Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

Тонка, остави ги.

Голема работа били, а висат във форума да плачат и оревават света, мамини сладки детенца.

Такива са ми били смешни още в детската градина и в първите класове на училището.

ПП. Мислех да кажа, че са мъжки путленца, по-зле от жените... но няма да кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, tonit1968 написа:

Може да си бизнесмен, а може и да си безработен

Ей луд умора няма. Той ти казва в прав текст, че е и двете, ти обаче упорито продължаваш да му вярваш. Може да е жена бе, или дете. Как точно ще се разберете като мъже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Добре де, казваш ми че съм маргинал, не съм бил мъж, неграмотен съм бил, неспособен съм бил. И всички по принцип от Възраждане по презумпция сме били такива. Нито ни знаеш, нито си ни виждал, нито си пил по бира с нас. Това какво се нарича, да ми обясниш. Според мен си обиждане.

Няма логика да си добре заплатен, и да си ОК да плащаш почти двоен данък. За да го искаш това значи си мизерник на 800 лева бруто. Просто това ви е логиката, вече ако смяташ, че е обидно дето казвам че 600 чисти е мизерия... Да, по моите критерии е турбо мизерия. Не е лично към тебе, просто с тия доходи си жалък до степен да не може да построиш къща, или да си позволиш разходка до екзотично място.

И да те видя на живо няма как да ти преценя доходите, аз също не отдавам значение на вторични полови белези като Айфон или Мерцедес.

Та за това ти казвам да дойдеш или аз да дойда да ми кажеж лице в лице това. Да видя поне куражлия дали си. Щото всеки може на клавиатурата да пише квото си ще. Може да си бизнесмен, а може и да си безработен. Може да си пътувал, а може и да не си. Нема как да знам, ако не те видя. Като те видя, всичко дето си писал може и да придобие тежест, но така на екрана е едно нищо. Същото важи за мене и за всеки в тоя форум.

Виж сега как се излагате, като ме набиеш ще даде ли това по-голяма тежест на възрожденските ви идеи? Да затворите границите пред младите и старите, и да натикате първите да ядат отпадъци в мизерни поделения. Такава логика би могла да мине в маймунско стадо, не при горди последователи на цар Симеон Велики и Златния век.

Как ще ми прецениш CV-то с един поглед?

Де да знам, мисля си че си некво лапе на 25 години .

Звездите ти го говорят, придържай се към логиката горе, няма да сбъркаш. Оня дето ти го цитирах да ви нарежда и кълне няколко мнения нагоре е на 21 години. Аз влязох да служа на 24, на толкова и излязох. После имам доста сериозен жизнен опит за да преценя кое е смислено и кое смотан гърч от тъп фатмак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо, пиле, успокой се. Да съм казвал, че искам да те бия? Предложих ти лице в лице да ми обясниш всичко, което имаш да обясняваш за Възраждане и колко съм лош. И понеже каза, че като те видя ще получа инфаркт - та ми стана интересно. Да видим какви мъже сме. Няма нужда да се бием - аз жени не бия. Може да си премерим силите - канадска, лицеви опори, шах, табла. Там каквото можеш. Нали си модерен бизнесмен, сигурно ходиш на фитнес и си във форма. Пък и като ще се обиждаме - да е лице в лице. Няма да те бия, не бой се. Не ща.

Ти като същински Ванга ми нарисува и двама сина и какво да им обяснявам. Ми нямам двама сина и сина ми(един) си работи в страната и не мисли да емигрира където и да е. Пък и Възраждане не иска да затваря страната, това ти пак си го рисуваш. Въобще голям художник си , но все не познаваш. За лъжеш няма да те обявявам, мисля си, че просто приказваш без да мислиш и да проверяваш факти. На изуст. Например Костадин ясно и многократно го е казал- не искаме нищо чуждо и не даваме нищо наше. Което лесно можеш да го провериш. И понеже съм сигурен, че го знаеш много добре, а говориш нещо коренно различно че искаме, какъв извод да си направя? Че си малоумен ли? Просто питам. Щото всичките ти твърдения са такива - измислени и неверни.

Добре де, казваш ми че съм маргинал, не съм бил мъж, неграмотен съм бил, неспособен съм бил. И всички по принцип от Възраждане по презумпция сме били такива. Нито ни знаеш, нито си ни виждал, нито си пил по бира с нас. Това какво се нарича, да ми обясниш. Според мен си обиждане. Та за това ти казвам да дойдеш или аз да дойда да ми кажеж лице в лице това. Да видя поне куражлия дали си. Щото всеки може на клавиатурата да пише квото си ще. Може да си бизнесмен, а може и да си безработен. Може да си пътувал, а може и да не си. Нема как да знам, ако не те видя. Като те видя, всичко дето си писал може и да придобие тежест, но така на екрана е едно нищо. Същото важи за мене и за всеки в тоя форум.

Де да знам, мисля си че си некво лапе на 25 години .

Понеже и ти ми въртиш една и съща грамофонна плоча, па ме мързи да кликам на клавиатурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Аралампи написа:

Голема работа били, а висат във форума да плачат и оревават света, мамини сладки детенца.

Такива са ми били смешни още в детската градина и в първите класове на училището.

ПП. Мислех да кажа, че са мъжки путленца, по-зле от жените... но няма да кажа.

Не си мисли, че вися цял ден. Това което пиша ще го прочете някой който не е служил, и ще се ориентира НЕ само по дядките които реват за младост.

Разбирам ги и тях, млади и здрави са били в мизерията. После цял живот мачкани, накрая изритани със 150 евро пенсия, болни, за капак на всичко и зверска инфлация от 100% нагоре за някои материали.

Само не ги разбирам защо непременно искат да набутат и внуците си. Да ги наредят пак на оная опашка на летището при чалмите, и да дават обяснения за колко време влизат и кога ще се махнат обратно в кочината си.

На опашката дето пише EU/UK на 10 паспорта проверяват един, и нищо не питат. Влизаш като в друг град в България.

преди 2 минути, tonit1968 написа:

Понеже и ти ми въртиш една и съща грамофонна плоча, па ме мързи да кликам на клавиатурата.

Еми досега и един дори не се пробва да обясни закво ви е тая казарма, що искате да ни набутате обратно в лявата опашка с арабелите, и кво ще правите с големия данък, дето мислите, че има луди да ви го платят.

10 пъти да ме заплашваш да ме биеш ми е все тая, пробвай с 2 смислени приказки.

Казармата не ви е направила мъже, направила ви е биороботи. Да не казвам другата приказка че верно си е обида.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти малоумен ли си? Казах ли ти че не искам да те бия? Казах. Мъжка дума. Казах ли ти че искам да те бия - не съм. За какво да те бия- заслужаваш ли? Нито си ебал жена ми(сигурно нема да можеш и да искаш), нито не си ми направил нищо. За празни приказки няма за какво да се напрягам. Безразличен си ми. Вервай си на глупостите, не ми пречи. Не съм тръгнал да те агитирам. Само ми е интересно. сега като обърнаха политиката господарите ти от ЕС и Америката. май пак ще се минава на аеропорто на две опашки - ваксинирани и неваксинирани. Ти като добър роб вече 100 процента си се набол на спринцовката. Радвам се за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, tonit1968 написа:

Ти като добър роб вече 100 процента си се набол на спринцовката. Радвам се за теб.

Виждам че си си повярвал, че си син на баба Ванга. Не съм си набил спринцовка.

И само оправдания, другарю. Като няма кво да кажеш друго и почвате да се оправдавате.

Няма нормален човек да иска възрожденските ви простотии. Възрожденци сте на масата, ама друг да опъва каиша! Ганю за 2 кила сирене е готов и децата си да продаде!

Само некадърник може да реве за соца. Може вече да ми се обидиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не няма. Щом почваш да ме имитираш, значи се си поизчерпал.

Цитат от Уикипедията:

През 2001 г. влизат в сила промени на Закона за отбраната и въоръжените сили, с които срокът на наборната военна служба е намален на 9 месеца за завършилите средно образование и 6 месеца за висшистите. След приемането на България за член на НАТО наборната военна служба е премахната на 31 декември 2007 г. с решение на 40 Народно събрание. Последния набор, отслужил наборна военна служба е набор 1988 г. III смяна.

И излиза, че трябва да си на 45 годинки. Едно голямо ревливо 45 годишно бебе, дето не може носа си да избърше без мама и поколение да остави. Това ме кефи.

Е, стигат и 10 процента ненормални в България, че да ти стъжнят живота, като влязат този или някой следващ парламент.

Единствено одобрявам липсата на спринцовки. Леко по леко ще дойдеш на нашето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, tonit1968 написа:

И излиза, че трябва да си на 45 годинки. Едно голямо ревливо 45 годишно бебе, дето не може носа си да избърше без мама и поколение да остави. Това ме кефи.

На кой му свършат аргументите и почва с лични нападки. Казах ти, че от 8-ми клас живея извън родителското гнездо. Това с поколението какво има с възрожденството? По тая логика у Факултета и Филиповци са най възрожденци.

Е, стигат и 10 процента ненормални в България, че да ти стъжнят живота, като влязат този или някой следващ парламент.

Стигат 10 процента турбо бедняци, да завлекат България в мрачните години на 90-те.

Музеен мишок ако ставаше за нещо щеше ли да седи на държавни подаяния? Като следваш муха ще те заведе до л-но.

Дори 3000 лева бруто са мизерна заплата за София, ама отде ще го знае това някой дето реве как бай Тодор му осигурявал работно място. Филипов още не може да повярва, че има и такива заплати, без да сме депутати и без да крадем.

Единствено одобрявам липсата на спринцовки. Леко по леко ще дойдеш на нашето.

Е то няма как да е 100% траш при вас, все нещо се нацелили да е разумно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, преброихме се.

Съществително нарицателно име, мъжки род, тип 7

1. лог. Довод, факти и положения, привеждани в подкрепа на дадена теза.    

Това е аргумент. 

Искаш аргумент, пък от твоите писания нито един няма. В моите писания също. Иванчо. Не са ми свършили, щото на твоите фантазии няма смисъл да отговарям с аргументи. Аз да не съм Пасков. Човека квото каже, показва ,доказва. дава източника и ти остава сам да стигнеш до извода. 

Има една теория(не е моя), в едно стадо от индивиди(хора основно) има само 2 процента с критично мислене. Ти към кои се причисляваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ли ти давам факти,

https://vazrazhdane.bg/img/myVazrazhdane_Platforma_za_upravlenie.pdf

На 37-ма стр. може да видиш опита да ограбите всеки дето не е мизерник. Разбрахме се, мизерник по мои критерии, богаташ по ваши.

Твърденията дето иска да излизаме от ЕС ги дадох оня ден, от това следва че от опашката по всяко евро летище се местим от дясната лента дето е без проверки в лявата, дето ходиш на разпит де отиваш и кога ще се пръждосваш. Като преди това се обясняваш и в посолството. Минал съм и по единия и по другия път. Дори само с лична карта имаш достъп до целия евро съюз, не ти трябва и паспорт, въпреки че е препоръчителен. Това е сега, като излезем от ЕС пак отиваме при тарамбуките. Пак ли искаш доказателства, не им вярваш ли, невменяем ли си, къде е проблемът?

Туй дето се изряза за казармата го бакъпнах, файлът се казва

Костадин Костадинов Ако искаш да управляваш, трябва първо д.webm

само на 66 мегабайта. Архивирах го, защото са мерзавци и като се усетят колко народ ще се отвърнат от тях с тия простотии и ще го изтрият. Аз пък ще го кача.

Кво още искаш като доказателство? Направо ме изумявате, какво са ви направили в тая казарма, имам усещане, че си пиша с някой от лечебно заведение или изтрезвително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто, човече. Без армия една страна е едно нищо. По бай-тошовото време сме имали 150 000 щика действаща армия и турция по- това време е имала по-малко въоръжени сили. Армия без казарма и военно обучение няма как да стане, даже и да е платена. Сега колко имаме, ми кажи, че ме мързи да ровя. Спора не би трябвало да бъде да има ли казарма, а да имаме ли армия или не. Ама това зад челото ти не вдява, нали. Дай да спорим имаме ли нужда от 150 000 воини и да ни уважават, или да нямаме и да зависим от милостта на чужденците. Щото Турция е в Нато и реши да си вземе(анексира) нещо от нас, Нато няма да го спре това. По договор нато защитава от страни извън нато. Просто на турците сега не им е до нас. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, tonit1968 написа:

Дай да спорим имаме ли нужда от 150 000 воини и да ни уважават, или да нямаме и да зависим от милостта на чужденците.

То ако беше армия туй дето служих, щях да съм агитатор за казармата. Всичко е изпокрадено, техниката е нарязана,  и е чудят кво да ни правят вътре.

И 150 хил. каторжника да имаме вътре - само на загуба е. Турчинът ще ни премачка с 2 батальона! Стига да иска.

Я питайте децата си искат ли пак да се връщаме на тая другата опашка на летището, с тарамбуките. Преди това пак опашка в посолство, като отговорът може и НЕ да е, и това само за временна виза. После бъдете честни със съфорумците, и със себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко било изпокрадено, когато си "служил" ти. Когато се вихреше новият ти капиталистически строй. Той доведе до това. Това искахте. Убихте армия, здравеопазване, училище, предприятия, работни места, само и само да не се редите на опашка по летищата. В предишното време турчина трепереше, сега и в българия местните турци наглеят и викат на българите гяури. Ама ти в София как да ги знаеш тия работи. Не дай боже, но както няма кой да те пази, знаели се, може и някой фес тук в България да ти го нацепи от зад. Тогава ще ревеш някой да дойде да ти опази скапания задник, ама няма да има. Нали повечето в столицата сте такива европейци. Европейци, европейци, ама никой германец или французин няма да дойде да те спасява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е браво бе. модераторче, що ми спря поста. Сега Иванчо ще реши, че ме е затапил.

Въй, и тука цензура, ти да видиш. Иване, кво ще правиш сега, като не знаеш кво съм написал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, tonit1968 написа:

Е браво бе. модераторче, що ми спря поста. Сега Иванчо ще реши, че ме е затапил.

Въй, и тука цензура, ти да видиш. Иване, кво ще правиш сега, като не знаеш кво съм написал?

Пуснал си някой лаф дето не е за детска градина. Автоматичният мод не дава да пишеш за нещо различно от непорочно зачатие. Ще ти пуснат поста, само да се разсъни дежурният цензор.

Оня лаф дето по-добре щерка к-ва отколкото син като тебе - също ми го беше спрял филтърът. Чак се чудя как си служил като не си го чувал, абсолютна класика си е, от всеки клозет може да го прочетеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Coco1 написа:

Мда, фенове на соца ще има поне 20г.още. Такива като Копейката добре ще си поживеят

Христо Ботев

Патриот е - душа дава
за наука, за свобода;
но не свойта душа, братя,
а душата на народа!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
продава си и душата.

И е добър християнин:
не пропуща литургия;
но и в черква затуй ходи,
че черквата й търговия!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
залага си и жената.

И е човек с добро сърце:
не оставя сиромаси;
но не той вас, братя, храни,
и вий него със трудът си!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
изяда си и месата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, tonit1968 написа:

Ти 3000 ли взимаш, пич? Сина ми взема повече. Доста повече.

Не коментирам конкретна цифра, тъй като не съм на заплата. 3000 на музейния мишо му се видят богатство  а по белия свят вземат помощи по бедност за тия пари, образно казано. от 800 евро в Италия се редят по опашки за безплатна храна, добавки и социални придобивки. Както бабите в Бълария получават безплатни дърва. На копейкин от тая сума нагоре почва да се качва данъка.

Цените ни са като на западняка, че и отгоре.

преди 12 часа, tonit1968 написа:

Всичко било изпокрадено, когато си "служил" ти. Когато се вихреше новият ти капиталистически строй. Той доведе до това. Това искахте.

Не съм искал да е изпокрадено, и не съм го окрал аз.

Убихте армия, здравеопазване, училище, предприятия, работни места, само и само да не се редите на опашка по летищата.

Що все мене ме намесваш в тия мизерии, Костов като унищожаваше икономиката аз бях ученик.

В предишното време турчина трепереше, сега и в българия местните турци наглеят и викат на българите гяури.

И преди и сега е било тъй. Имат ни за втора ръка подлоги, и честно казано има защо.

Ама ти в София как да ги знаеш тия работи. Не дай боже, но както няма кой да те пази, знаели се, може и някой фес тук в България да ти го нацепи от зад. Тогава ще ревеш някой да дойде да ти опази скапания задник, ама няма да има. Нали повечето в столицата сте такива европейци. Европейци, европейци, ама никой германец или французин няма да дойде да те спасява.

Като събереш 150 000 каторжници с мотики в казармата пак няма кой да ни опази задниците. Армията беше техниката, един комшия работи на едно от летищата, дето нарязаха стотици самолети. И сега му се реве като разправя, на мене ми се реве като го слушам. Там беше армията, не новото поколение, дето искате да го ползвате за парцал да чисти всички поразии на мерзавците, дето качвахте 30 г. на власт.

преди 3 часа, tonit1968 написа:

Христо Ботев какъв беше? Борец за свободата, нали? И той патриот.

Ботев е патриот, ама вие сте менте патриоти. Паразити на понятието, само го кепазите и го направихте обидно. Копейкин просто ще обере лумпениата на Волен, Симеонов и Каракачанов. После ще се качи на държавния Мерцедес и ще ви остави децата да висят на позорните опашки по митниците, все едно не сме основатели на Европа, а до вчера сме практикували канибализъм.

п.с. Сори за правописните грешки модове, винаги си коригирам писанията ако забележа пропуски. От уважение към съфорумци и мен самия.

През пост ми свети че одобрява модерация, хипер досадно е това и ми свърши уважението с тия глупости. Дискусията се накъсва, нови постове излизат преди стари, изобщо тая платформа сте я докарали до кенеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си бил ученик, когато се е разграбвала България. Това добре. Проблема е че сега се кефиш точно на костовистовци, щото сме в ЕС и НАТО заради тях. Та за това и ти си разграбвал наравно с тях, че и повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, tonit1968 написа:

Ти си бил ученик, когато се е разграбвала България. Това добре. Проблема е че сега се кефиш точно на костовистовци, щото сме в ЕС и НАТО заради тях. Та за това и ти си разграбвал наравно с тях, че и повече.

Добре де какво трябваше да направя като ученик, че да спра разграбването?

Пита ли сина си дали е ентусиазиран агитката на баща му да го връща при тарамбуките по летищата? Кво каза за казармата, ама първо му дай да прочете тая тема. Явно много нещо се е изменило от твойта служба.

По времето на баща ми поне храната е ставала. Аз от ядене на кифли и банички си бях докарал остър гастрит. В стола почти нищо, квото не опоскал шапкарят после минал стария войник и го дообрал. Хилеха се нагло и разправят, че правели ВАЛАТ.

Буквално като военопленници ни държаха гладни. Добре поне че лафки имаше, и родителите отвън дават немалко пари, че да не пукна от глад. Инак нямаше да оцелея физически.

Туй ли искаш да му натрапваш на отрока си? Каторга, мотика и военопленничество? После очакваш патриотизъм след като са го обиждали с всички възможни варианти от речника?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ти казах. Сега поддържаш тези, които са те карали да страдаш като "слушещ в казармата". 

И ми е много интересно, сега Англия като излезе от ЕС кво праим? Що тези бели хора бегаха със 200 от скъпоценната ти ЕС? Айде обясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, tonit1968 написа:

Вече ти казах. Сега поддържаш тези, които са те карали да страдаш като "слушещ в казармата". 

И ми е много интересно, сега Англия като излезе от ЕС кво праим? Що тези бели хора бегаха със 200 от скъпоценната ти ЕС? Айде обясни.

Общи приказки пак.

Питай сина си за казарма и опашките по летищата. Англичаните пак си минават по червената пътечка.

Ако сега вземам решение дали да запазя татовата казарма и техниката, или НАТО. Бих взел първото решение, било то с цената на 2 годишна служба. Като инженер бих бил доволен да съм зачислен към поддръжката на някой автопарк или радар. Аз лично се кефех на войниклък.

Само че греда, занимаваха ме само с градинарство, и вардене на празни сгради. Кому е нужно това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване