Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

на 12.09.2021 г. в 11:27, IvanKirov написа:

от 1501 лв. до 3 000 лв.12% данък;

преди 25 минути, IvanKirov написа:

Не с 2% а с цели 7 (СЕДЕМ) процента увеличаване на ДОД.

Научи се да смяташ. От сегашните 10 (десет) до 12 са си точно 2%. Нищо не коментираш за ДЗПО и другите към 1/3 за осигуровки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Филипов написа:

Научи се да смяташ. От сегашните 10 (десет) до 12 са си точно 2%. Нищо не коментираш за ДЗПО и другите към 1/3 за осигуровки.

Къде ги видя 12 %?

Цитат

Цитат

Какво предлагаме?
1. Промяна на данъчната ставка за облагане на личния месечен доход в следния порядък:
до 800 лв. – без данък;
от 801 лв. до 1500 лв. – 10% данък;
от 1501 лв. до 3 000 лв. – 12% данък;
за сумите над 3 001 лв. – 17% данък.

Какво да коментирам за другите осигуровки? Пенсии тъй или иначе няма да видим, отсега се ориентираме в сивия сектор. И без музейният писар да влошава още повече бизнес климата.

Не с 2%, със 7 процентни пункта и със 70% относителна стойност.

Като ни изкара от ЕС ще се разбягат и малкото останали западни инвеститори. Дето дават заплати каквито и досега не можеш да проумееш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го разбирам и Пасков.

Слави преди избори си отключва телевизията за да агитира.

Пасков преди избори я заключи. Показа същността на възрожденци. Чуждото е тяхно, своето си е свое и струва пари. Аз лично не съм за 99 стинки, просто начинът на плащане е неприемлив. Поне крипто портфейл да беше пуснал.

Заприлича на Киро Брейка. Ползва безплатни медии да си рекламира платените канали. С култа съм соца и бай Тодор са си лика прилика. Жалко, че Брейка открито не ги харесва тия уж възрожденци, а дори имат съвместно видео с Костадинов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пасков си го гледам безплатно и в тубата и фейса. А в патреон можеш да даваш пари, ако искаш.

Важно е Възраждане да влезе в парламента най-накрая. Така всички- поддръжници и не-поддръжници, ще видим нагледно какъв е Костадин. Дали е мекере или е това, което казва и показва. 50 страници си чешете езиците, вервате, не вервате. Еми при всички случаи очаквам какво ще се случи. Трябва да влезе лисицата в курника и ще видим лисица ли е . петел ли е или мишка. Имам въпрос. Как така Възраждане уж е финансирана от русия, пък толкова години бавно, много бавно увеличава подкрепата си. А никумо неизвестници изведнъж изкачат на сцената и то очевидно се вижда че са наляти много пари в тях? И хората изведнъж им повярват и гласуват за тях? Нали е ясно, че тоя неизвестник е пряко зависим от тоя дето налива тея огромни пари? При Възраждане как стоят нещата? Там май всичко е на доброволни начала и всяка местна структура прави каквото реши и каквото може със собствени средства. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим и кого ще турят за президент. Костадинов беше обещал да турят някой за президент на 16 ти, след обявяването на Студената Война. Ама неска сме 17 ти, войната е обявена, а още никой не са турили.

Но още съм за тях де. Другите вонят силно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да номинират който и да е, защото би бил неизбираем. Стадото като види Възраждане уплашено блее и бега. Няма смисъл да си харчат патроните напразно. Иначе логичният кандидат е Пасков. Но той няма да е навит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Няма смисъл да номинират който и да е, защото би бил неизбираем. Стадото като види Възраждане уплашено блее и бега. Няма смисъл да си харчат патроните напразно. Иначе логичният кандидат е Пасков. Но той няма да е навит.

Да, ако номинират Пасков или някой от известните в ръководството на организацията ще покажат сила и твърдост. Ще внушат доверие.

Всичко друго биха били мурафети в стайл ИТН чалга гюбек.

Много ще се изложат ако не предложат читав кандидат.

Нали казват, че са алтернатива. Ако не предложат читав кандидат, каква алтернатива е това ?

Няма да има за кого да гласуваме бе. Чак ли си ? За национал предателя Радев ли да гласуваме ? Ти акъл имаш ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tonit1968 написа:

Пасков си го гледам безплатно и в тубата и фейса. А в патреон можеш да даваш пари, ако искаш.

Клиповете които са в платената част изобщо не ги виждаш ако не си платил. Гледах част от това дето го е цитирал Филипов, стигнах някъде към средата и Пасков го заключи. Не съм за левчето месечно, да си давам данните от кредитната карта на Гугъл малко не ме кефи.

преди 2 часа, tonit1968 написа:

Важно е Възраждане да влезе в парламента най-накрая. Така всички- поддръжници и не-поддръжници, ще видим нагледно какъв е Костадин. Дали е мекере или е това, което казва и показва. 50 страници си чешете езиците, вервате, не вервате. Еми при всички случаи очаквам какво ще се случи. Трябва да влезе лисицата в курника и ще видим лисица ли е . петел ли е или мишка.

Дай да драснем клечката на тая купа сено че пречи, да видим какво ще стане.

Дай да върнем мрачните години на 90-те, после ще му мислим. Висял съм пред посолствата в дъжда навън, за да мога да отида командировка. Като излезем от ЕС както Копейкин иска - това ще се върне. Няма да ни искат да работим в Европа, няма да има субсидии.

Дай да върнем казармата, че ако има някой колебаещ се донаборник да го побутнем да емигрира. Вие ако сте лумпени да се радвате да ви юркат шапкари то тия дето пряко ги касае не мислят така. Едва ли ще подходят с разбиране да си оставят семействата, че разни дядовци и теточки да им е драго като гледат по телевизора.

Да върнем и времената преди плоския данък, кога си получавах 70 % от заплатата под формата на социални придобивки. После ако вляза в болничен доходите ми рязко секват, тъй като идат на база колко заплата ме осигуряват.

Копейкин играе на тънката струна на соц носталгията. Бърникате неща които не ви касаят пряко, като бизнеса, донаборниците, правото за свободно придвижване.

Като малко дете с кибрит.

преди 14 часа, Реджеп Иведик написа:

242129683_185910306962099_57468988869042

Време е за Възраждане !

Да живей България !!!

Туй Ченалова ли е на мястото на председателя на НС, че не я разпознавам?

И друго да ви питам, кандидат възрожденци. Като излезем от НАТО чий ще го дръшаме? Нито бойна техника има останала, нито мераклии да работят с нея. Ако засвири бойната тръба аз ще съм от първите офейкали към хъшовство.

Талибаните да дойдат и те ще ни ошамарят, на кого се дърви Костадинов, че не мога да се сетя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат с програмата на Възраждане, не става въпрос за излизане от ЕС и Нато, а защитаване на интересите на България. Това не означава излизане непременно и веднага от тези структури. Както си защитават интересите другите страни членки. А нашето правителство по настоящем само слушка и изпълнява. Въпреки че може да блокира всякакви решения на Брюксел, които не са в наш интерес. Единствено се зъбим по въпроса с Македония, но имам чувството, че скоро и по тоя въпрос ще се надупим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tonit1968 написа:

Доколкото съм запознат с програмата на Възраждане, не става въпрос за излизане от ЕС и Нато, а защитаване на интересите на България. Това не означава излизане непременно и веднага от тези структури. Както си защитават интересите другите страни членки. А нашето правителство по настоящем само слушка и изпълнява. Въпреки че може да блокира всякакви решения на Брюксел, които не са в наш интерес. Единствено се зъбим по въпроса с Македония, но имам чувството, че скоро и по тоя въпрос ще се надупим.

Хубаво би било като сте мажоретки на музейния хитрец - поне да знаете идеалите с които ви залъгва.

Костадинов иска референдум за излизане от ЕС и НАТО. Както и за приемането на еврото. За последното съм съгласен с него, както съм против мерките и принудителните експерименти, дето още не са официално ваксини.

Има един лаф - зарад бълхата ще изгорим юргана. Костадинов дърпа да ни връща с 20 години назад, когато западняците се гнусяха от българите и не ги пускаха да работят или на разходка без виза, и без право да остават.

https://faktor.bg/bg/articles/vazrozhdenetsat-kostadin-otnovo-zove-za-izlizane-ot-es-i-nato-vodeshtiyat-ot-bnt-malchi-za-provokatsiyata

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до Пасков.следя му всичко от години. Както българските канали, така и руските. Но защо да се ограничаваме само с него. Същите неща ги говорят и Иво Христов. Вацев също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, tonit1968 написа:

Доколкото съм запознат с програмата на Възраждане, не става въпрос за излизане от ЕС и Нато, а защитаване на интересите на България. 

Тази партия защитава интересите на Руската империя, ръководена понастоящем от диктаторът Путин. Но в родината командват янките, в ЕС също пак те командват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tonit1968 написа:

Това е истината.

Как тогава приемате спокойно факта, че не издигат кандидат президент ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам че иска референдум пича. И какво страшно има в това. Стадото така или иначе си му харесва и ще избере пак в кочината ЕС. Не бой се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Това е истината.

Как тогава приемате спокойно факта, че не издигат кандидат президент ?

Не, ето ти истината:

https://faktor.bg/bg/articles/vazrozhdenetsat-kostadin-otnovo-zove-za-izlizane-ot-es-i-nato-vodeshtiyat-ot-bnt-malchi-za-provokatsiyata

Сигурно не сте излизали от селищната система, ама от мен да знаете. Много е унизително по летищата като има 2 отделни пътеки на паспортния контрол. Една за граждани на ЕС и една за тарамбуки като нас.

После като ни приеха в ЕС вече и ние минаваме по пътеката на белия човек.

Бъдете така добри да си познавате демагогията, с която Копейкин ви залъгва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, tonit1968 написа:

говорят и Иво Христов. Вацев също.

Сакън !!!

Как може да сравняваш патриот като Пасков, с рашистки мекерета, като Христов и Вацев ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, tonit1968 написа:

Знам че иска референдум пича. И какво страшно има в това. Стадото така или иначе си му харесва и ще избере пак в кочината ЕС. Не бой се.

Напротив, стадото с глупостта си ще ни върне в мрачните бедняшки години. Възраждане е партия на най-бедната и необразована прослойка. В youtube като им гледам коментарите дори не могат едно изречение да напишат грамотно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как точно защитава интересите на Руската империя и по точно на Путин. Пасков живее в Русия и виж какво говори за положението там- ми те са също зависими от англосаксите, че и повече от нас. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tonit1968 написа:

Пасков живее в Русия

В България живее. Работил е като началник на ветеринарна лаборатория в Москва. Противник е на режима на Путлер. Патриот е и голям българин.

А Христов и Вацев са продажници и рубладжии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eй тъй сортират още на летището, европейците минават по червения килим почти без проверка. Ние тарамбуките се редяхме на огромна опашка.

Сега като сме в ЕС минаваме лесно, Копейкин и стадо лумпени се радват отново да се върнем на опашката с тарамбуките.

DEC13-Border-control-at-Heathrow-Airport

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване