Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

За Херсон нещо млъкна май а ?

Не ти изнася отговорът ми ли? 

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Приседна ли ти а ?

Обещавам, че ако си изпълниш договореното, че го пия с отвращение и ще гледам да ми присяда на гърлото

images.jpg.0e5a74f4c1e0f6b264280b4bd6c8ff21.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 63,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5243

• miro20

2920

• Coco1

2846

• BANKATA

2432

преди 1 час, kosyo написа:

Съжалям аз съм нов тук , но някога казвал ли си нещо по темата?

Няколко пъти се е пробвал, но веднага лъсва, че логическото му мислене изостава от това на петокласник и започва пак с празни приказки и философстване за личния му живот. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ivottoshev написа:

Ти даже с другото ти "аз" трудно се разбираш дори за нещо толкова просто като "има ли пирони в Русия" . Един ден казваше че нямало пирони, на другият ден нямало дефицит на пирони, после пак нямало пирони....

При това положение не очаквай много от себе си относно разбирането на другите :no-no: 

За  пироните ти дадох да четеш ама не го прие , давай сега да си го върнеш и да ми докажеш колко съм глупав да чуя какъв е замисъла на Мастер стратега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ivottoshev написа:

Обещавам, че ако си изпълниш договореното

Нещо отървате положението в Крим.

Отивай да риеш окопи да помагаш, че да не олекнеш с 50 кинта

Ха ха ха ха хааааааа

Рибо рибооо

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяяяяяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, kosyo написа:

Опитвам се схвана мисълта ти но не успявам. Може ли подробности?

Значи не се опитваш достатъчно...

Общо взето е прав...

По-значителните руски сили бяха на друго място и към онзи момент си изпълниха плана почти без съпротива...

Защото по-значителните украински сили бяха съсредоточени да опазват Киев от значително по-малобройната руска войска...

При това руска войска без поддръжка от авиация...

Само заклети фенове и немислещи, могат да твърдят днес, че тогава руснаците действително са искали да превземат Киев...

Колкото и да са глупави, чак толкова не са...

Никой в Кремъл не си прави илюзии, че може да превземе Украйна и да я задържи след това...

Това никога не е била целта им...

Още нещо за разяснение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, kosyo написа:

Всяка прилика с Пената Стратега е случайна

Не го слушай бе. 10 човека нападнали Киев.

Не, трима. Тоя, оня, оная и двамата от Враца

Ха ха ха ха хаааааа

Не си му научил още номерата на Рашиста Тошев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Няколко пъти се е пробвал, но веднага лъсва, че логическото му мислене изостава от това на петокласник и започва пак с празни приказки и философстване за личния му живот. 

Мхм, а Тъпио какво е казвал по темата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, kosyo написа:

За  пироните ти дадох да четеш ама не го прие , давай сега да си го върнеш и да ми докажеш колко съм глупав да чуя какъв е замисъла на Мастер стратега?

Даде ми да чета "В Русия няма пирони" и после ми даде да чета "гвоздеите за Русия едва ли някой ден ще станат дефицитни". Това са фактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Мхм, а Тъпио какво е казвал по темата?

Ан така, на въпроса с въпрос. По руссски

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Даде ми да чета "В Русия няма пирони"

Остъй пироните, 10 човека ли нападнаха Киев, или двама трима.

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Рибо рибооо

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяяяяяяяя

Мдаааа, шаранчето-наркоман клъвна на тази гола кука :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, N1K17Y написа:

Ако доведем днес с машина на времето човек живеещ тогава и му покажем как е животът във Финалндия и как е в Русия и ще си помисли, че Русия е загубила.. каквото и да се сетиш. 

Аз говоря какво пише в договора между Русия и Финландия от 1940г., ти започваш да мислиш фантастики. Губиш война, печелиш територия. Странна логика имаш, но пък си правиш устата за чуждата логика...

Finnish_areas_ceded_in_1940.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Мдаааа, шаранчето-наркоман клъвна на тази гола кука

На коя кука ?

Рашистите атакували Киев само с 10 000 човека ли ?

Ха ха ха ха ха

Е няма по дебели лъжи от твоите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Ан така, на въпроса с въпрос. По руссски

Ан, ман, заман, идиот си...

Къде видя въпрос на Тъпио в поста му, само ти си знаеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, andiay написа:

Никой в Кремъл не си прави илюзии, че може да превземе Украйна и да я задържи след това...

Още нещо за разяснение?

Виждам, че имаш някаква представа за плановете на Кремъл, можеш ли да ги споделиш ? Как например очакват Украйна да се предаде и да се съгласи на исканията, след като Русия няма намерение да превзема Украйна ? Тъй като гледам, няма изгледи скоро да им свършат оръжията на украинците. Разясни, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Остъй пироните, 10 човека ли нападнаха Киев, или двама трима.

Пироните съм ги оставил на Пирончо да реши има или няма такова животно в Русия.

10 000 според източници от отборът на Лоботомиарния, Цоцко и БаалБукащата простотии. Ти не вярваш на писанията им ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

Ан, ман, заман, идиот си

На края на войната ще си проличи кой е идиот, АОНСУ

преди 4 минути, ivottoshev написа:

10 000 според

Ти вярваш ли на тези източници ?

Ако не вярваш, защо изказваш твърдение, което увисва, ако това не е вярно ?

Що ли ти се връзвам за пореден път на пайташките извъртания не знам.

Пържи се в собствен сос.

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, andiay написа:

Значи не се опитваш достатъчно...

Общо взето е прав...

По-значителните руски сили бяха на друго място и към онзи момент си изпълниха плана почти без съпротива...

Защото по-значителните украински сили бяха съсредоточени да опазват Киев от значително по-малобройната руска войска...

При това руска войска без поддръжка от авиация...

Само заклети фенове и немислещи, могат да твърдят днес, че тогава руснаците действително са искали да превземат Киев...

Колкото и да са глупави, чак толкова не са...

Още нещо за разяснение?

Ми не се вързва нито с действията нито това дето майора от Плевен точно ни е учил по тактика. По спомен "-Падне ли столицата пада и държавата.-единствено изключение Москва ама с условности". 

Че викаш сега тия загуби са били само прикрият настъплението към Донбас дето почти не е мръднало , още малко територия дето после я върнаха .. и смело пропускаме факта че стана точно каквото казаха американците, които неотлъчно следяха къде какво става. Парадните униформи точно на това направление дето намериха в танковете са за параван само, едни камиони със щитове за борба с безредиците просто са ги объркали къде да ги пратят . Въобще няма да споменаваме че в началото искаха да свалят правителството руснаците , а дето украинците казаха че е имало престрелки точно до президентския дворец са журналистически  измислици и/или просто заблудени ихтамнет-овци тръгнали на лов за еноти? Интересна тактика- да пуснем войските и да изразходим моторесурса на тежкото въоръжение с една разходка до Киев..

И да добавя - смяната на военноначалници е заради добрата работа свършена от тях?😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Виждам, че имаш някаква представа за плановете на Кремъл, можеш ли да ги споделиш ? Как например очакват Украйна да се предаде и да се съгласи на исканията, след като Русия няма намерение да превзема Украйна ? Тъй като гледам, няма изгледи скоро да им свършат оръжията на украинците. Разясни, моля.

Бе то и на руснаците от пет месеца все им свършват, ма все не свършват...

Представа от точните планове на Кремъл няма откъде да имам...

Но, наблюдавайки как се развива всичко, все повече се убеждавам, че са се готвели за доста продължителна война на изтощение...

Съжалявам, но не смятам, че украинците ще имат думата за условията, при които ще спре войната...

Руснаците не чакат това от тях...

За целите, които преследват чрез тази война им е нужна спогодба не с Украйна, а с НАТО ака САЩ...

По някое време ще намерят точката на паритет на интересите...

А дали Украйна ще има безконечно оръжие, също не зависи от Украйна...

И ще трябва да се съгласи...

Друго нещо?

Хайде сега ти кажи как смяташ, че ще се развият нещата и защо смяташ така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Но, наблюдавайки как се развива всичко, все повече се убеждавам, че са се готвели за доста продължителна война на изтощение...

По спомени това не значи ли д а се обяви мобилизация (явна/скрита) преди да започне патакламата?  И всичкото заводи да започне да произвежда каквото се полага, а не да обявят във фалит май беше един от големите си танкови заводи -онзи с армата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, andiay написа:

Рашистите Крим ще върнат и хоро ще играят, АОНСУУУУУ

И децата в детската градина разбраха, само ватенките в Калдата не сте стоплили още реотаните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, andiay написа:

Бе то и на руснаците от пет месеца все им свършват, ма все не свършват...

Представа от точните планове на Кремъл няма откъде да имам...

Съжалявам, но не смятам, че украинците ще имат думата за условията, при които ще спре войната...

Руснаците не чакат това от тях...

За целите, които преследват чрез тази война им е нужна спогодба не с Украйна, а с НАТО ака САЩ...

По някое време ще намерят точката на паритет на интересите...

А дали Украйна ще има безконечно оръжие, също не зависи от Украйна...

И ще трябва да се съгласи...

Друго нещо?

Война на изтощение викаш, ама сигурен ли си, че и Русия планираше да се изтощава така ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...