Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Зелените сертификати? България поема по пътя на апартейда?

Препоръчан отговор

преди 6 минути, IvanKirov написа:

Не, на търгашите на фарма компаниите ще вярвам. Които имат сметка единствено да ни продадат продуктите си, и да не носят отговорност при фал.

Т.е. никога не си влизал и ползвал услуги на болници и аптеки, на тези търгаши фармацефти, плащал си за аспирин, риванол да им пълниш джобовете ... съмнява ме, защото инак ще си противоречиш. И пак питам, за коя ваксина носи отговорност производителят и как може да се докаже евентуално това ? Трети път питам, но латерната си се върти !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Къде твърдя обратното или някой не е чел темата?

Абе вие глухи и неграмотни ли сте бре? Постоянно пиша , че трябва да се ваксинирате понеже ваксината предпазва да не се разболееш тежко т.е. да не тежиш на мед.системата за да могат да лекуват такива като теб дето са пред припадък понеже не се е ваксинирал , а реално да се лекуват тези , които по някаква медицинска причина не трябва да се ваксинират и го карат тежко! Инак дали вярвам, хм , на твоите братвежи ли да вярвам, понеже си нобелов лауреат за медицина ли ?

Всъщност наистина предпазва от разболяване . Просто не предпазва на 100%. Само 10%  от болните у нас са ваксинирани. Значи на 90% си предпазва.

преди 2 минути, Станислав Кьоров написа:

Мисля че ти е време за 5та доза ваксина 😄😄😄

Остави мисленето на който го може и извади някакви доказателства, че не лъжеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, JohnTRIVOLTA написа:

И пак питам, за коя ваксина носи отговорност производителят и как може да се докаже евентуално това ? Трети път питам, но латерната си се върти !!!

Ми досега не са ми искали да се подписвам като се ваксам. И сега - ново 20, искаме подписче! Дори не мога да прочета документите на фарма компаниите, които са засекретени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, IvanKirov написа:

На гледай, към края е. Ако имаш антитела ваксината е игра на руска рулетка.

Гледай на минута 9:44

Братчед, исках от колегата доказателство, че млади семейства са останали бездетни по вина на ваксината . Къде се запиля ти? Концентрирай се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

Поради страх, незнание и заблуди.

Не знам, малко са хората , които аз пък познавам неваксинирали се! Това като страха от операция - трябва да те оперират, но ти дянеш от страх , че ще те осакатят, продадат органите на черният пазар за такива, ще си експеримент на нови технологии и пр. Накрая като припаднеш от болка и се довлошиш пак те оперират и после остава в пространството да кънти "защо бе нужно да се стига до тук"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Радул написа:

Братчед, исках от колегата доказателство, че млади семейства са останали бездетни по вина на ваксината . Къде се запиля ти? Концентрирай се.

Бе то и ние ти обясняваме, че фашиста Радев продаде България,  ма ти не се концентрираш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Станислав Кьоров написа:

Вярваш ли на тези статистики, нали голям процент от населението в другите държави е ваксинирано ,защо продължават да се заразяват маса народ?

Няма как да повярваш на нещо друго, докато ти липсва елементарната грамотност. Не си спомняш какво сте учили по биология в 10-и клас, нали? И разбира се, не си си направил труда да прочетеш нещо извън феса. При това- извън антиваксърските твърдения.

ПП. Кой ти каза, че ваксинираните не могат да се разболеят? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Бе то и ние ти обясняваме, че фашиста Радев продаде България,  ма ти не се концентрираш...

Кога е десанта бе партизанино? А, не ми казвай, ща издам на фашиста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

ПП. Кой ти каза, че ваксинираните не могат да се разболеят? 

Гледам троловете на Борисов и Радев зеха да се лайкват. Късно е чада на Лукаваго, мандалото лопна.

Аз казах ли ви, преди години, че фашиста Борисов постели на фашиста Радев като предложи неизбираемата Цецка Цачева ?

Сега направи същото с неизбираемия Герджиков

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Гледам троловете на Борисов и Радев зеха да се лайкват. Късно е чада на Лукаваго, мандалото лопна.

Аз казах ли ви, преди години, че фашиста Борисов постели на фашиста Радев като предложи неизбираемата Цецка Цачева ?

Според мен ГЕРБ нямаха избираем вариант. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

И ти слезе до елементарното ниво- всички, които не пеят в хора ти, са тролове и фашисти. 309659311_download(16).gif.ffd16bb3930c365b8f359021f3530db6.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

И ти слезе до елементарното ниво- всички, които не пеят в хора ти, са тролове и фашисти. 309659311_download(16).gif.ffd16bb3930c365b8f359021f3530db6.gif

Лельо, то и ти си в тоя кюп. Който не ще да си жертва парите и времето за идиотщините ви за казарма и квото там беше - предател съм бил и какъв ли не ме изкара, вкл.  платен трол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, IvanKirov написа:

Лельо, то и ти си в тоя кюп. Който не ще да си жертва парите и времето за идиотщините ви за казарма и квото там беше - предател съм бил и какъв ли не ме изкара, вкл.  платен трол.

Лелиното, на лъжата краката са къси- българска поговорка.

Дай ми линк към пост, в който съм писала, че поддържам някоя партия, камо ли Възраждане. Където съм писала, че поддържам връщането на казармата и че си платен предател, и веднага ще ти се извиня за обвинението.

Само че, няма как да съм ти писала, нито че поддържам Възраждане, нито че си платен предател, след като нямаш качествата дори за такъв. Ти си по собствена воля неук и по собствена воля не искаш да си махнеш капаците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ostavime написа:

Според мен ГЕРБ нямаха избираем вариант. 

И сега нямат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Лелиното, на лъжата краката са къси- българска поговорка.

Дай ми линк към пост, в който съм писала, че поддържам някоя партия, камо ли Възраждане. Където съм писала, че поддържам връщането на казармата и че си платен предател, и веднага ще ти се извиня за обвинението.

Само че, няма как да съм ти писала, нито че поддържам Възраждане, нито че си платен предател, след като нямаш качествата дори за такъв. Ти си по собствена воля неук и по собствена воля не искаш да си махнеш капаците.

Те! Върни 10 страници от линка и чети. Казарма та казарма да имало, ама ти да седиш на дивана и да гледаш военни паради.

Младите да му мислят, аз само за 6 месеца ама ми струваше тая казарма колкото нов телевизор. Хем роб да им ставам хем да си и платя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, IvanKirov написа:

Те! Върни 10 страници от линка и чети. Казарма та казарма да имало, ама ти да седиш на дивана и да гледаш военни паради.

Младите да му мислят, аз само за 6 месеца ама ми струваше тая казарма колкото нов телевизор. Хем роб да им ставам хем да си и платя.

Че какво й е на казармата?
Днеска като сте лилгьовци мамини всичките е мноо по яко викаш а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bubbles написа:

Че какво й е на казармата?
Днеска като сте лилгьовци мамини всичките е мноо по яко викаш а?

Лигльовците имат повече кураж от вас дето сте служили. Да се вдигнеш да учиш или емигрираш си е поемане на отговорност, стрес и много риск.

Аз съм служил и ми губиха времето само с мотики, косене и варосване на тротоар. Чудеха се с какво да ни запълват времето, то дето се отнасяха с нас като към военопленници, ами се принудих и да платя немалка сума от престоя си там.

Като сметнеш и невъзможността да учиш задочно - зарад тъпите шапкари си отмизерствах таман 7 години.

Да го искаш туй за някой друг е престъпление. Като сте толкоз мераклии отивайте па служете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Радул написа:

Всъщност наистина предпазва от разболяване . Просто не предпазва на 100%. Само 10%  от болните у нас са ваксинирани. Значи на 90% си предпазва.

А колко процента от неваксинираните са болни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, IvanKirov написа:

Лигльовците имат повече кураж от вас дето сте служили. Да се вдигнеш да учиш или емигрираш си е поемане на отговорност, стрес и много риск.

Аз съм служил и ми губиха времето само с мотики, косене и варосване на тротоар. Чудеха се с какво да ни запълват времето, то дето се отнасяха с нас като към военопленници, ами се принудих и да платя немалка сума от престоя си там.

Като сметнеш и невъзможността да учиш задочно - зарад тъпите шапкари си отмизерствах таман 7 години.

Да го искаш туй за някой друг е престъпление. Като сте толкоз мераклии отивайте па служете.

Значи нищо не си служил. 6 месеца поне мете ли тротоари? Научи ли се да държиш мотика?

преди 3 минути, ivottoshev написа:

А колко процента от неваксинираните са болни?

Към момента около 10 май, не съм сигурен. Може да провериш ако държиш. Процента болни се мени постоянно, по- простата причина, че нещото не е приключило. Нямаше нужда от провокативен въпрос, целящ елементарни спорове и философски изблици. Правилния въпрос е: Колко процента от болните са неваксинирани? Чийто отговор е просто оставящ без аргументи- 90%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Радул написа:

Значи нищо не си служил. 6 месеца поне мете ли тротоари? Научи ли се да държиш мотика?

Метенето си го знам от село. На нищо не ме научиха тъпите фуражки. Завършил инженер вместо да ме заведат до военна техника те ме набутаха в охранителна рота.

Ако искаш пиши в темата дето я дадох на леля ти да се сети, да не цапаме в тая.

Гледах проф. Кантарджиев който е направил българска ваксина. Не е случаен човек. Категорично против е безразборното ваксане, особено на такива дето вече са изкарали вируса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, IvanKirov написа:

Метенето си го знам от село. На нищо не ме научиха тъпите фуражки. Завършил инженер вместо да ме заведат до военна техника те ме набутаха в охранителна рота.

Ако искаш пиши в темата дето я дадох на леля ти да се сети, да не цапаме в тая.

Гледах проф. Кантарджиев който е направил българска ваксина. Не е случаен човек. Категорично против е безразборното ваксане, особено на такива дето вече са изкарали вируса.

За тия дето са го изкарали ваксинирането е безсмислено. Има сега малко хаос, за който Кацаров и е виновен отвсякъде, но нещата ще влязат в релси и наличието на антитела ще се признава за аргумент. Мисля дори че вече се признава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Радул написа:

но нещата ще влязат в релси

Няма да влязат в релси, докато зорлем ме бутат да си налея нещо в тялото, ама да се подпиша, че е изцяло на моя инициатива и риск. Документите от фарма компаниите са засекретени.

Някакви препарати изкарали да наливат готови антитела, на туй май ще се навия да си инжектирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, IvanKirov написа:

Няма да влязат в релси, докато зорлем ме бутат да си налея нещо в тялото, ама да се подпиша, че е изцяло на моя инициатива и риск. Документите от фарма компаниите са засекретени.

Някакви препарати изкарали да наливат готови антитела, на туй май ще се навия да си инжектирам.

Тия опорки вече се изтъркаха. Съставките на ваксинините ги пише. Документите, не знам кои са засекретени и си мисля, че и ти не знаеш. ся ако чакаш някой да ти ги донесе в ръцете е друг въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване