стане страшно за копейкин

преди 8 минути, Toto2 написа:

Нали знаеш че Марешки е осъден и е кихнал едни кинти съвсем законно на Коцето да си оправи финансовото положение. 

Знам, даже знам и на кого Весо "кихна едни кинти" - не е копейкин! копейкин взе едни 1500 кирливи левчета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NewRedDragon написа:

Последно - със заем или с особен залог (ипоптека)? От коя (в полза на коя) банка е ипотеката, ако е ипотека?

Скоро "Државните органи" ще се сменят и тогава....проверките са невалидни. Ще има нови проверки и ще стане страшно за копейкин

Знам, даже знам и на кого Весо "кихна едни кинти" - не е копейкин! копейкин взе едни 1500 кирливи левчета

Като вземеш заем, кво става - като спреш да си плащаш вноските - кво става бе, дървен философе?

Проверки му правят 8 години по 2 пъти годишно на него, баща му майка му, бившата му жена. Кеф ти Борисов, кеф ти новите. Ми нищо не могат да го хванат, освен за члена и да го разведат, че да му е готино.

Ми за един шамар 1500 лева са си пари. Коцето ако го беше пратил в моргата ....Няма смисъл. Просто Коцето има акъл и търпение, Марешки е обикновен глупак, на който му е провървяло донякъде. Сега явно късмета си отива, продава бензиностанциите и май ще се завира в на кучето аналния отвор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Toto2 написа:

Като вземеш заем, кво става - като спреш да си плащаш вноските - кво става бе, дървен философе?

Въпроса ми беше сувсем конкретен - последно питане = заем или ипотека? А какво става - зависи кой си и кой седи зад банката.

преди 5 минути, Toto2 написа:

Проверки му правят 8 години по 2 пъти годишно на него, баща му майка му, бившата му жена. Кеф ти Борисов, кеф ти новите. Ми нищо не могат да го хванат,

Отдавна е хванат и затова за сега се води безвреден дивеч. Като влезе в графата вреден дивеч - острел!

преди 6 минути, Toto2 написа:

Ми за един шамар 1500 лева са си пари

5 са шамарите - леки! 1500 лв са нищо - е за феновете на копейкин, може да са нещо - то само неграмотници там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Въпроса ми беше сувсем конкретен - последно питане = заем или ипотека? А какво става - зависи кой си и кой седи зад банката.

Отдавна е хванат и затова за сега се води безвреден дивеч. Като влезе в графата вреден дивеч - острел!

5 са шамарите - леки! 1500 лв са нищо - е за феновете на копейкин, може да са нещо - то само неграмотници там

Говориш празни приказки и наизуст. Заем или ипотека - без значение. Просто ме мързи да погледна документа. Не си заслужава в спор с тебе. Не искам да доказвам каквото и да е, квото има е доказано и показано. Ти си безгласна буква и нема смисъл да ти се доказва квото и да е. Квото казва иванка - ти си мишка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Toto2 написа:

Говориш празни приказки и наизуст. Заем или ипотека - без значение. Просто ме мързи да погледна документа. Не си заслужава в спор с тебе. Не искам да доказвам каквото и да е, квото има е доказано и показано. Ти си безгласна буква и нема смисъл да ти се доказва квото и да е. Квото казва иванка - ти си мишка.

Сериозно? А... и има значение - ще видиш! копейкин, както каза първообраза му болен сидеров си едно менте. За разлика от сидеров, копейкин е беден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Toto2 написа:

Не искам да доказвам каквото и да е, квото има е доказано и показано.

Копойкин не открива топлата вода, прането на пари си е в реда на нещата за крадците.

Как ще обясниш това показно пилеене на пари от заплата от музей?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Toto2 написа:

Може да си пада по курнела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, IvanKirov написа:

Как ще обясниш това показно пилеене на пари от заплата от музей?

Е, не само от музея :) Сигурно и от ютуб канал нещо взема новото фюрерче :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, IvanKirov написа:

4.thumb.jpg.7698926e0ecfc038cea1040abce5ae09.jpg

Е стига де, сега как да разчитаме на Слънцето - Копейкин? :lol6:

zima.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудил съм се що повечето българи псу ват по Копейкин, кариратурят го. Шепа Ганювци около него, плюли си на честта  и съвестта, заради обещаното общинско местенце. Глу пави ли сме, че си нещем "спасителя", менте патриот? Пресича всякакви опити за дискусия, реве от цензура, пък я прави с двойна сила. Овъртолил се до шията с далавери, изглежда има доста добър перач на пари. Надеждата ни е да го емнат по Магнитски, тя нашата прокуратура се занимава само с бедни селяни, дръзнали да се защитят от престъпниците.

Копейкин щял да ни спасява, от него кой ще ни спасява?

5.jpg.5010d61b93ed2a0d9dda22a33c04d990.jpg

6.jpg

преди 23 часа, IvanKirov написа:

1.jpg.7be25e1b5c0496f64ad02755290c0670.jpg

Цитат

Giovanni Nikolov

Да, прав ляв ще му отива най-много на продажната копейкина физиономия!

Цитат

Todor Jaigarov

Копейката с IQ на немска овчарка

.....................
Dimitri Polihronov
Прав е Копейката. IT - тата трябва дори само 900 да взимат. а лекарите и учителите дори по 400. Само ако са антиваксъри трябва да взимат добавка по 100 лв отгоре. А самият Копейка в психиатрията, с порцион 1.50 лв на ден, само за марули и боза.
..............................

Dimitri Polihronov

Виктор Муцев правилно. да дават на нас онези 900 лв дето ще вземат

............................................
Kiril Pavlov
Така си е. Основната на комунизма се базира на идеята да се взима от тези които имат за да се дава на тези които ги мързи
Maria Georgieva
То като си просТ и завиждаш на умните, така разсъждаваш. Ама умните са учили, за да взимат тези пари, той е "философствал".
....................................

Mia More

Не знам дали е прав, ама е психопат.

Dian Costadinov
"ми той софтуера не се яде" - както каза една видна представителка на тъй наречените "синдикати"
......................................
Atanas Georgiev
Ако някой ми иска заплата, да идва.
Работа има , какъв е проблема ?
Проблема е , че не можете.
...............................

Michael Stan

Този е за затвор. По този начин IT специалистите просто ще сменят държавата и толкоз. Мизерията само ще се задълбочи.

.....................................

Ваня Велкова

Ами не е! Наведен е до Земята, в краката на Путин.

.....................

Maria Georgieva

То като си просТ и завиждаш на умните, така разсъждаваш. Ама умните са учили, за да взимат тези пари, той е "философствал".

Тоя ли ще ми прави мнозинство, че и да управлявал? Върли паразити!

https://www.facebook.com/TerminalniKolaji

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Toto2 написа:

Има още месец. До тогава сънувайте с отворени очи. Само ме чуди що сте само двама трима. Що не сте повече?

Щото е нуж никът на нета. Калинка надмина и кифлочите от БегеМама. Нося цитати оттам, тукашните ми ги трият, пиперливи били.

Просто темата набра инерция затуй пиша. У фейса са писали 50 различни човека, всички против фюрерчето ви.

Народът се изгори от парене, и пак не се научи да духа. Миши много обича да се кичи с думички на възрожденци, докато се кани да ни ощави.

И как иначе, кой ще му купува къща в Драгалевци... Почти всички власт имащи терористи имаха къща там. Пословичното му сребролюбие няма да го остави да остане назад.

Там са от милион нагоре, бая ипотека тряя да изтегли, да не го сгащят НАП-аджиите. За 200 години поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, IvanKirov написа:

Чудил съм се що повечето българи псу ват по Копейкин

Може би, защото можеш да броиш само горе/долу до колкото е броят на гейпросащесср трололинките и това число ти се вижда като "повечето", защото е около максималното ти бройно постижение. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...