Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 9 минути, N1K17Y написа:

И с какво им е виновен Христо Иванов ? И да подкрепи никому известното правителство на ИТН, пак ще трябва подкрепа от БСП. 

По всичко изглежда че вече я имат обаче не им изнася да я споменават публично за това ни играят подобни сценки.

преди 5 минути, jhoro написа:

Чета ви … излиянията и се чудя само едно. От жегата ли сте се повредили, или просто сте си такива?
Не подписали - що не подписали.
Подписали - аха, разделиха „баницата”!

Докога бе? Докога ще търсим виновни? И причини, че нещо не ни е наред?
Вместо да търсим РЕШЕНИЯ!

преди 5 минути, jhoro написа:

Чета ви … излиянията и се чудя само едно. От жегата ли сте се повредили, или просто сте си такива?
Не подписали - що не подписали.
Подписали - аха, разделиха „баницата”!

Докога бе? Докога ще търсим виновни? И причини, че нещо не ни е наред?
Вместо да търсим РЕШЕНИЯ!

Решението съм го посочил. Да се гушнат трите партии да се види истинското им лице . Пък дано след едно такова "управление" да разберем най сетне за какво става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 9 минути, lsmurf написа:

По всичко изглежда че вече я имат обаче не им изнася да я споменават публично за това ни играят подобни сценки.

Решението съм го посочил. Да се гушнат трите партии да се види истинското им лице . Пък дано след едно такова "управление" да разберем най сетне за какво става въпрос.

Абонатът ... е баялдисал! Не му забелязвайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, jhoro написа:

Абонатът ... е баялдисал! Не му забелязвайте!

И защо мислиш така ? Реалните резултати от изборите са точно такива. Няма по нормално нещо от това да гушнат тричките , е ще има проблеми кой да води бащина дружина но къде ли ги няма . И веднъж завинаги да се види в България кой кой е. А ние сме си свикнали на подобно "управление" явно нещо повече даже ни харесва щом има такива резултати от изборите. Ами дайте на този народ каквото си е харесал ,явно си го заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чалгарче! Ти май верно нещо не си добре а? Хем да командваш и да си правиш каквото си искаш, хем някой да ти гласува правителството!? От жегата ли е, от високомерието ли ти е, от кретенщината ти ли е? Ти можеш да командваш само тогава, когато имаш 50% + А сега ако искаш да има правителство, ще се съгласяваш с условията които ти поставят. Ако съдя от коментарите в нета, при трети избори гърмиш като шампанско! Чалгар! Много на сериозно се взехте бе! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hristo52 написа:

Чалгарче! Ти май верно нещо не си добре а? Хем да командваш и да си правиш каквото си искаш, хем някой да ти гласува правителството!? От жегата ли е, от високомерието ли ти е, от кретенщината ти ли е? Ти можеш да командваш само тогава, когато имаш 50% + А сега ако искаш да има правителство, ще се съгласяваш с условията които ти поставят. Ако съдя от коментарите в нета, при трети избори гърмиш като шампанско! Чалгар! Много на сериозно се взехте бе! 

???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забрана с закон на партиите да видите тези кърлежи сами ще напуснат.

Или да направят от 240 калпака на 80 на 1000 лв всички с изключение на президента.

Друг начин няма.

Не е нормално един директор в болница, да ми взима 80k на месец от къде на къде???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Raymonda Dikova

Защо Спасителю наш, не направиш едно собствено изследвание на средният коефициент на интелигентност на твоята публика, с което да установиш коя част от народа те подкрепя?! Ще се ужасиш Спасителю, ще се ужасиш! Твоите хора не са прочели дори Винету! Това са Шофьори, бачкери, хамали, чистачи, общи работници и всички ония, които не се нуждаят от образование, нито ценз, нито знания и респект към стойностните неща в живита. Те са твоята любима публика. Как им се кефиш на такива хора, не ми е ясно, но явно се кефиш че цялата тая простотия ти носи златни кюлчета. Вярно е, че и те са хора и че и те носят сърца, но също е вярно, че те нямат достатъчно капацитет, за да са водещи и пример в едно общество. Прогресивните хора в една нация, винаги са само шепа хора и въпреки овчата масовост, прогресират и те са тези, които водят света нагоре, а не масовите концерти на чалга. Ех, Спасителю наш! Мъчно ми е за теб! Злобата, която си акумолирал от това, че не си здрав като всички, те изяжда отвътре и изкривява преценката ти за реалността. Изпратил си в Народното събрание Тошо, който не може да си умие нито очите, нито зъбите, който ходи дрипав и спластен и който използва недопустим език за комуникация. Как така бе Спасителю??? Всяко едно село има по един такъв селски идиот като твоя Тошо! Селският идиот нищо не ти спестява и ти хвърля безсрамно всичко в очите, без да се интересува, че ще те нарани или обиди. Ръси селският идиот каквото му дойде на устата и на г...за, без да мисли, точно като твоя Тошо. Как можа бе Спасителю да ни изпратиш тоя селски идиот да ни спасява?!?! Ама погледни го? Една разтропана уста достатъчна ли е?! Ами честно казано, Пожарникарът по-елегантно ни спасяваше, поне бе миротворец и благородник. След като селският идиот си го изпратил в народното събрание, не можа ли преди това да премине курс на обучение по комуникация бе Спасителю?! Когато Тошо излезе на трибуната се измъчвам да го гледам, силно нелицеприятен е, но човекът не е отговорен, че е грозен, но затова пък е отговорен какво изрича, нали?!
Ех, много са болките, които искам да споделя с теб Спасителю. Няма да мога тук да кажа всичко, но от мен едно запомни:
Никога не отричай направеното преди теб, ако можеш стъпи на него, за да се изкачиш по-високо от собствения си ръст и никога не си въобразявай, че си по-способен от врага си, преди да си извървял неговия път, защото от високо ще паднеш и падането ще ти струва и малкото здраве, което ти е останало. Защото когато взимаш здравето на някого и твоето се руши!!!. Това го запомни от леля ти Моника, по-скоро съм баба, но за сега не се давам за баба, особено пред такива като теб, защото съм по-жизнена и полезна от теб, защото гледам внуци и работя, в това съм най-добра и затова се усмихвам на живота такъв какъвто е и не се напъвам да го променя, а му се кефа.
Остани си със здраве Спасителю и помисли:
тези, които ги водиш след себе си дали имат нужда от спасение?!?!
С уважение и респект
Моника Диков-Торонто-Канада

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hristo52 написа:

Наздраве! На колко си?

Hall Of Fame Game GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, АСПЕКТ написа:

Наздраве! На колко си?

Кое на колко съм бе германче? Мислиш,че ще му дадат да си развява шапката ли чалгаря? Или че правителство ще предложи? Че някой ще му позволи да си прави каквото си иска ли? И на теб ще повторя, можеш да си правиш каквото си искаш ако имаш 50%+ А сега ако иска правителство ще се съобразява с условията които му поставят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hristo52 написа:

Кое на колко съм бе германче?

Одеве помислих, че си говориш сам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hristo52 написа:

Кое на колко съм бе германче? Мислиш,че ще му дадат да си развява шапката ли чалгаря? Или че правителство ще предложи? Че някой ще му позволи да си прави каквото си иска ли? И на теб ще повторя, можеш да си правиш каквото си искаш ако имаш 50%+ А сега ако иска правителство ще се съобразява с условията които му поставят.

Но това не зависи от тях, а от избирателя. Хора, които не са гласували, сега са много активни по плюенето.

Като не ви харесваха чалгарите, турците, мафията, да бяхте гласували за другите партии. 

С тази конфигурация, която се повтори, сигурно и ще се потрети това е максималното, което може да се направи.

Консултации, сравняване на програмите.

преди 50 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Забрана с закон на партиите да видите тези кърлежи сами ще напуснат.

Или да направят от 240 калпака на 80 на 1000 лв всички с изключение на президента.

Друг начин няма.

Не е нормално един директор в болница, да ми взима 80k на месец от къде на къде???

Това го предлагат от ИТН. Намаляване на бройката на депутатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

сигурно и ще се потрети

А не. Потретване няма да има. Следващите избори, ако има, Герб, ДБ или БСП, ИТН ДПС Манолова, А ако влязат и "Патриотите" - шкембе войводата, бай Пенецелин, Валерчо , че и Болния Сидеров може да се включи, тое политическа к@рва ,отиде! Тиквата на бял кон ще се върне!

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Но това не зависи от тях, а от избирателя.

Избирателя си каза думата - толкова! Сега решават партиите в Народното събрание! Номера е или ще слушате или нема правителство. А Тошко Африкански толкова е сигурен че отиваме на избори - да, ще отидем, но не знам от къде е сигурен че тоя път ще спечелят! Ще спечелят на таратанци! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, АСПЕКТ написа:

Но това не зависи от тях, а от избирателя. Хора, които не са гласували, сега са много активни по плюенето.

Като не ви харесваха чалгарите, турците, мафията, да бяхте гласували за другите партии. 

С тази конфигурация, която се повтори, сигурно и ще се потрети това е максималното, което може да се направи.

Консултации, сравняване на програмите.

Това го предлагат от ИТН. Намаляване на бройката на депутатите.

aз пък си мисля че ако има трети избори, резултата ще е като при първите - само ГЕРБ и ИТН се разменят

и какво променя това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

aз пък си мисля че ако има трети избори, резултата ще е като при първите - само ГЕРБ и ИТН се разменят

и какво променя това

Тогава как да разбирам, хората които плюят и искат промяна, пък избират това, което плюят. Някаква форма на извратеност ли е? Стокхолмски синдром? 
Нещо, което не харесвам, пък го избирам.

После го плюя? Нещо не схващам.

Най-интересното и малоум.ното е , че даже и плюят по тези, които не искат това, това което и те самите не харесват.

Плюят не само хората, които не харесват, но и тези хора, които не харесват, това което и те не харесват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Тогава как да разбирам, хората които плюят и искат промяна, пък избират това, което плюят. Някаква форма на извратеност ли е? Стокхолмски синдром? 
Нещо, което не харесвам, пък го избирам.

После го плюя? Нещо не схващам.

Ректората е разделен. Толкова. Трифонов има толкова и до тук. Борисов има толкова и до тук. БСП благодарение на глупавата Нинова (вика против Борисов, но и тя е същата - диктатор, не случайно и искат оставката) и те са надолу. На следващи избори вероятно и трето място ще загубят! ДБ има някакви проценти но и да е на трето място , пак не стига. Тогава? Тия дето плюят не е проблема, проблема е тия дето не ходят да гласуват!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hristo52 написа:

Ректората е разделен. Толкова. Трифонов има толкова и до тук. Борисов има толкова и до тук. БСП благодарение на глупавата Нинова (вика против Борисов, но и тя е същата - диктатор, не случайно и искат оставката) и те са надолу. На следващи избори вероятно и трето място ще загубят! ДБ има някакви проценти но и да е на трето място , пак не стига. Тогава? Тия дето плюят не е проблема, проблема е тия дето не ходят да гласуват!!!

Да България не знам, кой нормален човек ги избира. Повечето от ДС са в БСП, а и при Мая, Да България пък имат с връзки с олигарси. Комунисти пременени в синьо. Кой кой е никой не знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Hristo52 написа:

И на теб ще повторя, можеш да си правиш каквото си искаш ако имаш 50%+ А сега ако иска правителство ще се съобразява с условията които му поставят.

Ама ти и на целия форум да го повториш, не променя факта че не си прав. Ако това, което иска не го иска на всяка цена, кое според теб му пречи да прави каквото си иска? Още повече, че според мен не искат да се състави правителство и каквото правят, го правят с цел да не мине. Има сили в парламента, които са готови да подкрепят почти какво да е правителство, само да се махне служебното.  И с тях ли очакваш да се съобразяват? 

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Тия дето плюят не е проблема, проблема е тия дето не ходят да гласуват!!!

Ами аз, хем плюя,  хем не гласувам. 

Хем съм проблема, ама не съм аз проблема. 🙃🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

само да се махне служебното.

Ти да видиш! И без бюджет, без актуализация, идват президентски избори! Без промяна на законите за правосъдието и т.н. Служебно правителство, и до кога а? Конституционна криза ли искаш? От трън та на глог че по-висок! Без пари, Без бюджет за 2022? Ако дойде и четвърта вълна. Пари от къде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Ти да видиш! И без бюджет, без актуализация, идват президентски избори! Без промяна на законите за правосъдието и т.н. Служебно правителство, и до кога а? Конституционна криза ли искаш? От трън та на глог че по-висок! Без пари, Без бюджет за 2022?

С бюджета почваш,  с бюджета свършваш.. ще рече човек, че само за бюджета мислиш. Няма да останем без бюджет, не бой се.  Законите,  бай Христо,  чакат 30 години,  още 3 месеца ако изчакат няма да е голяма драма, не мислиш ли? И като се спазва Конституцията,  каква криза виждаш? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

още 3 месеца ако изчакат

И какво ще стане за тия три месеца? Гешев ли ще махнат, Герб ли ще изчезне, търканията между партиите ли ще престане? А? Какво толкова ще се промени? Нищо. По зле ще стане особено с Ковид. И по твоята логика и след три месеца пак може да няма правителство!  А и такива като тебе дето не гласуват, би трябвало да има някакви последствия за такива. Сериозни последствия. То българинът явно само от дървото разбира! Знаем да искаме, ама задълженията си не знаем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджетът трябва да се актуаизира, защото без пари, няма държава- най- общо казано. Всички, които са на държавна издръжка- работещи и пенсионери, и безработни, и болни, от тези пари зависят. Реда в държавата, работата на институциите- пак от тези пари зависят.  А, законите ато не се променят, виждаме какво става- Стани Да Седна. Подмяна на персонажа, но системата остава същата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване