Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Hristo52 написа:

И какво ще стане за тия три месеца? Гешев ли ще махнат, Герб ли ще изчезне, търканията между партиите ли ще престане? А? Какво толкова ще се промени? Нищо. По зле ще стане особено с Ковид. И по твоята логика и след три месеца пак може да няма правителство!  А и такива като тебе дето не гласуват, би трябвало да има някакви последствия за такива. Сериозни последствия. То българинът явно само от дървото разбира! Знаем да искаме, ама задълженията си не знаем.

Нямам аз задължение да гласувам, почини си малко с това раздаване на дървото.  Ние сме виновни разбира се, няма да са виновни тез дето окрадоха всичко я 🤣 

За 3 месеца какво ще се промени не съм и споменавал,  не знам що ме питаш. Казвам ти, че вменяваш задължения избирателно там, където ги няма,  или където не е задължително да ги има,  после плюеш че тоз виновен, оня виновен.  Ми направи си партия и направи го както трябва бе, никой не е длъжен да прави нещо, само защото ти си сметнал, че така е правилно.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

току-що, Michigan111 написа:

Нямам аз задължение да гласувам

Нямаш право и да приказваш и да искаш! :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hristo52 написа:

Нямаш право и да приказваш и да искаш! :getout:

Е да де, ама ей го че си приказвам 😆

преди 13 минути, absurt написа:

А, законите ато не се променят, виждаме какво става- Стани Да Седна. Подмяна на персонажа, но системата остава същата. 

И понеже за 3 мандата бойко въведе уникално законодателство,  сега 3те месеца са непростима загуба 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Hristo52 написа:

Ректората е разделен.

За „Ректората“ - не знам. Ще питам Ректора!

Виж - за ЕЛЕКТОРАТА - май си прав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

За „Ректората“ - не знам. Ще питам Ректора!

Виж - за ЕЛЕКТОРАТА - май си прав!

И за Ректората е прав,  няма нужда да питаш ректора 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Michigan111 написа:

Е да де, ама ей го че си приказвам 😆

И понеже за 3 мандата бойко въведе уникално законодателство,  сега 3те месеца са непростима загуба 😆

Вярно, че само ей- така си приказваш. Дори и не вникваш в това, което ръсиш. Хората искат промяна и смяна на системата. Това не може да стане, ако не се пипнат законите, преправени за "наш човек", често в заключителните разпоредби.

Теб не те вълнува смяната на системата, нито кой управлява. Кибичиш отстрани и не участваш. Затова не можеш да схванеш какво ти се обяснява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Hristo52 написа:

Без пари, Без бюджет за 2022? Ако дойде и четвърта вълна. Пари от къде?

Недей надува паниката със зурната. Като няма нов бюджет ще се ползва предишния и в движение ще се изглаждат несъответствия в приходно-разходната част.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Michigan111 написа:

Това ли ти е и на оня единственият аргумента. Други май нямате! :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още малко уроци - безплатно!

преди 7 минути, absurt написа:

Това не може да стане, ако не се пипнат законите, преправени за "наш човек", често в заключителните разпоредби.

Не е проблема в законите, а в прилагането им!

преди 20 минути, Michigan111 написа:

Добре, че не говори за ... Ректума!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Вярно, че само ей- така си приказваш. Дори и не вникваш в това, което ръсиш. Хората искат промяна и смяна на системата. Това не може да стане, ако не се пипнат законите, преправени за "наш човек", често в заключителните разпоредби.

Теб не те вълнува смяната на системата, нито кой управлява. Кибичиш отстрани и не участваш. Затова не можеш да схванеш какво ти се обяснява.

Тръгнал гласоподавател на бзсн акъл да дава 😆

И как партиите, които искат промяна на системата, ще променят законити,  които са в услуга на статуквото,  без подкрепа от партиите на същото статукво? Колко процента събират, експертче земеделско?? Стигат ли за стабилно правителство? Коя от трите партии герб, бсп, дпс ще промени законодателни промени, които могат да тикнат вождовете им в затвора? Според теб, земеделче,  кой би подкрепил? Според мен никой. Ама аз нали не схващам,  що не пробваш да Ми обясниш как ще стане, или ти е трудно да мислиш? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заяждаш се, ама да се сетиш, че колкото повече народ не гласува, толкова по- малко промени могат да станат, не смееш. Не ме засягаш с ехидността си- от каквото разбирам, се стремя да обясня за който иска нещо да научи. че да не се излага с фантасмагорични писания. На теб нищо ти не требе- ни да знаеш, ни да участваш в нещо, извън оплюването. Та, дотук бях с опитите нещо да ти обясня. да те убеждавам, не съм имала намерение- не си ми важен, че да те правя съмишленик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hristo52 написа:

Това ли ти е и на оня единственият аргумента. Други май нямате! :getout:

Този пост не беше към теб. На теб съм ти написал как стоят нещата. Ако те е домързяло да изчетеш 10 реда и си избрал това, като по кратко, не е мой проблем.

А ако си го прочел, но просто истината не ти изнася, пак не е мой проблем.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Michigan111 написа:

Този пост не беше към теб. На теб съм ти написал как стоят нещата.

Точно от теб очаквах да ми обясниш нещата!:giggle1: А и глупости не чета! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Заяждаш се, ама да се сетиш, че колкото повече народ не гласува, толкова по- малко промени могат да станат, не смееш. Не ме засягаш с ехидността си- от каквото разбирам, се стремя да обясня за който иска нещо да научи. че да не се излага с фантасмагорични писания. На теб нищо ти не требе- ни да знаеш, ни да участваш в нещо, извън оплюването. Та, дотук бях с опитите нещо да ти обясня. да те убеждавам, не съм имала намерение- не си ми важен, че да те правя съмишленик.

Ама не се и опитвай да ми обясвяваш,  малко съм ти над нивото,  че дори да си помисля, че може нещо градивно да кажеш.  

И не, с удоволствие бих гласувал. Просто няма за кого.  Тези, които ще направят промените не участваха на тези избори, или поне не видях убедителни аргументи за това. Така няма как да отида да гласувам за партията Х , щото видиш ли била по малкото зло. Аз ценя гласа си,  и като го давам ще е за някой, който го заслужава наистина. Понеже гласувайки,  му делегирам права да бъде и мой представител в парламента.  Е, не съм видял на кой да делегирам такова право, не съм гласувал.  

А теб те разбрахме,  че си на Москов избирател. Само не разбрах,  как гласуваш за човек, който миналата година лустрираше земеделците, а тази година се коалира с тях. Колко пъти те питах, 4-5? Колко отговора получих? Това ли ти е разбирането? От този пиедестал ли акъл раздаваш? Или от другия, че изобщо не гласува за него? Излъга? 

преди 4 минути, Hristo52 написа:

Точно от теб очаквах да ми обясниш нещата!:giggle1: А и глупости не чета! 

Бай Христо 🤔

Откакто миналата година, в ковид темата, качи една снимка на китайци,  и ги представи като протестиращи германци (макар табелите ясно да се виждаха), точно ти трудничко ще ме засегнеш с опитите си да пишеш иронични коментари. 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, jhoro написа:

Не е проблема в законите, а в прилагането им!

Всъщност така е по принцип, но имаше май някакви золуми в разни законови промени сделани от герпавия парламент. Ся не се сещам точни примери да давам, но имаше разни неща из медиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Michigan111 написа:

Откакто миналата година, в ковид темата, качи една снимка на китайци,  и ги представи като протестиращи германци (макар табелите ясно да се виждаха), точно ти трудничко ще ме засегнеш с опитите си да пишеш иронични коментари. 😃

Така де. Когато нямаш друг аргумент поради мозъчни проблеми! А това не е никаква ирония. Просто на определени "специалисти" тука, глупостите им не ги чета. Те за мен са нищо. Така че и "писанията" им не чета. Измий си жълтото около устата и лягай.  :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Така де. Когато нямаш друг аргумент поради мозъчни проблеми! А това не е никаква ирония. Просто на определени "специалисти" тука, глупостите им не ги чета. Те за мен са нищо. Така че и "писанията" им не чета. Измий си жълтото около устата и лягай.  :giggle1:

Айде лека нощ 😆

Screenshot_20210729-233249_Chrome.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hristo52 написа:

А и глупости не чета! 

Аз съм останал с впечатление че ти освен глупости друго не четеш.  :hit:

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Screenshot_20210729-233249_Chrome.jpg

Бай ти Ристо си е един обикновен фейкомет. Това е ясно от много отдавна.

преди 3 часа, Hristo52 написа:

Чалгарче! Ти май верно нещо не си добре а? Хем да командваш и да си правиш каквото си искаш, хем някой да ти гласува правителството!? От жегата ли е, от високомерието ли ти е, от кретенщината ти ли е? Ти можеш да командваш само тогава, когато имаш 50% + А сега ако искаш да има правителство, ще се съгласяваш с условията които ти поставят. Ако съдя от коментарите в нета, при трети избори гърмиш като шампанско! Чалгар! Много на сериозно се взехте бе! 

полковник, пак катарзис ли преживяваш ?  То е ясно какво е чалгаря.

Ходиш де ходиш, накрая пак за БСПиету  ще си гласуваш... знам аз... :) :)  

преди 1 час, Michigan111 написа:

С бюджета почваш,  с бюджета свършваш.. ще рече човек, че само за бюджета мислиш.

нормално за комуне. Поковника само това го интересува... "кооой ще ни дадееее париииии"

преди 4 часа, adersa написа:

Защо Тошко не се кандидатира за премиер :giggle1:

аааа.. не се знае... знае ли се... :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Бай ти Ристо си е един обикновен фейкомет. Това е ясно от много отдавна.

Това го знаем.

Ама друго се чудя.

АбсурТа,  гласоподавателя на москов-бзнс май запали цървулите за тая вечер. Твой ред ли е за следваща смяна  🙄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hristo52 написа:

А и глупости не чета! 

Ти не четеш! Добре!

Ми аз ... какво да чета, като друго не пишете???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Готов е бюджета, спете спокойно.

сега само трябва и да го гласуват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, lsmurf написа:

Този човек е получил силна амнезия . Той забрави че има такова нещо като БСП.

Не... правилния израз е.. чалгарите забравиха че има комунета във властта.

Това именно е подмяната. Не промяна, а подмяна.

За която подмяна аз още в началото  ми направи впечатление че Слави играе никога против, и все по често в услуга на червената мутроолигархия.

И забравиха че не ГЕРБ им е врага, а именно тези в чиято услуга играят.

Не може да хвалиш комунето Рашков, не може да слагаш стари компрометирани ДС кадри като Радулов  за кандидати , Никитавасилевци, освен разбира се... и царските НДСВ залитания...

Да го кажа по ясно ... Слави предаде демокрацията от момента в който намрази ГЕРБ заради това че не му уйдисаха на мераците, и стана слуга на червената мутроолигархия.

Против която реално нищо против няма. И с лекота ще се коалира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

Това го знаем.

Ама друго се чудя.

АбсурТа,  гласоподавателя на москов-бзнс май запали цървулите за тая вечер. Твой ред ли е за следваща смяна  🙄

Ти жена нямаш ли, бре, та си се лепнал подире ми и олайваш в упоение? Баси, от сутрин до сред нощите, единственото ти развлечение е да коментираш участващите в дискусията. Като селска клюкарка си, ама по- неприятна, щото си мъж. А, мъжките клюкарки са нетърпими.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

Ако ви броя аз на вас "смените" ....  денонощни сте :) :)

И то плътно ! Отдавна сте ми една и съща "мъгла" . Даже никовете на някои не ги различавам.. толкова са еднакви в простотитие и писаниците си . Освен графика разбира се.....

:getout:

преди 7 минути, Michigan111 написа:

АбсурТа,  гласоподавателя на москов-бзнс май запали цървулите за тая вечер.

Всеки си има мнение, аз също между другото симпатизирам на КОД.

Даже го казвах на няколко пъти - ако не беше тази мащабна война на червените фейкомети и мутрите срещу държавата, ако имахме по нормална демократична обстановка и политика, щях да гласувам за тях.

Но понеже трябва да залагаме на обединението срещу тези антидържавни елементи, затова избора ми бе и си остава ГЕРБ.

Като премахнем всичката червена сволочь от парламента, и когато нямат влияние разни техни метастази като МаяМи , Дончеви Гномове, алоМаджовци бойкикиевци, и др, то тогава може да си разпределим гласовете между демократични проекти и личности .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Ти жена нямаш ли, бре, та си се лепнал подире ми и олайваш в упоение? Баси, от сутрин до сред нощите, единственото ти развлечение е да коментираш участващите в дискусията. Като селска клюкарка си, ама по- неприятна, щото си мъж. А, мъжките клюкарки са нетърпими.

Айде и тоя/тая, в пост към друг се разпозна, ама поста към теб не го прочете 🤣

Случайност? Май не 🙄

Нали искаше не ехидни,  а сериозни коментари.  Задал съм ти сериозни въпроси,  що не отговориш? 

преди 2 минути, miro20 написа:

Всеки си има мнение, аз също между другото симпатизирам на КОД.

Направо след 3 месеца гласувай 2 пъти , да няма сърдити 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване