Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 14 минути, ivottoshev написа:

В интерес на Украйна щеше да е война да няма, ама Кравария ги подкукороса да се дървят на Русия и сега, когато Русия почна да ги шамари, стана "леле майко".

Така се получава, когато не си знаеш интереса.

Тошко, какво са дървили украинците? 

Още колко години ще го играете жертва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 32,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2519

• Тhе Monstеr

1745

• Coco1

1647

• absurt

1508

преди 2 часа, Тhе Monstеr написа:

Тоя пасквил от поредния рашистки долап, в какво се опитва да убеди читателя? Че ние не можем и не бива да правим нищо, освен да оставим Путин да си завземе каквото и където си иска, щото има ядрено оръжие. Честно ти казвам, аз не мога да се сетя за по- тъпа идея! Ти сещаш ли се?

Какво да те правя, като нямаш капацитет да схванеш за какво иде реч? Ядрено оръжие имат много държави. Човекът обяснява простичко къде са сбъркали янките, къде продължават да бъркат и като теб да не загряват, че за Путин и руснаците, път назад няма. Че наистина са преминати всичките им червени линии. И  че казаното от него в началото на инвазията "Ако Русия я няма, защо светът да го има", не е гола приказка, а кредо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Човекът обяснява простичко къде са сбъркали янките, къде продължават да бъркат и като теб да не загряват, че за Путин и руснаците, път назад няма.

Разбира се, че има път назад за руснаците. И той им беше посочен многократно- Изтегляне от Украйна!

преди 9 минути, absurt написа:

"Ако Русия я няма, защо светът да го има"

Значи като дойде време да умирам, да взема да взривя Земята. Така де, ако мен ме няма, защо света да го има.

Бабе, що не си потърсиш психиатър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BANKATA написа:

Тошко, какво са дървили украинците? 

Още колко години ще го играете жертва?

Не знам кой е "Тошко", но щом си цитирал мой пост - ще взема аз да ти отговоря.

До като Кравария го играе световен жандарм, продължава да организира цветни революции по цял свят и продължава под фалшиви предлози да бомбардира когото си поиска... винаги ще има жертви на жаждата им за власт и ЧУЖДИ суровини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, symanbg написа:

Слава укропия

--------------------

Укрите и почитателите им станаха много нагли.

Не е изненадващо, че вече започват да ги бият на публични места.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivottoshev написа:

Не знам кой е "Тошко", но щом си цитирал мой пост - ще взема аз да ти отговоря.

До като Кравария го играе световен жандарм, продължава да организира цветни революции по цял свят и продължава под фалшиви предлози да бомбардира когото си поиска... винаги ще има жертви на жаждата им за власт и ЧУЖДИ суровини.

Това е русоробска интерпретация. В Украйна нямаше цветна революция, а едно мнозинство, което искаше по- добър живот.

Иначе, последната война на Кравария е 2003 та година в Ирак.

А последната "цветна революция" ака преврат, се случи с руско съдействие в Мианмар. И то съвсем скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, gagodrago написа:

--------------------

Укрите и почитателите им станаха много нагли.

Не е изненадващо, че вече започват да ги бият на публични места.

Затова не ги приемат в САЩ и Англия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Тhе Monstеr написа:

Значи като дойде време да умирам, да взема да взривя Земята. Така де, ако мен ме няма, защо света да го има.

То хубаво , че нямаш Власт и Сила да го направиш , че иначе беше сигурно взривяването .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _sirena_ написа:

То хубаво , че нямаш Власт и Сила да го направиш , че иначе беше сигурно взривяването .

Не си падам по сбърканата логика. Би трябвало да го знаеш. Ако мен ме няма, автоматично изчезва и света около мен. Няма нужда да се взривява каквото и да е.

А руснаците е крайно време, да започнат да мислят повече за Русия и по- малко за това, кой и пречи да господства над този или онзи. Докато иска да господства, все някой ще и пречи. И както се вижда, Светът няма никакво намерение да се подчинява на Русия, щото видиш ли тя го заплашва с унищожение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М-да... ще се окаже, че целият западен свят подкрепя Путин...

от цяла "солидарна" Европа, само България и Полша отказаха да плащат по руските правила и прекратиха търговията с Газпром, а лицемерните демагози на запад вече са отворили сметки в рубли и са ни лук яли, ни мирисали 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gagodrago написа:

от цяла "солидарна" Европа, само България и Полша отказаха да плащат по руските правила и прекратиха търговията с Газпром, а лицемерните демагози на запад вече са отворили сметки в рубли и са ни лук яли, ни мирисали 

Може да бъде изображение с текстово съобщение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gagodrago написа:

Да, разрухата на икономиката продължава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Тhе Monstеr написа:

Разбира се, че има път назад за руснаците. И той им беше посочен многократно- Изтегляне от Украйна!

Бабе, що не си потърсиш психиатър?

Радулчо, предадох ти анализа на американски специалист- политолог и преподавател. Както ти написах- нямаш капацитет да вденеш. Импотентен отвсякъде, мразещ всичко, що мърда.

Къде си тръгнал и ти, барабар Петко с мъжете, да се равняваш с Путин, смешко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, gagodrago написа:

и затова 'целият западен свят ' дава оръжие да стрелят по путин

преди 18 минути, symanbg написа:

Да, разрухата на икономиката продължава

но на руската - то и затова за нищо на света не стъпваш там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, absurt написа:

Радулчо, предадох ти анализа на американски специалист- политолог и преподавател. Както ти написах- нямаш капацитет да вденеш. Импотентен отвсякъде, мразещ всичко, що мърда.

Къде си тръгнал и ти, барабар Петко с мъжете, да се равняваш с Путин, смешко?

Психиатър бабке! Как па ти хрумна, че съм тръгнал да се сравнявам с тая козя фашкия- милиционер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Тhе Monstеr написа:

Не си падам по сбърканата логика. Би трябвало да го знаеш. Ако мен ме няма, автоматично изчезва и света около мен. Няма нужда да се взривява каквото и да е.

А руснаците е крайно време, да започнат да мислят повече за Русия и по- малко за това, кой и пречи да господства над този или онзи. Докато иска да господства, все някой ще и пречи. И както се вижда, Светът няма никакво намерение да се подчинява на Русия, щото видиш ли тя го заплашва с унищожение.

Душице , ако Путин не беше нападнал - него щяха да го поставят в Мат !   Щяха да поставят Русия на колене !

Това е БИТКА за Световно Надмощие и ПЪЛЕН КОНТРОЛ И ПОДЧИНЕНИЕ ! 

Този сценарий е подготвян години наред , ти обаче си тотал облъчен и немощен да го Осъзнаеш това .

Няма никаква мисъл вече в тебе . Вирееш само на биологични инстинкти и спортна злоба. 

Не можахте да си Изиграете Нивото в Еволюцията и това е .... Жалко .

И не успяхте не заради друго , ами заради злобата , която ви разяде отвътре. Нея не можахте да изкорените. 

Защото Човек е Онова , което е Житейският му Път ! 

Натрупаната Неудовлетвореност се изражда в Злоба , която спира развитието му , разяжда го и го елиминира .

И ..гейм овър ...

Следващия път избери Светлината .... ще ти донесе Неподозирани Хоризонти ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тhе Monstеr написа:

Психиатър бабке

ей сега ще доиде инчето, сирена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _sirena_ написа:

Душице , ако Путин не беше нападнал - него щяха да го поставят в Мат !   Щяха да поставят Русия на колене !

Това е БИТКА за Световно Надмощие и ПЪЛЕН КОНТРОЛ И ПОДЧИНЕНИЕ ! 

Този сценарий е подготвян години наред , ти обаче си тотал облъчен и немощен да го Осъзнаеш това .

Няма никаква мисъл вече в тебе . Вирееш само на биологични инстинкти и спортна злоба. 

Не можахте да си Изиграете Нивото в Еволюцията и това е .... Жалко .

И не успяхте не заради друго , ами заради злобата , която ви разяде отвътре. Нея не можахте да изкорените. 

Защото Човек е Онова , което е Житейският му Път ! 

Натрупаната Неудовлетвореност се изражда в Злоба , която спира развитието му , разяжда го и го елиминира .

И ..гейм овър ...

Следващия път избери Светлината .... ще ти донесе Неподозирани Хоризонти ..

В 21 ви век, ако все още има някой, който не е разбрал, че няма такова нещо като световно надмощие и пълен контрол, да се обади веднага на психиатъра си. Очевидно му е сбъркал хапчетата.

А на теб кой ти обърка хапчетата, не знам. Как го виждаш, цяла Европа да се постави в доста сериозна зависимост от руските енергийни ресурси, да се обвърже с дългосрочни договори, да строи тръбопроводи, да строи заводи в Русия и паралелно с това, осъществява план за унищожението на Русия!?! Или пък САЩ, които изпратиха 3 самолета с кеш в Русия за да се стабилизира, щото иначе гладните руснаци може да продадат ядрените си бомби на всеки който плати? И после почват да умаломощават и да планират глад за същата Русия, със същите, та дори и повече ядрени бомби!?! Няма нужда от много мозък, за да се сетиш бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...