Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Противоречат на интересите на Украйна.

....

Накрая печели този, който получи лендлийза.

Накрая печели този, който получи това:

46% Архиви — Tasting Room

:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 33k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2533

• Тhе Monstеr

1745

• Coco1

1674

• absurt

1521

преди 28 минути, Тhе Monstеr написа:

Абе, от разрешили до платили има бая разлика, ама да видим...

не само ще платят в рубли а и хоро ще играят 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тhе Monstеr написа:

Видео нещо няма ли? От някоя улична камера...

Ти си егати педофила. Снимка на обгоряло с напалм дете не ти стига, искаш раздвижен образ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тhе Monstеr написа:

Видео нещо няма ли? От някоя улична камера...

Ти, явно, си единственият, живеещ в цивилизована държава, който не е виждал тази снимка! Авторът й спечели "Пулицър", след като поредната истина за зверствата на американците, обиколи света. Но, не се учудвам, де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Според Ройтерс:

Германия и Италия одобриха плащанията за руски газ след кимване на Брюксел 

Значи може, стига да искаме. За сега България не иска. Нищо. Ние сме ербап и дори и хляба да се увеличи с още 50%, ще си го ручаме и песни ще пеем, само и само краварите да продължават да ни гледат благосклонно.

Така е още по- хубаво. Може, ама ние не искаме. Че сме се прецакали с нещо е само една спекулация, при това невярна. А занапред ще се вдигнат доста неща, докато не бъде овладяна мафията и Боце да замине, където му е мястото. Никой не разбра, че този отказ е, не за да се ощети с нещо Русия (с тия мижави количества, бълха ги ухапала), а за да се удари българската газова мафия.

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Ти си егати педофила. Снимка на обгоряло с напалм дете не ти стига, искаш раздвижен образ.

Аз ли постнах снимката? Е, тя разбира се не е автентична, а колаж, но... все пак аз ли я постнах, та мен обвини в педофилия, нещастно демагогче, сбръчкано!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, absurt написа:

images?q=tbn:ANd9GcQCDQ11JM_cOWurCdK7pBh

Да, архивите са живи. Но за някои индивиди с промити мозъци - всички американоблизачи в цял свят, естествено и на местно ниво, и във форумът, това не понася, смъди на очите и ушите, или просто не са били родени или са били в пелени по онова време с родители върли американофили дето слушаха и вярваха на радиостанции като "Гласът на Америка" "Свободна Европа" " Свобода" и подобни боклуци, които пропагандираха и тръбяха по целия свят, че там, предимно в САЩ, по-малко в Западна европа е СВОБОДАТА, отиваш и те посипват със злато. А в същото това време "добрите" американци, убиваха, палеха и рушаха държави като Виетнам, Лаос, Камбоджа - списъкът е дълъг. Напалм - особено Виетнам и Камбоджа обеднен уран в Сърбия. Но за прогресивния свят (близачите на американски задници) това всичкото беше "хуманитарна мисия"! Много ги има такива особено в България, и обикновенно са хора, мързеливи, некадърни, хора не успели да станат нещо, да се реализират по онова време, надъхани с ярост и злоба до краен предел срещу комунистите, че не са успели да "реализират" хамериканската си мечта! И естествено, че децата са същите. Не че знаят или са били свидетели на много неща, но надъхани от родителите си, плюят едно и също, импровизират от чути истории предимно от родителите си, и също тръбят като тях Хамерика - най-добрата! За друго са абсолютно слепи след като някои от тях приемат спокойно и факта, че определени групи хора се опитват да пренапишат и Българската история. Е...крушата пада под дървото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ivottoshev написа:

Накрая печели този, който получи това:

Не пия ти казах, аз искам равностойността в левове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Banesc написа:

не само ще платят в рубли а и хоро ще играят 

Казачок бе! Те германците отдавна го играят. Е виж:

преди 17 минути, absurt написа:

Ти, явно, си единственият, живеещ в цивилизована държава, който не е виждал тази снимка! Авторът й спечели "Пулицър", след като поредната истина за зверствата на американците, обиколи света. Но, не се учудвам, де.

Aз не мисля, че държавата в която живея е точно цивилизована. Мафията няма общо с цивилизацията. А коментарчето на колегата ти "2" е доказателство за думите ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Тhе Monstеr написа:

Аз ли постнах снимката? Е, тя разбира се не е автентична, а колаж, но... все пак аз ли я постнах, та мен обвини в педофилия, нещастно демагогче, сбръчкано!?!

Е, ти разбира се, си кон с капаци, който не е чувал за Виетнамската война, не е виждал нищо за нея, защото капацитета на мозъчето ти не позволява прием на много информация. Особено, ако е извън опорките, с които са те заредили. Чупиш тъпомера отвсякъде.1135858237_download(21).gif.c5270cafb58fff8c684af264265f446e.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласно последните съобщения в медиите, от металургичния завод Азовстал са се предали: американският генерал Ерик Олсън , британският подполковник Джон Бейли и четирима военни инструктори на НАТО.

На 20 май е напълно освободен металургичният завод Азовстал в Мариупол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Е, ти разбира се, си кон с капаци, който не е чувал за Виетнамската война, не е виждал нищо за нея, защото капацитета на мозъчето ти не позволява прием на много информация. Особено, ако е извън опорките, с които са те заредили. Чупиш тъпомера отвсякъде.1135858237_download(21).gif.c5270cafb58fff8c684af264265f446e.gif

Гледал съм "Апокалипсис сега" няколко пъти. Това стига ли? Да се връщаме 60 години назад за да оправдаем сегашни зверства, не прави ли самите нас боклуци?  САЩ прекрати войната във Виетнам поради обществен натиск, вътре в САЩ. Чудя се сега, къде е обществения натиск в Русия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някои да им подкрепя хилавото въображение! ВИЕТНАМ. Там където и жените хващаха оръжие! Но жените на Украйна се качват на колите, отиват зад граница, почват да се държат като "победители" не им понасят условията които им предлагат, и почват да плюят по всички които не ги подкрепят!

5ff7b8a568193f21-1024x682.jpg.105e59da2dab25a87853d8c9fea3b962.jpg

19419.jpg.8bd1905f4789ec449b2107f1344e1042.jpg

41968160_403.jpg.f122d3c476a29d3852062755d3dd9e0e.jpg

2112442466.jpg.59b55e67810a795a7f57591fd8ad9e6d.jpg

1928088670_Female_South_Vietnamese_Popular_Force_members_on_patrol_in_Bn_Ct_District.JPEG.jpeg.1fbe9afd6e2f7a089defa316300955ab.jpeg

Знаят някой пикльовци какво е война! Това не е да седиш анонимен за компа и да плюеш.

Защо искам мобилизация. За да видя как ще се осерат 80% от мъжете в България. За да се видят колко струват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Богатир написа:

Съгласно последните съобщения в медиите, от металургичния завод Азовстал са се предали: американският генерал Ерик Олсън , британският подполковник Джон Бейли и четирима военни инструктори на НАТО.

Няма да питам чий го търсят там тия висши военни. Де факто, НАТО не само подкрепя, а участва във война, докато за Русия това е офанзива. Все по- парадоксална става картинката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Ииииии къде съм написал, че едното противоречи на другото?

Русия защитава интересите си, също както Кравария защитава своите. Въпросът е: Защо за едните да може, а за другите - санкции?

Хайде, давай си репликата, с която да ме "поставиш на мястото ми" и да се почувстваш победител в спора.

Вече съм си отворил пуканки и чакам да видя по какъв начин и колко пъти ще се опиташ да избегнеш отговора на болднатото по-горе. До тук:

въпрос - 2

отговор - 0

:popcorn2:

Не противоречи. Какви са им интересите ? Ресурсите на Украйна ? Защита от НАТО ? Защита на руснаците в Донбас ? Даваш тези 3 отговора, според зависи, но пък никога не си ги писал наведнъж, че да ти е консистентен отговора. Защо ли :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hristo52 написа:

Знаят някой пикльовци какво е война! Това не е да седиш анонимен за компа и да плюеш.

Ти да не би да знаеш бе, фатмак? Самия ти, дали не седиш анонимен зад компа и плюеш само?

Тия дето знаят какво е война, в момента са в Украйна. Останалите измряха.

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Защо ли :giggle1:

За да може да спекулира с конкретиката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Тhе Monstеr написа:

Гледал съм "Апокалипсис сега" няколко пъти. Това стига ли? Да се връщаме 60 години назад за да оправдаем сегашни зверства, не прави ли самите нас боклуци?  САЩ прекрати войната във Виетнам поради обществен натиск, вътре в САЩ. Чудя се сега, къде е обществения натиск в Русия?

Боклук те прави това, че можеш да оправдаваш нежеланието си да познаваш най- близката история, само защото била зад гърба ни. Само че, преди тези 60 години, беше Корея, а след тях- куп други страни, като Либия и Ирак, че и Югославия. Първите две страни сравниха със земята, убиха Кадафи и Саддам, унищожиха народите им. А, Сърбите посипаха с убеднен уран. И нас, всъщност- с бомбата в Горна Баня, но за тези неща не искаш нито да говорим, нито да се сещаме, че да не направим очеизвадното заключение. Че сегашната офанзива е следствие на това, което десетилетия правят американците по целия свят. При това, без да имат обща граница с никоя от унищожените държави. И не, нищо не знаеш за зверствата ти, но и не искаш да научиш. Руснаците, да тичат срещу американците, не могат ги стигна по зверства.

5ff7b8a568193f21-1024x682.jpg

47458538_101.jpg

Момичето от снимката.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тhе Monstеr написа:

Ти да не би да знаеш бе, фатмак? Самия ти, дали не седиш анонимен зад компа и плюеш само?

Тия дето знаят какво е война, в момента са в Украйна. Останалите измряха.

Аз господин головодников знам какво е война за разлика от такъв като тебе! Гола вода! Ти беше ли в Украйна та видя кой е там? Ти защо не си? Нали си "майстор" ама зад компа да дрънкаш! 

И не съм анонимен като тебе. Имам си и рожденна дата, бях си сложил и снимка, и името си е мое! И сега кой излиза анонимен за компа и плюе само? А г-н головодников?

преди 3 минути, absurt написа:

Боклук те прави това, че можеш да оправдаваш нежеланието си да познаваш най- близката история, само защото била зад гърба ни.

Честно казано не ви разбирам няколко тука, дето непрекъснато се стараете да обясните, на идиот, че е идиот, на луд, че е луд и т.н.! Causa perduta!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Не противоречи. Какви са им интересите ? Ресурсите на Украйна ? Защита от НАТО ? Защита на руснаците в Донбас ? Даваш тези 3 отговора, според зависи, но пък никога не си ги писал наведнъж, че да ти е консистентен отговора. Защо ли :giggle1:

Как така "според зависи"?!? Естествено че искат ресурсите на Донбас (искат и на цяла Украйна, но нямат сили за това), искат НАТО по-далеч от границите си (ако не беше пияницата Елцин, Прибалтика също нямаше да е в НАТО) и искат зашита на руснаците в Донбас.

Кога съм твърдял друго?

По долният въпрос? Нещо?

Цитат

Русия защитава интересите си, също както Кравария защитава своите. Въпросът е: Защо за едните да може, а за другите - санкции?

Въпрос - 3

Отговор - 0

Ще стигнем ли пак до 15 :wub:

:popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Аз господин головодников знам какво е война за разлика от такъв като тебе!

Знаеш грънци! Знаеш как се крадат продукти от артелното и бензин от ГСМ- а. Тва ви беше цялата служба- кво да краднем от поделението и как да викнем аскера да ни построи вила безплатно. Аре у лево!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тhе Monstеr написа:

Аре у лево!!!

Ама то ти целия си у лево бе, анонимка писач. Дай години, име, снимка да те видим какъв убавец си, а не отбивай въпроса с глупости. Може такъв като баща ти да е бил артелчик или на ГСМ то, не аз. Аз се занимавах за съжаление малко време с такива като тебе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hristo52 написа:

Ама то ти целия си у лево бе, анонимка писач. Дай години, име, снимка да те видим какъв убавец си, а не отбивай въпроса с глупости. Може такъв като баща ти да е бил артелчик или на ГСМ то, не аз. Аз се занимавах за съжаление малко време с такива като тебе!

Давал съм, да си гледал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Тhе Monstеr написа:

Знаеш грънци! Знаеш как се крадат продукти от артелното и бензин от ГСМ- а. Тва ви беше цялата служба- кво да краднем от поделението и как да викнем аскера да ни построи вила безплатно. Аре у лево!!!

После списваха разхода от гСМ-а на учения ... абе бяха си го измислили добре . Ладите и волгите влизаха директно с тубите :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Тhе Monstеr написа:

На старшинката-русороб цялото съществуване му е минало във доноси. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Богатир написа:

Максим Григориев: Главният военнопрестъпник е Зеленски

„Хората разказват как пред очите им бойци на „Азов“ са убивали цивилни, техните деца, роднини. Това е било направено по пряка заповед на военно-политическото ръководство на Украйна“, каза общественият активист Максим Григориев. Той е убеден, че замесените от всякакъв ранг, като се започне от президента Зеленски, трябва да минат през предстоящ трибунал за украинските престъпници.

Всички ще започнат да плащат в рубли!!!

Даже ще се молят да плащат..

Като започнат на зима бунтовете за горива, за хляб, за топло..

Рашистите съвсем се самозабравиха :) 

Цитат

.. международен трибунал с участието както на републиките на Донбас, така и на Русия....

Е г''ти международния трибунал :) :)  

Все едно Хитлер да съди евреи с "международен трибунал" , съставен само от създадени от него, псевдорепублики :) :)

Тия там с какво са се напушили , не знам... но реално погледнато , всичката рашистка пропаганда е такава.

Абсурд след абсурд... а "поглединфо" е рашистка медия  оятопревежда единствено и само руска /дез/информация и лъжи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Богатир написа:

Интересно, що са се предали, а не са умрели в бой, с вик "слава укараини".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...