Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пренаписването на историята

Препоръчан отговор

преди 16 минути, valkiria1 написа:

Добре де. Спасявали сте ги. Ама от какво и от кого ? Нещо не ми отговаряш на тоя въпрос ?

Напротив, отговарял съм ти. Спасявали сме ги от депортиране в лагери. Че е имало преследване на евреите никога не съм отричал. Нито съм отричал, че е имало престъпление срещу човечеството.  Само че това, което по късно е наречено холокост е в пъти завишена бройка на жертвите. 

И сега да ти кажа защо не изгледа видеото. Защото там много от нещата, доказателствата за холокоста просто издишат.  Не като спукан балон, като застрелян балон издишат 🤣

И една проста задача по математика,  съвсем елементарна.  По официални данни евреите жертва на холокоста са 6 милиона. До 90та година в Аушвиц бяха избити 4 милиона + още 2 милиона в другите лагери.  Така поне говореше статистиката. 

4+2 =6 задачата е вярна

Днес вече в Аушвиц жертвите са "близо 1 милион" (което пак е много завишено, ама..) за другите лагери нямаме информация да са намерили още жертви. И математиката излиза 

1+2 =6

Е Не ми излиза така сметката на мене 😆

А това е намаление на общия брой двойно. 

Проблемът е, че още след войната започват с космическите числа,  които просто не отговарят на реалностите. Единствената експертна комисия на Червения кръст,  която се занимава с престъпленията на режима, изготвя доклад, който обаче е неизгоден и не е взет предвид.   И истината започва лека полека да излиза на яве. 

Другия проблем е, че ревизионисти се появяват в различни страни,  на които не е отговорено с факти и аргументи (сещаш се защо), а с репресии и терор.  

Иначе и 10 000 човека да са били избити естествено, че е престъпление.  Но т.нар холокост е просто прекалено раздут балон.  Няма как да вярвам в подобно нещо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ти нали не вярваш в Санта Клаус? За к'во ги пишеш тези инфантилщини? балхирия е родена в България и това е 200%-та причина за нейния български. Имитацията й на еврейка бие на кухо от злополучния й и

Никой не е отричал в тази тема, че България е била принудена да изпрати 11 000 евреи в концлагерите. И ти злорадстваш заради това, чувствайки се мъченица, и искаш да вменяваш чувство за вина на българ

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"! САЩ много удобно не споменават например,

Публикувани изображения

преди 1 час, Марчо Пирчов написа:

Марчо съм.

Просто е, еврейко: където евреите можете да живеете като паразити на човешкото тяло, живеете.

Където не можете да сте паразити, умирате.

Ако решиш да ми кажеш,еврейко, че Израел е самостоятелна държава и израелците не са паразити, ще ни е смешно – нам, хората.

Защо да са паразити?

Познавам евреи - и от България, и от Израел, и нито един от тях не е паразит.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Марчо Пирчов написа:

Марчо съм.

Просто е, еврейко: където евреите можете да живеете като паразити на човешкото тяло, живеете.

Където не можете да сте паразити, умирате.

Ако решиш да ми кажеш,еврейко, че Израел е самостоятелна държава и израелците не са паразити, ще ни е смешно – нам, хората.

Марчо, ти колко евреи познаваш лично? С колко си си контактувал достатъчно дълго? Да си бил случайно в Исраел?

Аман от свободни интерпретации на тема...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Anne написа:

Ето я информацията:

With the other women and girls not selected for immediate death, Frank was forced to strip naked to be disinfected, had her head shaved, and was tattooed with an identifying number on her arm. By day, the women were used as slave labour and Frank was forced to haul rocks and dig rolls of sod; by night, they were crammed into overcrowded barracks. Some witnesses later testified Frank became withdrawn and tearful when she saw children being led to the gas chambers; others reported that more often she displayed strength and courage. Her gregarious and confident nature allowed her to obtain extra bread rations for her mother, sister, and herself. Disease was rampant; before long, Frank's skin became badly infected by scabies. The Frank sisters were moved into an infirmary, which was in a state of constant darkness and infested with rats and mice. Edith Frank stopped eating, saving every morsel of food for her daughters and passing her rations to them through a hole she made at the bottom of the infirmary wall.[57]

Пиле шарено и ти подлуди половината форум да търси каменни кариери в Аушвиц, защото не можеш да си преведеш свястно  ей това изречение :and Frank was forced to haul rocks and dig rolls of sod. Така е ,чичо ти Гугъл не може да се справя с всичко. Защото никъде не видях и дума обелена за някакви кариери , а за факта ,че Ане Франк  е била принудена да мести камъни и да копае чимове. Между другото затворници са участвали в строежа на някои части на лагера. Това ти е конспирацията за каменната кариера. Айде спи спокойно. Не е само до теб. То и други не се сетиха за какво става въпрос

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, valkiria1 написа:

значи българите не сте спасявали евреите от нищо и сте едни лъжци. Като не разбираш нещата ,  тогава недей да плещиш като идиот защото пращаш по дяволите едничката ви гордост

Гордостта българска, по тоя повод (що викаш, че е единствена, някакъв изобретил киселото мляко, а един е открил топлата вода преди римляните), не е, че сме спасили евреите, а че сме единствените, които са го направили. И след като е ясно, че нито сме ги спасили всичките, нито сме единствени, всъщност не остава за какво да се гордеем по тоя повод.

преди 2 часа, Anne написа:

А Валкирия нио не ми е отговорила на въпроса. Явно не се е интересувала от Ане Франк.

Дойдохме си на думата.

преди 2 часа, valkiria1 написа:

И ти като другия всезнайко- филмче и голямото доказателство и неоспоримата истина за лагера.

А който не е гледал филма нищо не разбира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Michigan111 написа:

Но т.нар холокост е просто прекалено раздут балон.

Цитат

Холокостът (от гръцкото ὁλόκαυστον – ὁλόν „напълно“ и καυστον „изгаряне“) е геноцидът над приблизително шест милиона европейски евреи по времето на Втората световна война, като елемент от програма за целенасочено унищожаване, планирана и изпълнена от Нацистка Германия.[2] Понякога понятието бива заменяно с термина „шоа“ (Иврит: השואה), което на иврит означава „разрушение“ или „голяма катастрофа“.

Други етнически, политически и социални групи – цигани, комунисти, хомосексуални, Свидетели на Йехова, масони, съветски военнопленници, политически затворници, инвалиди също са преследвани и унищожавани от този режим.

Много изследователи не включват тези групи в определението за Холокоста и го определят само като геноцид спрямо евреите (Хана Прайс и др.), или както нацистите го наричат „окончателно решение на еврейския въпрос“ („Die Endlösung der Judenfrage“). Ако се вземат предвид и нееврейските жертви на нацистките репресии, общият брой на загиналите обикновено се оценява на девет до единадесет милиона, в по-крайни оценки – до 26 милиона души.[3] Това се обяснява с факта, че броят на убитите съветски военнопленници (около 5 – 10 милиона) е по-голям от този на избитите евреи (6 милиона)[4][5]. Освен това на геноцид са подложени различни социални групи от хора от окупираните от Германия страни.

до 26 милиона души.

Цитат

Аушвиц или Освиенцим е комплекс от нацистки концентрационни лагери, построени и ръководени от Нацистка Германия в окупирана Полша по време на Втората световна война. Състои се от Аушвиц I (оригиналният концлагер), Аушвиц II-Биркенау (комбинация от концентрационен и изтребващ лагер), Аушвиц III-Моновиц (трудов лагер) и 45 сателитни лагера

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Michigan111 написа:

Напротив, отговарял съм ти. Спасявали сме ги от депортиране в лагери. Че е имало преследване на евреите никога не съм отричал. Нито съм отричал, че е имало престъпление срещу човечеството.  Само че това, което по късно е наречено холокост е в пъти завишена бройка на жертвите. 

Значи сте спасявали евреите от депортиране към лагерите. Значи е имало изгаряне на живи хора, и затова е направено сравнение с холокост, както писах древногръцка дума  за изгаряне . Значи Холокост не е езмислено събитие. Да си вземеш назад аплаузите в полза на прост Мирчо.

Само че това, което по късно е наречено холокост е в пъти завишена бройка на жертвите. 

Не съм коментирала бройка. Цинично е дори да се помисли да се броят трупове на хора, умъртвени по -най жесток начин за да си скачаме по главите. Ако дойде време да инжектират в очите на твое собствено дете, разтвор за да види някой Менгеле дали му се променя цветът на очите, тогава ела да ми кажеш дали светът няма да се срути за теб и дали бройката има значение.

--------------------------

апропо-най-големия защитник на бройката на избитите е не Исраел , а Съветския съюз и това му служи като един от главните аргументи при обвиненията в Нюрнберг.

И сега да ти кажа защо не изгледа видеото. Защото там много от нещата, доказателствата за холокоста просто издишат.  Не като спукан балон, като застрелян балон издишат 🤣

Нямаш капацитет да мислиш вместо мен, следователно и не можеш да отговаряш вместо мен . Може е да не си запознат но  съвсем скоро при посещението си в Полша ,Меркел дари 60 млн евро на мемориала Аушвиц. Тези пари обаче не отиват в джоба на евреите, а в джоба на поляците и на тяхното министерство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

наясно ли си колко неща е оставил като писмена Дънов и колко книги се издават сега от негово име-от фондации между другото.

Т.е. като Тупак, всяка година има албуми от "студийни записи", след като умря преди 24 години ли?

преди 42 минути, Aumi написа:

Познавам евреи - и от България, и от Израел, и нито един от тях не е паразит.

Какво работят и колко вземат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Myanmar написа:

Гордостта българска, по тоя повод не е, че сме спасили евреите, а че сме единствените, които са го направили.

Глупости. Няма да коментираме тези   евреи от вашите територии  които не спасихте .

Дания, Холандия, Белгия и пр също го направиха , но просто не се бият в гърдите и не търсят ползи .Когато някой от вас посети мемориалът на Холокоста  „Яд Вашем“ в Исраел, създаден през 1953 г. тогава може да дойде да си поговори по-сериозно с мен на тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

до 26 милиона души.

Ти по-бетер от българите стана, и ти закопня игото ти да е било робство. Умрели са, ама не пише от какво. От глад са най-многото починали от всичките страни.

Кажи защо на Манго Васил циганите играят кючек и празнуват като на Нова година, сякаш не е имало пораймос?

преди 1 минута, valkiria1 написа:

Глупости. Няма да коментираме тези   евреи от вашите територии  които не спасихте .

Дания, Холандия, Белгия и пр също го направиха , но просто не се бият в гърдите и не търсят ползи .Когато някой от вас посети мемориалът на Холокоста  „Яд Вашем“ в Исраел, създаден през 1953 г. тогава може да дойде да си поговори по-сериозно с мен на тази тема.

Е, аз какво написах? Българите не са си спасили евреите и освен това много други държави са го направили. Цитирал съм с цифри. Какво му е за гордост тогава? За гордост беше, докато минавахме, че сме единствените.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Какво работят и колко вземат?

достатъчно за да си купят къщи с канализации:tease:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, valkiria1 написа:

Меркел дари 60 млн евро на мемориала Аушвиц

Те си имат голям комплекс с тези евреи. Еврейски комплекс. Чак в затвора затварят, ако отречеш, че е имало Холокост. Изглежда е имало желаещи да го казват, но не е имало желаещи да слушат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Ти по-бетер от българите стана, и ти закопня игото ти да е било робство

"който  не помни историята е осъден да я повтори"
ревизия на историята се прави с цел заробване на човечеството и началото е вече факт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

достатъчно за да си купят къщи с канализации:tease:

Очаквам да отговори, че да имам дуплика.

току-що, дръндю написа:

"който  не помни историята е осъден да я повтори"

Демек циганите пак ще ги правят на сапун, защото играят и се напиват по време на помен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Е, аз какво написах? Българите не са си спасили евреите и освен това много други държави са го направили. Цитирал съм с цифри. Какво му е за гордост тогава? За гордост беше, докато минавахме, че сме единствените.

Никога не сте минавали за единствените. Просто сте единствените които вдигат шум до небето и се тупат в гърдите. За другите се мълчи. Сигурно защото български военни са съдействали да тъпчат евреите в конски вагони на път за Треблинка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Очаквам да отговори, че да имам дуплика.

Демек циганите пак ще ги правят на сапун, защото играят и се напиват по време на помен.

не си в час
ти си живото доказателство за измислянето на нова история

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не сте минавали за единствените.

За това съм имал огромна тема. За митове и легенди как сме променили света. За едно мултиплициране на митове в национален мащаб, без критично мислене или проверка. В тези класации, как сме променили света, това е задължителен аргумент:

току-що, дръндю написа:

не си в час

Посочи ми какво погрешно казах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Те си имат голям комплекс с тези евреи. Еврейски комплекс. Чак в затвора затварят, ако отречеш, че е имало Холокост. Изглежда е имало желаещи да го казват, но не е имало желаещи да слушат.

Само християните мразят евреите повече отколкото е необходимо.

---------------------------------------------------

"По времето на Хитлер, преди войната, германец забелязал, че негов приятел евреин редовно чете вестниците на националсоциалистическата партия. Запитал го защо.

— Като чета еврейски вестник, ми се разваля настроението, пише за погроми, запалване на синагоги, конфискация на еврейско имущество… Въобще само лоши работи за нас. Друго е в хитлеристките вестници — там евреите са най-богати, най-хитри, техни са банките, мамят германския народ и пр. Да ти е драго да четеш."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Посочи ми какво погрешно казах.

не мога да ти посоча, защото трябва да имам за база някаква истина дето си казал
а аз не виждам такава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само християните мразят евреите повече отколкото е необходимо.

Хората от всяка религия мразят хората от останалите религии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

не си в час

Не им разваляй удоволствието.

Ние да се разберем помежду си да се държим,че като свършат с едните, ще почнат и другите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

не мога да ти посоча, защото трябва да имам за база някаква истина дето си казал
а аз не виждам такава

Демек нищо не можеш да отречеш, ама много ти се иска.

преди 1 минута, valkiria1 написа:

Ние да се разберем помежду си да се държим,че като свършат с едните, ще почнат и другите.

Кои сте тези "ние"? Евреите не бачкаха ли само за себе си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Хората от всяка религия мразят хората от останалите религии.

Глупости. Ние обичаме християните със всичките им пари.  Доказателство-Йерушалаим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

Ако с някой ще се държите, това трябва да са българите. Все пак те са ви спасявали, а не циганите. Или благодарността не ви е присъща?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Евреите не бачкаха ли само за себе си?

ее, недей така и на други даваме "Оскари"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване