Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 4 минути, lsmurf написа:

Той няколко пъти повтори. Ами има закон и законът е такъв . Народът е избрал те първи да решават и ще решават както се казва съгласно "вътрешното си убеждение" Уважавам хора с гръбнак а ИТН го демонстрират въпреки неистовите опити да ги вкарат в системата на политици и медии. Каза ни го в прав текст . Христо иска постове - на какво основание ? Когато спечели избори тогава ще ги разпределя той.

Ами да си решават. Имат подкрепата на БСП и ДПС, за Мая не е сигурно. Герб ще напусне залата и предложението на ИТН без проблем се приема. Защо постоянно Христо Иванов им е в устата и всеки ден плюене ? Защо плюят по служебните министри ? Да твърдиш, че водиш "преговори" (какво точно преговарят, щом всичко те решават не знам) за подкрепа, пък след 2 часа плюеш потенциалните си партньори, че били мръсни и ламтели за постове.... аре по-сериозно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Какво те грее, ако са на страната на злото ?

Мичиганска логика

И защо реши че са на страната на злото без да сме ги видели как управляват. Само защото отказват да делят държаната баница по стар български обичай ? Започне ли се управление с хиляди компромиси не е на добре значи че най вероятно да продължи така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Ами да си решават. Имат подкрепата на БСП и ДПС, за Мая не е сигурно. Герб ще напусне залата и предложението на ИТН без проблем се приема. Защо постоянно Христо Иванов им е в устата и всеки ден плюене ? Защо плюят по служебните министри ? Да твърдиш, че водиш "преговори" (какво точно преговарят, щом всичко те решават не знам) за подкрепа, пък след 2 часа плюеш потенциалните си партньори, че били мръсни и ламтели за постове.... аре по-сериозно. 

Така е ламтят за постове. Иначе друго обяснение няма.

Щом работата е една, има ли значение кой ще я върше. 
Също така явно се притесняват, че ще изкочи нещо, което е против тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Той въобще не е искал подкрепа ог никого.

Ако не иска подкрепа, да бъде така добър да обяснява официално какво прави и защо го прави. Не е на добре, дето крие всичко до последния момент. 

Ако сгреши и му покажата грешката на време, таванът на лятното кино ли ще падне. Или има нещо друго, което да налага тайнственост.

Шушу мушу къща разваля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Защо плюят по служебните министри ?

А де? Честно казано не съм следил всичко което върви по медиите, но ако е така...Значи от дейността на служебното правителство, сещаш се че засяга интереси, очевидно е че И интереси на членове на ИТН, или на техните кукловоди. Иначе нямаше да реват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Той въобще не е искал подкрепа ог никого. Просто каза, ако така направят избирателите, че комунистът Христов, старата бесепарка Мая, ДПС и другия комунист Борисов ги избират, предпочита да се занимава с Христов и с Мая. По-малкото зло.

Ако има въобще пък да не се занимава с тях, още по-добре.

Но в момента го играят с народа, уж партиите от протестите. Сигурно заради това.

Като не иска подкрепа, да си "спечели" с 50% и да управлява. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Като не иска подкрепа, да си "спечели" с 50% и да управлява. 

Не му трябва. Може и с плаващи пясъци. Не е да не сме потъвали в тях и преди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Така е ламтят за постове. Иначе друго обяснение няма.

Щом работата е една, има ли значение кой ще я върше. 
Също така явно се притесняват, че ще изкочи нещо, което е против тях.

Да разбирам, че би подкрепил да изкарат Тиквата за някой министър ? Той ще си върши работата, вервай им.

току-що, Реджеп Иведик написа:

Не му трябва. Може и с плаващи пясъци. Не е да не сме потъвали в тях и преди

Може разбира се, ама сигурно ще трябва да плати нещо и пак да се съобразява. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, lsmurf написа:

И защо реши че са на страната на злото

Предполагам само. 

Много тайна, много нещо. И безумни противоречия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, АСПЕКТ написа:

Както е при БСП.

Беше! Преди Нинова да очисти неудобния апарат на Позитано, преди да промени устава лидер да не избира конгреса а местните организации по места, за да може да получи подкрепа от бабите в Ръгни колец дето не са чули, и няма как да чуят за далаверите и. "Лелее баби, да си ми жива и здрава, че дойде да ни видиш! Ето кой "мисли" за нас!"  За 16 милиона изчезнали от касата на БСП по нейно време. Преди да очисти И.К. от неудобни лица и от знакови фигури с дълъг партиен стаж, които и пречеха с решенията си. Преди да напълни Позитано с пропаднали ченгета, които нямат хабер от партийна работа, но могат да слушат и донасят. И преди да вземе еднолично управлението в свои ръце, елиминирайки кадърни хора, който и пречеха и са срещу нея за некадърното и управление на партията. Благодарение на нея БСП отиде на трета позиция, и ако има пак избори и на четвърта ще отиде, обаче "другарката" не желае да подава оставка, искана и много пъти. Знаеше да иска на Борисов и на Гешев оставките, и да се възмущава, че не ги подават, но за нея явно това не се отнася! И да тръби навсякъде защото малко са като мене който знам нещата от кухнята, и знае, че тя упражнява еднолична лидерска власт, та тръби навсякъде че партията не е лидерска, това са гадни лъжи! Не случайно почна събиране на подписи за свикване на конгреса за да я изгонят и то с шутове от Позитано, защото тя и конгрес не желае да свика, защото "Нямало нужда!" Та БСП от управлението на Нинова, е абсолютна лидерска партия с еднолична власт на Нинова. Но за жалост общата маса това не го знае и няма как да го знае. За някой, Нинова е герой.

Тя лидер едноличен. Тя председател на ревизионата комисия. Тя председател на парламентарната група. Тя,тя,тя,тя! Е хайде....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Предполагам само. 

Много тайна, много нещо. И безумни противоречия.

И кои точно са безумните противоречия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, lsmurf написа:

Когато спечели избори тогава ще ги разпределя той.

То същото и за чалгата - когато спечели изборите с абсолютно мнозинство, тогава ще ги разпределя еднолично. Демокрация сме все пак, правилата са други не, като у соца.

преди 49 минути, Sliderum2 написа:

Хаха, ако наистина си вярваш явно самите гърци никак не споделят твоето мнение за тях.

Той, ако си мисли, че ние си мразим политиците, нека се информира, колко си ги обичат гърците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, insec написа:

То същото и за чалгата - когато спечели изборите с абсолютно мнозинство, тогава ще ги разпределя еднолично. Демокрация сме все пак, правилата са други не, като у соца.

Няма такова правило. Има правителство на малцинството. Но това при положение че ти стиска и не държиш да се задържиш във властта на всякаква цена. Мисля че такова правителство ще е по полезно за България. За да не  може да се чувства никой всевластен. Така явно е решил суверена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Sliderum2 написа:

Хаха, ако наистина си вярваш явно самите гърци никак не споделят твоето мнение за тях. То като че ли и там нямаше и други кризи и са толкоз добре с държавата, че си имат и вътрешни терористи. Отделно яко стачки, при това никак редки. Ма нищо, ти сравнявай с нази, дето сме на кофти финансово дередже по безброй причини и стига само парите да са важният показател, тогава, отстрани погледнато, все едно си прав.

Аз ли сравнявам? Или ти почна да обясняваш какъв дълг имат? И пак погледни. Аз просто дадох пример как се прави магистрала с европроекти и не виждам защо същото не може да се направи и при нас. 

И не е въпроса дали аз си вярвам,  ако ти не ми вярваш пали колата, върви и виж на место как е. А самите те по принцип са склонни да протестират за абсолютно каквото ти дойде на ума,  което не че е лошо, но не е измерител за нищо. Единствено за това, че са готови да си отстояват правата. Дори и в най добрите години за Гърция,  когато парите си течаха и си харчеха,  и си трупаха дълга тихомълком,  протести пак имаше все за нещо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lsmurf написа:

Слави им го рече. Само ако искате. Никой на сила не ви кара.

Нещо много ковидно-ваксинационно ми стана като прочетох това. Нещо като: Няма значение дали сте, или не сте антиваксъри, няма значение дали сте, или не сте преживели ковид-19 и дали нямате, или вече имате естествен имунитет. Ако не дадете да ви боцкане, и да ви напишем ковид сертификат, край на свободата, пък и на хляба, щото ще ви откажем работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, lsmurf написа:

И защо реши че са на страната на злото без да сме ги видели как управляват. 

Вероятно защото вожда на сектата им костя така е казал. Иначе реждепа не знае защо. Не знае и мене що споменава, без да имам отношение към разговора,  ама той по принцип Не е твърде от знаещите 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Michigan111 написа:

Аз просто дадох пример как се прави магистрала с европроекти и не виждам защо същото не може да се направи и при нас. 

Само две приказки. Там се плаща като караш по магистралата, тук все още не. Как искаш да е "хубава". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Нещо много ковидно-ваксинационно ми стана като прочетох това. Нещо като: Няма значение дали сте, или не сте антиваксъри, няма значение дали сте, или не сте преживели ковид-19 и дали нямате, или вече имате естествен имунитет. Ако не дадете да ви боцкане, и да ви напишем ковид сертификат, край на свободата, пък и на хляба, щото ще ви откажем работа. 

Не те разбрах ама както и да е . Едното няма нищо общо с другото. Ако някой си мисли че само защото е прелъгал да гласуват за него известно количество избиратели вече си е осигурил топло местенце за следващите 4 години мисля че се лъже. Такива са правилата че не го подсигуряват. Като искат да се пазарят да си намерят някой който е склонен да го прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, insec написа:

Той, ако си мисли, че ние си мразим политиците, нека се информира, колко си ги обичат гърците.

Аз не знам изобщо има ли държава, в която да си обичат политиците. Гърция не прави изключение. Но самите гърци гледат по друг начин на тях и претенциите им са други- че не са направили достатъчно,  че са се съгласили с условия,  които не са изгодни за тях,  че приемат закони,  които им ограничават някакви права (към това последното са най чувствителни),разбира се и че използват положението си за лични облаги.  Но това усещане, което го има тук, че нашите са готови да подпишат кажи речи всичко го няма.  То няма и как да го има,  щото онези не са търпеливи като българите.  

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Само две приказки. Там се плаща като караш по магистралата, тук все още не. Как искаш да е "хубава". 

Там няма винетки.  Как главните пътища не са целите в дупки? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Sliderum2 написа:

Защо си въобразяваш че не се плаща. Плащаме всички с данъците си дори и тези които никога не са имали кола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, lsmurf написа:

Защо си въобразяваш че не се плаща. Плащаме всички с данъците си дори и тези които никога не са имали кола.

Плаща се и още как. Първо плащаме за да я построят (да усвоят парите), после като я построят ще си плащаме и да се движим по нея, не мисли че ще пропуснат да сложат кабинките 😆 Като да дадеш пари на някой да построи къща,  после да се нанесеш и да му плащаш наем 🤣 на българина май му харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Michigan111 написа:

Плаща се и още как. Първо плащаме за да я построят (да усвоят парите), после като я построят ще си плащаме и да се движим по нея, не мисли че ще пропуснат да сложат кабинките 😆 Като да дадеш пари на някой да построи къща,  после да се нанесеш и да му плащаш наем 🤣 на българина май му харесва.

Също като със здравната каса. Плащаш осигуровки защото така било солидарно а когато влезеш в болницата забравят за солидарност и си плащаш като поп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lsmurf написа:

Също като със здравната каса. Плащаш осигуровки защото така било солидарно а когато влезеш в болницата забравят за солидарност и си плащаш като поп.

Аз за това казвам, че цялата система е сбъркана.  И също, че икономически ако не тръгнем напред, нищо градивно не може да се направи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване