Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

• Отговори 3,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 минута, Michigan111 написа:

....

Че и ние изнасяме - краставици за Полша. А познай кои изнасят, кои хора са производителите - и тук, и в Полша е същото: дребните го духат, близките до властта в играта. А Гърция са съвсем друга история, с тях място за сравнение няма. Тия са си опекли питката, много преди да чуем думата "демокрация" тука, а не че не потъват фондовете и при тях в разни схеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, insec написа:

Че и ние изнасяме - краставици за Полша. А познай кои изнасят, кои хора са производителите - и тук, и в Полша е същото: дребните го духат, близките до властта в играта. А Гърция са съвсем друга история, с тях място за сравнение няма. Тия са си опекли питката, много преди да чуем думата "демокрация" тука, а не че не потъват фондовете и при тях в разни схеми.

А къде ги произвеждаме, че да изнасяме? И да има, то са единични случаи,  в никакъв случай не може да се говори за бранш.  

Гърция, че е друга бира съм съгласен.  Нито комунизъм са имали,  нито номенклатура.  Примера с магистралата ти го дадох,  защото е показателен, че не навсякъде е еднакво, а това е буквално до нас,  и показва,  че като се работи както трябва нещата могат да се случват.  Далеч съм от мисълта,  че и там не е капало в нечий джоб,  но работата е свършена.  А тука една магистрала могат и 100 години да я строят, ама нашите трябва да направят всичко , на чужди фирми работа не трябва се дава в никакъв случай. Е тази мания всичко да бъде откраднато само от тях ни държи на тази хал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Michigan111 написа:

Е тази мания всичко да бъде откраднато само от тях ни държи на тази хал. 

Тук си прав 101 процента. Това беше причината да не оползотворяваме фондовете. Сега пак е същото. Не вярвам и да се промени скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lsmurf написа:

Тук си прав 101 процента. Това беше причината да не оползотворяваме фондовете. Сега пак е същото. Не вярвам и да се промени скоро.

За съжаление и аз не вярвам,  хем гледам да съм оптимист. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добра статия!

Ще се изправи ли Николов срещу мутрите?

Автор Евгений Дайнов, "Дойче веле"

Цитат

Законът казва едно, мутрите казват друго - и всички правят онова, което казват мутрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Политическата обстановка в момента.

Чакаме вълка и лисицата да видим, какво ще решат.

&&&&&

£££££
Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат:
- А, Зайо, ти що си без шапка бе? - и го съдрали от бой.
На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка.
- А, Зайо, ти що си със шапка, бе? - и пак го съдрали от бой. 
Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър - що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара: 
- Ей, Заек! Я дай една цигара! 
- С филтър или без филтър? - пита Зайо. 
Вълкът и Лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали: 
- Абе заек, ти що пак си без шапка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, АСПЕКТ написа:

Не съм се интересувала от партийната принадлежност на д-р Бойкикева.

Тя беше лекарят, който помогна на дъщеря ми да се отърве от алергиите с най-елементарни природни средства, които нито едно светило в тази област не се сети да ни препоръча.

Благодарна съм на д-р Бойкикева и няма да спра да я уважавам заради партийната ѝ принадлежност.

Не е ли крайно време да започнем да съдим за хората според качествата им, а не според партийните им пристрастия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Мойра написа:

Тя беше лекарят, който помогна на дъщеря ми да се отърве от алергиите с най-елементарни природни средства, които нито едно светило в тази област не се сети да ни препоръча.

Благодарна съм на д-р Бойкикева и няма да спра да я уважавам заради партийната ѝ принадлежност.

Не е ли крайно време да започнем да съдим за хората според качествата им, а не според партийните им пристрастия?

Какво да съдим? И аз на това се чудя. Още не са започнали някаква работа. Почнаха да вадят стари материали. Нали имаха общ враг. Не искаха ГЕРБ. Не искаха Борисов.

Сега какво искат? Явно се чувстваха добре в компанията на Борисов, защото така имаха на кого да преписват явно мръсните неща, които правят. Държат се като виновни. Гузни.

Явно не е само Борисов виновен за тези 12 години. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Какво да съдим? И аз на това се чудя. Още не са започнали някаква работа. Почнаха да вадят стари материали. Нали имаха общ враг. Не искаха ГЕРБ. Не искаха Борисов.

Сега какво искат? Явно се чувстваха добре в компанията на Борисов, защото така имаха на кого да преписват явно мръсните неща, които правят. Държат се като виновни. Гузни.

Никога няма да престанат да се борят за кокала, повечето български политици се интересуват само от него, за съжаление.

П.П. Възможно е в предишния си пост да съм объркала д-р Мария Бойкикева с друга Мария Бойкикева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помислих, че Борисов говори! То било Слави Трифонов - чалгарчето, не видях разлика!

https://www.facebook.com/STTrifonov/videos/506397053762305

"Нашите решения никой не може да промени, само народа" ами тогава остани си с решенията ако не ти одобрят правителството. Няма как да стане, ти да казваш, а те да се съгласяват безропотно! И с тоя нахален тон и поглед! Втори Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Мойра написа:

Абсолютно си права да я харесваш и уважаваш като лекар който е помогнал на теб и човек който обичаш. Това обаче не означава че трябва да си затваряме очите за политическата и дейност. Клубът за подкрепа гласност и преустройството беше ченгеджийски проект . Не твърдя че не са участвали и читави хора без да се досещат че са употребявани но не знам дали тя е била от тях. По скоро съм склонен да мисля че е от заслужилите другари иначе нямаше  как синът и да стигне това ниво. Да съдим хората по качествата разбира се , но да не объркваме едни качества с други. Човек може да бъде прекрасен професионалист без това да му пречи да върши други много лоши неща. Няма как да се взема средно аритметично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Michigan111 написа:

Гърция, че е друга бира съм съгласен.  Нито комунизъм са имали,  нито номенклатура.

Но пък имаха един от най-големите дългове отнесено към БВП в света. Направо пример колко е ок капитализЪма. Тоя дълг не значеше, че няма гръчки милиардери и че всички гърци бяха бедни...но всъщност бяха  бедни и за разлика от милиардерите си, го издухаха докато имаше специални ограничения на харчовете и бедното гръчко народонаселение усети коравия твърде болезнено, не щото чак толкова им влезе, ми не бяха свикнали. Та, плийз, ако бях сигурен, че някой и нас чак толкоз ще ни спасява като гърчите, щях да ги уважавам като пример полезен за нас. Но е толкова невероятно, че примерът е лош. Ако се надупим още малко така ще ни го нахакат, че ще сме все едно набити на кол от дъъългият положителен кредитен рейтинг, чак от устите ше се покаже, нищо че е влязъл от другият край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hristo52 написа:

Помислих, че Борисов говори! То било Слави Трифонов - чалгарето, не видях разлика!

Като почна "ние спечелихме, ние решаваме" ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Но пък имаха един от най-големите дългове отнесено към БВП в света. Направо пример колко е ок капитализЪма. Тоя дълг не значеше, че няма гръчки милиардери и че всички гърци бяха бедни...но всъщност бяха  бедни и за разлика от милиардерите си, го издухаха докато имаше специални ограничения на харчовете и бедното гръчко народонаселение усети коравия твърде болезнено, не щото чак толкова им влезе, ми не бяха свикнали. Та, плийз, ако бях сигурен, че някой и нас чак толкоз ще ни спасява като гърчите, щях да ги уважавам като пример полезен за нас. Но е толкова невероятно, че примерът е лош. Ако се надупим още малко така ще ни го нахакат, че ще сме все едно набити на кол от дъъългият положителен кредитен рейтинг, чак от устите ше се покаже, нищо че е влязъл от другият край.

И дълга още го имат. И пак са по богати от българите, заплатите и стандарта им е по висок от тези в България,  както и пенсиите им са по високи от българските,  и здравеопазването им е на по високо ниво, реда си е там и усещането за държавност го има. Пък тука нека се бият в гърдите колко ни е нисък дълга,  истината е че си оставаме клоаката на ЕС. 

Имат милиардери наистина, които обаче за разлика от нашите олигарси,  масово не са забогатели с рязане на заводи и заграбване на държавно имущество. Гърция е и ще си остане друга бира,  поне докато старата номенклатура не се омете от тук, защото именно тя спира всякакви възможности за развитие на държавата с незадоволимия си глад за още и още. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, N1K17Y написа:

Така е. Какво лошо има? 

преди 30 минути, Hristo52 написа:

Помислих, че Борисов говори! То било Слави Трифонов - чалгарчето, не видях разлика!

"Нашите решения никой не може да промени, само народа" ами тогава остани си с решенията ако не ти одобрят правителството. Няма как да стане, ти да казваш, а те да се съгласяват безропотно! И с тоя нахален тон и поглед! Втори Борисов.

Някой кара ли ги да се съгласяват? Запознаха ги с техните планове, запознаха ги с премиера. Ако искат да подкрепят. Ако не - ще дойде Борисов. 
Ще си правят пак далаверите. И ще обвиняват Борисов. Агнец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Стига на отец Дионисий да не му писне на калимявката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Така е. Какво лошо има? 

Същото повтаряше Тиквата до преди 11 юли. 
И някой да го светне, че за управление се иска малко повече от това да си "спечелил" Да съберат 50% пък тогава да говорят високомерно. Или пък да не мрънкат, че "четвъртите" няма да ги подкрепят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

И някой да го светне, че за управление се иска малко повече от това да си "спечелил" Да съберат 50% пък тогава да говорят високомерно. Или пък да не мрънкат, че "четвъртите" няма да ги подкрепят.

Какво е повтарял? Той е взимал еднолично решениета. 
При ИТН решенията не се взимат еднолично, а в и от партията. 
Както е при БСП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Да вадиш компромати срещу тези, от които твърдиш, че очакваш подкрепа е ударно безумие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Той няколко пъти повтори. Ами има закон и законът е такъв . Народът е избрал те първи да решават и ще решават както се казва съгласно "вътрешното си убеждение" Уважавам хора с гръбнак а ИТН го демонстрират въпреки неистовите опити да ги вкарат в системата на политици и медии. Каза ни го в прав текст . Христо иска постове - на какво основание ? Когато спечели избори тогава ще ги разпределя той.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Michigan111 написа:

И дълга още го имат. И пак са по богати от българите, заплатите и стандарта им е по висок от тези в България,  както и пенсиите им са по високи от българските,  и здравеопазването им е на по високо ниво, реда си е там и усещането за държавност го има. Пък тука нека се бият в гърдите колко ни е нисък дълга,  истината е че си оставаме клоаката на ЕС. 

Имат милиардери наистина, които обаче за разлика от нашите олигарси,  масово не са забогатели с рязане на заводи и заграбване на държавно имущество. Гърция е и ще си остане друга бира,  поне докато старата номенклатура не се омете от тук, защото именно тя спира всякакви възможности за развитие на държавата с незадоволимия си глад за още и още. 

Хаха, ако наистина си вярваш явно самите гърци никак не споделят твоето мнение за тях. То като че ли и там нямаше и други кризи и са толкоз добре с държавата, че си имат и вътрешни терористи. Отделно яко стачки, при това никак редки. Ма нищо, ти сравнявай с нази, дето сме на кофти финансово дередже по безброй причини и стига само парите да са важният показател, тогава, отстрани погледнато, все едно си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Какво е повтарял? Той е взимал еднолично решениета.

Не се знае. Проблемът е, че пак всичко е скрито покрито. С благословията на спечелилия изборите, който и да е той.

преди 1 минута, lsmurf написа:

Уважавам хора с гръбнак а ИТН го демонстрират

Какво те грее, ако са на страната на злото ?

Мичиганска логика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Реджеп Иведик написа:

Да вадиш компромати срещу тези, от които твърдиш, че очакваш подкрепа е ударно безумие.

Той въобще не е искал подкрепа ог никого. Просто каза, ако така направят избирателите, че комунистът Христов, старата бесепарка Мая, още една комунистка, ДПС(агентите от ДС) и другия комунист Борисов ги избират, предпочита да се занимава с Христов и с Мая. По-малкото зло.

Ако има въобще пък да не се занимава с тях, още по-добре.

Но в момента го играят с народа, уж партиите от протестите. Сигурно заради това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване