Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Токсични хора. Нарцистичен характер.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Just a Stranger написа:

Затова ли побесня, като оспамихме последната ти тема

:lol6:Е, да - рамус и сега е бесен, ядовит, злобен и ви се вързва на великите ви номерца. То понякога филмите могат да наподобят "мултигейминг"... особено когато са взаимно удобни за играчите.  Вероятно защото двама-трима от дежурните дрънкалници са голееееем повод за бяс - особено с ръсенето си на глупости и простотии...

За сметка на уверенията колко иначе сте стабилни, непоклатими, регулирани и контролиращи се... И то това не спира нито миг, на фона на кризите в изтрещяването.

Няма нищо по-лесно да се засекат тия кризи. На характерния за профила ИКю се следи когнитивната крива. Няма изключение тя да не пропада винаги под напора на емоционални кризи, афекти... от характерови и личностни дефицити. Няма нито едно изключение. Особено това е валидно за теб самия, това точно от теб го започнах преди бая години.

На фона на уверенията колко си стабилен, колко си осъзнат, колко си се променил, развил, разгърнал... колко възможности са ти се открили, щото си бил вярващ... пропаданията са ти основния лакмус за степента и значението на тия самосугестии с които се играеш.

Ей глей мъ - ядосан, гневен, злобен рамус... всеки рисува отраженията си и си ги разиграва както му е угодно. Не го интересува как е отвъд, няма и как да схване - то това не е проста работа и не е за фантазни малчугани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.05.2022 г. в 1:17, _ramus_ написа:

Темата е нищо. Тя е просто поредната условност.

Пишещите са темата. Няма никакво значение кой е направил тема, кой е списал антре, дали е смотано, елементарно или смислено, полезно... Всичко това са условности, защото всяко от тия неща е според Интерпретатора и Отражателя им.

Темата не е и за рамус. Не е и за розовата мадам, дето язди еднорози, нито за поредния вживян в театъра си. Както се вижда - с едни или други теми, те просто си търсят мегдан за ролите си. Това им трябва, това могат... така го правят.

Дали някаква тема била... някаква си, дали в нея бил писал някой си - щом имаш да напишеш нещо, правѝ го. Какво те интересува кой, защо, какво - всяко написано е твоето отражение и монитора е твоето огледало. Твоето отражение е единственото което имаш и то е цялата ти вселена. Отнася се същото и до рамус, и до всеки друг.

По написаното се виждат "вселените', защото от всяка вселена се поражда словото, което се проявява чрез символни знаци, през дигинални сигнали... Всяко написано от теб - това си ти.

Но най-показателното е - най-много ТИ си онова, което (на)правиш. Думите идват и си отиват, а направеното е всяка стъпка, към следващата. Синтеза между думи и дела... е когато думите касаят делата, описват размислите по направеното и правенето. Когато думите са свързани с действие, а не с фантазии, въжделения и миражи - това са думи, които също изразяват една стъпка, към следващата. С такива думи също се чертае ПЪТ - както е с делата, защото стават неразривно свързани и така човекът който отразяват също се отразява на свой ред чрез тях.

Ето това е част от оцялостяването - думи, действия и отражение, в едно цяло... После - има още други фрагменти да се "прибавят"...

================

Защо го написах... ??? Защо това, защо тук , пък не била тема за същото, не била за рамус - не ме интересува къде, защо, към кого... Думите излизат за да се върнат при мен. Може и да ти изглежда че на теб пиша нещо си, че искам нещо да ти кажа, предам... Може би, но може би не - защото това са и думи за към мен самия...

Дори не зная какво ще напиша предварително и само се подготвям и "оставям" да текнат. Това са моите думи, към мен си - изповед, молитва, послание... без значение с каква думичка. Аз - пред себе си. Излизат думичките сякаш сами се "пишат"... и те са моето послание към мен си... И се оглеждам през тях. И само това има значение - поне в момента.

Оп , имаме Самопризнания , драги зрители !   

Великият нарцис си Признава , че 

Пишещите са темата. Няма никакво значение кой е направил тема, кой е списал антре, дали е смотано, елементарно или смислено, полезно... Всичко това са условности, защото всяко от тия неща е според Интерпретатора и Отражателя им.

Нека да сравним и какво казах аз , малко по-горе

на 17.05.2022 г. в 12:22, _sirena_ написа:

Не само Токсичността - Всичко е Субективно ! И това зависи от центърът на Възприятие и обработката на данни на психичният двигател на всеки един Персонално.

Всеки си има индивидуални червени линии и праг на търпимост , които , ако бъдат прекрачени следват реакции , отбраняващи "червената зона " .

Значи какво прави нарциса ?   Повтаря Сирена , но с негови думички !!! 

Мненията на Сирена не са "мнения " , а кудкудякане и изтрещялост !!!  Трябва да си пие хапчетата , но в същото това време повтаряме мнението на Сирена !!!  Що така , бре , нарцисче ? 

Какво четем и нататък в "задушевната изповед " на циника

Дали някаква тема била... някаква си, дали в нея бил писал някой си - щом имаш да напишеш нещо, правѝ го. Какво те интересува кой, защо, какво - всяко написано е твоето отражение и монитора е твоето огледало. Твоето отражение е единственото което имаш и то е цялата ти вселена. Отнася се същото и до рамус, и до всеки друг.

Тук пак разпознавам собствените си писания !!!!  

Само , че замесени в рамусово тесто !!  Обаче , когато аз съм ги писала е следвал присмех и ирония !! 

Сега самият той ги "присвоява " и изобщо не са му ПО МЯРКА !!! 

Защо ли ?? ЗАЩОТО СА КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ !!! 

Защото когато Сирена пише - Действията й ОТГОВАРЯТ НА ХАРАКТЕРА НА НАПИСАНОТО !! 

Докато нарциса , който даже не Осмисля какво Присвоява от Сирена сам попада в "клопката " на имитираното от чуждо Послание !

Нямаш ИНТЕЛИГЕТНОТО СКАНИРАНЕ , НАРЦИСЧЕ ! 

Ако имаше нямаше да си Противоречиш толкова Жалко ! 

Защото ДЕЙСТВИЯТА ТИ СА В КОНФЛИКТ С ДУМИЧКИТЕ И ТЕЗИТЕ , КОИТО КРАДЕШ И ПРИСВОЯВАШ ! 

Защото тези Послания Сирена ги е писала под Мимски още 2013г , а тук са отпечатани през 2016

Защото когато Сирена написа за "думите " и за Енергията ти се смееше иронично и си бълбукаше твоите шаблони ! 

Сирена , написа и това

След време ще Осъзнаете , че в Мелодията , словесната се намира Обективният Статус на всяка една Същност .

Мелодията е Продукт на Мисълта , а тя от своя страна обитава Съзнанието и извозва в периферията всички дефицити , страхове и остатъци 

от "илюзорни файлове".  Това няма как да се "покрие" !  Можеш да го "замаскираш" за малко , ползвайки "чужд Аромат" / нета и книжките

дават Простор на Избор/  , Но няма как да "свалите " Чуждата Харизма.

Пътят Винаги е Персонален ! 

Няма как да "обходите " Условията на Буда , нито в медитация да се разгърнат еднакви "Емоционални резолюции" .

Всеки "предлага" онова , което Носи в себе си , а останалите го "контрират" , че това не е техен "проблем" .:)

Важното е да се Осъзнае , че всеки Изсипва Онова , което е Приоритетно във "двигателят му" .

За едни е Страхът , за който не вярват , че другите наистина го Нямат , просто защото Програмата им е друга .

Други не могат да се преборят със егоцентризмът си ..

Трети вече са изковали Лична Библия , което е радост за окото  и така ..

Ученията са Психична Терапия за лекуване на дефицити , нужди и потребности .

Силата е Приспана във всеки един от вас , дремят и Възможностите ви , които са доста големи ..Това е необходимо да се Осъзнае ..

Любовта е Панацеята ! 

Без нея се Отключват всички онези "въпроси " , които са прикрити под воала на Духовни Търсения ..

Никой не е Само-достатъчен , когато "вратите са му "заключени" и чувства Празнота и Пустота , които иска да Изблъска със Проекции

на Духовно Прозрение и медитация . 

Ама това се научава в по-горните Етажи .. 

Защо го написах... ??? Защо това, защо тук , пък не била тема за същото, не била за рамус - не ме интересува къде, защо, към кого... Думите излизат за да се върнат при мен. Може и да ти изглежда че на теб пиша нещо си, че искам нещо да ти кажа, предам... Може би, но може би не - защото това са и думи за към мен самия...

Дори не зная какво ще напиша предварително и само се подготвям и "оставям" да текнат. Това са моите думи, към мен си - изповед, молитва, послание... без значение с каква думичка. Аз - пред себе си. Излизат думичките сякаш сами се "пишат"... и те са моето послание към мен си... И се оглеждам през тях. И само това има значение - поне в момента.

Това напява с днешна дата и нарциса !  Обаче иначе Сирена си живее в неква нейна измишльотина и фантазия !!! 

Сирена написа и това

Във всяко Слово се Излъчва определена Вибрация . Когато четящият или слушащият не Вибрира в същата "тоналност" ..възникват въпроси .

С различен Характер и цели. Въпросите са с относителен акцент и не предполагат финал на единомислие. Поради тази причина смятам за безпредметно тяхното "разглеждане" .

Открехвам 'вратичка " само когато изпитам Импулс да споделя , търся Сигнал от Висока Енергийна Структура .

Подадох ти два ценни "елемента" , ако ги последваш ще изключиш "всичко , което е свързано и противоречи на тези два "принципа" 

и ще изхвърлиш доста "ненужно инфо' , което си приютил в себе си ..

Иначе ето то ти нещо , което вече съм споделяла :

Мога да дефинирам мнение по темата , ама се опасявам да не предизвикам Ефектът на Пеперудата , която да качи някои Енергийни структури на "виенското колело" в досаден оборотен "режим' на "причина >следствие>последствие".

Ама все пак кратичко да положа леки основи , които нямам намерение да развия до "покрив".

Прераждането е естествен Космичен Закон , създаден за да Обслужва , Съблюдава и Разширява "нуждите" на Енергийните Структури по Пътя към Духовното им израстване и Пречистване .

Душата , така наречена  .. е просто Частица от единен " организъм" . Висша Светла Енергия. На Земята я наричат Бог.

" Истинската История на Земята - Никога не е била Записвана . Нито една "библия" не е 'построена" и оставена в 'каналите на Времето".

Всичко Истинно се е предавало от уста на ухо и от ухо на уста от Учители , които са "слизали" , за да коригират и Родят "посоки' в Историческото развитие на човечеството.

ДНК- то е Уникалният Ключ и съдържа "паметта" на всички "дестинации , опит и развитие " на Всяка една Енергийна Структура .

Земята е Училището на Душата , просто казано.

Всяка една Душа , слиза тук с набор "инструменти" в торбичката си , с която трябва да Усвои определени персонални Параметри по Заложената си Програма , "изградена" според необходимите "критерии" , които трябва да "покрие" за да направи стъпка в Еволюционен план. 

Спомените за предишни "дестинации" се Запечатват във "файла " - секрет !

Няма как да се развиват обективно Структурите , ако разполагат със "спомените си " . 

Карма , значи Програма . Космична Програма .

Няма Хаос . Всичко е Подредено в Космоса.  

Няма как надникнете извън 3-то Измерение , бидейки в Него. 

Също Космичен Закон .

Всички "философии , учения , библии , тантри , мантри ' са създадени за да Облекчават Престоя Ви тук и да го правят по-Удобен и Мек ..

Всички спорове , които водите са безсмислени , защото Изхождат от Души на Различни Духовни Нива !

пример рисувам:

Няма как ученик в 3кл. да разбере задача от 7-8-9 кл. !

Просто не е стигнал в Материята на съответната Величина .

за него тя ще бъде просто "фантастика , теория , лудост , провокация" 

Всеки Маркира "идеал" Спрямо Собствения си ПРЕДЕЛ !

..................................................

Това , което нося в себе си не Подлежи на Дебат , нито на дискусия , тъй щото е Непозната Материя и противоречи на 'матричният човешки поглед" .

Накратко скицирано : Аргументите ми нямат авторитета на научният анализ , който ви е 'насаден" .

Затова споделям по лъжичка и то когато 'разгърна " Смисъл да го сторя - Импулс .

.................................

Общо взето рамусчето върви след онова , което споделям , ама егото му му пречи да си го признае ! 

Не , че не съм го писала и това

Идеите са Създадени от Същности !

Идеите си Плуват в същият този Коловоз , в който са Създадени.

Същността , понеже се Развива в този Коловоз , наситен с Идеи , създадени от други , преди тях и ги Разглежда . 

Това си е Нормален , Стандартен процес.

Разглеждайки ги , Същността Разпознава сходните "параметри ' с вътрешният си Ресурс и "картина" и ПРИЮТЯВА в себе си 

някои от тях за Свои .

Същността ДЪРПА Идеята в себе си , а не Идеята .

Без Същност , която да бъде като Реципиент , Идеята просто си ВИСИ  в Пространството .

Пример рисувам :

Религия е Създадена . Написана е Идеята . Живее си Независимо от Същностите .

Същности се Раждат , въвличат ги в Идеята , Но дали ще я Приютят е вече Избор на Същността .

И кой в каква Идея ще Припознае собственият си Избор , също е Воля на Избор

...................

Да му напомня и друго , което съм казвала , може вече да е узрял за Познанието

A не сте ли се замисляли , че Интерпретациите са ви върху "Чужди картини " ?

Какво значи "несъзнавано " ?

Ако е Несъзнавано то няма да бъде РЕГИСТРИРАНО - Изобщо !

2 Двигателя Движат Съзнанието - Съзнателен и Подсъзнателен .

Съзнателният Обгрижва Познатият Периметър , Онова , което се Припознава според Матричният Фокус .

Подсъзнателният Обслужва Периферията и Обработва 'НЕПОЗНАТИТЕ ДАННИ И ЯВЛЕНИЯ " ,  както и настанява всички 

емоционални 'регистри " , според функционалните им характеристики .

По-голямата "работа" се извършва именно във този 'Двигател" , но там само можете да си Въобразявате , че 'въздействате " .

Този 'Двигател" е в пряка връзка с Настоящата ви Програма и си 'работи" Независимо от Съзнателният ви Режим .

Когато Обработи "подходящо" дадени "параметри , явление , сюжет "  , Той ги Изтласква във "градината" на Съзнателният и вие вече 

Регистрирате и попадате във ядрото на Мисълта , Емоцията , Идеята .

Но това ОТКЛЮЧВАНЕ се Случва под Катализаторна Условност .

Колкото повече "работа " има в Подсъзнателният Режим , толкова по-Неспокойна е Същността.

Да не говорим , когато "изританите "  от Посъзнанието и Осъзнати вече емоции не се "харесват" на "обекта".

Опитът да се набутат Отново Обратно винаги завършва с неуспех .. 

И вече Именно Там е РАБОТАТА на Същността да "опитомява , реализира , променя , обработва " .

Там вече може да се "РАБОТИ" , ИЗСЛЕДВА , ИЗМЕНЯ .

Там вече се включват ИЗБОРЪТ И ВОЛЯТА , с които имате Свободата да Извайвате Себе си , като Личността , която сте Дошли да Развиете в тази Отсечка - Живот .

..................

Така , до тук стана ли ясно , че самият рамус си признава , че е тук , за да се Изживее , с което да си погъделичка нарцистичната особа и глад ?  Темите нямат значение !  Нито какво е писано или полезно казано ! 

НАРЦИСЪТ ТРЯБВА ДА СИ ДОКАРА КЕФА И В ТОВА СЕ СЪСТОЯТ ПОСТЪПАТЕЛНИТЕ МУ ДВИЖЕНИЯ КЪМ ОСТАНАЛИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ !!! 

Когато останалите потребители списват - това са кудкудякания на ИЗТРЕЩЕЛИ ,  фантасти  , деца в утробният си пашкул !!! 

Само рамус трябва да е велик и Единствен пътеводител и АВТОРИТЕТ !  

Който е против рамусчо е НЕУК И МАЛОУМЕН и Посредствен !!! 

Защото ....

Е , то няма къде другаде да си намери намери " Удобни , Социални мравки " , освен по форумите .

Във виртуалната матрица е Безопасно .

Нанизваш си шаблоните , редиш филипиките , правиш диференциални психопортрети , шариш диагнози , празниш унижение и т.н.

Яхаш Егото , което смяташ за Перцепция и ликуваш с картонена коронка , докато някой не ти "счупи трончето " и не ти издуха картончето . 

После грабваш "метлата" и метеш здраво , очаквайки някой да възкликне - "Евала " 

Обаче липсват "желаещи"  да аплодират и "методиката " осезателно  се изражда и увяхва .

"Опити , практики , изследвания , съзнавания , несъзнавания , тука има , тука - нема "  , алабализми и "сборни програми" - всичко Увисва ,

когато не можеш да си защитиш Елементарната теза .

Когато един "постен" въпрос те въвежда във деперсонализация .

При такова положение не може да се осъществи адекватен обмен на общуване .

На мен тук ми е "бедно възпроизвеждането " , тъй щото  проницателността ми е със широк фокус и не се вмества в концептуални

стандарти , но намирам 'език " да общувам меко и разбираемо с подходящи "резони" .

Там , където не отговарям , обичайно спестявам .

Това всичко го описвам за да се назоват "нещата " с "истинските им имена " .

Всичко в интерес на 'истината " , която ще провокира - ама "Чия Истина " ! 

Неудобната Истина ! 

Онази , която Боли ! 

Очаквам Мощно Изригване да ми 'облъчи " ..Вселената .. 

...........................

Гаменче , можеш да се излееш в 3 реда :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.05.2022 г. в 11:18, _ramus_ написа:
на 17.05.2022 г. в 11:15, kipen написа:

Все пак темата не е за нея

разбира се - дори когато говорим за "нея", това не е тя... :) а ползваме отраженията си с някаква цел... Може да е когнитивна, може да е емоционална... или друга.

Един път не бях напълно съгласен с мнението ти по отношение на темата,

на 17.05.2022 г. в 23:04, kipen написа:

Човеко, темата не е за мен

Пишещите са темата.

втори път, а при твърдението ти, че темата не е и за рамус вече беше трети път, в който не съм напълно съгласен с теб.

Не за друго, а защото темата си има заглавие. Самата тема, както вече написах, не е за нея, мен, теб, а е за определението "токсични хора", както и "нарцистичен характер".

Дали някаква тема била... някаква си, дали в нея бил писал някой си - щом имаш да напишеш нещо, правѝ го.

Това вече го направих!

Написах, че има "първичен" и "вторичен нарцисизъм" и че второто често е патологично развитие на естествения "първичен нарцисизъм" при инфанта(детето). Това, че некои хора предпочитат да "работят" с думички, наложили се като нарицателни в обществото, за да може да осъждат некво поведение от някакви въображаеми други хора си е признак на недостатъчна компетентност по отношение на проблемът с подобно поведение в обществото. Не за друго, а защото "нарицателните" се налагат в обществото, поради това, че отразяват цял проблем в концептуален вид, т.е. спестяват време за изразяване, инструмент за оптимизиран вариант за изказване са. Но за сметка на това, пък са са с комплексно значение. Съответно има доста субективизъм при интерпретирането на значението им.

А пък "заиграването" с "токсичност", не само че вече съм изразил мнението си, че е "мдерно" и е в "апогея на използването му в обществото, ами и "ощипани госпожички" драпат да се възползват от възможността да го ползват като нарицателно, за да може да си поддържат "битките" с критикуващите ги за малоумното им поведение, вкл. изказвания (, както и его-игрички на "ама не съм аз", "ти си въобразяваш", "ти си..", "вие сте..") ...... Пародия на разумност.

.. последното вече го използвах веднъж в темата, ама този ми пост и без тва е некво обобщение, некъв епилог на участието ми в тази тема. 

п.п. тема...която, както вече два пъти написах - е отворена от некъв ник, дето има повече теми отворени, отколкото написани постове?!?!? - това е показателно как някой използва "токсичен", а самият той проявява действия, които могат да се определят като "токсични", разбира се не за него конкретно, а за "хигиената" на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.05.2022 г. в 23:25, _sirena_ написа:

Повтаря Сирена , но с негови думички !!! 

само някъде сред изтрещелия ти контекст. :lol6:Пак си пропуснала хапченцата и терапията...

Между двата цитата само Изтрещялата си намира нейни си аналогии... за да си нагласи делюзиите си като "истина". Толкова се напъва, милата... толкова зор... Пък повторяемо е толкова велика, толкова нахакана, контролираща, владееща, провиждаща, толкова високоооо... 

Те това е тематичния пример - съвсем доброволно, докато иначе си разписва филмите и фантазиите сред които си 'живее'.

на 19.05.2022 г. в 23:25, _sirena_ написа:

Сирена написа и

поредната си криза в изтрещяването, с характерните си фантастични елементи, маскирани като 'духовни', с характерните банални глупости...

преди 18 часа, kipen написа:

вече беше трети път, в който не съм напълно съгласен с теб.

чудесно. Не знам за кого е важно, но мен съгласието не ме интересува особено.

Не пиша нищо за да се съгласява някой с него. За мен това е без всякакво значение...

преди 18 часа, kipen написа:

Това вече го направих!

ок. Може би съм имал друго предвид... Но ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим какво имаме тук ?    

Може и да ти изглежда че на теб пиша нещо си, че искам нещо да ти кажа, предам... Може би, но може би не - защото това са и думи за към мен самия...

на 23.05.2022 г. в 11:14, _ramus_ написа:

само някъде сред изтрещелия ти контекст. :lol6:Пак си пропуснала хапченцата и терапията...

Хубаво си говориш на себе си , ами пий си хапченцата и си следвай терапията ..

Защо забравяш ?  

Те това е тематичния пример - съвсем доброволно, докато иначе си разписва филмите и фантазиите сред които си 'живее'.

Знаех , че сам ще се Изпишеш !   :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, _sirena_ написа:

какво имаме

ИмаТЕ - еееее, недей така. ВИЕ колко сте там - отвътре, дето летите из вселенските поселения, яздите еднорози, предавате послания, защитавате "незрящите" от разни злобни социални дисиденти...? :)

Ти не си на терапия... мнееее - ти си "лекарката на живота, на вселената". Другите са - невежи, нарциси, злобари.

Ти не се пишеш - другите се пишат, ти ги разкриваш и показваш какви са. Некви си те харесват, фантазьори те обичат, копнеят фантазно за теб, ти само снимчици пускаш... да видят фантазните ти феерии, докато други - само злословят.

Ти не си изтрещяла - мнеееее... Всички други играят, а ти си "истинска". Запиши си го и го прочети на следващия ти сеанс при терапевта ти, щото и той е от тия дето не разбират "истинската ти природа", широтата, добротата, смелостта, силата, величието и размаха... Нищо че са наужким!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чудесно. Не знам за кого е важно, но мен съгласието не ме интересува особено.

Не пиша нищо за да се съгласява някой с него. За мен това е без всякакво значение...

Мдаммм , за теб е важно да си довлечеш Изживяването , кой какво пише няма никакво значение !  

Важно е рамосчо да се Изживее на "голям " - Мечтата на малкият човек !  

Затова се и закача със Сирена , повече очи да го прочетат  :D

ок. Може би съм имал друго предвид... Но ок.

Имал си ти друго напред ...мхм .... да му направиш свирка , ама той нещо се дръпна :D

При него печаташ умоляващо , с благ тон да не би случайно да те зачатка , нали лисичке хитра ? 

Няколко са потребителите , на които правиш реверанси ниски , понеже си кръстосвал шпаги с тях и знаеш , че забиват точно !!! 

Валкирия , Кипен и Бадр !   

Там си по-нисък от тревата , лисигурче ! 

Знаеш , че Сирена ще те шибне 1-2 пъти и ще те остави да си пасеш на полянката , докато другите ще те гонят докато не те повалят на земята . :biggrin:  гадинка хитра си ти 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _sirena_ написа:

Знаеш , че Сирена ще те шибне 1-2 пъти и ще те остави да си пасеш на полянката

преди 7 минути, _sirena_ написа:

Затова се и закача със Сирена , повече очи да го прочетат 

Горката!!!

Мъка! Няма и да разбереш никога че всичко това е материал за съжалителни реакции.

Но пък чудесно списва диагнозите и симптоматиката, пък и тук-там се прокрадва зад маската "малката ранена лигла"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _ramus_ написа:

Всички други играят, а ти си "истинска

Е неее ...само на теб ти говоря така ...Никъде не съм казала за "всички " !   Ти си този , които обвинява всичките си опоненти в театри и циркове и подлежащите им роли .    

Аз винаги съм била Благосклонна към ИЗЖИВЯВАНИЯТА  на хората , понеже съм наясно , че всеки Живее в собственият си Свят. 

Както и знам , че всеки се е в Неговото Ниво и картината му е различна !    

Наясно съм , че няма и как да има Единомислие и това съм го писала , ама ти ме четеш по диагонал .

Защото не е важно кой какво пише , а Важното е Собственото ти Послание да се върне към теб , което ти носи и Удовлетворението всъщност ... 

То е Мост към теб и собствените ти дефицити и нужди . 

Сирена никъде не е слагала диагнози и не предписвала хапченца , понеже е сериозен човек .

Хапченцата и диагнозите са запазена територия на лумпените в нета , като защитна реакция.

Тъпа естествено , ама толкова си могат ся ..

преди 2 минути, _ramus_ написа:

Горката!!!

Мъка! Няма и да разбереш никога че всичко това е материал за съжалителни реакции, .

Но пък чудесно списва диагнозите и симптоматиката, пък и тук-там се прокрадва зад маската "малката ранена лигла"...

Ай ся ...мъка било ...ранена съм била ...Къде това ? В твоята глава ? В твоята Асоциация ? :D

Сигурно ти се иска да ме видиш слаба и ранена , ама само в Любовта съм слаба ! 

Само там могат да ме ранят !     Това между мен и теб няма как да се случи , така , че забрави да ме искаш "слабичка и наранена " .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _sirena_ написа:

Е неее ...само на теб ти говоря така ..  

Аз винаги съм била Благосклонна към ИЗЖИВЯВАНИЯТА  на хората , понеже съм наясно , че всеки Живее в собственият си Свят. 

Както и знам ,

Наясно съм ,

Сирена никъде не е слагала диагнози и не предписвала хапченца , понеже е сериозен човек .

Чудесно е за пример за НАРЦИСИЗЪМ... Всеки коментар...

Браво бе, днес си послушно момиче, разговорливо, крещящо за изява, блясък, величие...

Продължавай смело - докато го "излееш"... Той форума по принцип ти е затова. Надявам се повече да не се налага да "побутвам", че тия бомбастични фантазми са ми вече банални и скучни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _ramus_ написа:

Продължавай смело - докато го "излееш"...

Това е моя реплика .... :D Нищо няма да ти изливам , защото постоянно ме крадеш 

Започна да ми имитираш маниера , словореда , реакциите .. Джедай искаш да станеш ти ...:biggrin:

Хем нарцис , хем джедай ...страшна работа !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, _ramus_ написа:

Още ще имаш ли от тия фантазни простотии, че детските ясли са на друго място?

Да не ти убих мерака да пишеш ?  :D Я се изправи , зашлеви ме с един шаблон от старите ти , сложи си коронката , какво се сгъна такъв :biggrin: Аз няма да те закачам , ще те оставя да се "напудриш " с емоцията за величие. 

Това щото съм добра . С едната ръка бия , с другата галя .

Ти мен ме остави , ама кипен като дойде и ако ти разкодира черногледо репликите , не ми се мисли за чаршафа от 231 реда , който може да ти изсипе ... съвсем ще се сгънеш ... :D Аз поне си дозирам шамарите. 

Айде , приятно пътуване в себе си ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, _ramus_ написа:

Продължавай смело - докато го "излееш"... Той форума по принцип ти е затова. Надявам се повече да не се налага да "побутвам", че тия бомбастични фантазми са ми вече банални и скучни...

Лъжеш. Не само, че не са ти банални, но те опияняват. Наркоман. А за повторенията - ти си този с изчерпания репертоар. Като всеки наркоман. Повтаряш и повтаряш за да се повтори изживяването от дозата. 

Търсиш примери на духовно ориентирсни хора, чрез които да демонстрираш (уж) някакви си твои заключения и обобщения. Превърнал си го в мисия, отвареш теми, не пропускаш възможност да "изобличиш" въпросните потребители, да демонстрираш (само на думи често, без да отпрсвяш адекватни въпроси или обосновка)... Но това е параван. Важно за теб в действителност е изживяването. Наркоман. И пред нищо не се спираш. Заради изживяването си длъжен щом си поставил някого в групата на религиозните фантазьори, да "покажеш", че той е такъв, а ти реалиста прозиращ истината зад действията му. 

Само ако имаше представа доколко си прозрачен и доколко си затунал в заблуди. Е имаш и точни попадения, но те най-опасните заблуди са така - примесени с голяма доза истина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Just a Stranger написа:

Само ако имаше представа доколко си прозрачен и доколко си затунал в заблуди.

Дали религиозен, дали духовен, дали маниакален - няма значение какъв фантазьор.

Колкото до това че си религиозен фантазьор - разбира се. Примерът е дори в самото последно изречение:

преди 43 минути, Just a Stranger написа:

имаш и точни попадения,

но те най-опасните заблуди са така - примесени с голяма доза истина

Понятието "ИСТИНА" ти е банална религиозност. Типично за религиозния фантазьор - онова, в което вярвам, това е "ИСТИНА". Както и "не може да не е истина, защото я вярвам и няма как да не е"

В допълнение към всичко това - веселата част е как някакво си "попадение" е такова, щото някой е "попаднал" на нещо си - случайно, без да иска, докато е фърлял и гадаел на боб и зарчета... :) Ей така - докато си чеше сърбежа и почиства гънките от насъбраната в тях кал... 

Та - само в едно изречение си събрал три поредни глупости, в една обща такава - поредната! Важното е, че рамус е прозрачен, че ти ГО виждаш правилно, истинно...

-----------

Баналният повторяем цирк, който играете няколкото изтрещели ранени дечица няма да ви изкара от фантазните дупки и сънища. Вие така или иначе за нищо на света няма да излезнете, щото отвъд фантазната кутийка дебне един голям лош свят, пълен с фантазни демони и кофти фикции. И от които всеки изтрещел драпа да ги искейпне.

Свиквайте с дисонансите - и да драпате няма шанс да се скрият, нито да избягате от това. Тук, на "открито" просто няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, _ramus_ написа:

Дали религиозен, дали духовен, дали маниакален - няма значение какъв фантазьор.

Колкото до това че си религиозен фантазьор - разбира се. Примерът е дори в самото последно изречение:

Ама "разбира се". Иначе опорката се обезсмисля и дозичката няма да е сладка. Да участваш години въс форума за да громиш религиозните фантазьори. Това ако не е мания, зависимост о илюзия, че правиш нещо смислено. И отново повторенията, дето все пишеш, че другите ги правят. Така е, като те е страх да погледнеш себе си директно. С другите не е страшно, вниманието е върху тях, а рамус го няма. Крие се. Въпрос на време е да паднеш от "високото". Да осъзнаеш филма в който си и да разбереш, че действията ти тук са празни и безсмислени. Единствено дозичката те води. 

преди 47 минути, _ramus_ написа:

Понятието "ИСТИНА" ти е банална религиозност. Типично за религиозния фантазьор - онова, в което вярвам, това е "ИСТИНА". Както и "не може да не е истина, защото я вярвам и няма как да не е"

А ти как направи това "заключение". Не изоъква ли в него ярко поредната доза произволни констатации целящи да унижат "вярващия фантазьор" за да си докара рамус изживяването на изобличаващ фантазьорите. Нищо, че са празни констатации, също повярвани. Нищо, че се прокарва "истината" на рамус, упорито и фанатизирано. Ама те другите са фантазьорите в театъра на рамус. 

преди 55 минути, _ramus_ написа:

Баналният повторяем цирк

Да, точно такова е участието ти. Без оглед на темата, едно и също. Както казах, не пропускаш възможност да "разгромиш" илюзиите на фантазьорите. Елементарен поглед е достатъчен за да се видят повторенията, еднообразието, шаблонностра на мненията ти и провокиращата ги зависимост. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Just a Stranger написа:

А ти как направи това "заключение".

Ми написах го, но толкова си във филма си, че не си способен да си четеш дори собствените глупости, които списваш. :)

Едно велико последно изречение... върха на вселенския синтез, нашепнат от комиксови герои с духовни боички...

А сети ли се въобще каква е темата, щото като те гушнат карастанчовите и ти пада пердето? :)

Въпрос на време е да паднеш от "високото".

Това според Познавача и Разяснителя на вселенските закони ли е? Или е според "владиката" на баба ти Ланча?

Важно е да ги уточнаваш тия неща - така става по-изяснен статуса на симптомите и проявленията им. Бъди добро момче, защото дори и пред психиатъра човек е важно да се научи да обяснява подробно - как, кога, защо са симптомите и с кое са свързани....

Така е, като те е страх да погледнеш себе си директно.

А тази фраза кърти, просто! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _ramus_ написа:

Едно велико последно изречение... върха на вселенския синтез, нашепнат от комиксови герои с духовни боички...

Това го пишеш за стотен път и ще го напишеш още толкова. Типична опорка, но кой да я види. Всичко, което не изнася на рамус е нашепнато от космоса, чрез него някой се фантазира като велик, просветлен, спасител и благодетел и чрез него поддържа илюзията в която живее. Това е елементарният сюжет в който рамус се опитва да вкара "фантазьорите" за да покаже как може да обясни поведението им.Като лекар нагласящ симтомите за да отговарят на болестта. Сбъркана работа. Ама като е поставена диагнозата, трябва да се намерят потвърждения, че тя е адекватна, защото иначе собствената приказка се компрометира. И балонът се пука. 

преди 1 час, _ramus_ написа:

А сети ли се въобще каква е темата, щото като те гушнат карастанчовите и ти пада пердето?

Типичната наглост на маниака. Сущият дето пише по темите изключително рядко (вкл. и в случая); същият дето съвсем открито написа, че темите не са от значение и не го интересуват, сега търси сметка от другите, за да покаже как тахното поведение е проблемно. Елементарен си. Толкова е очевидно, че просто е учудващо, че някой (да само единици, но все пак) ти се вързва. Но то за наркомана важен е ефектът от дозата. 

Но дали съм се сетил. Допускаш,, че не съм? Или просто отново манипулираш за да покажвш колко недосетливи са религиозните фантазьори? От какво ли не се опитваш да изцедиш капчица опияняващо изживяване. Трезвеността май много те плаши. Караш си по сценария и си го пазиш. Подбираш си жертва "религиозен фантазьор", защото другите не стават - чрез тях не можеш да поддържаш приказката си, защото последната е основана именно върху повярвалите си "фантазьори". И после започваш да намираш и под вола теле(та) само и само да демонстрираш колко истинска е тази ти приказка. В нея рамус побеждава "великаните" - вятърни мелници, просто защото действието е само в ума му. 

преди 2 часа, _ramus_ написа:

А тази фраза кърти, просто! :lol6:

Каза рамус и отсече. Но фразата си е точна. За рамус обаче "фразата кърти", а не неспособността да я подложи на безпристраствн анализ, осмисли и види, че тя отразява поведенивто му съвсем адекватно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Just a Stranger написа:

Така е, като те е страх да погледнеш себе си директно.

преди 3 часа, _ramus_ написа:

А тази фраза кърти, просто!

Следва естествено продължение - освен останалото бла-бла-бла:

преди 1 час, Just a Stranger написа:

Но фразата си е точна.

Ма как няма да е "точна". Те твоите работи всички са точни, нищо че са глупости, но в главата ти са с ранг на истини, точности, проверености, обобщения... Но кой друг ще го интересуват фантазиите сред личния ти пашкул, без значение какви духовни цветове, шарки и украшения са.

ТА:

Поглеждането на някакъв "себе си" няма какво да е освен директно. Но вероятно според духовните мъдреци и "владиците" може да е индиректно, косвено, формално, форумно, религиозно, подражателно, вселенски:) !!! Но нищо от това не е " НА СЕБЕ СИ".

Надувките с които се опитваш да се гънеш са хлабави, но с какво да измислиш нещо различно, след като и с повторителни цикления, клишенца и нагаждания може да си го издокараш...

Та,  погледна ли раздела  и темата кои са - попитах по-горе? Че днес още от сутринта те подхванаха "духовните" изцепки и лошия рамус, дето е токсичен за фантазните дечица... Ти още си филмираш книжките дето четеш  - за какви духовни претенции, след като още това не си израснал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следва естествено продължение - освен останалото бла-бла-бла:

Много точно описа списаното от теб. Въпрос доколко е "естествено", маниакалното ти поведение, но за теб вероятно е.

Поглеждането на някакъв "себе си" няма какво да е освен директно. Но вероятно според духовните мъдреци и "владиците" може да е индиректно, косвено, формално, форумно, религиозно, подражателно, вселенски:) !!! Но нищо от това не е " НА СЕБЕ СИ".

Типичното "бла-бла", т.е. дървено философстване.  Така или иначе при теб безпристрастната самооценка липсва. Ако беше директен в самооценката си нямаше да издребняваш търсейки проблема в написаното от мен. Страх те е да погледнеш своите действия - вижда се непрекъснато от години във форума. Гледаш другите да са в светлината на прожекторите, тяхните слабости да се коментират и разнищват, а рамус да стои отстрани и да се наслаждава. Наркоман. Няма да ми омръзне да ти го повтарям. 

Надувките с които се опитваш да се гънеш са хлабави, но с какво да измислиш нещо различно, след като и с повторителни цикления, клишенца и нагаждания може да си го издокараш...

Надувките са в главата ти. Ти не само си надут, но си егоист, тотално незачитащ другите и опитваш се да смачка всеки, който ти пресече пътя и наруши идилията ти. Жалко за близките ти, защото си лош човек и вероятно им въздействаш доста негативно. Аз тук все пак мога когато си поискам да прекратя "разговора", но те трябва да те търпят непрекъснато. 

а,  погледна ли раздела  и темата кои са - попитах по-горе?

Вече отговорих, но ти пак задаваш същия въпрос. Та, погледна ли, какво ти отговорих? Разбра ли изобщо, че отговорих и какво означава, ако не си!

И аз мога да го оцветя. .Погледна ли, че вече отговорих на зададения повторно въпрос?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е, че си нарцис, а че се възгордяваш. Тогава придобиваш "токсичност". 

При вярващите в Бог или богове, то има "спасение" (изход) -> Да се покаят, смирят, помолят на съответния бог, но при атеистите, то им остава само и единствено, да повлекат със себе си и друг/други със себе си към небитието. Реално те се страхуват от този свят, защото до момента сред общността в която са живели не са видели, не са чули, не са прочели или не знаят какво е Любов. 

В основата е някакво разочарование. След което идва "токсичността" на Егото.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Just a Stranger написа:

Това го пишеш за стотен път и ще го напишеш още толкова. Типична опорка, но кой да я види. Всичко, което не изнася на рамус е нашепнато от космоса, чрез него някой се фантазира като велик, просветлен, спасител и благодетел и чрез него поддържа илюзията в която живее. Това е елементарният сюжет в който рамус се опитва да вкара "фантазьорите" за да покаже как може да обясни поведението им.Като лекар нагласящ симтомите за да отговарят на болестта. Сбъркана работа. Ама като е поставена диагнозата, трябва да се намерят потвърждения, че тя е адекватна, защото иначе собствената приказка се компрометира. И балонът се пука. 

Типичната наглост на маниака. Сущият дето пише по темите изключително рядко (вкл. и в случая); същият дето съвсем открито написа, че темите не са от значение и не го интересуват, сега търси сметка от другите, за да покаже как тахното поведение е проблемно. Елементарен си. Толкова е очевидно, че просто е учудващо, че някой (да само единици, но все пак) ти се вързва. Но то за наркомана важен е ефектът от дозата. 

Но дали съм се сетил. Допускаш,, че не съм? Или просто отново манипулираш за да покажвш колко недосетливи са религиозните фантазьори? От какво ли не се опитваш да изцедиш капчица опияняващо изживяване. Трезвеността май много те плаши. Караш си по сценария и си го пазиш. Подбираш си жертва "религиозен фантазьор", защото другите не стават - чрез тях не можеш да поддържаш приказката си, защото последната е основана именно върху повярвалите си "фантазьори". И после започваш да намираш и под вола теле(та) само и само да демонстрираш колко истинска е тази ти приказка. В нея рамус побеждава "великаните" - вятърни мелници, просто защото действието е само в ума му. 

Каза рамус и отсече. Но фразата си е точна. За рамус обаче "фразата кърти", а не неспособността да я подложи на безпристраствн анализ, осмисли и види, че тя отразява поведенивто му съвсем адекватно. 

Браво !  Вече стреляш в 10-та !  Много добри изстрели !  Поздравления ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Just a Stranger написа:

Наркоман. Няма да ми омръзне да ти го повтарям. 

Много ясно. Не ти омръзват толкова много други повторения и без да се отнасят до рамус. В този смисъл - това могат папагалите, както и ти.

Така, че не ми пречиш.

преди 11 часа, Just a Stranger написа:

Трезвеността май много те плаши.

Много, ако не си ти да си ми жертвичка, просто няма как да живея. :) Моля те - пиши си симптоматиката, за да си получавам редовната дозичка. Ти си с добро сърце, гледам че се стараеш да я получа.

Апропо - спомняш ли си че преди години точно аз писах за наркоманчетата от религия - за теб, включително. Сега ми излизаш с папагалене на собствените ми изразни средства бе душко. Или и ти като "духовната изтрещела, дето язди еднорози" си привиждаш някъде в твоя си свят колко си оригинален?

Двамцата сте със сходни филмови сценарий - тя се вживява на "авторка" и таман да ти е пример каква е била и баба ти Ланча. А ти - последовател защо не станеш на нея. Малко ти е кофти с "либуфта" дето тя ръси фантазно около себе си, но и посланията на книжките откъдето си е заимствала фантазната си роличка, също са изпълнени с "либоф"... Малко розовото е в повечко, но пък баба ти Ланча на 35 правила ли си е селфита с цветчета, боядисвала ли си е косата, ааа?

преди 7 часа, Just a Stranger написа:

И аз мога да го оцветя. .Погледна ли, че вече отговорих на зададения повторно въпрос?

И в цветовете на дъгата да го сложиш, с шрифтове по-големи от монитора, малоумието ти сред темата продължава с грохота на пикиращ изстребител на малка височина. Понеже ти вече нещо си си "отговорил" виждам че точно по темата пишеш, точно в раздела, в който си най-компетентен...

Иначе - " и аз мога" - говори за неизраснати невръстни годинки, щом досега ти е останал. А и маниерното папагалене, имитации, подражания... съвсем се вместват в общата схема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, _ramus_ написа:

Много ясно. Не ти омръзват толкова много други повторения и без да се отнасят до рамус. В този смисъл - това могат папагалите, както и ти.

Така, че не ми пречиш.

Многото повторения са само в главата ти. Но за теб може би повторение е всяко едно твърдение с духовна насоченост, което обяеяваш неизменно за фантазия. Аз твърдя, че засягам много и различни въпроси, а ти си този за който вижда в тях едно и също - възможност да си докара още една доза. Именно твоят модел на реакция и провокиране и повтарящ се. Очевидно е, че лъжеш. Не допускам да не си го забелязал. Дпри и това, че пишеш през нощта, когато умствените възможности на човек са ограничени задължително в някаква степен, не юоже да ти послужи за извинение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, _ramus_ написа:

Апропо - спомняш ли си че преди години точно аз писах за наркоманчетата от религия - за теб, включително. Сега ми излизаш с папагалене на собствените ми изразни средства бе душко. Или и ти като "духовната изтрещела, дето язди еднорози" си привиждаш някъде в твоя си свят колко си оригинален?

Твоята наркомания не е по-различна. Аналогична е. Приличаш на някои в темите от "Политика", които оправдават действията на Путин с аналогични действия от други (американци) в миналото. Та и ти оправдаваш фанатизма си, продължителната и настойчива битка, която водиш срещу "фантазьорите" с тяхната настойчивост да вярват в съответните си възгледи. 

Най-големият фанатик тук си ти. Агресивен, упорит и безскруполен в участието си, отказал не един участник (някои може би също проявяващи фанатизъм, но и много разумни потребители) от участие в темите. Вероятно това е част от целта ти. Миже би ти си този, който се вживява като спасител, изобличаващ фантазьорите и възпиращ проявите им, въвличайки всяка тема в която се изявяват в безкрайно изливане на подигравки, провокации, отклоняване от темата и разводняване. Това ми предполижение се покрива от фактите, за разлика от много от твоите. 

Кой е фанатикът? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...