Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Токсични хора. Нарцистичен характер.

Препоръчан отговор

Нарцисите , сами по себе си не са токсични ! 

Токсични са ПРИМИТИВИТЕ , ЗАРАЗЕНИ СЪС ЗЛОБА И ОМРАЗА КЪМ ВСИЧКО ЧОВЕШКО. 

ТОВА Е ТОКСИЧНОТО ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _sirena_ написа:

Нарцисите , сами по себе си не са токсични ! 

Токсични са ПРИМИТИВИТЕ , ЗАРАЗЕНИ СЪС ЗЛОБА И ОМРАЗА КЪМ ВСИЧКО ЧОВЕШКО. 

ТОВА Е ТОКСИЧНОТО ! 

За руснаците ли говориш? Русите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

За руснаците ли говориш? Русите?

Дойде след мен , за да спамиш ли ?  Или просто ме преследваш за да ти обръщам внимание ?!  

Задръж си отговора , въпросите са риторични !!! Върнах се , за да ти набия канчето на главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _sirena_ написа:

Или просто ме преследваш за да ти обръщам внимание ?! 

Може пък да иска да ти е отзад?!

Защо се държиш "токсично"?

преди 3 минути, _sirena_ написа:

Задръж си отговора , въпросите са риторични !!! Върнах се , за да ти набия канчето на главата

IMG-e80473952dc5a9b1a1c27392316addf4-V.thumb.jpg.37dd002c0a006198077572315d62425f.jpg

П.п. Сиренче и аз си те харесвам "токсично".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _sirena_ написа:

Дойде след мен , за да спамиш ли ?  Или просто ме преследваш за да ти обръщам внимание ?!  

Задръж си отговора , въпросите са риторични !!! Върнах се , за да ти набия канчето на главата.

То канчето е набито в твоята глава, незнам как ще го извадиш от нея, че и да го набиваш в друга.:giggle1:

Това че нямаш отговор на въпросите ми не е оправдание, били риторични нещо като теб. БКП, КГБ, БСП и партията липсва ли ти? Сигурно и на това не можеш да ми отговориш!

Съжалявам че неможеш да ме издадеш на милицията, ДЕМОКРАЦИЯ Е !!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, kipen написа:

Защо се държиш "токсично"?

Защото тези са Примерите за Токсично.  

Затова се държа така ... 

Как ме харесваш ? Като ги бия ли ? 

Днес съм бойна ....хаххахах :biggrin:

Дразнят ме повече от обичайното , защото съм по-чувствителна към арогантността и дебелоочието ...

Ти си секси , бе ...готин си ...аз те харесвам за други неща , ама не казвай на никой ...:D

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

То канчето е набито в твоята глава, незнам как ще го извадиш от нея, че и да го набиваш в друга.:giggle1:

Това че нямаш отговор на въпросите ми не е оправдание, били риторични нещо като теб. БКП, КГБ, БСП и партията липсва ли ти? Сигурно и на това не можеш да ми отговориш!

Съжалявам че неможеш да ме издадеш на милицията, ДЕМОКРАЦИЯ Е !!!!!!!

Човече , прекалено си Елементарен и Примитивен за моят Слух !  Затова ти казах да не ми отговаряш , че ми дрънчи камбанката от твоите малоумни набези към ника ми.   Тези умопомрачения , които си изтипосал , като ги прочетох и съжалявах , че не си пред мен да си изразя отговора . :smash:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, kipen написа:

Сиренче и аз си те харесвам "токсично".

"отзад" ли? :lol6:Ашколсун!!! 

Добре че не знайш кво има "отпред", а само на фантазии... Тя и на фантазии не го докарва, душицата, но много се старае - канчета набива, говори приказките на вселената, предава послания... наужким, ъф корс. То тоя форум е царството на "наужкимците"... изтрещелите много я обичат тая игра, щото може да се играят на 'всеки и всичко'. Кривичко, но и на тях "наужким" им е достатъчно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _ramus_ написа:

Добре че не знайш кво има "отпред", а само на фантазии... Тя и на фантазии не го докарва, душицата, но много се старае - канчета набива, говори приказките на вселената, предава послания... наужким, ъф корс. То тоя форум е царството на "наужкимците"...

Ти какво долетя такъв задъхан ...Ревнуваш ли ? :biggrin:М ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приказвам си с колегата - не ме бъркай с феновете си. Ти идваш задъхана и се натискаш да фантазираш в чужди разговори... Така, че айде къш при любовчиите - в кошарката за розови фантазьори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: Ясноооо ! Ревнува !!!    

И май не мен ,а  ..."колегата "  от мен !  :biggrin:

И "къш " ми вика ???!   Това е моя реплика !  

Имитираш ме ,а  ..Имитираш ме ? 

Я кажи кои са любовчиите да ходя там , че аз такива нещо не виждам , а уж се старая да ме забележат , м ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, _ramus_ написа:
преди 20 часа, kipen написа:

Сиренче и аз си те харесвам "токсично".

Нещо си се объркал! "Отзад" е Дзверо, а аз поддържам "хайдушкото вретено", за да може да "чукаме" докато стане....пържола. Поне в моята нарцистична фантазия...

...съответно, тъй като и аз имам нарцистични черти на характера, то който както иска да се присъединява към моята фантазия, иначе не ми дреме, щото аз съм си супер ( как' Сийке).... тънко ме провокираш тииии, рамусчее, знаеш че съм Кирето и айдее на пангаро:idea:

А извън фантазното поле, в което описвам моята интерпретация на последните постове, и трима ни с Дзверо и Сиренчето, сме хванали по един чук и ковем всичко, дето може и да не е пирон, ама това няма значение:lol6:

преди 10 часа, _sirena_ написа:

:biggrin: Ясноооо ! Ревнува !!!    

И май не мен ,а  ..."колегата "  от мен !  :biggrin:

И "къш " ми вика ???!   Това е моя реплика !  

Имитираш ме ,а  ..Имитираш ме ? 

Я кажи кои са любовчиите да ходя там , че аз такива нещо не виждам , а уж се старая да ме забележат , м ? 

Душицо розовка, неразчекната от отражението ми в огледалото розичке! Обичаш май да се вреш между двама?!?:wow:

Но иначе обърни внимание(плс), че използването ми на "токсично" иде след отбелязването и на рамус, че "токсично" е просто условно определение на някой си. Кой кво разбира под "токсично", кой човек може да е "токсичен" за един, "детоксичен" за друг, "индеферентен" за трети е доста субективно. .....Даже може да се ползва за параван, зад който хора с "кофти" развит "първичен нарцисизъм" от детството, като физич.възрастни могат да се прикриват и да се "изиграват" като полезни в "бала с маски" на съвременните ни междуличностни взаимоотношения.

А па тамън в "парада на суетата", в малоумното подемане на неква "думичка" и превръщането й в нарицателно за определено поведение, използването на "токсично" е в апогея си.

Сами си създаваме "демони", дето да бродят из "широко затворените врати" на "гардероба със сенки". "Куцо, кьораво, сакато" пише ли, пише за "токсични хора", "токсични взаимоотношения", а пък повечето са си "токсични" само на себе си, щото са зациклили некъде в развитието около постинфантилизма ("непорасналото дете").

Погледни само анонса на темата от това "момче" Мисури! И рамуса отбеляза, че всичко е толкова разхвърляно! ....верно в неговия си "безжалостен" стил - че си е точно като "изхвърлено".....а пък като прегледах акаунта на автора на темата - ми баш в негов си стил е - като сводка от множество цитатчета. Проблематиката в това, пък супер точно го отбеляза  

на 29.04.2022 г. в 23:00, Yavo написа:

@Misoury каква е целта на тази тема. Искаш да ни споделиш просто тия ресурси или...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, kipen написа:

Душицо розовка, неразчекната от отражението ми в огледалото розичке! Обичаш май да се вреш между двама?!?:wow:

Забавлявам се , сладурче ...   Яздя си с развети коси Еднорога из форумните ловни полета ... :D

Кой как ме асоциира и фантазира си е негова лична отговорност.

преди 19 минути, kipen написа:

Но иначе обърни внимание(плс), че използването ми на "токсично" иде след отбелязването и на рамус, че "токсично" е просто условно определение на някой си. Кой кво разбира под "токсично", кой човек може да е "токсичен" за един, "детоксичен" за друг, "индеферентен" за трети е доста субективно. .....Даже може да се ползва за параван, зад който хора с "кофти" развит "първичен нарцисизъм" от детството, като физич.възрастни могат да се прикриват и да се "изиграват" като полезни в "бала с маски" на съвременните ни междуличностни взаимоотношения.

А па тамън в "парада на суетата", в малоумното подемане на неква "думичка" и превръщането й в нарицателно за определено поведение, използването на "токсично" е в апогея си. "Куцо, кьораво, сакато" пише ли, пише за "токсични хора", "токсични взаимоотношения", а пък повечето са си "токсични" само на себе си, щото са зациклили некъде в развитието около постинфантилизма ("непорасналото дете").

Искаш да бъдеш "Свободен " ? 

Премахни тази семантична "рамка" , която занимава вниманието ти . Това е маловажно ! 

Зацикляш във фразеология и разсейваш погледа си.  

В манията си да създаваш психични оценки на хората около теб - забравяш да се забавляваш .

Разбира се , че е субективна "Токсичността" спрямо нагласите на всеки индивид !

Не само Токсичността - Всичко е Субективно ! И това зависи от центърът на Възприятие и обработката на данни на психичният двигател на всеки един Персонално.

Всеки си има индивидуални червени линии и праг на търпимост , които , ако бъдат прекрачени следват реакции , отбраняващи "червената зона " .

Вашите прагове с рамосмен са прекалено ниски .  Много са факторите , които ви обръщат "каручката " , но няма да се спирам на тях.

Просто маркирам.  Апелът ми е да бъдете по гъвкави и да се забавлявате.  

Защо ? 

Защото Животът и хората , населяващи вашето обкръжение нямат нужда от личните ви психични оценки и портрети , които маниакално създавате.  Нито от критичността ви , с която смятате , че нещо им "помагате" да израснат .

Безплодни са всичките ви опити за нещо креативно и градивно .

Следователно , като изключим "ползата " всичките ви "психични картинки ' , които сътворявате са просто метод вие самите да се преживеете някакси , така щото да си начешете "егото" , да си разрошите перчема с малко гел от задоволство и това е ползата .

Вашата Полза !  Полза за опонента - няма !   Никога не е имало , няма и да има !

За да имате Респект да коригирате психичен Двигател се нуждаете първо от ДОВЕРИЕ ! 

Второ от Знание ! 

И трето от правилна методика ! 

Не на последно място - ЛЮБОВ , за да го правите !

Вие не притежавате нито едно от тези. 

Поради тази причина не променихте и на йота нито един от участниците , с които сблъскахте майевтика .

Изнасяте си филипиките ,  после мрън мрън и всичко затихва до следващите ви подскоци. :D

Забавлявай се !   Това , което си научил си го пази за себе си !  Ценно е само за твоята Библия !  

Всеки си Носи Библията и си Вярва в нея ! 

На кой му е Богата , на кой му е Оскъдна - Всеки според Инвентара си ! 

Всеки Сам се Развива и Еволюира ! Свобода на Избор и Воля !  

Няма какво да се сърдите , че никой не ви зачита "пледоариите " ! 

В Духовното Стандарт - НЯМА ! 

А някакси не е много коректно да се разигравате върху гърба на другите , за да си начешете сърбежите , нали ...

"Ама , това ме дразни . ама онова ме дразни " не е оправдание .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kipen написа:

след отбелязването и на рамус, че "токсично" е просто условно определение на някой си

Само дето не е толкова субективно и условно колкото ви се иска. Изразява се в съвсем ясно-забележими признаци и последствия. Просто опит на рамус да се скрие - няма токсичност, няма токсичен рамус. Типично именно за отровните животни, разчитащи да не бъдат забелязани до последно, когато атакуват. Другият тип проява на токсичност е като защитна реакция. Уж спокоен и хладнокръвен, ама да не го "пипне" някой - токсичността и фалша веднага лъсват. Комплексарска му работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _sirena_ написа:

Искаш да бъдеш "Свободен " ? 

Душицо толкова романтизирана, че простогледаща единствено през собствения си илюминатор!

Това, което цитирах е същото като : "Гладен ли си? Грабни Сникърс!!!" ....ми може да ми се пие ракия, а не да съм гладен?!?

Не забърквай личната свобода със съобразяването с културните ограничения в обществото. Борбата си е твоя лична, ама на тая планета е просто незначителна.

Ако ще и цялото феминизирано войнство от вживени "маминки" да се изреди да ми дава наклон на самочувствието, тая си е......вече съм си изградил нещо си, а ти ако искаш си прави труда да разбираш какво съм написал!

преди 42 минути, Just a Stranger написа:

Само дето не е толкова субективно и условно колкото ви се иска. Изразява се в съвсем ясно-забележими признаци и последствия. Просто опит на рамус да се скрие - няма токсичност, няма токсичен рамус.

Ти изобщо можеш ли да излизаш от черупката "рамус"?!? Повтаря ти се патетиката от "що е то - критика?" ли ?!? Щото на мен не!

Това, че някой иска да клянка как някой си бил "токсичен" е също агресия, но пасивна! И е свързана изцяло със САМОСЪЖАЛЕНИЕ!  ....Драмата "Горкият Аз". Некой хора не сме така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си Носи Библията и си Вярва в нея ! 

На кой му е Богата , на кой му е Оскъдна - Всеки според Инвентара си ! 

Всеки Сам се Развива и Еволюира ! Свобода на Избор и Воля !  

вселенските постулати от Възнесената се сведоха до обикновеното елементарно клише

Всичко е Субективно !

, което всъщност ги обезмисля всичките, до нивото на обикновени бърборетини. А темата - до поредния кенеф за игричките на дежурните изтрещели в калдата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само Токсичността - Всичко е Субективно ! И това зависи от центърът на Възприятие и обработката на данни на психичният двигател на всеки един Персонално.

И естествено покрай размислите за нарцисизма и токсичните 'ора, стигнахме до конструкцията "всичко е субективно". Което е типично за псевдоосъзнатите, псевдомислищите, псевдорелигиозни типажи. Пешо, Пенчо и Сийка, за Сийка Пешо е "токсичен", но Пешо и Пенчо са приятели, очевидно за Пенчо Пешо не е "токсичен". И това е субективно отношение. Ама и тримата пребивават и преживяват в една среда, която е независима от тяхните вярвания и "Възприятия". И това, драга, не е субективно, а обективно. Както и гравитацията не я интересува от твоето "Възприятие" за нея, тя просто ще си "сработи", ако решиш да летиш от 8-я етаж. 

Какафония от глупост след глупост, коя от коя по-пъстра и креслива, затова пък пъстроцветна и налудна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, васил козарев написа:

Какафония от глупост след глупост

вие не сте й свикнали на "колежката" ( по форум ), явно.

Диагнозата й е в безобидна форма, тя вярва че 'помага', че е носител на доброто, на просветлението, на любовта. Тя предава послания от вселената, които идват през канала на "нейното ДНК". Тя не може да бъде "токсична", нито нарцис, а е само мъдра, добра, силна, защото вижда в миналото, бъдещето, безграничното и безпределното. И прави добро на калдата, като е дошла за да сподели вселенските си провидения, нищо че са микс от недоумици, заемки и фантазни глупости.

И по-изтрещели има сред форума, така, че тя вече тия сценарии са твърде скучни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, _ramus_ написа:

А темата - до поредния кенеф за игричките на дежурните изтрещели в калдата.

"Усещам" някакво "напрежение"! Надявам се "кенеф" да не се дължи на ревност, че не те допускаме в игричката ни с Дзвера и Мама.

....Можеше да използваш "нужник" - по-хармонично звучи, а не толкова "рязко".

Все пак темата е отворена от автор в радиостил - "Новините за нивото на река Дунав". "Минал" е един през раздела, снесъл е нещо, а всички останали пишем по тема, в която авторът си изразява в един от цитатите му взаимоотношения дете-родител, при което "детето" дава оценка "токсичен" на родителя си. Типична драма на неизраснатия мит за Кронос и параленото самосъжаление и "зацикляне" в "едиповото" самосъжаление за липсата на "топлотата на майчината гръд", загрижеността на значимият друг.

Е?!?

Не сме ли всички в "игричката-тема", дето всеки си кове с чук,...без значение на интрото на темата? Ако е "кенеф" и ти си в него, за това - що да не е "нужник"? Аз лично всеки ден ходя в нужника, поне по два пъти! Виж "Калдата" мога и да я пропускам, еле пък ако е "кладата", че при второто се "товаря" с неква досада от използването на нарицателни, дето се "оживяват" от тълпата.

п.п. Срещат се двама психолози и единият приветства с "Добър ден!". Другият отговаря замислено: -Интересно, какво друго впечатление оставя в теб действителността?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kipen написа:

Ти изобщо можеш ли да излизаш от черупката "рамус"?!? Повтаря ти се патетиката от "що е то - критика?" ли ?!? Щото на мен не!

Пак си измисляш обяснения за това кой какъв е, какво правил и др. под. След като рамус вметна това за това, че определението "токсичен" било условно и субективно, съвсем естествено е да го намеся в отговора си. Вместо това помисли ти как веднага скочи да търсиш някакъв косур в автора (в случая аз), вместо да коментираш написаното. 

Не ми отговаряй. Пределно ми е ясно доколко си твърдоглав и, че с теб в спое може да се роди всичко друго, но не и истината. Вече си сформирал мнение, съставил си оценка и до края на живота си ще си ги пазиш. Мен това не ме интересува, но като ще си правим анализи, поне да е двустранно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Just a Stranger написа:

Пак си измисляш обяснения за това кой какъв е, какво правил и др. под. След като рамус вметна това за това, че определението "токсичен" било условно и субективно, съвсем естествено е да го намеся в отговора си. Вместо това помисли ти как веднага скочи да търсиш някакъв косур в автора (в случая аз), вместо да коментираш написаното. 

Не ми отговаряй. Пределно ми е ясно доколко си твърдоглав и, че с теб в спое може да се роди всичко друго, но не и истината. Вече си сформирал мнение, съставил си оценка и до края на живота си ще си ги пазиш. Мен това не ме интересува, но като ще си правим анализи, поне да е двустранно. 

Тази пък! Разбрала, недоразбрала какво пишат другите и айде "изхвърли бебето с мръсната вода"! И после другите били "токсични", те я накараха да си изхвърли водите...

....та и "кусури й  намирали"?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, kipen написа:

Душицо толкова романтизирана, че простогледаща единствено през собствения си илюминатор!

Точно така !!! Аз гледам през собственият си илюминатор !  Вдянал си ! Браво ! 

А ти също гледаш през твоят си !!! 

Ако ще и цялото феминизирано войнство от вживени "маминки" да се изреди да ми дава наклон на самочувствието, тая си е......вече съм си изградил нещо си, а ти ако искаш си прави труда да разбираш какво съм написал!

Дотук нещо неясно ???  

Е , аз какво казах в по-горният пост ?   Прочете ли го ?  А осмисли ли го ? Или го мина по диагонал ? 

преди 4 часа, _sirena_ написа:

!!!

да се изреди да ми дава наклон на самочувствието, тая си е......вече съм си изградил нещо си,

Както Ти си изградил , така и Аз , така и всеки друг !!!  

И тук нататък вече надделява по-Силният и Агресивният и по-яките м@йни !  

Нещо неясно ? :D

преди 3 часа, _ramus_ написа:

вселенските постулати от Възнесената се сведоха до обикновеното елементарно клише

Какво клише , бре ???

Това са ЗАКОНИ !  ВСЕЛЕНСКИ ЗАКОНИ ! 

УНИВЕРСАЛНИ , ВСЕЛЕНСКИ ЗАКОНИ !

Всичко искаш да сведеш до елементарно , щото ти самият си елементарен !  

Кух , надут и елементарен !  

Ай, излей се ся :D

преди 3 часа, васил козарев написа:

И естествено покрай размислите за нарцисизма и токсичните 'ора, стигнахме до конструкцията "всичко е субективно". Което е типично за псевдоосъзнатите, псевдомислищите, псевдорелигиозни типажи. Пешо, Пенчо и Сийка, за Сийка Пешо е "токсичен", но Пешо и Пенчо са приятели, очевидно за Пенчо Пешо не е "токсичен". И това е субективно отношение. Ама и тримата пребивават и преживяват в една среда, която е независима от тяхните вярвания и "Възприятия". И това, драга, не е субективно, а обективно. Както и гравитацията не я интересува от твоето "Възприятие" за нея, тя просто ще си "сработи", ако решиш да летиш от 8-я етаж. 

Какафония от глупост след глупост, коя от коя по-пъстра и креслива, затова пък пъстроцветна и налудна.

Тиии нещо се опитваш да кажеш ли ??? 

Наперен паун , с една торба комлекси - у леву 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са ЗАКОНИ !  ВСЕЛЕНСКИ ЗАКОНИ ! 

УНИВЕРСАЛНИ , ВСЕЛЕНСКИ ЗАКОНИ !

мдаааам - за изтрещели. Дали токсични тия - мнеее, живеят си в тяхната си черупчица. Други заблудени могат да им се вържат на миражите... до степен на възникващи от това драми, но нищо повече.

Има една техника за деца - във връзка с детските манийни изблици (малки маниийни пикове), като успокояване и излизане от фиксацията, до истерията. Нарича се "техниката КОСТЕНУРКА". Може да се зачете в нета на много места, вкл и популярно поднесено. В основата е на новите педагогически подходи за  усвояване на елементарни прийоми и навици за емоционално управление и последващата емоционална интелигентност.

Има няколко човека тук, които някога са искейпнали спонтанно и инстинктивно в "костенурката", а никога не са излизали "от нея".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, _ramus_ написа:

мдаааам - за изтрещели. Дали токсични тия - мнеее, живеят си в тяхната си черупчица. Други заблудени могат да им се вържат на миражите... до степен на възникващи от това драми, но нищо повече.

Има една техника за деца - във връзка с детските манийни изблици (малки маниийни пикове), като успокояване и излизане от фиксацията, до истерията. Нарича се "техниката КОСТЕНУРКА". Може да се зачете в нета на много места, вкл и популярно поднесено. В основата е на новите педагогически подходи за  усвояване на елементарни прийоми и навици за емоционално управление и последващата емоционална интелигентност.

Има няколко човека тук, които някога са искейпнали спонтанно и инстинктивно в "костенурката", а никога не са излизали "от нея".

Само това ли сглоби , бре ? 

И ми звъниш да ти чета мантрата ? 

тцттцтцттцт 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, _sirena_ написа:

И ми звъниш да ти чета мантрата

айде спри с кудкудякането, че тук го превръщаш в поредния курник от любовни квачки и пиленца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...