Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

фашисткия режим арестува жена с плакат "деца" .

гнусна бандеровка рецидивистка. Да се денацифицира веднага ! :) 

преди 8 минути, Kolev72 написа:

пил си пил, въри си лягай... :hit:

И още арести :

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 33,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2562

• Тhе Monstеr

1745

• Coco1

1692

• absurt

1544

преди 33 минути, miro20 написа:

айде пак  евтини спекулации.  То на Киев само танкове са вървели, нали ... ? една тактическа бойна група от какво се състои бре пералньо  :hit:  Пределно ясно е какво имам впредвид за логистиката.

Никакви спекулации, а те цитирам дословно.Изрично пишеш за танковете.

Цитат

унищожиха логистиката и бензиновозите за танковете

И останалата военна техника над 80% са дизели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Ейй, за втори път ми "правиш вечертта".

Благодарско!

Ми...неам много време за форуми. Инак ша оправя и войната и короната и маймунския грип, ама...

Някой трябва и да върши нещо в тая държава. Имак всички ша са избият по форумите 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, badr написа:

Ау каква неточност съм допуснал, не съм изборил цистерните  по вид гориво , качество и вид камиони . Плюс процентното им съотношение в логистичния пакет.

Не другарю пералня , просто се заяждаш . :)   вместо да погледнеш акцента и кое е причината за провала на  масираното рашистко настъпление на Киев.

Това му се вика класическо тролене. :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Ау каква неточност съм допуснал, не съм изборил цистерните  по вид гориво , качество и вид камиони .

Не се спря да лъжеш.Бензиновоз е за превоз на бензин, така че именно за вид гориво пишеш.Но ядец, упоменатия вид гориво въобще не е масовият, а още по-малко е относим към танковете.

Това показва достоверността на твоите писания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Moriati написа:

вторият пост вече иска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Moriati написа:

Моя грешка.. :)

след толкова закани и какво стана? Ахмат Сила

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, symanbg написа:

след толкова закани и какво стана? Ахмат Сила

Цацаджиев газ пикае навярно, и сега вече съвсем ще се ядоса и завземе Херсон, стой та гледай :wub:

:headphones::lighter::dancing18:    :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Moriati написа:

Цацаджиев газ пикае навярно, и сега вече съвсем ще се ядоса и завземе Херсон, стой та гледай :wub:

Целата Русия са превзели укропите, до Аляска чак, казвам ти. Ако не ми вярваш питай Реджепа, ке потвърди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Moriati написа:

Хм, всъщност в днешно време израза "газ пикае" вече звучи като комплимент.

И тези изрази вече не са това, което бяха, мхм.

А бе развалия го този свят, ейй!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за тея 20 години и дрогата и аниметата ги развалиха. за света да не говорим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

image.thumb.png.470a67d9be7abd2caa70e309ada55519.png

:biggrin:

А този със сигурност чеченците вече са си го заплюли като подарък за Рамзан Кадиров ... мдааам, хич не му завиждам....

image.thumb.png.ff4960ce57272468133bfe97af27346b.png

" Парень выйграл ДжекПот, теперь Давиду Звезда и из него сделают - Звезду Давида!" 

Да, пример за това ,като не знаеш кога да мълчиш и кога да се правиш на МъШ ... Грузинските наемници в Киев същото ги чака...

........................................

...........................

image.png.3385279fb691c5ff18a11ec5fd1f078f.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, полезен челен опит, взет назаем от нета...

Цитат

След като чу, че Русия ни спря газта, жената ми спре с*.са.
Но след като разбра, че търся алтернативни доставчици на услугата, веднага ми пусна с*.са отново.

Обаче аз вече сериозно се замислям за диверсификация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, symanbg написа:

Целата Русия са превзели укропите, до Аляска чак, казвам ти. Ако не ми вярваш питай Реджепа, ке потвърди.

Аз се чудя какво е останало за укронацистите. Според Реджепчо и Турция е водила реални бойни действия с Русия:

на 21.03.2022 г. в 20:20, Реджеп Иведик написа:

Възниква въпроса, Турция като воюва на бойното поле с Русия, защо смелия Путлер не пуска атомни бомби в Анадола ?

И победата е за:

на 19.04.2022 г. в 14:18, Реджеп Иведик написа:

Турция, поради липса на противник. Путлер фърли сичко в Украйна.

В разстояние на два-три месеца, един път Турция ги побеждава, от друга страна Укрите са стигнали до подстъпите към Москва и вече са приготвили четките за да боядисват Кремъл в синьо и жълто...

При това положение да се чуди човек от кого толкова се страхуват финландци и шведи, та искат в НАТО?!? :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Андрей Райчев: Зеленски е нискокачествена топка, която ни пробутаха по безобразен начин | Glasove.com

"По кой въпрос се делим. Изток-Запад. Не, не, това въобще не е така. Това е ментето, което ни пробуват антипутинистите. Те през цялото време разказват, че който не обича Зеленски е путинист. А това е тежка ала-бала." Това каза в "Панорама" Андрей Райчев. Според него изобщо не е задължително да харесваме Путин, за да мразим Зеленски. "Например, аз конкретно, го смятам за изключително нискокачествена топка, която ни пробутаха тук по безобразен начин и която вреди на света и на украински народ. Така мисля. Знаете ли, Зеленски начело на Украйна е все едно Хачо Бояджиев начело на България. Това гледаме. А кмет на Киев е все едно Кубрат Пулев да сложим.

Путин излекува света от коронавируса, той подмени кризата, подмени страха

https://glasove.com/novini/andrey-raychev-zelenski-e-niskokachestvena-topka-koyato-ni-probutaha-po-bezobrazen-nachin?fbclid=IwAR153WReUmYewlWVsY1_NnC-ONNFlNq03t0QRyQHjF77Iwh6jIKc8_WEGD4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, skalata_73 написа:

Надявам се танковете да не горят и ракия. 

Инак ша останете без пиенье и ща настане война...

Горят. Подводниците горят водка. Не си ли гледал "Особености на руския национален риболов"?

преди 8 часа, Moriati написа:

Ахам, наливаш му чист  безин, или керосин , или спирт по твоя акъл, и след първия бой с маневри на 30-тата  минута хвърляш двигателя и вадиш новия  резервен, нали ве гумаджийо  :whist::newspaper: :biggrin:

А не бе. Отвааряш чаршията на къра (докато те гърмят) и почваш да сменяш буталата и биелите на 16 цилиндров двигател. Ше ти отнеме само около 2 седмици- нищо работа.

преди 7 часа, badr написа:

Спри с лаишките изяви ако обичаш. Дизели са, ама не точно. От лаишка гледна точка и изтребителите са дизели. Ми да, ама не точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/kj5Gu2c2Vsw

Рашистките окупатори пак ядат мазната опашка на южното направление.

Аз ви казах, и Донбас ще върнат, и Крим ще върнат и ...

преди 59 минути, Тhе Monstеr написа:

От лаишка гледна точка и изтребителите са дизели. Ми да, ама не точно.

От неутрална гледна точка (каквото и да означава това), Русия се бори със Злия Запад.

Ми да, ама не точно. Даже хич.

По точно е да се каже, че Злия Запад, разбирай Франция, Германия и Италия са на страната на Руската инвазия.

Докато Добрия Запад, САЩ, Англия и Полша са на наша страна.

Перемога буде за нами

Слава Украини !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драскай си и си вярвай. По трите перограми на дебилизора се наредили едни лаладжии, дето дрънкат че не нацистите са в котлета, а руснаците са обкръжени. И само чакали купешката артилерия да ги нулират. Те тези идиоти лъжат повече и от сиолташака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...