Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 66,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5474

• miro20

2994

• Coco1

2940

• BANKATA

2487

току-що, БаалБек написа:

Но украинците помнят и нищо не е забравено. По време на гладоморите през 1932 – 1934 и през 1947 година Сталиновите изверги убиват чрез изкуствено предизвикан глад близо 10 /десет/ милиона души в Украйна и Молдова. Но слабо известен факт е, че 100 000 от тези жертви са бесарабски и таврически българи. Нито едно българско правителство, нито един наш Парламент не събра смелост да осъди сталинските издевателства като Геноцид. Повече от 25 страни са признали гладоморът за геноцид. Който иска може да намери филма на Петър Марчев "Незабрава", в който е съхранил спомените на последните живи свидетели, преживели Гладомора от 1947 година.

Душко, ако почнеш да ровиш историята, то със сигурност ще откриеш примери на взаимен "геноцид" между почти всички съседни една на друга страни...

А Сталин дори не е етнически руснак...

Украинците пък са трепели наред поляци и руснаци...

Само на неинтелигентен човек настоящите решения се водят от миналото на предците му...

Същото е при народите...

Иначе си права, такива действия не бива да се забравят и трябва да се осъждат, независимо кой е извършителя им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, gagodrago написа:

317383623_675242950796730_7177153616707312431_n.jpg

brought to you by човекът дето чака да се сбъдне на баба ванга предсказанието и Русия да завладее света :lol6:

на 9.08.2022 г. в 9:46, gagodrago написа:

-------------------

Шишко, да не ти се е размътил мозъкът от канцерогенните вещества, с които ви обгазяват в Русе?

-------------------

Носят се слухове, че през 80-те години на миналия век баба Ванга била казала интересно предсказание -

че май след около 60 години Русия щяла да стане "господар на света", и че превъзходството И ще бъде признато от всички, включително и от Америка... ... май казала още и, че България няма бъдеще, освен в съюз с Русия...

Шшишко, ако предсказанието на баба Ванга се сбъдне, вие русофобите къде ще бягате и къде ще се криет4е?

В Сибир няма как да избягате, защото вече е руска територия, в Китай също не можете да отидете, щото е комунизъм... май единственото място което ще ви остане за бягство е Антарктида...

на 7.03.2022 г. в 19:20, gagodrago написа:

--------------

През последните седмици аз съм на вълна пророчества за края на света. Изчетох доста неща, казани от различни хора...

Като стана дума за баба Ванга - попаднах на едно нейно предсказание, казано в разговор през 80-те години, че Русия щяла да стане господар на света след около 60 години...

Ето какво е споделила:

...най-големият 
духовен покровител на Русия е свети Сергий и той не ще позволи Русия да 
загине.
За тези знаменателни срещи разказва и самият Валентин Сидоров в едно 
издание на в. „Репортер” у нас от 1995 г.
На срещите със Сидоров Ванга рисувала бъдещето така:
„Всичко ще се разтопи като лед, само едно ще остане незасегнато - 
славата на Владимир, славата на Русия...

Никой 
не може да спре Русия. Не само ще се съхрани, но и ще стане „господар” на 
света.”
 „Като орел Русия ще се рее високо над земята - казвала Ванга - и ще осени с крилата си цялата земя. Нейното духовно превъзходство ще признаят 
всички, включително и Америка.”

Но според нея това няма да стане веднага, а след 60 години (разговорът е 
воден през 1980 г.).

Този процес ще бъде предшестван от сближаването на три 
страни - Китай, Индия и Русия...
← За мен учудващо точно е предсказала последното събитие. В наши дни видяхме с очите си, че Руската федерация, Китай и Индия се обединиха срещу Запада

Колко ли още пъти ще го напишеш с изветрелия си мозък. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, N1K17Y написа:

brought to you by човекът дето чака да се сбъдне на баба ванга предсказанието и Русия да завладее света :lol6:

на 9.08.2022 г. в 9:46, gagodrago написа:

-------------------

Шишко, да не ти се е размътил мозъкът от канцерогенните вещества, с които ви обгазяват в Русе?

-------------------

Носят се слухове, че през 80-те години на миналия век баба Ванга била казала интересно предсказание -

че май след около 60 години Русия щяла да стане "господар на света", и че превъзходството И ще бъде признато от всички, включително и от Америка... ... май казала още и, че България няма бъдеще, освен в съюз с Русия...

Шшишко, ако предсказанието на баба Ванга се сбъдне, вие русофобите къде ще бягате и къде ще се криет4е?

В Сибир няма как да избягате, защото вече е руска територия, в Китай също не можете да отидете, щото е комунизъм... май единственото място което ще ви остане за бягство е Антарктида...

на 7.03.2022 г. в 19:20, gagodrago написа:

--------------

През последните седмици аз съм на вълна пророчества за края на света. Изчетох доста неща, казани от различни хора...

Като стана дума за баба Ванга - попаднах на едно нейно предсказание, казано в разговор през 80-те години, че Русия щяла да стане господар на света след около 60 години...

Ето какво е споделила:

...най-големият 
духовен покровител на Русия е свети Сергий и той не ще позволи Русия да 
загине.
За тези знаменателни срещи разказва и самият Валентин Сидоров в едно 
издание на в. „Репортер” у нас от 1995 г.
На срещите със Сидоров Ванга рисувала бъдещето така:
„Всичко ще се разтопи като лед, само едно ще остане незасегнато - 
славата на Владимир, славата на Русия...

Никой 
не може да спре Русия. Не само ще се съхрани, но и ще стане „господар” на 
света.”
 „Като орел Русия ще се рее високо над земята - казвала Ванга - и ще осени с крилата си цялата земя. Нейното духовно превъзходство ще признаят 
всички, включително и Америка.”

Но според нея това няма да стане веднага, а след 60 години (разговорът е 
воден през 1980 г.).

Този процес ще бъде предшестван от сближаването на три 
страни - Китай, Индия и Русия...
← За мен учудващо точно е предсказала последното събитие. В наши дни видяхме с очите си, че Руската федерация, Китай и Индия се обединиха срещу Запада

Колко ли още пъти ще го напишеш с изветрелия си мозък. 

Кажи му комуне и не го обиждай повече... :getout:

преди 10 часа, maxthon написа:

П.С. Иначе малко комунисти (поне така ги бяха определили в Чехия) от Австрия са спретнали днес протест против войната.

Историята се повтаря. Подобни демонстрации е имало и в САЩ :

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, ivottoshev написа:

Що па да засяда в моето гърло?!?

Щото твоята уста се отваря лакомо

преди 55 минути, miro20 написа:

Историята се повтаря. Подобни демонстрации е имало и в САЩ :

"САЩ винаги вземат правилното решение, но много бавно, защото преди това пробват всички грешни."

Уинстън Чърчил.

Добре, че са Англия и Полша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, BANKATA написа:

Опровергай ме че не е гном.

Има всички черти.

Ще опитам.

Кажи какво точно имаш предвид под "гном", че да знам какво точно да опровергавам.

преди 17 часа, miro20 написа:

Имах подозрения, но сега ми ги потвърди . Може би един 20 годишен девственик работи в психиатрия като ... Наполеон ?

Ти си бил псих бре :giggle1:

Колко пъти още ще повториш "20 годишен девственик", преди да осъзнаеш, че това не е никакъв аргумент и не значи нищо?

Ако може отговори на следните два дъпроса:

1. Откъде знаеш, че съм 20 годишен?

2. Откъде знаеш, че съм "девственик"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

САЩ винаги вземат правилното решение, но много бавно, защото преди това пробват всички грешни."

Това е лъжа, която е в подкрепа на състояние, наречено "American exceptionalism", или нещо такова. Хората, които твърдят, че това, което казваш, е вярно, обиждат собствената си интелигентност и тази на слушателите си.

преди 1 минута, maxthon написа:

Идиоти а? Счупи тъпомера.....

Да, отново го чупят. Отново сравняват несравними неща, като вадят това и онова извън контекст...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, PigMan9 написа:

"American exceptionalism"

Аве Прасе, ти с какво показваш, че си по умен от Тошев ?

Това, че не правиш снимки, не означава, че си по умен от него.

Едно елементарно изречение не можеш да прочетеш с разбиране.

Не, по хитър си от Тошката. Той щеше да направи снимка и да твърди, че викам за САЩ.

Пан Михайло казва истината, както винаги

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, PigMan9 написа:

Ще опитам.

Кажи какво точно имаш предвид под "гном", че да знам какво точно да опровергавам.

Сега жокер ли искаш?
Фродо и Гандалф. Кой е гнома?

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Вие ни клахте, вие ни взехте Крим. Сега ще повръщате кръв, докато не ни го върнете."

Пан Михайло Подоляк

Това се искаше. Ашколсун !!!

Аз казах ли ви а ? Хем още одначалото. Рашистите Крим ще връщат и ... ще ... !!!

Написаното стои, и нито Жоро, нито Миро, нито никой не го е казал преди мене.

преди 1 минута, Profruit написа:

Кой е гнома?

Филип Киркоров

Приседна ли им Крим на гърлата на касапите мръсни.

Ха ха ха ха хаааааааааа

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, dimy написа:

image.png.1c22e604646ae347cd9861165171fd47.png

Ок, Благо. Но все пак послушай ме - ходи се прегледай. Може нищо да ти няма.

По твоите меко казани тъпи съвети , трябва ЦЕЛИЯТ ЗАПАД да ходи на преглед . То бива облъчване от путинска пропаганда ,но твоите дълги чершафи ,които постваш и едва ли някой ги чете  са наистина ЧИСТА патология  и са продукт на четирихилядници ,които ентусиазирано  ви  вербуват  за каузата на един военнопрестъпник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Филипов написа:

Коношенков си забрайл да пуснеш

Потери нет потери нет се иде за планом.

Никакая паника.

А бре, той да не е случайно Коношенко и да работи за украинското разузнаване ?

Ха ха ха ха ха

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Филипов написа:

Бе, вярваш ли им на тези ядрени простотии ?

Щели да умрат от студ.

Няма да умрат, бъдете рахат. Мухосранската армия ще умре от студ, щото са ги натирили голи и боси в окопите.

Москали голодранци, както се пее в песента.

преди 10 часа, andiay написа:

А Сталин дори не е етнически руснак...

Тоя ватник пак откри топлата вода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво стана с ултиматума на руснаците за Бахмут дето изтече вчера? Кога ще ги нуклианизират че имам работа по късно и не искам да го изпусна :) Забравили ли са нещо руснаците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бягат бягат бягат бягат бягааааааааааааааатттттттттттттттт !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Бягат от Крим.

Ко стана ве, нали Крим е священ а ?

Къде са ви атомните бомби а ?

Нали уж вие в рая, а ние ще здохнем а ???

Садисти мръсни !!!

Сволач комунистическа страхлива !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Сволач комунистическа страхлива !!!

Е, та нали болшевиките са сътворили Украйна като УССР !?   Бандера е искал да я отдели от съюза на републиките - затова  е бил убит по нареждане на украинеца Хрушчов.  Същият лидер на СССР пък взел, че преместил и Крим в УССР!  Добре, че са били комунистите.    Сега се провеждат военни операции заради подарени територии с рускоезично население.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, attj написа:

Е, та нали болшевиките са сътворили

комунизъма, садизъма, кражбите и убийствата

Комунистите могат само три неща

да крадат, да лъжат и да убиват !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

комунизъма, садизъма, кражбите и убийствата

Комунистите могат само три неща

да крадат, да лъжат и да убиват !!!

А ти като "бивш" комунист, колко от тях успя да усвоиш?

Да видим...

Лъжеш ли? - лъжеш като разпран...

Убиваш ли? - Хм, не знам, но поне демонстрираш постоянно желание да го правиш...

Крадеш ли? - Няма как да знам, но не би ме учудило...

Асланчик дорогой, идиота сам собой...

Няма да ти омръзне да се хвалиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че хората в групата биха харесали това  - малко класичeска музика (+21). Повечето са стари но още топлят душата ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...