Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

• Отговори 3,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Ренета Инджова

Както многократно съм писал - много добре я познавам. Цяла година ми беше асистент по политикономия на социализъма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Филипов написа:

Както многократно съм писал - много добре я познавам. Цяла година ми беше асистент по политикономия на социализЪма

Тогава ... друга политикономия нямаше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Василев и той. Бил с тройната коалиция.

Той беше вицепремиер на тройната коалиция.

Абе, да не би изведнъж да ви баннаха сичките от уикипедия ?

Същото беше и с Борисов в началото. На челото му пише, че е мутра от СИК. Сички изведнъж ги баннаха от Гугъл.

Сега същото се повтаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.08.2021 г. в 13:49, lsmurf написа:

Защо да се занимавам ? За да кажеш че изображението е манипулирано ли ? Вече дадох предостатъчно информация и въобще не ме вълнува вярваш ли ми или не.

https://news.bg/politics/disertatsiyata-na-plamen-nikolov-e-predadena-bez-zadalzhitelnata-informatsionna-karta.html

Лилов дали ще се извини?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега да не вземе да се разкрие, че е платил на някой умен да му напише дисертацията и той даже не знае какво пише в нея, ами само я е предал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, ще викнем видната асистентка по политикономия на социализма да го изпита. Предполага се, че ще знае какви въпроси да задава. Аз кво да го питам, да не съм академик, направо политически ще го притисна: Признай си бе, Пламене!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Той дали осъзнава, че Димитров и Коларов навремето са го пожалили?  И аз не зная защо и Сталин се е съгласил.  На фона на изтребеното до крак семейство на руския император!?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Тука е така...по всичко се плюе.А после някои се чудят защо няма един свестен в политиката.

Ми....... няма мазохисти!

преди 2 минути, attj написа:

Той дали осъзнава, че Димитров и Коларов навремето са го пожалили?  И аз не зная защо и Сталин се е съгласил.  На фона на изтребеното до крак семейство на руския император!?  

Защото баща му е изиграл важна роля по времето на войната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, M.Николов написа:

Защото баща му е изиграл важна роля по времето на войната.

Сакскобургите успешно доведоха България единствено до национални катaстрофи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Има си раздел за история, тук се обсъжда друга тема.

Нима не е възможна още една катастрофа и с ИТН?   Тези неща не са като да се ръгат чушки в боба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Николов сме, нали и той вече питае някакво съмнение.

Сетих се Пламен как да бъде изпитан. Да направи практически експеримент доказващ закона на Паскал. Може да използва скачени съдове, скачени с шнорхел. :D

Поне да докаже, че е завършил 8-и клас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

честито на новите - 67,5 ст. акциз за бензина и 76 ст. за дизела

Цитат

Колко ще се начислява на горивата?

Предлага се горивата да се разделят в четири категории според ефекта им върху климата.
Най-високи ще са данъците на горивата от изкопаеми горива - газ, петрол, керосин и някои биогорива - 10.75 евро на гигаджаул (GJ) енергия. Природният и втечненият газ ще се облагат със €7.17/GJ за моторните горива и с €0.6/GJ за отопление, но след 10 години те ще се третират като първата група. В третата категория са биогоривата от по-старо поколение: €5.38/GJ и €0.45/GJ за отопление. Най-благоприятен е режимът за електричеството, устойчивите биогорива, биогазът и водородните горива, където ставката е €0.15/GJ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

интересното е как татянчето и майчето  прецакаха  4 % от народа  все едно са нови в политиката като си измислиха нова партия :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

честито на новите - 67,5 ст. акциз за бензина и 76 ст. за дизела.

Ххх, овче ми той на бензина акциза вече поне 2 години е 71 стотинки бре, кво се опитваш да кажеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

честито на новите - 67,5 ст. акциз за бензина и 76 ст. за дизела.

Какво предлагаш?

Да напуснем ЕС, така няма да ни се налага да следваме политиката на блока?

Или да преизберем ББ за премиер, който ще спаси нас и света, като набие тези глупави чиновници в ЕС?

:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Ххх, овче ми той на бензина акциза вече поне 2 години е 71 стотинки бре, кво се опитваш да кажеш?

че ще се повиши, не е одобрено, но и то малко да е - ще има увеличение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

честито на новите - 67,5 ст. акциз за бензина и 76 ст. за дизела

Чеверме той и до сега беше толкова и то въведен от шефа ти Борисов та ходи да му благодариш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

че ще се повиши, не е одобрено, но и то малко да е - ще има увеличение

Начи от 71 към 67,5 е повишение. Грешна математика съм учил, тю.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

като набие тези глупави чиновници в ЕС?

не, просто ще има повишение на цените на всичко и от това, на фона на това че храните в момента в световен мащаб - ще има доста протести

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване