Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 4 минути, miro20 написа:

Мине не мине и преповтаряте тоя или някой друг фейкомет :) 

Сякаш за пръв път чувате че е разобличен отдавна :

https://www.facebook.com/watch/?v=569402997947445

https://www.stopfake.org/bg/kak-frantsuzint-adrien-boke-opravdava-ruskite-prestpleniya-v-bucha/

https://www.stopfake.org/bg/frantsuzint-adrien-boke-pristigna-v-moskva-s-nova-portsiya-fejkove-za-ruskiya-kanal-pervyj/

Всъщност точно разобличителите от този сайт бяха разобличени.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 46,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

3656

• Coco1

2110

• miro20

2103

• absurt

1929

Военнослужащие ВСУ не желают возвращаться на украинскую территорию, так как опасаются вновь попасть на фронт.

Военнослужащие подразделений морской пехоты Украины, Нацгвардии Украины, десантно-штурмовых и сухопутных войск, которые попали в российский плен в ходе СВО, приняли решение остаться на территории, которую контролируют российские войска. Об этом заявило Министерство обороны России. По данным ведомства, которые приводит «МК», военнослужащие ВСУ не желают возвращаться на украинскую территорию, так как опасаются вновь попасть на фронт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, M.Николов написа:

Всъщност точно разобличителите от този сайт бяха разобличени.

:hush:

айде бе ??? От кого и кога ? Значи вЕрваш на пропагандиста лъжец Боке ? :)

николоффффф... съвсем  си затънал. :getout:

преди 6 минути, gagodrago написа:

Военнослужащие ВСУ не желают возвращаться на украинскую территорию, так как опасаются вновь попасть на фронт.

Военнослужащие подразделений морской пехоты Украины, Нацгвардии Украины, десантно-штурмовых и сухопутных войск, которые попали в российский плен в ходе СВО, приняли решение остаться на территории, которую контролируют российские войска. Об этом заявило Министерство обороны России. По данным ведомства, которые приводит «МК», военнослужащие ВСУ не желают возвращаться на украинскую территорию, так как опасаются вновь попасть на фронт.

О да, четох :

https://rg.ru/2022/08/13/plennye-vsu-otkazalis-ot-obmena-i-ne-hotiat-snova-na-peredovuiu.html

Само като видях "отказват да изпълняват престъпните заповеди на марионетъчното правителство да унищожават собствения си народ..."  , че ... " доброволните отряди са загранотряди разсрелващи за отстъпление от позициите" .... бла бла бла... все плашилки и реторика характерна за рашистите.

Обикновенна пропаганда. Все пак знаят какво би последвало ако пленените не декларират пред камера тези глупости - очаква ги инцидент като в Еленовка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Словакия щяла да даде на Украйна два Миг-29 от своите общо 11. Небето ѝ щели да пазят Полша и Чехия.

https://naspravdi.info/novosti/poteri-vsu-novyy-tyl-ukrainy-udary-po-zaes-glavnoe-na-ukraine-na-1600-13-avgusta

През 2020 г. ВВС на Русия са имали 140. Отделно 57 в други родове войски.

За украинците не знам, но вас кой и как излъга и лъже, че пекинез може да победи мечка? Па макар и да го надъхват и дрогират стопаните му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Реджеп Иведик написа:

Освободената Миколаевка, Херсонска област

Което реално е станало края на април и началото на май.

преди 7 минути, Аралампи написа:

Словакия щяла да даде на Украйна два Миг-29 от своите общо 11. Небето ѝ щели да пазят Полша и Чехия.

Всичките ще ги дадат, ефект нулев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, що не се забелязва с просто око апологет(ката) на масираните бомбардировки и изобщо на новата световна война, Анелизето. Да не са набананили пак това невинно създание, това олицетворение на състраданието и милосърдието, тази еманация на човещината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, lebel написа:

Абе, що не се забелязва с просто око апологет(ката) на масираните бомбардировки и изобщо на новата световна война, Анелизето. Да не са набананили пак това невинно създание, това олицетворение на състраданието и милосърдието, тази еманация на човещината...

Едно банване се преживява, ама се носят слухове, че Степан Бандера са го мяркали из Берковица.

И в Перник край къщата на Сергеев в засада

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Реджеп Иведик написа:

Едно банване се преживява, ама се носят слухове, че Степан Бандера са го мяркали из Берковица.

И в Перник край къщата на Сергеев в засада

Проблемът на Сергеев, бичът на пенсионерите, не е Бандера, а да не го изловят неговите к'ви ги твори тъдява.

Като оная баба, дето с голям зор я убедили да иде за пръв път на гинеколог, и която на тръгване се обърнала към лекаря и попитала:

- Абе момче, майка ти знае ли какво работиш?

А Ането... плашиш... там к'во беше... с кокал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Реджеп Иведик написа:

Ударът по Новофедоривка е най голямото авиационно поражение на Русия от ВСВ насам.

Наблюдаващите от сателит ,казват че преди удъра се забелязва някаква сянка над летището ,която според тях напълно е възможно да е самолет или голям дрон,който е незабележим  за руснаците. Разбира се ,това е предположение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хохлите що смятат че ще им търпят номерата да карат пияни във Виена че и да ги пази дипломатически имунитет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ivottoshev написа:

Е, тогава КОЕ ТОЧНО Е ЛЪЖАТА МИ?!?

Последно, ти излъга ли вчера, че съм бил твърдял, че Русия граничи с Турция, излъга.

Това е лъжата ти.

Отричаш ли, че излъга ?

Много интересен анализ на пан Олег на руски език.

Предстои руските войски на десния бряг на Днепър да сложат оръжие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Разрушения, вривове, тотална война и сринати градове плюс 10 млн бежанци от Украйна значи са лъжа ли ?

Аз бях човек ,който е чел може би най-много за русия от тук спорещите , особено за изкуството им,в офиса се слушаше МНОГО руска музика,въобще бях си руски човек. Когато започна войната обаче НАПЪЛНО СИ ПРОМЕНИХ МНЕНИЕТО! Наблюдавайки жестоките разрушения си представих ,че съм човек ,който живее там , който с много труд си е направил къща,купил си е кола ,изучил е децата си,живее си спокойно и в един момент всичко това изчезва ,трудът на моя живот,смисълът на моя живот. А и по-лошо загинал близък ,жена ,дете. Е как ще живея по-нататък? Единствено ще ме крепи отмъщението! Да бъде то ,колко се може ПО–ЖЕСТОКО! Това се случва в момента в Украйна, има хиляди ,които са в това положение!Каквото и да се случи в тази война ВИНАГИ ще бъда на тяхна страна ,защото така е справедливо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, bigiadri написа:

Аз бях човек ,който е чел може би най-много за русия от тук спорещите , особено за изкуството им,в офиса се слушаше МНОГО руска музика,въобще бях си руски човек. Когато започна войната обаче НАПЪЛНО СИ ПРОМЕНИХ МНЕНИЕТО! Наблюдавайки жестоките разрушения си представих ,че съм човек ,който живее там , който с много труд си е направил къща,купил си е кола ,изучил е децата си,живее си спокойно и в един момент всичко това изчезва ,трудът на моя живот,смисълът на моя живот. А и по-лошо загинал близък ,жена ,дете. Е как ще живея по-нататък? Единствено ще ме крепи отмъщението! Да бъде то ,колко се може ПО–ЖЕСТОКО! Това се случва в момента в Украйна, има хиляди ,които са в това положение!Каквото и да се случи в тази война ВИНАГИ ще бъда на тяхна страна ,защото така е справедливо!

вземи излезни от тоя офис и направи нещо смислено в живота си

отиди доброволец в руската  армия и  исвободи  рускоговорящите в украйна от нациста зеленски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Banesc написа:

отиди доброволец в руската  армия и  исвободи  рускоговорящите в украйна от нациста зеленски

Хммм - а ти що седиш в пазраджик или перник, а не си в руската армия? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, bigiadri написа:

Аз бях човек ,който е чел може би най-много за русия от тук спорещите

Ми не знам, от мене едва ли някой е прочел повече. Като ни арестуваха в Хаити имаше един вагон книги на руски език. Всичките съм ги изчел.

Отделно съм работил дълго време с руснаци и украинци. Много пъти съм ходил в Мариупол, Одеса и Херсон, Новоросийск, Санкт Петербург.

Това е варварщина, което творят рашистите в Украйна. Трябва да горят в ада !!!

преди 1 минута, teo-glavata написа:

Страх го е Бандера да не го бастиса по пътя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Страх го е Бандера да не го бастиса по пътя

Лошото е, че Бандера са го забелязали и на Червения площад. Страх, бате...страх ги тресе  - и от мъртвите вече ги е страх

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трима висши дипломати от посолството на Украйна устройват Дивия запад в центъра на Виена.

Пияни не до козирката, а до безсъзнание (така пише), в петък сутринта блъскат кола и с газ до дупка побягват от полицията. Хващат ги пред Парламента.

https://www-krone-at.translate.goog/2782816?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=de#/

(Препратката е с гугълски превод към английски, но от нея може да се отиде на оригинала)

Новината не ме впечатлява, а ме впечатлява мълчанието на агнетата по света и агнетата у нас – мирчовци и прочая подобна гмеж.

Защото представете си, че бяха руснаци!..

... Западът щеше да гръмне медийните фойерверки, всичко щеше да бръмчи: Ууу, ааа, ооо, руснаци диви, животни мръсни, сички са алкохолици, санкции, изгонване, ууу, ааа, ооо!

Но... мълчание...

Обаче то е гръмко мълчание. За украинци може да си трайкаме кът бълхи в гащи, нъл тъй?

Срам, господа мирчовци и прочая (про)западна гнила гмеж!

Между другото, за подобни "битови" скандали с американски дипломати новината не стига даже и до медиите. Да сте чували? Или мислите, че няма? :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, teo-glavata написа:

защото съм млад и животът е пред мен

те първа има гадже да си намирам

а той е пенсионер  и не си харчи пенсията  и заема само работните места на младите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...