Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Искам да ти кажа, че чалгата е имала и е била вече на сцената, когато Слави е почвал да става известен през 90-те. Тогава песните повечето са НЕ чалга, а скечове.

Някъде да съм написал обратното? Че чалгата почва със Слави (я ме цитирай?) и т.н.? Явно нещо четете на верев или както ви понася

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 32 минути, Мойра написа:

Много интересен коментар. Излиза че поведението на Слави обслужва президента и цели в крайна сметка тотална смяна на ориентацията тоест от Натовска в проруска и поставяне на въпросът за президентско управление тоест възможност за еднолична диктатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, АСПЕКТ написа:

Искам да ти кажа, че чалгата е имала и е била вече на сцената, когато Слави е почвал да става известен през 90-те. Тогава песните повечето са НЕ чалга, а скечове.

Ти си като оня на амбразурата. Чалгата беше на сцената с "Радка пиратка"- невинна и забавна, а Славчо и сие, я извиси до "Ще ти скъсам г.за", чиито текст е на тази, която Радев направи член на СЕМ. Тази същата, заедно с другите сценаристи, седи зад "скечовете", които си бяха жива гавра с хора като Лили Иванова, Деси Тенекеджиева и др. жени. А, с колко още мъже и жени са се гаврили през тези 20 години, колко цинизми, откровени псувни и простащини са излели от екрана в най- гледаното време!? те са сред значимите виновници за опростачаването и чалгализирането на цяло едно поколение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, lsmurf написа:

Излиза че

... Излиза, че всеки се прави на пророк и далновиден анализатор, включително и Октай. Всеки пише сценарии и се изживява голям умник, но само бъдещето ще покаже кое и как ще се случи, и дали нечий сценарий ще се окаже верен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hristo52 написа:

Абе "професоре" от легендите. Може би защото по цял ден висиш тука! Я точно ме цитирай къде писах, че чалгата почва от Слави или Пайнера? А? Ама гледай да не ми редактираш поста, че ще те докладвам за измама! Много по добре от тебе знам от къде е почнала чалгата и кога. И престани с глупостите си. Какво искаш? Да блестиш като звезда ли. Ти и още някой и друг.

С тъпоумията си! 

Ичка - оля се! Не знам ог жегата ли е, от годините ли, ама се осъзнай!
Така ще говориш на друг - деца, внуци,  наборите на пейката - и то, ако те тъппят!

„Много по ...“ - можеш да сравняваш известни величини! Нито аз знам - какво знаеш ти, нито обратното.
Затова - докладвай каквото искаш, на когото решиш.

Цитат

- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!

преди 1 минута, Joss Bomon написа:

... Излиза, че всеки се прави на пророк и далновиден анализатор, включително и Октай. Всеки пише сценарии и се изживява голям умник, но само бъдещето ще покаже кое и как ще се случи, и дали нечий сценарий ще се окаже верен. 

„Излиза, че всеки се прави на пророк и далновиден анализатор ...“ включително една камара народ, по форумите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, absurt написа:

Ти си като оня на амбразурата. Чалгата беше на сцената с "Радка пиратка"- невинна и забавна, а Славчо и сие, я извиси до "Ще ти скъсам г.за", чиито текст е на тази, която Радев направи член на СЕМ. Тази същата, заедно с другите сценаристи, седи зад "скечовете", които си бяха жива гавра с хора като Лили Иванова, Деси Тенекеджиева и др. жени. А, с колко още мъже и жени са се гаврили през тези 20 години, колко цинизми, откровени псувни и простащини са излели от екрана в най- гледаното време!? те са сред значимите виновници за опростачаването и чалгализирането на цяло едно поколение.

Пък виждаме, не гласуват масово за него, а за народния будител Борисов? Той Борисов сигурно води борба за просвета и култура. С министър на културата Вежди Рашидов. Главен мултак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

Така ще говориш на друг - деца, внуци,  наборите на пейката - и то, ако те тъппят!

Не натискай прекалено педала, че стават катастрофи с такива като тебе! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

Ичка - оля се! Не знам ог жегата ли е, от годините ли, ама се осъзнай!

Уж те е сложил в игнора, а ти чете постовете :angry:  Не прекалявай със забележките, че пак ще подкара крещящите си постове с огромен болднат текст...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, АСПЕКТ написа:

Пък виждаме, не гласуват масово за него, а за народния будител Борисов? Той Борисов сигурно води борба за просвета и култура. С министър на културата Вежди Рашидов. Главен мултак.

Това е несериозно! Пак ли ще пееш песента, че щом е "наш" може да е по- голям боклук и от този, когото искаме да сменим?

От друга страна- точно по времето на Мултигруп, Славчо се отъркваше около мутрите в упоение. А, да сравняваш постиженията на Веждито в областта на изкуството с "ще ти късам г.за" на Момчилова, говори за твоите критерии, или по- скоро за липсата им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Ами, да. Радул е шубелия- силен на опорките, наизустени така, че и да го измъкнеш изпод кревата през нощта, насън, пак да ги повтори. Виж си постовете- каквото и да ти се напише, пускаш копи- пейст, и си пееш песента. дори те е страх да мислиш, да направиш логически заключения. Парализиран си от страха, че Борисов управлява, едва ли не, света. телевизиите са негови, сайтовете са негови, абе, всичко, освен Славчовата телевизия, са негови. 

Ти едно изречение можеш ли да напишеш, без да има нескопосан опит за манипулиране на казаното от друг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Не бях го гледал. Точно същото си мислех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Това е несериозно! Пак ли ще пееш песента, че щом е "наш" може да е по- голям боклук и от този, когото искаме да сменим?

От друга страна- точно по времето на Мултигруп, Славчо се отъркваше около мутрите в упоение. А, да сравняваш постиженията на Веждито в областта на изкуството с "ще ти късам г.за" на Момчилова, говори за твоите критерии, или по- скоро за липсата им.

Благодаря за това подсещане. Реално, постиженията на Веждито в изкуството са сравними точно с "ще ти скъсам г*за".

И за да не съм голословен, ето една статия за "творчеството" му.

https://www.ploshtadslaveikov.com/hudozhnik-li-e-vezhdi-rashidov/

Както и няколко снимки с негова продукция.

25567412257_53fcac1955_z.jpg

39728208814_0e41215c39_z.jpg

IMG_1209.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се окаже, че си дялан камък и от всичко разбираш. Аз нямам такива претенции. Мога да ти постна положителни статии, от Франция дори, ама ползата е никаква. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Ще се окаже, че си дялан камък и от всичко разбираш. Аз нямам такива претенции. Мога да ти постна положителни статии, от Франция дори, ама ползата е никаква. 

Нормално е, човек на средна възраст да разбира вече от доста неща. Не е нормално да разбира само от клакьорство и да няма амбиции за нещо повече, в собственото си усъвършенстване. За самия себе си, не за да се прави на важен пред някой. И не, не разбирам от всичко- това пак си е твоя пореден, нескопосан опит за внушение. Попитах те вече, дали ще можеш да напишеш едно единствено изречение, без тези детински смешни опити за внушения и маниулации. Бас ловя, че не можеш. Герберчетата сте интриганти в червата, това е същността ви- интрига и манипулации. Нищо че нямате мозък за това и те лъщят от всяка дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Радул написа:

Нормално е, човек на средна възраст да разбира вече от доста неща. Не е нормално да разбира само от клакьорство и да няма амбиции за нещо повече, в собственото си усъвършенстване. За самия себе си, не за да се прави на важен пред някой. И не, не разбирам от всичко- това пак си е твоя пореден, нескопосан опит за внушение. Попитах те вече, дали ще можеш да напишеш едно единствено изречение, без тези детински смешни опити за внушения и маниулации. Бас ловя, че не можеш. Герберчетата сте интриганти в червата, това е същността ви- интрига и манипулации. Нищо че нямате мозък за това и те лъщят от всяка дума.

След като орева орталъка, че те набеждавам и манипулирам, показа точно какво си ти, как съдиш по себе си за мен, и колко си далеч от истината. Разбирам те- опорките не ти дават право да мислиш. 1452631830_download(13).gif.af1ef34c8d3fd4bc7d730a732aaddf78.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

След като орева орталъка, че те набеждавам и манипулирам, показа точно какво си ти, как съдиш по себе си за мен, и колко си далеч от истината. Разбирам те- опорките не ти дават право да мислиш. 1452631830_download(13).gif.af1ef34c8d3fd4bc7d730a732aaddf78.gif

като се заговорихме за опорки.... още чакам фактите и доказателствата за това твое твърдение:

преди 20 часа, absurt написа:

Дали и днес мисли така, Славчо, не е толкова важно. А, че Доган е умен и роден политик, няма две мнения. По- важното е, дали има някакво влияние при чалгарите. И дали, Славчо е собственик и господар на партията си? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

След като орева орталъка, че те набеждавам и манипулирам...

Я ми покажи, къде съм ревал че ме набеждаваш в нещо. С цитати ако може, ама такива които говорят сами за себе си и нямат нужда от твоите тълкувания.

Да ме манипулираш не ти е по силите, обаче аз пък мога да ти цитирам пост (скорошен), в който си призна че опитваш. При това в прав текст, красноречиво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Енчо Желязков написа:

Тука ли е въргала:lol6: днес само гледам сеир не ми се пише:drum2:

Тролове на ГЕРБ плачат за Москов. Петър Москов. След като ГЕРБ разби всякакви десни партии, за какво плачат? Благодарение на тях вече няма дясно управление в страната. 
Популисти и демагози.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пламен Николов:

Цитат

През последните няколко десетилетия управленците у нас страдат от липса на теоретична подготовка...

Кажи си го направо бате, както си е- Управляват ни неграмотни мутри и милиционери, с купени или фалшиви дипломи. Хора, които ги е мързяло да учат или са си естествено тъпи.

Тва момче нема да прокопса- Умен е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Joss Bomon написа:

Така е бъдещето ще покаже . Само че когато го покаже да не се окаже че е късно за каквото и да било. А че Радев се опитва по всякакъв начин да получи цялата власт е ясно вече и на слепия цар според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, lsmurf написа:

Само че когато го покаже да не се окаже че е късно за каквото и да било.

Мислиш, че неизвестното бъдеще може да бъде променено ?! Само с предположения и анализи, доколко обективно ще е да се каже, кое е правилното и кое грешното ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Joss Bomon написа:

, доколко обективно ще е да се каже, кое е правилното и кое грешното ?

най показателни са евро-фондовете - бяха спрени, при ГЕРБ ги пуснаха, сега ако ги спрат - значи от европа ни казват, грешите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване