Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пренаписването на историята

Препоръчан отговор

преди 24 минути, Anne написа:

Да вменяваш вина на жената, че е оцеляла?

haha.png Който и да си пише с теб, четеш го все едно е написано на чужд език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ти нали не вярваш в Санта Клаус? За к'во ги пишеш тези инфантилщини? балхирия е родена в България и това е 200%-та причина за нейния български. Имитацията й на еврейка бие на кухо от злополучния й и

Никой не е отричал в тази тема, че България е била принудена да изпрати 11 000 евреи в концлагерите. И ти злорадстваш заради това, чувствайки се мъченица, и искаш да вменяваш чувство за вина на българ

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"! САЩ много удобно не споменават например,

Публикувани изображения

Не, вие по - скоро си правите оглушки. Заобикаляте идеята на темата и пак си плямпате за Сорос и Нетаняху. А темата беше за обикновените евреи. Тяхната вина каква е, че са просто евреи, или? Май не смеете да кажете, да не би да получите банан. Типични страхливци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Anne написа:

Какъв опит? Общувал ли си с евреи? Нямам предвид богати, а с обикновени евреи, обикновени хора като теб и мен? Знаеш ли какво им е ежедневието, какви са им проблемите? Общувал ли си с българските евреи изобщо?

Аз за какво говоря, ти за какво говориш...

преди 5 минути, Anne написа:

Не, вие по - скоро си правите оглушки. Заобикаляте идеята на темата и пак си плямпате за Сорос и Нетаняху. А темата беше за обикновените евреи. Тяхната вина каква е, че са просто евреи, или? Май не смеете да кажете, да не би да получите банан. Типични страхливци.

Какви оглушки?

Цял свят ги ненавижда не разбираш ли?
Християни, мюсюламни, черни, бели, жълти, червени...
Няма значение обикновен необикновен, Вземи думата МОШЕник, откъде идва според теб? А нали знаеш как едно име се превръща в нарицателно?
Няма как да ти го кажа по-ясно без да съм циничен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Аз за какво говоря, ти за какво говориш...

Вие говорите за богаташите, аз попитах за обикновените. каква е тяхната вина, че да им се случи всичко това? Религията, външният вид - какво? Само не почвайте с общото - всички евреи са богати, измамници и лъжци, защото това изобщо не е вярно! Ама изобщо не е вярно.

Не може, няма логика бедните евреи да го отнасят заради Ротшилд и Рокфелер, просто не ми се връзва.

Забогатяха ли германците, като премахнаха евреите, по - добри ли станаха? По - добри християни, по - човечни? Решиха ли си всички проблеми, върнаха ли мъртвите от бойните болета н ПСВ, кризата ли веднагически изчезна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Вие говорите за богаташите, аз попитах за обикновените. каква е тяхната вина, че да им се случи всичко това? Религията, външният вид - какво? Само не почвайте с общото - всички евреи са богати, измамници и лъжци, защото това изобщо не е вярно! Ама изобщо не е вярно.

Не може, няма логика бедните евреи да го отнасят заради Ротшилд и Рокфелер, просто не ми се връзва.

Забогатяха ли германците, като премахнаха евреите, по - добри ли станаха? По - добри християни, по - човечни? Решиха ли си всички проблеми, върнаха ли мъртвите от бойните болета н ПСВ, кризата ли веднагически изчезна?

Ся сигурно има свестни хора сред тях, но нали знаеш - Покрай сухото гори и мокрото. Обаче тези дето ги споменаваш са от последните да кажем век и половина, а евреите са недолюбвани в световен мащаб от както ги има... ...как мислиш, кой е виновен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

Ся сигурно има свестни хора сред тях, но нали знаеш - Покрай сухото гори и мокрото. Обаче тези дето ги споменаваш са от последните да кажем век и половина, а евреите са недолюбвани в световен мащаб от както ги има... ...как мислиш, кой е виновен?

Ротшилд и Рокфелер не са от началото на света, нито от средновековието.

Аз затова питам - за какво мразите обикновените евреи? Заради дочути слухове, заради религията им, външният им вид, заради какво? За да мразиш някого, трябва да има причина. Не ми минават общите приказки - "Ама те са лихвари, търговци, богати"................ Лихвари, търговци и богати има и сред християните, и сред мюсюлманите, сред белите, жълтите и чернокожите. Хайде, чернокожият расизъм го разбирам, глупавите стереотипи за азиатците - също. Но евреите? На теб лично евреин сторил ли ти е лошо? Обидил ли те е нещо? Казал ли ти е лоша дума? Теб конкретно евреин измамил ли те е? Ето това искам да знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Ротшилд и Рокфелер не са от началото на света, нито от средновековието.

Аз затова питам - за какво мразите обикновените евреи? Заради дочути слухове, заради религията им, външният им вид, заради какво? За да мразиш някого, трябва да има причина. Не ми минават общите приказки - "Ама те са лихвари, търговци, богати"................ Лихвари, търговци и богати има и сред християните, и сред мюсюлманите, сред белите, жълтите и чернокожите. Хайде, чернокожият расизъм го разбирам, глупавите стереотипи за азиатците - също. Но евреите? На теб лично евреин сторил ли ти е лошо? Обидил ли те е нещо? Казал ли ти е лоша дума? Теб конкретно евреин измамил ли те е? Ето това искам да знам.

Абе жено ти български разбираш ли?
Това не е от днес, нито от вчера нито даже от миналата година, това е от как изобщо има евреи на света, от къде някой ще знае защо е започнало това преди 2000+ години?
Може само да се гадае псвен ако няма някакви документи които да го обясяват ама за тая цел ще ще трябва да молиш папата да те пусне във Ватиканската библиотека.
Аз не мразя никого, но както ти казах не понасям факта че тези които ти споменаваш се опитват да контролират всичко и всички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Абе жено ти български разбираш ли?
Това не е от днес, нито от вчера нито даже от миналата година, това е от как изобщо има евреи на света, от къде някой ще знае защо е започнало това преди 2000+ години?
Може само да се гадае псвен ако няма някакви документи които да го обясяват ама за тая цел ще ще трябва да молиш папата да те пусне във Ватиканската библиотека.
Аз не мразя никого, но както ти казах не понасям факта че тези които ти споменаваш се опитват да контролират всичко и всички.

Знам, че омразата е отдавна, но знам и че се предава по семейство, както и че е заразна. Не изключвам много хора сега да се вържат на приказките на Хитлер, след като "Моята борба" е достъпна.

Аааааааааааааа, проблемът ти са тези големите. Темата обаче НЕ Е ЗА ТЯХ, А ЗА ОБИКНОВЕНИТЕ ЕВРЕИ. А те какво общо имат със Сорос? Позволи ми да се усъмня доколко той е истински евреин. Както казах, и в еврейската религия има секти. Но истинските евреи нямат общо с тях.

Аз се опитвам да разбера дали не сте повлияни от "Моята борба". И аз прочетох книгата в читанката, и информация търсих. И на много лъжи се натъкнах, от страна на Адолф Хитлер.

Съжалявам, но не мисля, че заради онези по върха трябва да страдат невинни. Обикновените евреи нямат общо ссъс Сорос.

Аз попитах за омразата, защото съм готова всичко да обяснявам. Ако проблемът е в религията, дрехите, външният вид - ще ти обясня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

....

Колкото до това, как е оцеляла бабата на Валкирия - не мислиш ли, че си мега нагъл? Да вменяваш вина на жената, че е оцеляла? И във филмите го казаха - след войната имало намеци (без доказателства), че оцелелите евреи са направили едва ли не нещо мръсно, за да оцелеят. 

Длъжен си да се извиниш на Валкирия!

Не. Не е длъжен! Ти си длъжна да четеш по-внимателно. Ако е нужно задавай въпроси по написаното или помоли някоя учителка по български, да ти помогне и обясни, какво е искал да каже автора. Сега аз ще ти помогна. Очевидно бабата-еврейка е спасена от българи, за да "секне" срещу тях внучка й по-късно.

Ето ти нещо кофти за евреите, а за пренаписването на историята, трябва сериозни усилия да положиш, за да го докажеш. Да знаеш поне десет езика, някои може и древни, да можеш да анализираш или поне разбереш основанията на определени хронолози и историци, да напишат едно или друго. Това е непосилно за теб. Откажи се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Profruit написа:

Форумната кашерна тьотка наистина те сдъвчи за благодарност, че се застъпваш за жидовете. Но при нея нещата са прозрачни с диагноза сексуален нарцис. Жид не е обидна дума, така звучи евреи на полски. 'Що не я контрираш, като толкова се секне срещу българщината, как така баба й е оцеляла. Питай я като пресича границите на камиларите пак ли така се тупа в гърдите с гръмки викове: Жид! Жид! А вие сте цървули!

Недорасляк, какви са тези щуротии, които пишеш за жена ми? В този форум само аз знам каква е Валкирия, колко знае, какво може и т.н. Ти си гледай живота и вземи да си намериш жена и се занимавай с нея. И спри да хапеш ръката, която те храни!

Валкирия има много добра идея какво да направи с постовете в които плюеш Исраел и хапеш ръцете, които ти дават хляба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Не. Не е длъжен! Ти си длъжна да четеш по-внимателно. Ако е нужно задавай въпроси по написаното или помоли някоя учителка по български, да ти помогне и обясни, какво е искал да каже автора. Сега аз ще ти помогна. Очевидно бабата-еврейка е спасена от българи, за да "секне" срещу тях внучка й по-късно.

Ето ти нещо кофти за евреите, а за пренаписването на историята, трябва сериозни усилия да положиш, за да го докажеш. Да знаеш поне десет езика, някои може и древни, да можеш да анализираш или поне разбереш основанията на определени хронолози и историци, да напишат едно или друго. Това е непосилно за теб. Откажи се.

И какво е "секнала" Валкирия срещу българите? Не съм и фенка и не я следя.

Колкото до античните и средновековни хронолози - нека не забравяме, че по онова време баш образованите са използвали необразованите, за да сеят омраза и комплекси срещу евреите, по техни си лични причини. Да ме извиняваш много, но не бих нарекла Мартин Лутер човек. Може да е превел Библията на немски език, но антисемитизмът му и подкрепата му за католическата църква и богаташите, заставайки срещу селяните при техния бунт (доста основателен), не е повод да го уважавам, цитирам и смятам за личност, която заслужава да бъде изучавана или възхвалявана. Не мог да нарека Мартин Лутер  "образован" и да го давам за пример.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Знам, че омразата е отдавна, но знам и че се предава по семейство, както и че е заразна. Не изключвам много хора сега да се вържат на приказките на Хитлер, след като "Моята борба" е достъпна.

Аааааааааааааа, проблемът ти са тези големите. Темата обаче НЕ Е ЗА ТЯХ, А ЗА ОБИКНОВЕНИТЕ ЕВРЕИ. А те какво общо имат със Сорос? Позволи ми да се усъмня доколко той е истински евреин. Както казах, и в еврейската религия има секти. Но истинските евреи нямат общо с тях.

Аз се опитвам да разбера дали не сте повлияни от "Моята борба". И аз прочетох книгата в читанката, и информация търсих. И на много лъжи се натъкнах, от страна на Адолф Хитлер.

Съжалявам, но не мисля, че заради онези по върха трябва да страдат невинни. Обикновените евреи нямат общо ссъс Сорос.

Аз попитах за омразата, защото съм готова всичко да обяснявам. Ако проблемът е в религията, дрехите, външният вид - ще ти обясня.

Никога не съм я чел, нещо повече не понасям расисти, настроението към евреите е нещо различно, както ти казах тях никой не ги обича а това само по себе си означава че проблема се корени някъде в тях.
Приеми го като нещо обичайно, например като зъбобол, никой не обича да го боли зъб нали? Е и тези хора никой не ги обича и не мисля че тук ще откриеш отговор на въпроса защо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, capnemo написа:

Недорасляк, какви са тези щуротии, които пишеш за жена ми? В този форум само аз знам каква е Валкирия, колко знае, какво може и т.н. Ти си гледай живота и вземи да си намериш жена и се занимавай с нея. И спри да хапеш ръката, която те храни!

Валкирия има много добра идея какво да направи с постовете в които плюеш Исраел и хапеш ръцете, които ти дават хляба.

Този в Израел ли работи? И още не са го разбрали какъв е и не са го изхвърлили? Много са търпеливи и добри евреите там, твърде добри бих казала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

Не съм казала, че започва от 1933, нито Валкирия ме е направила на салата. Въпроса е, че от 1933 антисемитизмът става държавна политика, узаконен е, и се започва с един отвратителен терор срещу евреите, и не само, също и срещу хората с увреждания. Точно тези с десните убеждения подкрепят пламенно нацистите, точно от богатия запад идват идеите за евгениката. Не ми се извъртайте, нацистите не са успели да вземат  властта без чужда помощ, конкретно помощта на десните.

И спрете да обвързвате евреите с Комунизма/социализма, защото нямат абсолютно нищо общо!

Болните ви фантазии за Катрин Кеймбриждка и родословието и говорят чудесно колко сте сте нестабилни психически!

И не ми изкарвай "Берген - Белзен" почивна станция едва ли не! И не, не чак всички хора са починали от болести или глад.

Оу ма наистина ли само през 1933 година са започнали законови гонения срешу евреите? Те са от векове не е само тогава ето това не можеш да схванеш, че кой твърди че нацистите са взели власта сами? Характерно за социализма е че все идва на власт с чужда помощ у нас дойде с помоща на РККА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, capnemo написа:

...

Ха ха мистър алиби даде на късо.  Не било сексуален нарцис, а целебрален щом си й мъж. Термини от учебницитепо психология и не си изпускай нервите, не си глобалка да ме триеш като в старите времена. Хайде потяпайте се, че който не шабати Адонай ще му сложи кафява точка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Maleficient написа:

Аз пък не разбрах ти си форумния адвокат на  този дето яде хляба на евреите 17 години ,или си много светната коя е баба ми  и на кой какво дължи.  Помня как се изгаври с паметта на баща ми, та смятам ако продължаваш да кръжиш там където не ти е работата да обърна внимание и на другата ти буза. Вземи си намери мъж, да не психясваш посред нощите ,вземи си гледай детето, да   не седи при баща му и  любовницата му да му бъде майка, докато ти се правиш на примадона ,плети, направи ремонт на кочината в която живееш.  Имаш толкова много неща да свършиш. Не е здравословно да си навираш гагата където никой не те е канил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Никога не съм я чел, нещо повече не понасям расисти, настроението към евреите е нещо различно, както ти казах тях никой не ги обича а това само по себе си означава че проблема се корени някъде в тях.
Приеми го като нещо обичайно, например като зъбобол, никой не обича да го боли зъб нали? Е и тези хора никой не ги обича и не мисля че тук ще откриеш отговор на въпроса защо.

Аз съм любознателна къртица, която не мирясва, докато не открие отговор на въпросите си. Ровя, ровя, докато открия отговор на въпросите си.

Не мога да го приема за обичайно, не е и било чак обичайно. Доколкото знам, преди 1933 и да е имало истерии и вандлизъм срещу евреите, са били локални, и властите и обществото са се намесвали в полза на евреите.

Но общата лудост от 1933 насам, когато дори хора, които не са пострадали от евреите, започват да скандират папагалски "Евреите са нашето нещастие" - ето това не мога да го разбера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Не съм присъствал, ама имайки предвид твоите епизодични, откъслечни, манипулирани и ограничени познания, никакъв друг изход не би имала комуникацията помежду ви.

Оо шоуто беше пълно Валкирия наистина я направи на салата чак ми стана жал за АБПФК Кити-Анне, постовете още си седят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Този в Израел ли работи? И още не са го разбрали какъв е и не са го изхвърлили? Много са търпеливи и добри евреите там, твърде добри бих казала.

Е ще го разберат. Има и закони за тая работа. Даже и в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Е ще го разберат. Има и закони за тая работа. Даже и в България.

И са се заяли двамата с теб, само защото си се афиширала като еврейка?:ohmy: Отвратително. Това са злобни комплексари, на които все евреите са им виновни - че нямали работа, сметките били високи, животът бил труден, все дългата ръка на Сорос им се привижда............. И на Кремъл, естествено. Претендират да са образовани, но не са.

Значи така - лицемерите мразят евреите, ама ходят да работят в Израел. Колко интересно.:popcorn2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, petie1 написа:

Оо шоуто беше пълно Валкирия наистина я направи на салата чак ми стана жал за АБПФК Кити-Анне, постовете още си седят

Е, това е като да биеш вързано куче. Че и такова расло само в апартамент. Не може да се израдваш с пълно сърце, чак жал ти става.

Нямам предвид богати, а с обикновени евреи

То така и баба знае. Те и нацистите са добри хора, ама нямам предвид тези, дето са убивали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та, какво каза, че работиш в Израел?:popcorn2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Profruit написа:

Ха ха мистър алиби даде на късо.  Не било сексуален нарцис, а целебрален щом си й мъж. Термини от учебницитепо психология и не си изпускай нервите, не си глобалка да ме триеш като в старите времена. Хайде потяпайте се, че който не шабати Адонай ще му сложи кафява точка.

Ами триеше ти постовете в които пишеше  на всеослушание ,че глобален ти дава справка за айпитата на участниците Имам скрийншот на този  ти пост. И на друг в който твърдиш че Тръмп е казал че стената е на  арабите. Твоите изцепки край нямат. Наистина си намери жена,че много взе да ти личи ,че си от другата страна на дъгата.И друг ти го каза преди време но в по-гаден вариант. В което разбира се няма лошо, стига да не си правиш алиби с измислици. Колко мъже използват за параван жени и деца ,та теб няма да ти дирим кусури..Нито пък ще те питам там в Якоруда как правят сюнет на помаците, като се знае,че изповядват Ислям., пък ти твърдиш ,че си християнин.Все пак, който ти е чел пътеписите те е видял. Публично достояние, ако речеш да изревеш ,че ти разваляме конфиденциалноста .Дребен си на ръст  и няма да ти кажа докъде ми стигаш защото ще загубим детската аудитория. Та толкова за сексуалните намеци, защото няма какво да изсмучеш от пръстите нито явно нито на лични. Пиши си,чекни си красноречието но гледай да не ми влизаш в орбитата. Нали знаеш, аз помня доброто дълго и злото още по-дълго. Капитана ееех  малка ти е мишката да го мериш с твоя аршин във всяко едно отношение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заобикаляте идеята на темата и пак си плямпате за Сорос и Нетаняху.

Ми темата е, че ти си убита еврейка и затова евреите са хубави хора, а пък немците са лоши, защото нацистите са били немци. И ние говорим за евреи, кофти гадни евреи, които са таковали мамата на целия свят. баш по темата.

А и вече изписахме достатъчно за германската машина дала на целия свят технологии и гении. Там като говорят фактите няма значение твоето или моето лично мнение.

преди 3 минути, valkiria1 написа:

Капитана ееех  малка ти е мишката да го мериш с твоя аршин във всяко едно отношение.

От Капитана аз имам само лоши впечатления. И те бяха споделяни и от модератори откак стана модератор тук. Не отричам неговите знания в областта на ИТ, заради тях му е гласувано доверие тук, но ако те няма за адвокат тебе, не може да убеди и себе си в това, което пишеш.

преди 24 минути, Anne написа:

Аз съм любознателна къртица, която не мирясва, докато не открие отговор на въпросите си. Ровя, ровя, докато открия отговор на въпросите си.

Сигурно не се усещаш, но ти с въпросите си предопределяш отговорите и така всичко е опорочено. Ако въпросът ти е "Защо немците трябва да се убиват", както ти призоваваш неведнъж във форума, вероятно и отговорите, които откриваш ще са в този дух на омраза и невежество.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Ми темата е, че ти си убита еврейка и затова евреите са хубави хора, а пък немците са лоши, защото нацистите са били немци. И ние говорим за евреи, кофти гадни евреи, които са таковали мамата на целия свят. баш по темата.

А и вече изписахме достатъчно за германската машина дала на целия свят технологии и гении. Там като говорят фактите няма значение твоето или моето лично мнение.

Само дето в момента великата ти Германия не ще да признае, че докара Европа до нова катастрофа, ползвайки за параван "вината за евреите"!

Отивам да гледам "Египетски загадки", после пак ще си бъбрим, бай - бай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване