Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пренаписването на историята

Препоръчан отговор

преди 29 минути, petie1 написа:

Мерцедес миниум С класа

Ако можех да карам щях да искам "Ситроен", но не и "Мерцедес".

Предпочитам да ползвам неопетнени марки.

След като разбрах за връзката на "Адидас" с нацистите, си захвърлих раничката с логото им, и отхаресах страницата им във фейсбук. Харесвах маратонките им, вече не. Сега се преориентирах към български маратонки, че и са по - качествени и много по - хубави - на "Мания".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ти нали не вярваш в Санта Клаус? За к'во ги пишеш тези инфантилщини? балхирия е родена в България и това е 200%-та причина за нейния български. Имитацията й на еврейка бие на кухо от злополучния й и

Никой не е отричал в тази тема, че България е била принудена да изпрати 11 000 евреи в концлагерите. И ти злорадстваш заради това, чувствайки се мъченица, и искаш да вменяваш чувство за вина на българ

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"! САЩ много удобно не споменават например,

Публикувани изображения

току-що, petie1 написа:

Стига де, тя си призна че обича германската култура

И какво? Излъгах ли?  Такава е истината,  ако я прозре може да си промени отношението към хората, защото вратите сама си ги затваря.  Впрочем аз не го казах с лошо,  дори напротив. 

А за немската култура,  не е трудно човек да я обича.  Ама каквито хората, такава и културата, нали знаеш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

След като разбрах за връзката на "Адидас" с нацистите, си захвърлих раничката с логото им, и отхаресах страницата им във фейсбук. Харесвах маратонките им, вече не. Сега се преориентирах към български маратонки, че и са по - качествени и много по - хубави - на "Мания".

А компютъра няма ли да си изхвърлиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Това е потресаващо просто  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

И какво? Излъгах ли?  Такава е истината,  ако я прозре може да си промени отношението към хората, защото вратите сама си ги затваря.  Впрочем аз не го казах с лошо,  дори напротив. 

А за немската култура,  не е трудно човек да я обича.  Ама каквито хората, такава и културата, нали знаеш :)

Не разбра как се избъзиках нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Хайде пък и ти български .....направо се ориентирай към Шанел/ собствениците са двама братя евреи на които Коко прави опит да отмъкне парите ,които са и дали за да стартира бизнеса си. Мадам е имала много връзки в Гестапо/, Кристиян Лобутен ,Ралф Лорен, Келвин Клайн-всичките са евреи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

За културата разбрах, за друго не  :D

Е нали слюнки не й останаха да плюе срещу немците а накрая си призна че харесва немската култура, накрая ще си признае че маскирана като АБПФК нацистка и всичко ще си дойде на мястото :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

Хайде пък и ти български .....направо се ориентирай към Шанел/ собствениците са двама братя евреи на които Коко прави опит да отмъкне парите ,които са и дали за да стартира бизнеса си. Мадам е имала много връзки в Гестапо/, Кристиян Лобутен ,Ралф Лорен, Келвин Клайн-всичките са евреи.

Не са ми по джоба, а и не харесвам световните марки, идват ми прекалено претруфени.

Аз съм по - скоро спортно - елегантен стил. Нося дънки, тениски и блузи със сърца, Мики Маус, надписи на английски, Хелоу Кити, Айфеловата кула, обичам да нося маратонки и кецки, анцузи, шапки, чанти през рамо. Не са ми важни марките, а да са качествени и удобни дрехите.

Преди да се разхилите - при ръст 1,57 нямам голям избор и се налага да пазаря от детски магазини.

А как се търсят маратонки и ботуши с моя номер, просто не ми се говори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.08.2020 г. в 13:06, Myanmar написа:

Как САЩ избиха 2,5 млн. немски военнопленници - повече от Сталин

https://www.faktualno.com/2019/05/25.html

Истината няма само една страна. САЩ дават убежище и на много нацисти, които активно използват като експерти. Студената война чукала на прага. Та точно тази Студена война спасява и Клаус Барби и още една кохорта нацистки престъпници. Противопоставянето на Съветския съюз става причина спецчастите на съюзниците да престанат да наказват нацистите. Типичен случай е Барби. Вербуват го няколко разузнавания.  В Берлин го вербува американското военно контраразузнаване. За американците комунистите са по -опасни от нацистите, а те пък от своя страна са най-добрите специалисти по издирване на комунистически дейци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Е нали слюнки не й останаха да плюе срещу немците а накрая си призна че харесва немската култура, накрая ще си признае че маскирана като АБПФК нацистка и всичко ще си дойде на мястото :)

От Германия харесвам само кафето им, братвурстчетата им, Гьоте и Ерих Кестнер.

Ако някога ми се отдаде възможност, от Германия бих посетила само провинция Хесен. Защото там са цивилизовани и разумни хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са ми по джоба, а и не харесвам световните марки, идват ми прекалено претруфени.

Аз съм по - скоро спортно - елегантен стил. Нося дънки, тениски и блузи със сърца, Мики Маус, надписи на английски, Хелоу Кити, Айфеловата кула, обичам да нося маратонки и кецки, анцузи, шапки, чанти през рамо. Не са ми важни марките, а да са качествени и удобни дрехите.

Преди да се разхилите - при ръст 1,57 нямам голям избор и се налага да пазаря от детски магазини.

А как се търсят маратонки и ботуши с моя номер, просто не ми се говори.

е, аз пък мислех да поддържаш евреите по активно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

е, аз пък мислех да поддържаш евреите по активно.

Ама и ти го каза :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

Истината няма само една страна. САЩ дават убежище и на много нацисти, които активно използват като експерти. Студената война чукала на прага. Та точно тази Студена война спасява и Клаус Барби и още една кохорта нацистки престъпници. Противопоставянето на Съветския съюз става причина спецчастите на съюзниците да престанат да наказват нацистите. Типичен случай е Барби. Вербуват го няколко разузнавания.  В Берлин го вербува американското военно контраразузнаване. За американците комунистите са по -опасни от нацистите, а те пък от своя страна са най-добрите специалисти по издирване на комунистически дейци.

Мен най ме е яд за случая с Ерих Прибке. На този убиец са му позволили да преподава на деца в Сан Карлос де Барилоче. За съжаление не знам испански, искаше ми се да науча повече за него и за живота му в Аржентина.

Испанския обаче е да си вържеш езика на фльонга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

От Германия харесвам само кафето им, братвурстчетата им, Гьоте и Ерих Кестнер.

Ако някога ми се отдаде възможност, от Германия бих посетила само провинция Хесен. Защото там са цивилизовани и разумни хора.

Шок и ужас........

Мен най ме е яд за случая с Ерих Прибке. На този убиец са му позволили да преподава на деца в Сан Карлос де Барилоче. За съжаление не знам испански, искаше ми се да науча повече за него и за живота му в Аржентина.

Ами научи го де

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе има хубаво , удобно летище с два много прилични хотела.. Frankfurt am Main. От него излитам за САЩ. Освен това в самия град половината банки ги командорят евреи.

преди 3 минути, petie1 написа:

Ама и ти го каза :)

ми кво-един за всички, всички за един. :lol6:

преди 5 минути, Anne написа:

бе не знам, ама близо половин милиард по света го говорят. И моята домашна помощница Бени и тя .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

Абе има хубаво , удобно летище с два много прилични хотела.. Frankfurt am Main. От него излитам за САЩ. Освен това в самия град половината банки ги командорят евреи.

Още ли има евреи там?  В интернет, като търсех за онези табелки от нацисткия период, ми изскочи, че един от свободните от евреи градове точно Франкфурт на Майн............. Мислех, че тамне са останали евреи, или са много малко............

Яд ме е обаче за синагогите. Германците така и не са ги възстановили, а са длъжни..........

Иначе е цяло чудо как не мрънкаха, когато преди няколко години най - сетне си изплатиха репарациите от ПСВ. За Втората не са плащали, за съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

ми кво-един за всички, всички за един. :lol6:

Дюма-баща "Тримата мускетари" а? :) Не е само Франкфург на майн и други интересни неща има

преди 2 минути, Anne написа:

Яд ме е обаче за синагогите. Германците така и не са ги възстановили, а са длъжни..........

Ам не са длъжни :) Освен ако няма подписан договор

преди 5 минути, Anne написа:

евреи градове точно Франкфурт на Майн............. Мислех, че тамне са останали евреи, или са много малко............

Нали ти казахме да не вярваш на всичко в интернет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anne написа:

Още ли има евреи там?  В интернет, като търсех за онези табелки от нацисткия период, ми изскочи, че един от свободните от евреи градове точно Франкфурт на Майн............. Мислех, че тамне са останали евреи, или са много малко............

абе лъжат бе,  евреите сега са повече от преди.:lol6:Като закъса някой за пари тях търсят. Особено в ЕБВР.

преди 12 минути, petie1 написа:

Дюма-баща "Тримата мускетари" а? :) Не е само Франкфург на майн и други интересни неща има

Сигурно. Мен ме влече сантиментално Heidelberg, но е в друга провинция. И  остров Майнау не е зле. Обаче пък той е собственост на Швеция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

абе лъжат бе,  евреите сега са повече от преди.:lol6:Като закъса някой за пари тях търсят. Особено в ЕБВР.

Буууум!!! Още един балон на АБПФК Кити-Анне се спука

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще рече човек, че само евреи работят в германските банки. Да бе, да, вярвам ти, как не.

Аз евреите ги подкрепям само морално.

Историята на  поклащането им, която прочетох в друга тема, ме остави безмълвна.............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Ще рече човек, че само евреи работят в германските банки. Да бе, да, вярвам ти, как не.

Има и по-страшни неща, ама тихо да не чуят другите ..Федералния резерв на САЩ  е в  ръцете на евреите.

Аз евреите ги подкрепям само морално.

хубаво е да даваш и по някой лев

Историята на  поклащането им, която прочетох в друга тема, ме остави безмълвна.............

Как да ти кажа и това не си разбрала-по- добре е отколкото да те клатят другите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.08.2020 г. в 20:03, Michigan111 написа:

Така като гледам няма да е зле форумния моше да го изгледа 🤣

Да го изгледам ? :lol6: Стигнах до показването  на плановете на концлагера и толкоз. Когато още в началото се насъберат лъжи и  го разбирам, защото имам знанията по въпроса някак си и интереса окапва.

Значи момъка определил се за евреин слага на главата си кипа, но твърди ,че е атеист. По правило кипата се носи предимно от изповядващи иудаизма./ и то при произнасянето на  молитвите/Защо трябва да се носи е ясно указано в Талмуд-а: "за да бъде с теб страхът от небесата." Та първия въпрос, който един знаещ човек си задава е :защо му трябва на момъка  да се прави на вярващ след като твърди, че е атеист. Това не го прави нито повече, нито по-малко евреин.Каква истина можеш да чакаш от човек, който още в самото начало подвежда аудиторията и хората, които ще интервюира. Или просто някой му е казал,че такива молитвени шапчици носят всички евреи от мъжки пол. И той лаишката я нахлупва на главата си за да минава за евреин.

Втората лъжа-плана на лагера.

Ясно и точно подвеждане и манипулиране - плана е на Аушвиц 1  и е от периода , когато в него са държани полски политзатворници. Аушвиц Биркенау е лагера в който са изтребвани хора. Това е достатъчно за да не продължа да гледам по-нататък стъкмистики. Те са сензация само за хора  като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пътуваш натам откъдето някои се връщаме...

Като гледам „къде отивам” …
Транквилантите не ти ли действат вече? Че се връщаш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, valkiria1 написа:

Да го изгледам ? :lol6: Стигнах до показването  на плановете на концлагера и толкоз. Когато още в началото се насъберат лъжи и  го разбирам, защото имам знанията по въпроса някак си и интереса окапва.

Значи момъка определил се за евреин слага на главата си кипа, но твърди ,че е атеист. По правило кипата се носи предимно от изповядващи иудаизма./ и то при произнасянето на  молитвите/Защо трябва да се носи е ясно указано в Талмуд-а: "за да бъде с теб страхът от небесата." Та първия въпрос, който един знаещ човек си задава е :защо му трябва на момъка  да се прави на вярващ след като твърди, че е атеист. Това не го прави нито повече, нито по-малко евреин.Каква истина можеш да чакаш от човек, който още в самото начало подвежда аудиторията и хората, които ще интервюира. Или просто някой му е казал,че такива молитвени шапчици носят всички евреи от мъжки пол. И той лаишката я нахлупва на главата си за да минава за евреин.

Втората лъжа-плана на лагера.

Ясно и точно подвеждане и манипулиране - плана е на Аушвиц 1  и е от периода , когато в него са държани полски политзатворници. Аушвиц Биркенау е лагера в който са изтребвани хора. Това е достатъчно за да не продължа да гледам по-нататък стъкмистики. Те са сензация само за хора  като теб.

Виждам, че си запозната с лагера.

Моля те най - сърдечно и искрено да ми кажеш дали е имало каменна кариера в близост до "Аушвиц". Защото, според официалните данни Ане Франк, сестра и и майка им са били пратени да работат в каменна кариера в "Аушвиц - Биркенау". Освен ако тогава тази информация не е вярна, но не разбирам тогава защо и е на фондацията да лъже за тази информация.:speak:

Прерових интернет за подробни карти на плана на целия лагер "Аушвиц" - нищо. Никъде не е указана каменна кариера. Ама абсолютно никъде!

Освен да са били пратени в мимоходом споменатия трудов лагер в "Лебау", на границата на Полша с Чехословакия тогава............Там има такава, пише обаче, че и е било забранено да замине за там заради краста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване