Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 57 минути, maxthon написа:

Е не съм аз този, който твърди, че руснаците не са се изнесли след Минск 2. Който го казва, той да си намира доказателствата.

Щом го споделяш в своя пост значи го твърдиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 66,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5474

• miro20

2994

• Coco1

2940

• BANKATA

2487

преди 12 минути, BANKATA написа:

Щом го споделяш в своя пост значи го твърдиш.

Нямам спомен да съм казал, че руснаците не са се изнесли след Минск 2. Я прочети пак...

преди 26 минути, N1K17Y написа:

Я дай малко примери, да покажеш с какво централната власт е била против местното население в Донбас.

Речта на Порошенко в Одеса за Донбас ли се отнася или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PigMan9 написа:

И при теб е същото. Когато си измисляш фалшиви новини и копираш и поставяш такива по-малко, изглеждаш доста умен и свестен. Но когато започнеш да сравняваш несравними неща и да говориш някакви странни неща относно не-Западните държави, създаваш доста лошо впечатление у хората.

И това го пишеш ти, която си с неопределен пол?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, maxthon написа:

Нямам спомен да съм казал, че руснаците не са се изнесли след Минск 2. Я прочети пак...

Речта на Порошенко в Одеса за Донбас ли се отнася или не?

Нямам представа, покажи речта, покажи къде конкретно е казал, каквото се отнасяло. Защо ми отговаряш с въпрос ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чистотата на фронта е от ключово значение. Затова ни трябва вана.Няма да задаваме въпроси от къде ще я вземем:

https://t.me/zloyodessit/17745

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, kosyo написа:

Чистотата на фронта е от ключово значение. Затова ни трябва вана.Няма да задаваме въпроси от къде ще я вземем:

https://t.me/zloyodessit/17745

Това армия ли е? Това са мародери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, БаалБек написа:

И това го пишеш ти, която си с неопределен пол?

Какво има? 🤣 Защо се заяждаш с това, че имам "неопределен пол"? Ти нали си про-Западен либерал? Не знаеш ли, че на Запад липсата на strong sense of self, неясно определени полове, трансджендъризма и половата дисфория са доста популярни? Ти вместо да ме хвалиш, че пола ми е либерален/Западен, ме критикуваш... Не си ли чувал за "they/them" и "it/it", новите "pronouns" на все повече и повече хора.

И защо ми говориш в женски род?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PigMan9 написа:

Какво има? 🤣 Защо се заяждаш с това, че имам "неопределен пол"? Ти нали си про-Западен либерал? Не знаеш ли, че на Запад липсата на strong sense of self, неясно определени полове, трансджендъризма и половата дисфория са доста популярни? Ти вместо да ме хвалиш, че пола ми е либерален/Западен, ме критикуваш... Не си ли чувал за "they/them" и "it/it", новите "pronouns" на все повече и повече хора.

И защо ми говориш в женски род?

Като направят джедърстването задължително ще пиша че искам тебе за гадже ако не ми отговориш скоро за онази статия със Twitter болтовете. Аз съм лош кучковладелец обаче- да те предупредя:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През последните дни няколко руски военни цели бяха атакувани от дронове, включително военни летища в Рязанска и Саратовска области.

И двете военни летища са разположени дълбоко в тила - на 500 и 700 км от украинската граница. Ако Украйна разполага с бойни дронове с такъв обхват, това променя правилата на играта, пишат и проруски, и проукраински коментатори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, bulljo написа:

Признавам му, че поне веднъж не е оригинален, а е взаимствал от наши "легенди"

boyche.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, БаалБек написа:

theshield.png

airbus.png

Детайлите са важни. Само ще спекулирам че това е супер-мега секретно укритие тип "дача". Да не забравяме че все пак това е стратегически обект от особена важност.

748109.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

това променя правилата на играта

А не ве, басма !!!

Welcome to Ukraine сука

Ха ха ха ха ха

Направихме им летищата на Саздърма.

Возьмем Киев за три дняяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно доказателство как Big Tech компаниите манипулират общественото мнение. Или че е AI е по-умен от някои тук-според гледната точка.

Screenshot_2022-12-06-20-28-17-942_org.mozilla.firefox.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Филипов написа:

пак такива които са за русия - а на практика бягат колкото се може по далеч от Русия - същите като ефендито:D

е намери българин е Русия - ама няма такъв:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:
преди 6 часа, ivottoshev написа:

Ми не е имало руска войска там.

Къде бре ?

Денис Пушилин със гол тумбак ли спря украинската армия.

Ти нямаш мярка на лъжите си.

Касапина Путлер си призна за зелените человечки, даже награди командирите с държавни награди официално.

Това твоето е патология, просто не можеш да се спреш. Дори и на Касапина си Путлер си готов да противоречиш, само и само щото си си навил на пръста да излъжеш.

тошефффф лъже та се къса, хваща си една лъжа и гради въздушни кули на тази база. :) 

Че и си вЕрва умника :) :)  

Естествено че "зелените човечета" самия Путлю призна една година след инвазията че са руски спецназ.

Каласическо военно вторжение в чужда държава. Нападение по всички закони на войната.

А относно че измислените републики поискали официално помощ  е пълна измислица и лъжа също.

Игорс Гиркин, военния министър на ДНР, не можеше да немери 1000 доброволеца от 5 млн население , и съм му цитирал видеообръщението  1001 пъти.

Насраните тошеффффци обаче не коментират това.

Рашистите сами превзеха територии с армията и спецназа си , установиха рашистко командване , смениха администрацията  и ги ръководеха пряко .

За никаква "официална молба" нанедорепублики не може да ства дума.

Нито местните са искали да се цепят. Всичко се дирижираше от Москва.

Назначените от тях, колаборанти и рашистки служители на военните и службите, изпълняваха заповедите от Москва какво да правят и какво да 'поискат" .

Това е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, kosyo написа:

Ето едно доказателство как Big Tech компаниите манипулират общественото мнение. Или че е AI е по-умен от някои тук-според гледната точка.

Screenshot_2022-12-06-20-28-17-942_org.mozilla.firefox.jpg

https://t-me.translate.goog/astrapress/16953?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=bg&_x_tr_hl=bg&_x_tr_pto=wapp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Руското особождение

aKEjDbZ_700bwp.webp

Не ви ли писна от толкова тъпанарска пропаганда?

Там има война, какво очаквате?

Предложете поне и снимки преди-след и от други места, където са се водили войни...

А аз да ви предложа ли снимки от България преди-сега, за период от последните пет години, без тука да е имало война?

И после се обиждате, че ви наричам така, както ви наричам...

Бива да сте толкова посредствени, но толкова арогантни с посредствеността си е идиотщина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andiay написа:

Не ви ли писна от толкова тъпанарска пропаганда?

Там има война, какво очаквате?

Предложете поне и снимки преди-след и от други места, където са се водили войни...

А аз да ви предложа ли снимки от България преди-сега, за период от последните пет години, без тука да е имало война?

И после се обиждате, че ви наричам така, както ви наричам...

Бива да сте толкова посредствени, но толкова арогантни с посредствеността си е идиотщина...

то някои преди даваха снимки преди и сега на Сирия, да ни покажат колко е лоша демокрацията на САЩ - и им се кефихте, а сега същото нещо се критикува - постовете от тогава седят някъде в форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...