Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 34 минути, АСПЕКТ написа:

Нали видях, как посрещнаха съвсем непознат човек. То само де…бил може да го направи.

Направо, аз се чувствам неудобно. Толкова да си т…ъп за няма накъде.

А, ще се сетиш! Народът ни е казал, ама няма кой да чуе и да осмисли: "Който сее ветрове, жъне бури". От миналото лято още, всичко живо е впрегнато във ваденето на компромати за противника. носеха ковчези и бесилки, помниш ли? помниш ли оня, дето трябваше да е обединител на нацията, с вдигнатия юмрук как насъскваше протестърите? Ти, самият, сещаш ли се какви квалификации и епитети употребяваш срещу "врага", въпреки че си сред най- умерените тук. Толкова злоба и омраза се лее, толкова простащина ни залива и от тези, чийто избор сега получава същото, което те хвърляха. Бумерангът винаги се връща.  И калта полепва по всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 26 минути, absurt написа:

А, ще се сетиш! Народът ни е казал, ама няма кой да чуе и да осмисли: "Който сее ветрове, жъне бури". От миналото лято още, всичко живо е впрегнато във ваденето на компромати за противника. носеха ковчези и бесилки, помниш ли? помниш ли оня, дето трябваше да е обединител на нацията, с вдигнатия юмрук как насъскваше протестърите? Ти, самият, сещаш ли се какви квалификации и епитети употребяваш срещу "врага", въпреки че си сред най- умерените тук. Толкова злоба и омраза се лее, толкова простащина ни залива и от тези, чийто избор сега получава същото, което те хвърляха. Бумерангът винаги се връща.  И калта полепва по всички.

Протестите бяха мирни. Полицията използваше някакви химикали, неизвестни субстанции и изроди протестта. Същите лица ги виждаме и при посрещането на новия кандидат-премиер.

Клакьори, платени за раздор, хаос. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Протестите бяха мирни. Полицията използваше някакви химикали, неизвестни субстанции и изроди протестта. Същите лица ги виждаме и при посрещането на новия кандидат-премиер.

Клакьори, платени за раздор, хаос. 

Глупости пишеш, само и само да оправдаеш вандалите. Само че, те вчера бяха "твоите", а днес са на "врага", остриетата. Народът ни има и друга поговорка: "Каквото повикало, такова се обадило". Опростачаването няма цвят- навсякъде, във всички формации си има опростачена прослойка, която задава тона от миналото лято насам. До тогава, все имаше някакво приличие и цивилизованост в действия и думи. И тук е същото- мини извадка от действителността навън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Потребителите публикуват снимки, че е обикновен продавач на шнорхели и на бански.

На мен ПЪК - много ми се иска, да видя снимка на НЕобикновен продавач ... на каквото ще да е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, absurt написа:

Глупости пишеш, само и само да оправдаеш вандалите. Само че, те вчера бяха "твоите", а днес са на "врага", остриетата. Народът ни има и друга поговорка: "Каквото повикало, такова се обадило". Опростачаването няма цвят- навсякъде, във всички формации си има опростачена прослойка, която задава тона от миналото лято насам. До тогава, все имаше някакво приличие и цивилизованост в действия и думи. И тук е същото- мини извадка от действителността навън.

Глупостите ги пишеш ти. На протестите не можеше да припариш ако носиш в себе си нещо повече от шишенце с вода. Пластмасово.  "Ония", провокаторите с яйцата и питаките пака бяха от вашите. Те са едни и същи винаги, и са бойково производство Те са тези дето му помагаха да се връща на бял кон при предишните му падания от власт. Има снимки колкото искаш- едни и същи бойкови гаменчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Радул написа:

Глупостите ги пишеш ти. На протестите не можеше да припариш ако носиш в себе си нещо повече от шишенце с вода. Пластмасово.  "Ония", провокаторите с яйцата и питаките пака бяха от вашите. Те са едни и същи винаги, и са бойково производство Те са тези дето му помагаха да се връща на бял кон при предишните му падания от власт. Има снимки колкото искаш- едни и същи бойкови гаменчета.

Да, разбира се, има снимки. И добре, че има, както и видео, та да опровергават протестърските твърдения.

Ето, за вчерашните "Бойкови гаменчета":

https://pik.bg/журналист-разби-сценариста-на-слави-филип-станев-смел-пред-ива-николова-наср*н-пред-клоуна-news1043772.html?fbclid=IwAR0mkU5kn4bX7yli5e5hyfytT5RoOYCcyoZnLZqJhq4idSlnB-Qht5qxCso

https://btvnovinite.bg/bulgaria/skandiranija-predateli-posreshtnaha-itn-sled-mandata-video.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, absurt написа:

Да, разбира се, има снимки. И добре, че има, както и видео, та да опровергават протестърските твърдения.

Ето, за вчерашните "Бойкови гаменчета":

https://pik.bg/журналист-разби-сценариста-на-слави-филип-станев-смел-пред-ива-николова-наср*н-пред-клоуна-news1043772.html?fbclid=IwAR0mkU5kn4bX7yli5e5hyfytT5RoOYCcyoZnLZqJhq4idSlnB-Qht5qxCso

https://btvnovinite.bg/bulgaria/skandiranija-predateli-posreshtnaha-itn-sled-mandata-video.html

Ето че сам доказваш колко съм прав.

Пик? Ти сериозно ли?

Сайтчето на ето този ... екземпляр. И двете чудеса на съвременната журналистика.  😆

%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D1%8F%D0%BB%D0%BA%D0%

И чудесата де.

948394839483948394839483948394-1.png?res

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Радул написа:

Ето че сам доказваш колко съм прав.

Пик? Ти сериозно ли?

Сайтчето на ето този ... екземпляр. И двете чудеса на съвременната журналистика.  😆

%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D1%8F%D0%BB%D0%BA%D0%

И чудесата де.

948394839483948394839483948394-1.png?res

Хи, хи! Както и очаквах, затова ти сложих първо линка на ПИК. Разбира се, внимателно заобиколи втория източник, който дава същите факти.2128842470_download(16).gif.3f4d6f956a4fb573d5ec527780d595b4.gif

Ето ти трети източник, пак твърдящ същото.

https://www.actualno.com/politics/protest-pred-prezidentstvoto-skandiranija-predateli-zasipaha-itn-sled-mandata-video-news_1625918.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Хи, хи! Както и очаквах, затова ти сложих първо линка на ПИК. Разбира се, внимателно заобиколи втория източник, който дава същите факти.2128842470_download(16).gif.3f4d6f956a4fb573d5ec527780d595b4.gif

Ето ти трети източник, пак твърдящ същото.

https://www.actualno.com/politics/protest-pred-prezidentstvoto-skandiranija-predateli-zasipaha-itn-sled-mandata-video-news_1625918.html

Ми ето че отново доказваш правотата ми. Същите провокатори като при всеки протест. С тази разлика, че тук са само провокаторите- няма протестиращи. То само платен провокатор би тръгнал на протест срещу непознат човек. Славчо отнова ги накара да се покажат и изложат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Радул написа:

Ми ето че отново доказваш правотата ми. Същите провокатори като при всеки протест. С тази разлика, че тук са само провокаторите- няма протестиращи. То само платен провокатор би тръгнал на протест срещу непознат човек. Славчо отнова ги накара да се покажат и изложат.

Напротив. Доказвам, че това не са "Боковите гамени", както ти твърдиш. И след като не са сега, не са били Бокови и когато вандалствахте миналото лято. а, че бяха платени, вандалите, не се и съмнявам. Той, Черепа си каза, че плаща протестите. Имаше една малка бройка ентусиасти, тръгнали да искат "млади и образовани да ни водят напред", но бързо бяха претопени, след като дъртите- "Отровното трио", Мая Манолова и Христо Иванов яхнаха протеста. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Напротив. Доказвам, че това не са "Боковите гамени", както ти твърдиш. И след като не са сега, не са били Бокови и когато вандалствахте миналото лято. а, че бяха платени, вандалите, не се и съмнявам. Той, Черепа си каза, че плаща протестите. Имаше една малка бройка ентусиасти, тръгнали да искат "млади и образовани да ни водят напред", но бързо бяха претопени, след като дъртите- "Отровното трио", Мая Манолова и Христо Иванов яхнаха протеста. 

Опорки, опорки... и провокации. Ми ето го, Пламен Николов е млад и образован, и той ще ни води напред, колкото и да се мъчите да го оплюете. Ма е голяма мъката тоя път, щото не знаете нищо за него. И пуцате напосоки, сватбарската... колкото да вдигнете малко врява, та боковите телевизии и сайтчета да имат какво да покажат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Напротив. Доказвам, че това не са "Боковите гамени" ...

Не знам защо продължавате с тези словосъчетания „Бокови ...“ #намквоси? Егоцентризъм или ...

Мутренския манталитет го има много отдавна - още преди Тиквата, да е бил чавдарче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Радул написа:

Същите провокатори като при всеки протест.

провокаторите са едни и същи но не са на някой., на всякъде има провокатори, дори на футболен мач да отидеш пак има провокатори,, (на ГЕРБ ли са)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Радул написа:

Опорки, опорки... и провокации. Ми ето го, Пламен Николов е млад и образован, и той ще ни води напред, колкото и да се мъчите да го оплюете. Ма е голяма мъката тоя път, щото не знаете нищо за него. И пуцате напосоки, сватбарската... колкото да вдигнете малко врява, та боковите телевизии и сайтчета да имат какво да покажат.

Какви опорко те гонят? Къде съм казала, че имам нещо против Пламен Николов? И къде съм казала, че подкрепям оплюването му? само ти доказах, че протестиращите не са от ГЕРБ. Ама, теб не те устройва това- твоите опорки забраняват. В твоите опорки е залегнало само едно- няма значение, че протестиращите са оня шантав отец Дионисий и Йоло Денев. Дори зелени човечета от Космоса да са, те пак са "Бойковите гаменчета".

Ами, жалка работа е това- не може дори да се води диалог, защото като навит с пружина, пееш една и съща песен- "Бойковите гаменчета", "Бойконите телевизии", "Бойковите сайтчета". Толкова страх, че всички медии да ти се струват бойкови? Под кревата ли се криеш нощем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

какви опорко те гонят? къде съм казала, че имам нещо против Пламен Николов? И къде съм казала, че подкрепям оплюването му? само ти доказах, че протестиращите не са от ГЕРБ. Ама, теб не те устройва това- твоите опорки забраняват. В твоите опорки е залегнало само едно- няма значение, че протестиращите са оня шантав отец Дионисий и Йоло денев. Дори зелени човечета от Космоса да са, те пак са "Бойковите гаменчета".

Ами, жалка работа е това- не може дори да се води диалог, защото като навит с пружина, пееш една и съща песен- "Бойковите гаменчета", "Бойконите телевизии", "Бойковите сайтчета". Толкова страх, че всички медии да ти се струват бойкови? Под кревата ли се криеш нощем?

Страх? Откога истината е страх. Иска ти се да е страх, нали? Иска ти се да можеш да изманипулираш аудиторията тук, че Радул го е страх. Да, ама не можеш. Питай я тая аудитория, как мисли? Дали Радул е шубелия?

Дионисий и други като него бяха необходими на Борисов, за да може Борисовите телевизии и сайтчета да го представят като жертва. Като мъченик едва ли не. Нямате мозък да излъжете и двегодишно дете, къде сте тръгнали с тия опорки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, absurt написа:

... протестиращите не са от ГЕРБ.

Не са я! Те и самите ГЕРБ-аджии не са от ГЕРБ! Щото няма спойка!
Има само сбирщина лапачи, дето се присламчиха към Тиквата.

А сега се наблюдава „Миграцията на паламуда“ (римейк) - съвременна българска драма-комедия. Как някои - успели и неуспели до момента - лапачи, мигрират към новите партии!

„Ах, мили мои - партии любими - аз ще бъда с таз, която е на власт..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, absurt написа:

Какви опорко те гонят? Къде съм казала, че имам нещо против Пламен Николов? И къде съм казала, че подкрепям оплюването му? само ти доказах, че протестиращите не са от ГЕРБ. Ама, теб не те устройва това- твоите опорки забраняват. В твоите опорки е залегнало само едно- няма значение, че протестиращите са оня шантав отец Дионисий и Йоло Денев. Дори зелени човечета от Космоса да са, те пак са "Бойковите гаменчета".

Един от протесторите веднага го познах. Йоло Денев.

Той им викаше Еничари.

Image_4898972_308_0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Радул написа:

Страх? Откога истината е страх. Иска ти се да е страх, нали? Иска ти се да можеш да изманипулираш аудиторията тук, че Радул го е страх. Да, ама не можеш. Питай я тая аудитория, как мисли? Дали Радул е шубелия?

Дионисий и други като него бяха необходими на Борисов, за да може Борисовите телевизии и сайтчета да го представят като жертва. Като мъченик едва ли не. Нямате мозък да излъжете и двегодишно дете, къде сте тръгнали с тия опорки?

Ами, да. Радул е шубелия- силен на опорките, наизустени така, че и да го измъкнеш изпод кревата през нощта, насън, пак да ги повтори. Виж си постовете- каквото и да ти се напише, пускаш копи- пейст, и си пееш песента. дори те е страх да мислиш, да направиш логически заключения. Парализиран си от страха, че Борисов управлява, едва ли не, света. телевизиите са негови, сайтовете са негови, абе, всичко, освен Славчовата телевизия, са негови. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другият от протестиращите срещу невинен човек,  гостуваше преди малко повече от 3 седмици при Балабанов. Защо не му каза, какво мисли тогава?

Ето видео. 

07.07.2021 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, absurt написа:

Славчовата телевизия, са негови. 

Като "спичели" СлафЧу чалгата пролетните избори Радулката го плюеше, не го бяха отворили още началниците му от БКП че е техен човек, след това обърна лопатата :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Президентът назначи Соня Момчилова за член на СЕМ

https://news.bg/bulgaria/prezidentat-naznachi-sonya-momchilova-za-chlen-na-sem.html

Който не е я познава, тя е от 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Студентска_програма_„Ку-ку“

Там е и 

Петър Курумбашев

https://bg.wikipedia.org/wiki/Петър_Курумбашев

Водещият на Панорама

https://bg.wikipedia.org/wiki/Бойко_Василев

Image_5263278_126_0.jpg

Image_5257271_500_0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, jhoro написа:

„Чалгата“ или просташкия „Поп-фолк“ не започва нито от Слави и „7/8 ТВ“, нито от Митко Пайнера!

Абе "професоре" от легендите. Може би защото по цял ден висиш тука! Я точно ме цитирай къде писах, че чалгата почва от Слави или Пайнера? А? Ама гледай да не ми редактираш поста, че ще те докладвам за измама! Много по добре от тебе знам от къде е почнала чалгата и кога. И престани с глупостите си. Какво искаш? Да блестиш като звезда ли. Ти и още някой и друг.

С тъпоумията си! 

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Там е и 

Петър Курумбашев

Напълно чисти и непорочни хора ще търсите на Луната, на Марс или по-далечни планети!  Какво точно иска българинът явно не е ясно, освен едно. Да не работи и пари да взима! 

Станисла̀в То̀доров Трифонов ,познат и като Слави Трифонов, в началото на 90 те години. С една дълга коса в дълга опашка, продаваше мартеници в подлеза пред ЦУМ в София.

Ами хайде и него да оплюем, че е бил амбулантен търговец!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Абе "професоре" от легендите. Може би защото по цял ден висиш тука! Я точно ме цитирай къде писах, че чалгата почва от Слави или Пайнера? А? Ама гледай да не ми редактираш поста, че ще те докладвам за измама! Много по добре от тебе знам от къде е почнала чалгата и кога. И престани с глупостите си. Какво искаш? Да блестиш като звезда ли. Ти и още някой и друг.

С тъпоумията си! 

Песните на Слави, Ку-Ку Бенд и компания от 90-те години са политически ориентирани скечове. Писани от член на СЕМ. Соня Момчилова.

Примерно тази песен. Не ми прилича на чалга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Песните на Слави от 90-те години са политически ориентирани скечове. Писани от член на СЕМ. 

Какво искаш с това да ми кажеш? Говоря,че благодарение на Слави Трифонов...човекът, който институционализира чалгата (простотията) в България...Има Тошко Йорданов, Филип Станев и т.н.

И какво общо има с постът ми "Песните на Слави, КуКуБенд и компания от 90-те години"????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Какво искаш с това да ми кажеш? Говоря,че благодарение на Слави Трифонов...човекът, който институционализира чалгата (простотията) в България...Има Тошко Йорданов, Филип Станев и т.н.

И какво общо има с постът ми "Песните на Слави, КуКуБенд и компания от 90-те години"????

Искам да ти кажа, че чалгата е имала и е била вече на сцената, когато Слави е почвал да става известен през 90-те. Тогава песните повечето са НЕ чалга, а скечове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване