Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Ела ми кажи комунист на една ръка разстояние, циганин кирлив и страхлив

А не си ли бил член на БКП?

Има два варианта...

1. Завършил си ВВМУ-то през 1989-а, значи поне от 1987-а си бил член на БКП, а сега лъжеш...

2. Не си бил член на БКП, значи не си завърършил ВВМУ през 1989-а и лъжеш за това...

Кой вариант на твоя лъжа си избираш?

Що се отнася до едната ръка разстояние, заповядай в Плевен и в очите ще ти кажа, че си идиот, лъжец и бивш член на БКП, ако не си излъгал кога и какво си завършил...

Тъкмо ще разбереш и дали съм завършил АОНСУ...

Асланчик дорогой, идиота сам собой...

Виртуално "лъвче", реално плъхче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 65,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5391

• miro20

2974

• Coco1

2910

• BANKATA

2476

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

комунизъма, садизъма, кражбите и убийствата

Комунистите могат само три неща

да крадат, да лъжат и да убиват !!!

Ахахахахаха. Това не е вярно. Ясно е, че нямаш идея какво е комунизъм и социализъм.

Защо асоциираш Русия с комунизъм? Ти не знаеш ли, че Русия не е комунистическа държава; не си ли разбрал, че Русия е капиталистическа държава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PigMan9 написа:

Ахахахахаха. Това не е вярно. Ясно е, че нямаш идея какво е комунизъм и социализъм.

Защо асоциираш Русия с комунизъм? Ти не знаеш ли, че Русия не е комунистическа държава; не си ли разбрал, че Русия е капиталистическа държава?

Защо комунягите крадат лъжат и убиват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Ела ми кажи комунист на една ръка разстояние, циганин кирлив и страхлив

Защо се изразяваш така, сякаш е одибно да си комунист? Какво е лошото в това да си комунист?

Аз много бих се зарадвал, ако някой ми нарече комунист. Бих се обидил, ако някой ме нарече капиталист, примерно.

преди 1 минута, Coco1 написа:

Защо комунягите крадат лъжат и убиват

Не, те не правят това. Капиталистите, не комунистите правят това. Не си ли наясно, че воините и геноцидите са в името на парите и световната капиталистическа олигархия. Не си ли наясно, че необилералния световен ред, чиито жертви вече наброяват МИЛИАРДИ, е чисто капиталистически и е централизиран около капиталистически династии, групировки и мултинационални компании, корпорации, организации, както и опасни идеолози и идеологии?

Каквото има да се случи, ще се случи. Още нищо не сте видели от либерализма и капитализма; тези две неща тепърва започват да действат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PigMan9 написа:

Защо се изразяваш така, сякаш е одибно да си комунист?

Ми да ми каже, че съм комунист, на една ръка разстояние, да не ми е името Реджеп Иведик, ако не му отрежа топките.

Аз по кръвна обида не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, PigMan9 написа:

Защо се изразяваш така, сякаш е одибно да си комунист? Какво е лошото в това да си комунист?

Аз много бих се зарадвал, ако някой ми нарече комунист. Бих се обидил, ако някой ме нарече капиталист, примерно.

Не, те не правят това. Капиталистите, не комунистите правят това. Не си ли наясно, че воините и геноцидите са в името на парите и световната капиталистическа олигархия. Не си ли наясно, че необилералния световен ред, чиито жертви вече наброяват МИЛИАРДИ, е чисто капиталистически и е централизиран около капиталистически династии, групировки и мултинационални компании, корпорации, организации, както и опасни идеолози и идеологии?

Каквото има да се случи, ще се случи. Още нищо не сте видели от либерализма и капитализма; тези две неща тепърва започват да действат...

Цитирам се да добавям допълнителен контекст.

Както стана ясно в горния ми цитат (той е мой отговор) относно фалшивота твърдение на един от анти-Руските пропагандисти - @Реджеп Иведик - че Русия са комунисти, Русия не е комунистическа страна.

Фактът, че Русия не е комунистическа страна, се признава дори и от Фалшивата Уикипедия:

ZgjLwnY.jpg

Четете докато е време, че отново се задава Fake News кампания, както се вижда в предупреждението, което е в горната част на уеб страницата, която се вижда в показаното от мен изображение. Да, скоро ще се измислят още приказки за "кървави режими" и "зли комунисти". Интересно как това предупреждение не се появи преди прокси войната на САЩ срещу Русия, а след това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, PigMan9 написа:

Ясно е, че нямаш идея какво е комунизъм и социализъм.

Колко години си живял през комунизъма, а ?

Айретен съм ходил по няколко пъти в Куба и Виетнам, и почти цяла една година общо ми се събира в Китай. В СССР и Русия съм ходил та ходил.

Ти ли ще ме учиш какво е комунизъм ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Ми да ми каже, че съм комунист, на една ръка разстояние, да не ми е името Реджеп Иведик, ако не му отрежа топките.

Това не ти е истинското име. Реджеп Иведик е име на комедиен сериал.

"Комунист" не е кървава обида; въпросната дума не е обида изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Русия не е комунистическа страна

Ми иди да живееш там като не е комунистическа страна.

На колко си години бе момче ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Колко години си живял през комунизъма, а ?

Айретен съм ходил по няколко пъти в Куба и Виетнам, и почти цяла една година общо ми се събира в Китай. В СССР и Русия съм ходил та ходил.

Ти ли ще ме учиш какво е комунизъм ?

По-добре прочети какво е комунизъм и социализъм. Тези неща не означават това, което си мислиш че означават. Комунизма и социализма са политически и социални строеве. Тези строеве не означават кървави режими и опасни диктатори.

Казваш, че си бил в СССР. Но СССР вече несъществуващи и Русия не е комунистическа страна. Не е нужно днес - през 2022г - Русия да бъде асоциирана с комунизъм.

Ето тук съм го показал по-добре:

преди 4 минути, PigMan9 написа:

Цитирам се да добавям допълнителен контекст.

Както стана ясно в горния ми цитат (той е мой отговор) относно фалшивота твърдение на един от анти-Руските пропагандисти - @Реджеп Иведик - че Русия са комунисти, Русия не е комунистическа страна.

Фактът, че Русия не е комунистическа страна, се признава дори и от Фалшивата Уикипедия:

ZgjLwnY.jpg

Четете докато е време, че отново се задава Fake News кампания, както се вижда в предупреждението, което е в горната част на уеб страницата, която се вижда в показаното от мен изображение. Да, скоро ще се измислят още приказки за "кървави режими" и "зли комунисти". Интересно как това предупреждение не се появи преди прокси войната на САЩ срещу Русия, а след това...

Наясно ли си, че Съветския Съюз е щял да се превърне в глобална утопия, ако не беше САЩ?

Няколко търговски договора бяха насилствено наложени на СС; тези договори бяха в полза на Англо-Саксонски интереси (анти-СС интереси).

САЩ също използваха и прокси воини да принудят СС да се съгласява с неизгодни за него неща. Прокси воините също и изцедиха икономиката на СС, което дове до рухване. Подривната дейност срещу СС се подготвяше в продължение на години и икономическата и политическа стабилност бяха нарушени в поредните години преди 1989г, когато психологическата операция беше въведена в действие и се изкараха хората на улицата да правят преврати.

Това е добре обяснено във видео клиповете,които съм показал. Ако искаш да ги видиш, цъкни на линка в подписа ми и после натисни на линка, наличен "На Запад има по-добър свят" - scroll-ни до края на статията ш ще видиш клиповете. Гледай клиповете от първа част, че да не ти се губи връзката. Частите са общо 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PigMan9 написа:

Това не ти е истинското име

И твоето преполагам не е Свиньочовек.

Ти дори и да си гледал филма Реджеп Иведик, сто на сто не си го разбрал.

Колкото ромчето безмозъчно е разбрало Параграф 22

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Асланчик дорогой, идиота сам собой...

Пак питам, кога лъжеш?

1,. Когато твърдиш, че не си бил комунист, което е невъзможно, ако си завършил ВВМУ-то през 1989-а

2. Или лъжеш, че си завършил ВВМУ-то през 1989-а

Средно положение не съществува....

Що се отнася до едната ръка разстояние, заповядай бре, поканих те официално...

Аз за моите "топки" не се притеснявам, а твоите няма как да отрежа, дори и да исках...

При теб "топките" липсват, кастриран си по рождение...

Нещо май случая с Рамус се повтаря, а...

Сега кво ще ти е оправданието, пак ли са те "затворили"?

Или освен ментален инвалид си и физически такъв?

Е, тогава дай си адреса, ще снимам "топките" си и ще ти пратя снимка...

И без това туй е единствения вариант при който ще си в състояние да ги отрежеш...

Виртуално "лъвче", а реално плъхче....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, PigMan9 написа:

Комунизма и социализма са политически и социални строеве. Тези строеве не означават кървави режими и опасни диктатори.

Напротив, точно това означават.

А в Расссия, страната на двуглавата кокошка, комунизъм е от Чингис хан, та до ден днескашен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Ми иди да живееш там като не е комунистическа страна.

На колко си години бе момче ?

Няма да отида там. Русия е затворено общество и няма наличие на международни езици. Ако не говоря точно руски, няма да има къде да си намеря работа и няма да мога да се устроя. Вече доста пъти съм обяснявал това и на Миро, който ни приема, ни отдава.

Някъде около 20 годишен съм. А, ти на колко си?

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

И твоето преполагам не е Свиньочовек.

Ти дори и да си гледал филма Реджеп Иведик, сто на сто не си го разбрал.

Колкото ромчето безмозъчно е разбрало Параграф 22

Гледал съм го, но не ми беше интересен. Един приятел ми го пусна, а аз го изгасих. Не харесвам подобни комедии; предпочитам фантастика и психо, като "Шокър" и "Глави на заем".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, andiay написа:

което е невъзможно, ако си завършил ВВМУ-то през 1989-а

Ей туй най и харесвам на родината, че миризлив комунистически циганин от АОНСУ, се изпрая като теле пред майка си и обяснява на стар морски вълк, как се завършва Морско Училище.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Бягат бягат бягат бягат бягааааааааааааааатттттттттттттттт !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Къде са ви атомните бомби а ?

ще здохнем а ???

Садисти мръсни !!!

Сволач комунистическа страхлива !!!

-------------------

Спешно предложение до участниците във форума.

Тоя истерясал Реджэпкин ако някой го познава, и знае къде живее, спешно да отиде да му затъкне устата със шепа успокоителни медикаменти!

Очевидно не е добре психически.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gagodrago написа:

Що, аз ли викам за Мухосранск или ти ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PigMan9 написа:

Няма да отида там. Русия е затворено общество и няма наличие на международни езици. Ако не говоря точно руски, няма да има къде да си намеря работа и няма да мога да се устроя.

Е как така ще пропуснеш този земен рай... Те като им говориш на български и разбират да ти кажа аз... Ще им кажеш там за българо-славянската дружба, че сме им дали азбуката .. а това по-добре го пропусни. Кажи им теорията си за комунизма и капитализма.. Покажи им статиите си и няма да имаш никакви проблеми. Ама се разходи малко извън големите населени места, че да излязат малко идеологии от главата ти - гарантирано ще има благотворен ефект върху теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Ей туй най и харесвам на родината, че миризлив комунистически циганин от АОНСУ, се изпрая като теле пред майка си и обяснява на стар морски вълк, как се завършва Морско Училище.

Искаш да кажеш, че си завършил висше военно училище през 1989-а без да си станал член на БКП?

Баси наглия лъжец си Асланчик, дори и за гражданските специалности там, това бе задължително по онова време...

Що се отнася до това, кой циганин, кой кирлив, кой кво завършил, като дойдеш да ми режеш "топките" ще се разберем...

Дали ще дочакам тази среща?

Или като при Рамус, ти всъщност не искаш, ама трЕбе да се правиш на нещо, което не си, а именно мъж...

Виртуално "лъвче", реално плъхче...

Морско свинче си ти Асланчик, а не морски вълк, мхм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Искаш да кажеш, че си завършил висше военно училище през 1989-а без да си станал член на БКП?

Даже като се замисли човек има и признаци на ЗКПЧ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, maxthon написа:

Даже като се замисли човек има и признаци на ЗКПЧ.

Мда, донякъде...

Ма онези бяха една идея по-умни от него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, kosyo написа:

Е как така ще пропуснеш този земен рай... Те като им говориш на български и разбират да ти кажа аз... Ще им кажеш там за българо-славянската дружба, че сме им дали азбуката .. а това по-добре го пропусни. Кажи им теорията си за комунизма и капитализма.. Покажи им статиите си и няма да имаш никакви проблеми. Ама се разходи малко извън големите населени места, че да излязат малко идеологии от главата ти - гарантирано ще има благотворен ефект върху теб.

Те може и да разбират, но аз не разбирам. Ако някой ми говори на руски, нщлищо няма да разбера освен някои отделни думи.

преди 14 минути, kosyo написа:

Ама се разходи малко извън големите населени места, че да излязат малко идеологии от главата ти - гарантирано ще има благотворен ефект върху теб.

Имаш предвид, че по-малките населени места са по-бедни от по-големите такива? Така е във всяка държава, ако не знаеш.

преди 26 минути, gagodrago написа:

-------------------

Спешно предложение до участниците във форума.

Тоя истерясал Реджэпкин ако някой го познава, и знае къде живее, спешно да отиде да му затъкне устата със шепа успокоителни медикаменти!

Аз го знам къде е. Той е бездомник, който виси пред СофтУни в София и чака на студентите да му пуснат някой лев в чашката. Гледа ги, възхищава им се; после влиза въм форума и казва че е програмист... 🤣🤣🤣🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, PigMan9 написа:

Имаш предвид, че по-малките населени места са по-бедни от по-големите такива? Така е във всяка държава, ако не знаеш.

Е ама има един куп нюанси дето се носят по въздуха.. Еди и виж и тогава ще говорим за предимства/недостатъци на един или друг строй...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PigMan9 написа:

За теб съм сигурен. За трезво мислещите обаче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...