Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 16 часа, Toto2 написа:

Айде, иванка пак написа есе..Ма не ставаш, друже, пиши си кода колкото можеш, ма есе не те бива със сигурност...

Знам бе, първосигналните лумпени гласуват за мошенгии като Копейкин. Повече от 2 изречения не може да осмислите.

Тиго нарисувам на картинка, че повече данъци ще захранят повече държавни паразити, и сметката ще я платите вие. Таман им се услади на търгашите, да вдигат цените през ден.

Другата събота съм с вас на протеста срещу въвеждане на еврото. Надявам се да не ме биете, бидейки първосигнални май муняци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там съм! Хем да видя музейния миши на живо. Едва ли ще ме допуснат до него, да го питам как я мисли тая с двойните данъци, че малко ни е хиперифлация. Като правиш нещо неправилно те наказват с глоба, като правиш правилно наказват с данък.

https://www.facebook.com/events/506858571482718

Подробности

Събитие от Костадин Костадинов

Народно Събрание

Публично  · Всеки във или извън Facebook

На 3 декември 2022г. "Възраждане" организира национален протест в защита на българският лев и против въвеждане на еврото в България.

Според доклада на БНБ страната ни не е готова за въвеждане на еврото, а последствията от това, към което ни водят няколко правителства ще доведе икономиката ни до колапс.

Елате на 3 декември на пл. Народно събрание, за да защитим българския лев и финансовия ни суверенитет

Цитат

Вяра Любова

Подкрепата за Възраждане май доста е намаляла.. хора, събудете се!

Цитат

Вяра Любова

Reni Gospodinova това виждам при познати и приятели - доста хора се отказват от Възраждане около мен..

На другите избори и толкоз хора няма да имате в парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти що си мислиш, че като тръгнеш да го питаш нещо, некой ще знае точно кво ще го питаш, че да тръгне да те спира. Отиваш при човека и право къме в очи. Ма съм хиляда процента сигурен, че няма да имаш топки да отидеш очи в очи с Коце, Цончо, Дренчев, че даже и старозагорката Искра и да ги попиташ каквото и да е. Ма ще съм там и ще видя и ще знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Toto2 написа:

Е ти що си мислиш, че като тръгнеш да го питаш нещо, некой ще знае точно кво ще го питаш, че да тръгне да те спира. Отиваш при човека и право къме в очи. Ма съм хиляда процента сигурен, че няма да имаш топки да отидеш очи в очи с Коце, Цончо, Дренчев, че даже и старозагорката Искра и да ги попиташ каквото и да е. Ма ще съм там и ще видя и ще знам.

И какво ще го пита. 

- Г-н Костадинов, смятате ли и вие че съм скръндзав.  Вече питах и всички други потвърдиха. Не ми се дават няколко процента данък в повече. Затова си оправдавам скръндзавостта, като тролвам, че с тия пари в повече, ще злоупотребите вие, ако ви дадем властта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах или пък никой не разясни така като за по-елементарни люде като мен, какви са негативите , ако приемем еврото? Понеже на протеста , ако ме питат от някоя медия да дам някакъв смислен отговор т.е. да не се излагам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Така и не разбрах или пък никой не разясни така като за по-елементарни люде като мен, какви са негативите , ако приемем еврото? Понеже на протеста , ако ме питат от някоя медия да дам някакъв смислен отговор т.е. да не се излагам!

Ако те питат, може да отговориш че си българин, а не еврогей. Струва ми се достатъчно смислен отговор. Ако не можеш да отговориш така, е това не е мой проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Негативите са, че ще обеднеем още повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Sliderum2 написа:

Ако те питат, може да отговориш че си българин, а не еврогей. Струва ми се достатъчно смислен отговор. Ако не можеш да отговориш така, е това не е мой проблем.

Хмм странен отговор трябва да дам, бих казал , че направо е недвусмислен. Озадачава ме малко. Понеже поне 50% от автопарка в България е с европейски марки коли! Мани ми тези където живеят там наши сънародници вероятно и те са  .... малии ми всичко друго където се ползва от Европата ... леле ми то ние всички сме май неосъзнати гейове 

преди 13 минути, ncl написа:

Негативите са, че ще обеднеем още повече.

По какъв начин точно ? Ще ми намалят заплатата ли? Или ще се вдигнат цените ли? Хммм на мен ми вдигат заплатата , като вдигат цените, така че няма да е то вероятно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, JohnTRIVOLTA написа:

По какъв начин точно ? Ще ми намалят заплатата ли? Или ще се вдигнат цените ли? Хммм на мен ми вдигат заплатата , като вдигат цените, така че няма да е то вероятно?

Както се е случило в другите страни. А тук ще е още повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Както се е случило в другите страни. А тук ще е още повече.

Така ли ? Не знаех! В кои страни така се е случило? Как точно са обеднили народа пак да попитам за да не се излагам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Sliderum2 написа:

И какво ще го пита. 

- Г-н Костадинов, смятате ли и вие че съм скръндзав.  Вече питах и всички други потвърдиха. Не ми се дават няколко процента данък в повече. Затова си оправдавам скръндзавостта, като тролвам, че с тия пари в повече, ще злоупотребите вие, ако ви дадем властта.

Все едно крадец да се намъкне в къщата ми, да ми разправя, че съм скръндзав. Аз не съм учил цял живот, да работя за некадърници и боклуци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Ами питай някой, който е минал през това.

Ми как да попитам, като ти казвам , че не знам за такива неща, а вие нали знаете , та споделете и аз да знам ... да не се изложа евентуално , ако ме питат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ncl написа:

Мога да те контрирам. Как ще забогатеем?

Аз не ходя на контра просто питам за да не се излагам, както се изложих преди време ... там за ваксините , но е стара работа вече и ми е обица на ухото понеже тогава не питах. Добре, ако искаш сподели как да забогатеем ! Ама между другото , началника тука на темата да вземе да постне основните неща, за да се знаят, защо сме против еврото, щото гледай и ти май не ги знаеш, ами така отгоре отгоре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ncl написа:

Избери си нещо и така.

???

@Toto2  Понеже виждам, че си най-деен в темата, а тука другите не споделят нищо конкретно, ще постниш ли две , три така основни негативности , които ще ни се случат , ако се приеме еврото? Все пак като ме питат , защо да знам конкретно какво да се отговори!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, JohnTRIVOLTA написа:

???

@Toto2  Понеже виждам, че си най-деен в темата, а тука другите не споделят нищо конкретно, ще постниш ли две , три така основни негативности , които ще ни се случат , ако се приеме еврото? Все пак като ме питат , защо да знам конкретно какво да се отговори!

Може да бъде изображение с текстово съобщение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак общи приказки
Всеки учил поне малко в икономически техникум ще обори двете ви точки раздути до 9

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Toto2 написа:

Може да бъде изображение с текстово съобщение

При въвеждането на еврото като стабилна валута, самите българи ще се подкопаят, както са го правили винаги. Ще се напълни с търгаши, които ще оскъпят допълнително, иначе вече поскъпващите цени. Както сега примерно. Сега с лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за постването на 9те причини , че не ги знаех.

По същество.

Точка 8 е логична и я приемам, когато цената е нечетно число в лева,да се закръгли с евроцент за търговица респективно ще предизвика 0.01% инфлация, мисля не е нещо сериозно.

Всички останали точки са някакви хипотези какво би се получило в следствие - не знам коя държава са я завлекли, хората са обедняли и ми звучат меко казано нереално.

Примера с Гърция поне за мен е ясен, че имах роднини още от 90те там - гърците рязко са забогатяли , като са влязли в паричният съюз! Как, като цял живот Гърция е живяла с пари на заем /т.е. изкуствен доста висок стандарт/ и толкова са  задлъжняли , че трябваше да си орежат доходите за да се вкарат в една по-реална рамка. Е сега все някое евро е  влезнало и в развитието на икономиката им т.е. не всичко изядоха и изпиха. И между другото пак им опростиха или подпомогнаха финансово т.е. солидарно всички държави им платиха голяма част от сметката , където над 30г. ядоха, пиха и се веселиха, докато нашинци и от др. държави гастърбайтери им вършеха работата! Ама голяма част от парите на гастърбайтерите не остават в Гърция , а излизат навън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...