Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 минути, БаалБек написа:

За сексуалните ти мераци по-добра работа ще ти свърши сина ти, като ти доведе половинка. ;)

Други му бяха по принцип мераците. След момента с разговора ако трябва да последва нещо друго, то може би това са си чисто твои мераци? Човека ясно си каза какво иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 67,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5627

• miro20

3045

• Coco1

2974

• BANKATA

2528

току-що, БаалБек написа:

За сексуалните ти мераци по-добра работа ще ти свърши сина ти, като ти доведе половинка. ;)

Къв кекс, кви мераци бре...

Сина ми си има половинка, живот и здраве, след няколко месеца ша ма прай дедо (ех, младост, пуста младост...)...

И аз си имам половинка, ако това ша та успокои, то и тя ще бъде с мен, се пак требе некой да йе оператор....

И ти мойш си вземеш некой с теб, стига да има кой де, не ме бърка...

Просто дебата ша бъде само между нас...

Опазил ма Господ да стигна дотам, че да имам други мераци към теб...

Пу... пу... пу... и пръстите си сплетох, нищо че не сам суиверин...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, maxthon написа:

Други му бяха по принцип мераците. След момента с разговора ако трябва да последва нещо друго, то може би това са си чисто твои мераци? Човека ясно си каза какво иска.

Ти сватовница ли си? Или просто интригантка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, andiay написа:

Къв кекс, кви мераци бре...

Сина ми си има половинка, живот и здраве, след няколко месеца ша ма прай дедо (ех, младост, пуста младост...)...

И аз си имам половинка, ако това ша та успокои, то и тя ще бъде с мен, се пак требе некой да йе оператор....

eйееееее форум на дедовците стана това:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, БаалБек написа:

Или просто интригантка?

Ако бях вкарал първи този елемент бих се съгласил. Сама се насади на пачи яйца, сега си ги мъти също сама. Другите не са ти виновни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, БаалБек написа:

Ти сватовница ли си? Или просто интригантка?

Абе да та не е прихванало от Асланчик?

Desired vs.real?

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

eйееееее форум на дедовците стана това:D

Че ко лошо има в дедовците?

Нъл сам сиганин, мое да съм младо дедо на 30 годин...

Мое и да мое, ма за мен не мое, за съжаление....

Коги минаа тез години, убий ма, не моа да разбера...

Секаш вчера държах бебе, па днес то ша има бебе...

Някой каза, че живота е тежко хронично заболяване със сигурен летален изход...

Цаката му е да не са мъчиш по пътя към изхода, мхм...

Е, поне да не са мъчиш много де, че то болест без мъка нема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, "джуджето" излязло от бункера и кара мерцедес по Кримския мост.

:speak:

Путин подкара мерцедес по Кримския мост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Туй йе нокий двойник...

То Кунчев има, та тоа ли да нема...

П.С. И бафти патреота, нема ли останала некоя "Чайка", ми на Мерцедес...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:

На тебе ти вярвам, че не си зел страна. Щото така се държат хората, които не са зели страна.

Аз съм зел страна тази на България хехе

преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:

Може ли един програмист да не знае нито С, нито Javascript ?

Грухи Биоса вика че разбирал байткод ма не знам не знам

преди 6 часа, andiay написа:

Щото как беше... - "Колкото повече неща научавам, толкова повече разбирам, че по-малко знам"...

А аз знам че нищо не знам хехе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

То е същото кът са замислиш...

Ааа недей ме кара да мисля че много боли :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Ааа недей ме кара да мисля че много боли :biggrin:

Е, то ако не изпиташ болка, нема как да си щастлив, че не те боли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, andiay написа:

П.С. И бафти патреота, нема ли останала некоя "Чайка", ми на Мерцедес...

Преддател такъв не,ма да подкара новия "Москвич" от братски Китай ми тоа тъп "Мерцедес"

Пфууу анатема,...

преди 2 минути, andiay написа:

Е, то ако не изпиташ болка, нема как да си щастлив, че не те боли...

Е, теб те гледам че поумня с пуканки та се чудя дали и аз да почна да хрупам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, PigMan9 написа:

Да, заблудени са. Либералните пропагандисти цензурират всички факти, които противоречат на официални наратив. При липса на различни виждания, хората приемат едно виждане, без значение дали е вярно или не, като единствената истина.

В Западната цивилизация има огромни нива на цензура, което позволява на либерализма и демокрацията, които са идеологическа подривна дейност, на съществуват. Ако не и цензурата срещу политически опоненти и факти, либерализма и демокрацията ще рухнат като къща от карти.

Ако цъкнеш на линка в подписа ми ш прочетеш статията, "На Запад има по-добър свят", ще придобиеш по-ясна представа относно този Запад. Също така, наскоро изтекоха документи относно глобалната цензура на Big Tech, под влиянието на Глобалистите, Демократичната партия в САЩ и проксита им по света. В момента почти ми е готова статията по тази тема, но все още я довършвам. Като е готова, ще ти я покажа, че най-накрая да можеш да се образоваш по темата.

Ако дадени хора нямат право на глас, докато само пропагандистите и лъжците говорят, това не означава, че цензурираните хора нямат какво да кажат; каквото и да кажат, то се трие. Ясно стана преди няколко месеца, че колониалната власт в България е изпратила списък с имената на политици и политически анализатори, които не трябва да бэдат канени в големите медии.

Ако се питаш кой е убедил хората в Западната цивилизация да подкрепят войната в Украйна и да мислят, че е по вина на Русия, можеш да видиш това:

redfish-ukraine-bot.thumb.jpeg.7144f0eda14bd4d12b3671623313c002.jpegmain-qimg-92b9f3e05e9e0ce3d3c5b0c2ffab58e7-lq.jpeg.f6882cab4631357d30263dfa8c3f7d1e.jpegmain-qimg-39250ea151d95c89e784e03e799beec2-lq.thumb.jpeg.8627592d135ceccc0d0eae7167bc3d11.jpegmain-qimg-a4308fe6133cf649ed4bea66bd5944cf-lq.jpeg.905e9fb2e5d241ed31388aca6113e060.jpegmain-qimg-c1e008e3eacbc1e3654331ff664481f9-lq.jpeg.ff0f1b6af5dc8772fa7f453be79fd0d5.jpeg

Също така, дали държавите признават Русия за терористична държава (тя не е такава държава) няма значение. Опитваш си да направиш така,е да изглежда, че всички хора по света мразят Русия. Реално, това, което стана е, че има държави, които са признали една резолюция, чиято стойност е само символика, за фактически коректна, каквато не е.

Действията на пратилествота и политиците по света не отразяват интересите на народа. Това означава, че дори и мнозинството от хора да са против резолюцията, тя пак ще бъде приета.

За да разберем какво реално мислят хората, трябва да им се зададе въпроса по правилен начин.

Ето пример.

Грешно зададен въпрос:

"Русия нападна Украйна. Вие подкрепяте или не подкрепяте инвазията на Русия в Украйна?"

Правилно зададен въпрос:

"САЩ поръчаха на Украйна умишлено да не приема споразуменията Минск и да влезе в НАТО, зададе разшири американската военна империя към Русия, застрашавайки националната сигурност на Русия и украинските региони със специален статус. Това доведе до ответна реакция от страна на Русия срещу опитите на САЩ да разширят НАТО към Русия. Войната е нещо, за което САЩ още през 1997г знаеха, че ще се случи, ако опитват да разширят НАТО към Русия; въпреки това съвсем съзнателно продължиха да натискат украинскито прокси да влиза в НАТО. Вие подкрепяте или не подкрепяте инвазията на Русия в Украйна"?

Значи много е важно въпроса да бъда зададен по правилен начин, лице да се пестят обективни истини ш факти. Ако въпроса е зададен по правилния начин и хората имат нужното знание, образование и разбиране от политика и геополитика, мнозинството от хора ще са против признаването на Русия за терористична страна.

С други думи, снимката, която си споделил, не означава това, което си мислиш, че означава. Не, не означава, че "целия свят е срещу Русия". Разбери, че "политиците направиха така" не е синоним на "хората искаха да стане така". Отново казвам, действията политиците не са нито в интерес на народа, нито са индикатор за това какво иска народа.

П-р-р-р коньо. Стана ми интересно вече да видя че най-накрая си постнал чаршафите , графиките както си е по реда, статията е почти готова и като добър самарянин викам да ти помогна, въпреки че си мълчиш за учебника по комунизъм-белким размислиш най-накрая. Всичко хубаво ама си забравял да постнеш оригинала... Като аматьор се излагаш значи ама хайде нека бъдем добри, все пак се предполага че за сефте не си засмукал шлаката от помийната яма.  И изведнъж "бам" просветление от Twitter:

Случайно да имаш представа какъв е този оръфляк дето се вика Joshua Watt и що ги плещи такива небивалици? Че и вика за някакви журналисти някаква непозната за мен дума "sloppy"( нещо за флопита ще да е)? Може ли да го нахраниш в статията дето всеки момент ще се пръкне на белия свят? И дай моля те линка за оригинала че ми стана интересно нещо.. Моля те....

P.S. аз линка го имам ама другите да се посмеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, M.Николов написа:

Еее, надявах се, че ще покаже новия Москич, той Бенц кара. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Еее, надявах се, че ще покаже новия Москич, той Бенц кара. 

А аз очаквах новия супер дупер е Москвич тоя ми тръгнал с баварец

Супер разчорован съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, petie1 написа:

Преддател такъв не,ма да подкара новия "Москвич" от братски Китай ми тоа тъп "Мерцедес"

Пфууу анатема,...

pu_lada7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

А аз очаквах новия супер дупер е Москвич тоя ми тръгнал с баварец

Супер разчорован съм

Е, Щутгарт не е в Бавария, ма карай...

Се е у немско...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, petie1 написа:

Тцъ, аз пуканки не обичам, затуй и нимоа стигна "знаещите"...

Ама те кат поливат лееекинко с акъл, то все нещо капне и върху мен...

Ма пусто, кът нимоа са накарам да ям пуканки и ша си остана наполовина тъп...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Е, Щутгарт не е в Бавария, ма карай...

Се е у немско...

Ми видя ли не ям пуканки и глей ко става

преди 7 минути, kosyo написа:

pu_lada7.jpg

Яка карикатура

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но да не се отклоняваме.

Според мен факта, че е излязъл от бункера е къде къде по-важен.

Или е двойник?

Сигурно е двойник, не вярвам оригинала да излезе от бункера.

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Мда, баварец казват на един друг автомобил.

Щот го правят Баварски моторни заводи сигурну....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Тцъ, аз пуканки не обичам, затуй и нимоа стигна "знаещите"...

Ама те кат поливат лееекинко с акъл, то все нещо капне и върху мен...

Ма пусто, кът нимоа са накарам да ям пуканки и ша си остана наполовина тъп...

Ааа ма то можело и без да ги ядеш ли?

преди 3 минути, M.Николов написа:

Но да не се отклоняваме.

Според мен факта, че е излязъл от бункера е къде къде по-важен.

Или е двойник?

Сигурно е двойник, не вярвам оригинала да излезе от бункера.

:D

Ужасс клонираните атакуват....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...