Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

Във възраждане хич не можеш да кажеш, че са неграмотни. Напротив, могат да говорят и да надговорят всякакви мисирки и други клоуни. Така и не видях някой да се осмели да излезе на дебат със Костадинов. Особено тия от патреотите. И понеже не могат да излязат лице в лице, пускат всякакви глупости и лъжи за Възраждане. Колкото до свободното пътуване и т.н. кво да кажа- за едни банани си продадохте род и родина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, tonit1968 написа:

Във възраждане хич не можеш да кажеш, че са неграмотни. Напротив, могат да говорят и да надговорят всякакви мисирки и други клоуни. Така и не видях някой да се осмели да излезе на дебат със Костадинов. Особено тия от патреотите. И понеже не могат да излязат лице в лице, пускат всякакви глупости и лъжи за Възраждане. Колкото до свободното пътуване и т.н. кво да кажа- за едни банани си продадохте род и родина. 

Костадинов е прекрасен историк, а Пасков брилянтен полит анализатор. Искам да кажа, че умишлено ви залъгват с гола демагогия, и ако погледнеш какви ги поддържат в коментарите дори не знаят че изречение се почва с главна и завършва с препинателен.

Тия банани ми поникнаха и на пъпа, Пасков и Брейка добре са ви промили. Говоря за командировки като съм ходил, да вкарам малко твърда валута в България през данъците си, да има и ти кво да харчиш.

Много беше трудно с командировките преди ЕС, затова беше и беднотия. Западнякът дето иде да инвестира също чака за виза отсреща, и ни заобикаляха като чумави. Ей това искате да връщате, с празните приказки за продаване на родина.

На всяко европейско летище разделят потока на европейци и останали. Редим се с чалми, бурки и брадати. Унизително е. Все пак сме от най-древните държави в Европа, ако и сега да сме надупени  на двама господари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пасков сега живее в България, но семейството му е в Русия. И сега се чуди как да си прибере децата от там, че почват задължителни ваксинации на децата и на всичко живо. 

А Иво Христов и Вацев са свестни хора и говорят истината. Точно както и Пасков. 

Иване, Пасков и Киро са ми почти набори. Няма нужда да ми промиват мозъка, като говорят това което мисля и аз далеч преди да ги познавам. Просто имат дар слово и са се хванали да гонят михаля. Щото квото и да говорят пари от това не се изкарва. Не е като да получават от господарите средства, за да възхваляват властта. Напротив - получават нападки и трудности. Айде - Киро гледа да изкара некой лев, колкото да покрие масрафа, ама го движи повече спортна злоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, tonit1968 написа:

Вацев са свестни хора и говорят истината. Точно както и Пасков. 

Еми ето - Иво Христов като е свестен твърди, че ЕС и НАТО са без алтернатива. Много отдавна си нарязахме армията на скрап, и сега нямаме шанс да се пазим сами. Копейкин като натика младите да озеленяват поделенията това е градинарска рота, не армия. По-ефективно би било да купят по една моторна косачка и да назначат някой пенсионер да я кара. Щото ние косяхме с ръчна коса и копахме със силно затъпени инструменти. Просто да ни намират работа. Измъкнаха ме от семейството, прекратиха ми възможността да издържам себе си и приятелката. Оставиха майка ми да ме издържа и да плаща квартирата, докато такива на акъла на Костадинов и на твоя се чудят с какво да ми запълнят времето в службата.

преди 20 минути, tonit1968 написа:

Иване, Пасков и Киро са ми почти набори. Няма нужда да ми промиват мозъка, като говорят това което мисля и аз далеч преди да ги познавам. Просто имат дар слово и са се хванали да гонят михаля. Щото квото и да говорят пари от това не се изкарва. Не е като да получават от господарите средства, за да възхваляват властта. Напротив - получават нападки и трудности. Айде - Киро гледа да изкара некой лев, колкото да покрие масрафа, ама го движи повече спортна злоба.

Щом ми приказваш че с банани са ме купили и съм продал род и родина - значи вече са те промили. Останало ти е от соца, че който излиза зад граница вече е предател.

Тъй като те слушам не си излизал от България, че да ми разправяш колко е хубаво да се виси на паспортния контрол с африканци и азиатци. Омотани от глава до пети в техните си религиозни носии. И ние с тях, нищо че сме от основателите на европейската култура и религия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Висял съм по границата със сърбия по едно време. Куфарна търговия. Така че, не ми говори колко е лошо на границата. Митническа проверка всеки ден . Да със туземци не съм висял по опашки, ама сега вече сме по-зле и от тях. И в момента с тая пландемия за ква свобода на пътуване говориш? Нещата ги правят да станат по-зле и от соца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, tonit1968 написа:

Висял съм по границата със сърбия по едно време. Куфарна търговия. Така че, не ми говори колко е лошо на границата. Митническа проверка всеки ден . Да със туземци не съм висял по опашки, ама сега вече сме по-зле и от тях. И в момента с тая пландемия за ква свобода на пътуване говориш? Нещата ги правят да станат по-зле и от соца.

Мда, същински бай Ганю. Що свят видял, що румънски градове изръшкал като млад, от колко панаири връщан... С дисагите и мускалчетата свят видял, сега иска управлението с Гочоолу и Дочоолу. И вика на останалите предатели, той първия родолюбец, само Солунската митница му дай!

Не очаквах да си признаеш, че не си стъпвал в бяла държава. Оттам и нагласата, че такива като мен са предатели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, тоя период от живота ми е бил преди доста време и за кратко. И във Видин по това време нямаше какво друго да се работи. Демек искаш да кажеш, че всички видинчани сме бай-ганювци, щото сме си изкарвали хляба с търговия на дребно? Ашколсун, господин голямата работа. И да, всеки, който е заебал родители, близки и приятели и е заминал да робува някъде далече и остава там завинаги - да, предател е. На гурбет е друго - отиваш, работиш, връщаш се. И между другото- вече и младите трудно отиват на вън. Просто защото вече от повечето нищо не става и там навън не ги щат. А не става нищо от тях заради сегашното ни образование. Което е такова точно щото сме в ЕС. Както и здравеопазването ни, икономиката ни и всичко друго. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, tonit1968 написа:

Е, тоя период от живота ми е бил преди доста време и за кратко. И във Видин по това време нямаше какво друго да се работи. Демек искаш да кажеш, че всички видинчани сме бай-ганювци, щото сме си изкарвали хляба с търговия на дребно? Ашколсун, господин голямата работа.

Точно Ганювци залъгва музейният чиновник.

И да, всеки, който е заебал родители, близки и приятели и е заминал да робува някъде далече и остава там завинаги - да, предател е. На гурбет е друго - отиваш, работиш, връщаш се.

Аз ти разправям командировки. Млад инженер, още на втората година от стажа ми обиколих света. Работейки в България, плащайки данък в България, за разлика от куфарни далавераджии на дребно. Докато такива като тебе ми разправят какъв съм предател дето рева за банани.

И между другото- вече и младите трудно отиват на вън. Просто защото вече от повечето нищо не става и там навън не ги щат. А не става нищо от тях заради сегашното ни образование. Което е такова точно щото сме в ЕС. Както и здравеопазването ни, икономиката ни и всичко друго. 

Оф голямо образование са ви образовали. До колкото те усещам нямаш висше, ама студентите по твоето време 30% от ученето беше научен комунизъм, и по 1 месец лятото да копат тръни по полето, че друга работа не им измислили. Не се шегувам, близък роднина тъй го гавриха, после го караха и да си плати, че не била рентабилна бригадата. Хумор по социалистически.

Младите не ги мисли, трудно може да ги залъжеш с Костювите мохабети за нова казарма и тенекия сирене добавка. Няма и толкоз, сиренето вече гони 17 лева килото. От туй дето става за ядене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не позна, във видин се върнах когато завърших висшето си. И що се засягаш на предател? Нали обясних кой смятам за предател и ти не се класираш за такъв. И научен комунизъм не съм учил никога. И кое е това мое поколение и кое това твоето. Ти да не гониш 60, чеда знаеш кво сме учели тогава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, IvanKirov написа:

Костадинов иска референдум за излизане от ЕС и НАТО.

Е той и чалгата имаше референдум за мажоритарните, но какво от това - от тия празнословци опасноста не е, че ще си реализират идеите. Коцето откак го знам все на бунт ще възстава, все пушката щял да хваща, голям артист, ма си е селски бек. Сидеров поне търсеше преки конфронтации, а и случи момента, та тая му риторика хвана дикиш, Коцето окъсня, не че го бърка де, който го субсидира, най- добре продължава да си го субсидира. Направо си му е идеално даже - нищо не зависи от него и му плащат едни добри пари да дрънка врели- некипели: казармата щял да връща, от ес щял да излиза; добре че сам си вярва на глупостите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, insec написа:

Е той и чалгата имаше референдум за мажоритарните, но какво от това - от тия празнословци опасноста не е, че ще си реализират идеите. Коцето откак го знам все на бунт ще възстава, все пушката щял да хваща, голям артист, ма си е селски бек. Сидеров поне търсеше преки конфронтации, а и случи момента, та тая му риторика хвана дикиш, Коцето окъсня, не че го бърка де, който го субсидира, най- добре продължава да си го субсидира. Направо си му е идеално даже - нищо не зависи от него и му плащат едни добри пари да дрънка врели- некипели: казармата щял да връща, от ес щял да излиза; добре че сам си вярва на глупостите.

Еми за момент допусни, че никой не го субсидира. Щото ако получаваше пари от някъде, нямаше да гради партия 7-8 години, а за няколко месеца. Ако ги нямаше тия пари от държавата за партията, нямаше да го виждате и по евроком. Или искаш да кажеш, че русия пу пуска по 2-3 хиляди лева субсидия. колкото да мърда някак. Абе вие с мозък ли мислите или някоя случайна ганглия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, tonit1968 написа:

Еми за момент допусни, че никой не го субсидира.

Надявам се да е така. Липсата на кандидат за президент обаче е голяма грешка. Трябваше вече да са го обявили.

Разбира се, по добре късно отколкото никога

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, tonit1968 написа:

Абе вие с мозък ли мислите или някоя случайна ганглия?

Неуместен въпрос, предвид, че е зададен от човек привърженик на коцевите лозунги с нафталиновата миризма. Никой не го бил субсидирал пък парите милиони - от членски внос сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Системата са я направили да има много кандидати за президенти. За да не допуснат избирането на Радев на  първи тур.. Който има кандидат президент, получава номерче отпред. Който няма - отива отзад на втората страница.  За да няма различни номера за президенти и депутатски листи. Така че и Възраждане ще има - заради тази система. Е, никой няма да се афишира предварително че лешоядите и ония кафявите веднага ще почнат с оплюването. Кандидатите ще изплуват чак на регистрацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филипов!

Още от първата страница в тази тема обвиняваш и оплюваш всякаква критика за Възраждане.

Случайно ли е това? Мога или не мога да се съмнявам че си купен трол, в каквото обвиняваш всеки който не ти е по акъла?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисли си каквото искаш. Аз поне се аргументирам. Ти си единствения, който над 50 страници плюе ли плюе. С 2 опорки - за някакви хипотетични 2% повече ДОД, които ще ти сринат бизнеса и за някаква хипотетична казарма. И оня другия, дето беше голям зор да остави квалификация в заглавието на темата. Имате зор, къкайте си фекалиите. Троло 20 е единствения в игнор листата ми, много е лесно да му направиш компания.

Не знам какво не ти харесва в последния ми пост, коментирам изборната система и защо зорлем ще се плодят кандидат-президенти, вкл. и на Възраждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Филипов написа:

С 2 опорки - за някакви хипотетични 2% повече ДОД, които ще ти сринат бизнеса и за някаква хипотетична казарма.

Седем процента бе Филипов!

С-Е-Д-Е-М - ...

Седем бе! Не два.

За казармата бих предложил законопроект. Който иска да набута някой друг, особено в уязвим момент, в старта на живота си...

Да служи поне 3 години, без право на обжалване!

Ей такива като тебе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си изкарал двете години колкото се иска от сухопътни войски. Морските служиха по 3. Слад това направиха и алтернативни за разни съботяни, друхи нехващащи оръжие и т.н. И за пореден път се научи да смяташ - за 3000 лв от 10 д0 12 са си точно 2 мижави процента. С твои цитати в преден мой пост. И това са последните ми писаници по твоите опорки. Още една подсказка - мургавите сънародници излизаха със занаят от ГУСВ. Че и четмо и писмо научаваха като бяха пропускали училище. Сега е ясно. Неграмотност, кражби и електорат на тулупа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Филипов написа:

Аз съм си изкарал двете години колкото се иска от сухопътни войски. Морските служиха по 3. Слад това направиха и алтернативни за разни съботяни, друхи нехващащи оръжие и т.н. И за пореден път се научи да смяташ - за 3000 лв от 10 д0 12 са си точно 2 мижави процента. С твои цитати в преден мой пост. И това са последните ми писаници по твоите опорки. Още една подсказка - мургавите сънародници излизаха със занаят от ГУСВ. Че и четмо и писмо научаваха като бяха пропускали училище. Сега е ясно. Неграмотност, кражби и електорат на тулупа.

Цитат:
Какво предлагаме?
1. Промяна на данъчната ставка за облагане на личния месечен доход в следния порядък:
до 800 лв. – без данък;
от 801 лв. до 1500 лв. – 10% данък;
от 1501 лв. до 3 000 лв. – 12% данък;
за сумите над 3 001 лв. – 17% данък.

Неграмотност е каквото вас са ви учили. В момента 2000 лева ти кешират  суха пара на ръка, ако намериш грамотен да го препоръчаш, и остане след изпитателния срок. На тебе ти ги дават, ако намериш някой дето по твои критерии е неграмотен, ама ти като си много грамотен и се радваш на ДВЕ кила сирене от Копейкин.

Аман от ваще опорки, учили циганите на занаят. Да, тъй беше. Айде сега да прецакаме цяло поколение, щото по ваше време научили КЕЧ-аджиите да зидат и варосват.

В момента дори тия ви пикат на патриотичните напъни, и отиват на десеторни надници по белия свят. Само някакви дядки сте останали, да се напъвате да връщате ланския сняг. Доскоро дори си ползваше модераторските права да си правиш пенсионерската пропаганда! Добре, че ти ги махнаха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, IvanKirov написа:

В момента 2000 лева ти кешират  суха пара на ръка, ако намериш грамотен да го препоръчаш, и остане след изпитателния срок.

Дават ти .... ? Мога да попитам къде ? Зависи с каква професия си и в кой град ( регион ) живееш. Има населени места в които заплатите са по 650 - 700 лева без значение дали си в частния сектор или на държавна служба .

преди 29 минути, IvanKirov написа:

до 800 лв. – без данък;
от 801 лв. до 1500 лв. – 10% данък;
от 1501 лв. до 3 000 лв. – 12% данък;

Не може да има положителна промяна докато е пълно с хора ,които получават прилични заплати и искат да си плащат ниски данъци . Да ти припомня ли какво каза Кирил Домусчиев преди няколко години ? Цитирам  " Минималната работна заплата е твърде висока в България . Тя е прекалено висока и непосилна за да се развива бизнеса. Трябва да се направят промени и да бъде под 300 лева. " Нали разбираш каква е целта на родните милиардери ? Минимална заплата под 300 лева . Предлагам ти да отидеш да живееш в Дания , Норвегия или Швеция . Държави с висок жизнен стандарт, качествено образование и здравеопазване . Имаш ли представа какви високи данъци се плащат там от гражданите с високи доходи ? Дали е случайност или следствие .... На мен никой не ми опрощава дълг от 58 милиона лева плюс лихвите за 6 години , но за Домус бей може нали ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Дават ти .... ? Мога да попитам къде ? Зависи с каква професия си и в кой град ( регион ) живееш. Има населени места в които заплатите са по 650 - 700 лева без значение дали си в частния сектор или на държавна служба .

Ако доведеш грамотен в IT сектора получаваш 2000 лева кеш на ръка, без данъци. Само да изкара изпитателния период.

преди 10 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Не може да има положителна промяна докато е пълно с хора ,които получават прилични заплати и искат да си плащат ниски данъци . Да ти припомня ли какво каза Кирил Домусчиев преди няколко години ? Цитирам  " Минималната работна заплата е твърде висока в България . Тя е прекалено висока и непосилна за да се развива бизнеса. Трябва да се направят промени и да бъде под 300 лева. " Нали разбираш каква е целта на родните милиардери ? Минимална заплата под 300 лева . Предлагам ти да отидеш да живееш в Дания , Норвегия или Швеция . Държави с висок жизнен стандарт, качествено образование и здравеопазване . Имаш ли представа какви високи данъци се плащат там от гражданите с високи доходи ? Дали е случайност или следствие .... На мен никой не ми опрощава дълг от 58 милиона лева плюс лихвите за 6 години , но за Домус бей може нали ? 

Кое е ниски данъци бе дядовци, около 60 (ШЕСТДЕСЕТ) процента е данъчната тежест на квалифициран данъкоплатец. Пускал съм разбивки като касова бележка, ама Филипов трие, щото не може да стигне и средна заплата, и Копейкин му обещал 2 кила сирене.

Е гледайте тука, ваще идоли вече клекнаха на БСП, ще правят коалиция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

Кое е ниски данъци бе дядовци,

С Дядовци можеш да се обръщаш към някой друг . Аз съм над 35 години . Понеже съм чел някои от мненията ти , не зная каква ти е фикс идеята .... Ти може да искаш месечен данък върху заплатата в размер на 80 -90 лева . За мен е просто несериозно . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

С Дядовци можеш да се обръщаш към някой друг . Аз съм над 35 години .

Филипов е в предпенсионна възраст. Моите съболезнования за теб.

преди 9 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Понеже съм чел някои от мненията ти , не зная каква ти е фикс идеята .... Ти може да искаш месечен данък върху заплатата в размер на 80 -90 лева . За мен е просто несериозно . 

Натоварени сме с повече данъци от американците, и сме над средното в класацията по данъчна тежест в ЕС. По относителна стойност, в проценти.

Бедняците дето са клекнали за 2 кила сирене ако спрат да ми трият постовете може да се пробвам като за последно да ти дам доказателства.

Поне някаква файда от тия данъци да имаше. И на 3500 да се осигуряваш, и на 500 лева - после всички сме равни в мизерията, ако не дай Боже опреш за помощ от държавните структури. Пенсията е кауза пердута, за поколението дето им викате подрастващи, неграмотни и недостатъчно мъжествени. И всяка кухарка от фейсбука се заела с възпитанието им.

И въпреки всичко ще разчитате на тях, ако доживеете до 67.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига си лъгал бе! Коалиции няма и няма да има! Вземи се преслушай! Гарантирам ти че никога не си бил в никакъв бизнес и не си плащал никави данъци! Справки - виж как се определяше ДОД по старите червени данъчни декларации. За 5 стотинки толкова писане изписа!  Бахти дребнавото нещо!  Пояснявам: За единия лев над 3000 ще платиш 17% което са 17 ст - с 5 ст. повече от 12 които се полагат за до 3000.

И да се завреш двете кила сирене между бузките!

Далеч по-важно е че МРЗ не се облага с десятък, а това е хляба на хората. Та ще го вземат от бедняците за да може горецитирания гелосан да ги харчи за луксозно потребление. Като самолети и яхти че са му малко. Че държавата услужливо не поиска да си прибере едни 58 милиона.

Аре у лево!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филипов, определено забавляваш.

Признавате си лека полека, че ненавиждате кадърните заплатени хора.

За коалицията с БСП съм ти засякъл на секундата, да не се отметнеш както винаги.

В момента им архивирам видеото. Предното на Копейкин за казармата го намачках на 67 мегабайта. Туй за коалицията с БСП идва на 175 и нямам идея що.

Ще се отметнат от думите си както обикновено, после аз ще им го напомня, после ще се мъчат да трият както обикновено, и няма да успеят.

Възраждане експлоатират немотията на такива като тебе, и туй не е от вчера. Още Алеко Константинов ги е описал тия явления. Мерзавецът си има характерни особености дето са същите от времето на древните гърци, чак досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване