Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 42 минути, Реджеп Иведик написа:

Щото в  Расссия е батак

Щом казваш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 67,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5627

• miro20

3048

• Coco1

2974

• BANKATA

2528

Ако се окаже действително, че ударите в Енгелс и Дягилево са дело на украинци това говори, че прехвалената противовъдушна отбрана на РФ още от времето на СССР е пълен провал. Това не предвещава нищо добро за способността им да спрат масов удар с крилати ракети. Дали не са изтръпнали в Кремъл. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Ама нали твърдиш, че въобще не е имало руски военни ? Или не е удобно да говорим за тях, че става едно такова... неудобно. 

Ми не. Пак не си чел с разбиране. Казах че там е имало руски военни съветници, както е имало и западни такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivottoshev написа:

Ми не. Пак не си чел с разбиране. Казах че там е имало руски военни съветници, както е имало и западни такива.

Войска се казва, не съветници :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Войска се казва, не съветници :) 

Руската войска се появи там на 24.02.2022г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ivottoshev написа:

Лъжеш :) 

Най-сте смешни, когато почвате да твърдите неща, които самия Путлер е признал, че са истина. После пак питай кое ти е лъжата.

пп. гледай сам как се разкриваш, че си трол, като ми намесваш този коментар 

преди 39 минути, ivottoshev написа:

Според "Минск" от там трябваше да се изтеглят ВСИЧКИ чуждестранни военни, а не само руските. Лоботомирания обаче си пее само за руснаците и цялата му теория че руснаците са виновни за неизпълнението на споразумението е че те не били изпълнили тази точка.

но пък твърдиш, че иначе изобщо дори не е имало руски военни :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, ivottoshev написа:

Знам че не си разбрал. Този факт изобщо не ме учудва. Отговорът е: НЕ! НЯМАТ ПРАВО!

Украинските в Украйна чуждестранни ли са ?

преди 21 минути, ivottoshev написа:

"Официално". Странно как преди това пак се появяваше оръжие което е на въоръжение само в руската армия.

Или може би вярваш че тези от донецк са се сражавали само с тяхно оръжие.

Зелените човечета от 2014г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Големи части от Киевска област ще останат без електричество през следващите дни, предупредиха властите. Причината са отново интензивните руски ракетни удари по енергийни съоръжения. 

Цитат
Снимка: iStock

Снимка: iStock

Украинските власти сега изчисляват, че 30 процента от територията на страната е минирана

Канада обяви вчера, че ще отпусне 15 млн. канадски долара (11,04 млн. долара) за разминиране в Украйна

Цитат

Руският президент Владимир Путин премина по възстановения участък на Кримския мост, като шофираше „Мерцедес”. Кадри от събитието бяха излъчени по руската държавна телевизия.

Само два месеца след взрива Путин премина по моста,

Цитат

Задръстване от танкери се образува край бреговете на Турция след налагането на таван на цените на руския петрол, превозван по море.

Цитат

Financial Times обяви Зеленски за личност на годината

eпа и на мене да ми дават безплатни оръжия и да открадна от балъците 1 трилион евро и долари  уж  се защитавам а продавам оръжието на черния пазар и аз ще съм финансова личност на годината

даже и оскар ще ми дадът

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, BANKATA написа:

Странно как преди това пак се появяваше оръжие което е на въоръжение само в руската армия.

Има оръжие, има и армия. Желязна логика......  Странно как и от другата страна се появява оръжие, което е на въоръжение само в Нато и то преди февруари 2022г.

преди 39 минути, N1K17Y написа:

Лъжеш

Хубаво казваш лъжеш, но кажи и защо лъже.

преди 12 минути, Banesc написа:

Задръстване от танкери се образува край бреговете на Турция след налагането на таван на цените на руския петрол, превозван по море.

Интересното в случая е, че турците са искали за всеки танкер да покаже P&I застраховка и руските са предоставили. Останалите кораби правят задръстването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, N1K17Y написа:

Лъжеш :) 

Най-сте смешни, когато почвате да твърдите неща, които самия Путлер е признал, че са истина. После пак питай кое ти е лъжата.

пп. гледай сам как се разкриваш, че си трол, като ми намесваш този коментар 

но пък твърдиш, че иначе изобщо дори не е имало руски военни :) 

За десетнайсти път: До февруари 2022г. там е имало както руски, така и западни военни съветници. Те според Минските споразумения е трябвало да бъдат изтеглени. Руската войска влиза там чаааааак на 24.02.2022г. Кое не е ясно? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали не изкарам замразените тролове от фризера да ги " сурвакам малко " ..... предпразнично така ...:lock:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, BANKATA написа:

Украинските в Украйна чуждестранни ли са ?

А западните военни съветници украински ли са?

Не е истина какво си шаранче :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ivottoshev написа:

За десетнайсти път: До февруари 2022г. там е имало както руски, така и западни военни съветници. Те според Минските споразумения е трябвало да бъдат изтеглени. Руската войска влиза там чаааааак на 24.02.2022г. Кое не е ясно? 

Не е ясно, защо лъжеш. 

преди 8 минути, maxthon написа:

Има оръжие, има и армия. Желязна логика......  Странно как и от другата страна се появява оръжие, което е на въоръжение само в Нато и то преди февруари 2022г.

Хубаво казваш лъжеш, но кажи и защо лъже.

Нямам представа защо :) 

Подозирам яко зобане на руска пропаганда, която бива поемана без проблем, заради омразата му към Кравария. Ако бяхме 39-та, щеше да повтаря хитлеристката пропаганда. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

2 пъти ти посочих лъжата, само на тази страница.

Два пъти казваш "Лъжеш, защото лъжеш". Но пък нещо в подкрепа на това твърдение няма нужда да даваш.

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Нямам представа защо :)

Ето нямаш и един довод за това, че някой лъже и въпреки това го твърдиш. Отговор на въпрос "Защо лъже" предполага да покажеш защо. Тоест търси е опровержение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, maxthon написа:

Два пъти казваш "Лъжеш, защото лъжеш". Но пък нещо в подкрепа на това твърдение няма нужда да даваш.

Ето нямаш и един довод за това, че някой лъже и въпреки това го твърдиш. Отговор на въпрос "Защо лъже" предполага да покажеш защо. Тоест търси е опровержение.

https://en.wikipedia.org/wiki/Little_green_men_(Russo-Ukrainian_War)

Ся ще ме караш да ти показвам и, че Земята не е плоска. А твоят довод какъв е, че не става ясно, спам да става или и ти твърдиш, че руски войски е нямало през последните 8 години ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

За два дни - три пъти ставаш за смях.

Вие Ватенките, още от третия ден на войната сте за смях.

Возьмем Киев за три дняяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ivottoshev написа:

А западните военни съветници украински ли са?

Не е истина какво си шаранче :giggle1:

Поканени са от украинците бре. 

Разлика между съветници и войски даже не правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, N1K17Y написа:

2 пъти ти посочих лъжата, само на тази страница. Питай още 10.

Ми не е имало руска войска там. Имало е руски военни съветници също както е имало и западни такива. Само на тази страница ти го казах два пъти. И още десет пъти  да повториш на Лоботомирания фантасмагориите - те няма да станат истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ivottoshev написа:

Какво пак излъгах?!?

По лесно е ако питаш къде си казал истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е имало руска войска там. Имало е руски военни съветници също както е имало и западни такива. Само на тази страница ти го казах два пъти. И още десет пъти  да повториш на Лоботомирания фантасмагориите - те няма да станат истина.

Затова имаше оръжие което е на въоръжение само в руската Армия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://en.wikipedia.org/wiki/Little_green_men_(Russo-Ukrainian_War)

Тези какви са ? Смени лоботомирания с теб и ще кажеш истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Вие Ватенките, още от третия ден на войната сте за смях.

Возьмем Киев за три дняяя

Ти правиш за смях Наркоман вече толкова време, изтъквайки най-голямата му тактическа грешка изразяваща се в това, че налапа голата кукичка. Казах ти още вчера че ако така се отнасяш с приятелите си, аз не искам вече да съм ти приятел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, N1K17Y написа:

Къде в Минск 2 пише за изтегляне на руснаци от Крим?  Изначало спорите за Донбас, а сега намесваш и Крим в опитите си да се изкараш прав.

преди 1 минута, BANKATA написа:

Затова имаше оръжие което е на въоръжение само в руската Армия.

Каквото доставили, такова има. Питат те за армия, а не за оръжие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...