Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skype - въпроси и проблеми при използването - част 2

Препоръчан отговор

Съжалявам че сега пиша...

И аз благодаря! (Втори път си пиша отговора, защото модераторите се намесиха и поразчистиха.)

Радвам се, че вече нямате проблеми. Ако в бъдеще се появи подобен и се повтаря, както описахте, моля да ми пратите на ЛС номерата на версиите (вашата и на другата страна), за да мога да питам по-компетентните от мен.

Интересува ме пълната версия (число във вида: 3.6.ХХХ.ХХХ). Можете да го видите от Skype -> Помощ -> За Skype.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

трябва да разрешиш активно съдържание (ActiveX) да се инсталира

Публикувани изображения

Сещам се, че преди време тук някои дружно твърдяха, че Skype Technologies S.A. искала да принуди потребителите да ползват само скъпи сертифицирани видеокамери от Logitech и прочее спекулации.

Ето с този ред от списъка с изменения към 3.6.0.244 (по-горе) ще се сблъскат неколцината, които тук пишат глупави измишльотини и се аргументират БЕЗ ФАКТИ.

изменение: повторно включване в config.xml на ключовете за разрешаване на по-висока разделителна способност и по-висок брой кадри/с на картината;

Челно.

Отново е възможно към config.xml да се ползват ключовете, описани в този пример:

<Video>

<AdvertPolicy>contacts</AdvertPolicy> 

<AutoSend>0</AutoSend> 

<CaptureHeight>480</CaptureHeight> 

<CaptureWidth>640</CaptureWidth> 

<Device>Logitech QuickCam Communicate STX</Device> 

<Disable>0</Disable> 

<Fps>30</Fps> 

<RecvPolicy>contacts</RecvPolicy> 

</Video>

ПП. Имайте предвид, че това е хак от времето на 3.5. Не пробвайте това на слаби машини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ПП. Имайте предвид, че това е хак от времето на 3.5. Не пробвайте това на слаби машини.

На "слаби" машини и без хакове може да ползвате ето това:

http://www.sightspeed.com/support/system-requirements

и работи даже с DV видео камери през Firewire което е много по-добро от USB за предаване на данни в реално време.

Ама тия от eBay/Skype съвсем са изкукуригали горките. Карат хората да се изръсят с 99 евро за определен марков боклук при положение че сега има Sony и JVC DV видео камери по магазините за по 199 евро.

А па и двуядрен процесор им трябвал за да работело, ц ц ц ...

Аз имам уебкамерка която съм я платил 80 евро -> WebCam Live Pro на Creative и знам че картината е много по-добра когато се ползва DV видео камера вместо уебкамерка. Видял съм и двете какво дават като качество особено при по-слаба светлина. Не може и дума да става за сравнение между уебкамерка и видео камера относно оптиката им.

Това дето го разправят на сайта на Скайпа че щяло да им е видеото с "невиждано" качество ако се изръсите с 99 евро е чист блъф. Тия леваци даже не са сметнали за необходимо да уточнят че говорят за upload stream speed of 384 kbps на връзката ви към Световния Интернет ( не към български peering). Щяли те с тяхния Скайп да ми пращат вечер на лампа 640х480 пиксела картина по 30 пъти в секунда само с 384 kbps, дрън дрън та пляс. Абе тия като лъжат къде гледат бе?

Ами ако искам да си мърдам постоянно бързо главата на ляво и на дясно пред уебкамерката, кво ще се получи? Мазало!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На "слаби" машини и без хакове може да ползвате ето това:
Стига си мрънкал, гизмо. Другаде иди да си пробутваш софта. Ползвал съм го под Мак, когато нямаше видео в Skype за Mac. Нищо особено.

Вчера излезе и нова версия на Skype за Mac OS X – 2.6.0.184. Тя има перфектно видео отдавна.

В Skype има нативно видео – за Windows, Mac и Linux. И се поддържат стотици модели камери: справка направи в специализирания подфорум Video. Този хак е за такива като теб дето ореваха света, че Skype Technologies S.A. принуждавала потребителите да си купуват камери само от Logitech.

И този хак е за хората, които са инвестирали във висококачествени камери, имат добри машини и искат да използват възможностите им.

Това дето го пробутваш не е изобщо проверено (сертифицирано) за работа със Skype. Няма и ред за него в галерията с екстри. Кога успя да изтеглиш .244, кога провери картината!?

Ето какво ползват хората: отиват в Галерията с екстри на сайта на Skype и пишат „video“... Излизат куп приложения, но мисля, че най-доброто е това:

Spontania Video Collaboration

Екстрата е skype-certified.png

Твоят софт е самостоятелно приложение, което освен от потребители на Skype за Mac OS X извън България не се ползва масово. Тук не говоря за самостоятелно използване и/или за други цели.

Говоря само за потребители на Skype.

Айде и понамали малко лъжливите спекулации. Много омръзна вече.

ПП1 Добре, че инженери от Канада и САЩ, които от над 30 години работят в областта на видеото, и дето са вика са били пионери в прехвърлянето на видеото в интернет, не знаят български, за да те насолят за грубите лъжи.

ПП2 Видеото с високо качество на картината е факт от месеци (екрани има в гугъл). Работеше в 3.5 и в повечето версии на 3.6 без предишните 2 (ако не греша), но сега с 3.6.0.244 хората инвестирали в такива видеокамери (освен 3 модела на Logitech) отново благодарение на този хак могат да ги използват, за да имат по-качествена картина.

Редактирано от zmeYpc (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямата новина от вчера (днес за България) е тази:

myspaceIM.png

Представлява ВЗАИМНО свързване на MySpaceIM и Skype.

На практика изглежда така:

scrn_SkypeCallout.png

И е взаимно свързване, защото:

1. хората могат да обменят съобщения и съдържание;

2. абонатите на едната мрежа могат да избират абонатите на другата и обратно.

Източници:

1. MySpaceIM with Skype goes live

2. MySpaceIM with Skype Help and FAQ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята уебкамерка WebCam Live Pro на Creative когато съм я пробвал със Скайпа е работела.

От eBay/Skype че са мошеници, мошеници са.

И това го доказва точно твоя "хак".

Щом като може и с други уебкамерки що заблуждават хорицата да си харчат парите излишно?

Като пробвам да прихващам с VirtualDub v.1619 видеосигнала от WebCam Live Pro виждам в статистиките вдясно че записа държи по над 24 кадъра в секунда. Това е през деня при достатъчно светлина. Сложил съм на компютъра и USB карта щото портовете на дъното издъхват след няколко минути видео запис. Та значи уебкамерката може да осигури по 24 кадъра в секунда на моя компютър. От тук нататък работата на Скайпа е да успее да ги компресира достатъчно и изпрати тези кадри на отсрещната страна. Обаче 384 kbps делено на 24fps = 16 kbps на кадър. Но от тези 16 kbps трябва да се вземат и за хедърите на всеки дата пакет и за самата картина ще останат още по-малко бита. За това при компресиите на видео в реално време се опитват да "хитруват" и да изпращат данни само за това което се променя от картината. Софтуерите се мъчат да разпознават лицето и да използват повечето налични битове за неговото кодиране за сметка на останалата част от картината. Обаче всички тези тарикатлъци пак си имат граници. Като ти е близо главата до уебкамерката и я мърдаш рязко на ляво на дясно и нагоре и на долу и алгоритмите на софтуерите започват да не смогват да се справят, понеже прекалено голяма част от картина се променя бързо.

Та как ще стане тоя номер за Скайпово "високо качествено" уебкамерково видео със само по 384 kbps на мен не ми е ясно.

Я ти да ни го обясниш ако обичаш !!!

Ако стоиш мирно на 1 метър пред камерката и си мърдаш само устата, тогава може да изглежда добра картината при 384 kbps.

Ама хайде да се задоволиме само с по 15 кадъра на секунда и 640х480 пиксела разделителна способност на картината. При това положение ни трябват 4 пъти повече битове да изпращаме в сравнение с картина от само 320х240 пиксела. И от тука 384 делено на 4 = 96 kbps. Другите софтуери който нарочно се ограничават до 320х240 пиксела препоръчват поне по 128 kbps upload скорост. Значи от Скайпа предварително са заложили по-ниско качество в сравнение с конкурентите. Би трябвало Скайпа да работи с 4 х 128 = 512 kbps upload скорост за да задържи нивото на което е бил при 320х240 пикселова картина с по 15 кадъра в секунда.

Сега по-ясно ли е ?

Ще го пробвам Скайпа пак чак като изкарат окончателната версия за видеото на Гизмото за сравнение между двете. Но няма да ползвам нито Скайпа нито Гизмото за видео, ами софта който работи с DV Canon видео камерата ми т.е. sightspeed.

Аз ползам всеки сафтуер за това за което е направен да работи както на мене ми трябва, Gizmo за разговори, Google Talk за чат с Гизмо контакти понеже ми показва едновременно кога се включва някой и кога получавам нов и-мейл, а Sightspeed само за видео.

Скайпа за последен път го ползвах през ноември и то само за чат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GIZMO, стига си ни занимавал със себе си. И с твоята камерка.

Пробвай Skype колкото си искаш. Чети в подфорума Video на сайта на Skype.

И престани да ни натрапваш пред очите некадърни софтуери, които НЕ РАБОТЯТ и в България не се използват.

Мошеникът в случая си ти. Това тука е тема за Skype. Твоята тема за GIZMO е в съседство. Но там няма много желаещи да пишат. ЗАЩО ЛИ? Сафтуер дето ти ползваш не интересува НИКОГО.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. Чети в подфорума Video на сайта на Skype.

2. И престани да ни натрапваш пред очите некадърни софтуери, които НЕ РАБОТЯТ и в България не се използват.

3. Сафтуер дето ти ползваш не интересува НИКОГО.

1. Нещо не ми се чете на форум дето като задаваш въпроси ти затварят темата вместо да ти отговарят.

2. Иска ли ти се да не работят, а? Иска ти се ама нямаааааа!

Ти ни натрапваш в твоя подпис Скайпа на всяка тема на която пишеш, па даже и ни подканваш да ти се обадиме че много си ни изтрябвал.

3. Сигурен ли си? Я потърси на кирилица и на латиница с български имена в Гизмо да видиш дали никой не го използва. Хората са си писали даже от кой град са. Само трябва да отгатнеш как са си изписали името когато е на латиница, някои пишат на немски други на испански и т.н.

Ти почна да се заяждаш с твоя хак и аз ти отговарям с точни цифри за това какво Скайпа няма да може да постигне. И понеже както винаги от eBay/Skype представят нещата в лъжливи суперлативи, за това съм посочил софтуер на който не му трябват двуядрени процесори за да работи ПО-ДОБРЕ от Скайпа.

-----------------------

Сега за взаймната свързаност между MySpaceIM и Skype:

Значи почнах да инсталирам MySpaceIM на компютъра ми за да видя условията за ползване, ето ги:

myspaceex3.jpg

Еййййййййййййййй, ама кво стана бе братче, ама то пише там че трябва да се съглася и с условията за ползване и на софтуера Скайп бе, що така?

Значи инсатлирайки MySpaceIM в компютъра ми ще бъде инсталирана и орязана версия на Скайпа ( нещо като тези в хардуерните DECT Skype телефони без чат). И ще имам взаймна свързаност между последната пълна и оригинална версия на Скайпа с друга Light версия на Скайпа.

Е за кво ми е това чудо като няма даже и да мога да си чатя от MySpaceIM до Скайп.

Многоооооооооо интересна концепция за взаймна свързаност мужду две различни версии на един и същ софтуер, браво! Ама много ме радват такиви новини доказващи монополистичните мераци на eBay/Skype.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига си занимавал мен и останалите с твоите глупави паранои.

Предполагам не си абонат нито на Емтел, нито на Глобул, нито на Вивател, защото много четеш договори!?

Хората искат да говорят, да ползват безплатно и всичко да работи надеждно! Не щат нови заоблени идеолози!!!

И не ни натрапвай софтуер, който за да може потребителят да провежда конферентни видеоразговори изисква абонамент. Освен това същият ползва фирмен протокол (по твоите представи зъл и собственически) и не предлага нищо вълнуващо. Къде отидоха помислите ти за един отворен и заоблен свят!?

За твое сведение Spontania за Skype предлага конферентни видеоразговори безплатно.

Остани си с недодяланите програми дето никой в България не ползва. И спри да ни занимаваш с твоите собствени и глупави hantises(*)...

(*) hantises (f) – фр. ҆҅ блудни, натрапчиви помисли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не се заяжда с хак. Има много други, които са публикувани и вършат полезни неща.

Напротив. Ти, Мазнеков и Филипов бучахте, че компанията принуждавала бедните потребители да си купуват скъпи камери от Logitech. Кога говориш обективно и с фактисега или тогава? Или да питам така: Кога ЛЪЖЕШ обективно и с фактисега или тогава?

Айде, не отговаряй – нема нужда – читателите могат да проследят...

Връщането на въпросния хак във версия 3.6.0.244 за Windows(ПП2) означава, че компанията СЕ ВСЛУШВА и уважава мнението на своите потребители! Радвам се, че и ние българите бяхме част от този процес по възстановяването на тази функция.

Това е начин десетки модели камери, без да са сертифицирани за Skype, да работят на [email protected] кадри/с.

Това работи с Windows (от 3.5 нагоре) и с Mac OS X (2.7 бета). Скоро ще работи и под Linux.

От декември (Коледа) и през цялата 2008 г. се очакват и други производители освен Logitech да предложат устройства, поддържащи видео ВК на картината.

Камерата, която аз ползвам с тази разделителна способност 640x480 и при тази кадровка струва 40 лв.

Ако смяташ, че 25 милиона регистрирани потребители на www.myspace.com са малко мога ли да знам колко милиона са потребителите на GIZMO в България?(ПП1)

ПП1 Не отговаряй – питам реторично.

ПП2 Spontania поддържа БЕЗПЛАТЕН конферентен видеоразговор с до 9 участника (10 с домакина).

Аз съм в течение на твоите ЗЛОНАМЕРЕНИ „теми“ във форума на Skype.

Браво на модераторите там, че действат здраво! Идеята е не да натрапваш глупавите си паранои, където не им е място, освен в раздел General Discussion, а да идеш в раздел Video и просто да се осведомиш.

Ако твърдиш, че на технически и коректно поставен проблем някой от модераторите ти е заключил темата това е поредната ти долна лъжа.

ПП Модераторите там са същите като тези тук в kaldata.com. Даже нашите са по-стриктни и експедитивни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам не си абонат нито на Емтел, нито на Глобул, нито на Вивател, защото много четеш договори!?

Точно така, на кожодери не съм абонат.

Хората искат да говорят, да ползват безплатно и всичко да работи надеждно! Не щат нови заоблени идеолози!!!

Точно така, искат да е безплатно но то не е при Скайпа.

До като ползваш Скайпа той ти ползва компютърните ресурси и връзката ти към интернет без да ти обяснява точно за какви цели.

Това е същото като да те поканят на кино безплатно ако доведеш и гаджето и си съгласен в тъмното то да е за общо ползване за благото на други посетители дето са си платили да влязат понеже не са докарали по едно гадже с тях. Ха ха ха

И не ни натрапвай софтуер, който за да може потребителят да провежда конферентни видеоразговори изисква абонамент.

Какви конферентни видеоразговори бе, от къде bandwidth за да е качествено? И екрана ще е разделен на четири парчета. Като ми прекарат някога оптична свързаност към интернет може тогава и за такъв кеф да се помисли. В Париж имат в някой от кварталите фантастични скорости от по 100 Mbytes download само за по 30 евро на месец с free.fr, но аз не съм там.

Освен това същият ползва фирмен протокол (по твоите представи зъл и собственически) и не предлага нищо вълнуващо.

Вълнуващото е че мога спокойно да си го ползвам и вечер на лампа благодарение на факта че работи с DV видео камера с добра оптика и хардуер с вграден софтуер който се справя и при трудни условия на по-слаба светлина. Другото вълнуващо е че не ти издължава лицето да ти го прави да прилича на рижав ирландец, както става с уебкамерките и със Скайпа и с МСН-а и другите подобни залъгалки.

---------------------------

Тия от Скайпа явно като им е седалището в Люксембург и са видяли на сайта

http://www.hifi.lu/detail_produit.php?id_prod=4713352a0c3e0

компютър с двуядрен процесор само за 500 евро при заплата от по 2000 евро и си викат, ами който иска да ни ползва новото видео да си купи нов компютър. Там може и да си купят нов компютър само заради Скайпа, но кога софиянец запознал се на морето с пловдивчанка ще тръгне да се охарчи с 1000 лева само заради един Скайп за да може да си гледа гаджето на по-голяма картина?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте:speak: имам следният проблем със Skype...използвам Skyamp и ми излиза съобщение дали желая скайп да се използва от друга програма...По погрешка натиснах "не" и сега вече не ме пита и не изписва нищо в mood....Когато сменя потребителя,отново пита,но мен не....преинсталирах и Skype и Skyamp и Winamp,предполагам,че трябва да има някъде настройки за въпросното "skype security" ,но не ги откривам...help :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако твърдиш, че на технически и коректно поставен проблем някой от модераторите ти е заключил темата това е поредната ти долна лъжа.

Много пишеш бе Змей, не мога да смогна да ти отговарям на всеки ред, почини малко де...

Ето ти линка към моята затворена тема:

http://forum.skype.com/index.php?showtopic=73794

сега доволен ли си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте:) имам следният проблем със Skype...използвам Skyamp и ми излиза съобщение дали желая скайп да се използва от друга програма...По погрешка натиснах "не" и сега вече не ме пита и не изписва нищо в mood....Когато сменя потребителя,отново пита,но мен не....преинсталирах и Skype и Skyamp и Winamp,предполагам,че трябва да има някъде настройки за въпросното "skype security" ,но не ги откривам...help :)
От 3.6.0.216 има промяна в начина на контрол на екстрите в клиента на Skype за Windows.

1. Ако e екстра тип „сертифицирана за Skype“ тя ще се държи по стария начин, т.е. автоматично ще получи достъп до Skype след позволение от ваша страна.

2. Ако е несертифицирана екстра в панел „Нови събития“ трябва да се появи елемент "1 изчакваща външна програма“. Би трябвало да щракнете по записа и отново ще се появи диалога „Диспечер на достъпа до Skype чрез API“.

Ако сте пропуснала да позволите външната програма (екстра) ще бъдете запитвана всеки път. Това важи за всеки профил по отделно.

Ето какво да направите: От Skype -> Настройки -> Разширени - > Диспечер на достъпа до Skype от други програми отворете диалога „Диспечер на достъпа до Skype чрез API“. Там поставете мишката в/у въпросната външна програма и натиснете „Промени“ после от поддиалога изберете „Позволи да ползва Skype“. Това трябва да направите за всеки отделен профил в Skype.

Gizmo, то се видя, че мишкуваш тука в България. Ходѝ в Париж!

Рататуй(*)

(*) ratatouiller (f) – казва се за мотор, който кашля и се дави... защо ли!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти, Мазнеков и Филипов бучахте, че компанията принуждавала бедните потребители да си купуват скъпи камери от Logitech.

Може ли по-леко да го даваш? Може ли да цитираш къде съм бучал? А? Аз нямам и една дума написана за камери и тази програма. Просто не ползвам.

Сега по темата. Смяташ ли че това, което рекламираш ще тръгне въобще между мен и потребители от моята мрежа с които имам директна LAN свързаност от 100Mbit? Като Калинчо например. Един глупав файл трансфер върви със скорост 2 - 6 KB, като при това ВСИЧКО СЕ ПРЕПРЕДАВА през около 4 - 6 компютъра на други потребители извън мрежата ми, а някои от тях може да плащат (все още) и за трафик. Или при последните версии вече са пуснали няколко паралелни препредавания?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито пък аз съм говорил за някакви камери, но той вече Змей Филипов е като Дон Кихот - бори се срещу всякакви мелници. Кръгова отбрана, объл идиот....

Не се прахосвай Филипов да го питаш - няма да ти отговори, подписал е 6 декларации със Скайп да не говори на такива теми, че ще урони престижа на търговската организация. Ще му резнат паричките за семинари. Аз поне съм го питал 100 пъти - глас в пустиня. На него му дай да обясни пътя до някой "плУгин" че никой не може да му се оправи из превода...

Ако искаш директерн трансфер - GTalk, ICQ или всяка друга програма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не рекламирам. Това тук е тема за Skype. Въпроси и проблеми при използването.

Освен Светослав за Мазнеков и Gizmo разбрах, че не използват Skype. Това е добре. Да ползват каквото си щат, но да не се правят на всяка манджа мерудия.

Рекламирате и двамата слабоизползвани продукти и оплювате всичко което не ви изнася.

Върнете се назад в темите и си прочетете писанията.

ПП1 Мазнеков като се върнеш ще установиш, че специално за теб аз въведох понятието заоблено остър=т**. Така, че недей да бягаш около кръга на собствените си лъжи и манипулации...

ПП2 Светославе, много са причините за препредаването при прехвърляне файлове. Има много информация във форума на Skype. За съжаление е на английски. Аз лично нямам такива проблеми, освен с няколко абонати от моя списък. Нещата са строго индивидуални и зависят от куп параметри, за да генерализираш по този начин.

ПП3 Светославе, не смяташ ли, че е доста подигравателно да наричаш Калински с умалителното Калинчо? Той е един от най-коректните и вежливи автори в тази тема, помогнал на не един потребител. Мисля, че е малко пресилено.

ПП4 Ние всички сме българи. Ако нямаме съгласие по различните програми и по някои страни от използването им, защо да не кажем, че всеки е свободен да използва това, което той иска? Защо след като не ползвате дадена програма, за която всички знаят, че не харесвате не спрете с глупостите, с подстрекателства и с инсинуациите по отношение на Skype (бучене)? Нима трябва да питам КАКЪВ е вашият личен интерес, изгода!? НЕ – не трябва и не питам, защото всеки е свободен да избира, и защото иначе бих паднал до нивото на г-на Мазнекова и ?? Gizmo.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано не се повтарям, от известно време се опитвам да направя нещо,което незнам дали е възможно-да прегледам изтритата хронология на Skype.По неизвестни причини смятам,че това е възможно ,чрез едни DAT FILE в скритата папка в Documents and Settings - Aplication Data , проблема е ,че не мога да разбера дали сам права докато не отворя тези DAT FILE ,а за сега не се получава. sad.gif

Мерси предварително ако някои може да ми помогне . :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нищо не рекламирам. Това тук е тема за Skype. Въпроси и проблеми при използването.

Освен Светослав за Мазнеков и Gizmo разбрах, че не използват Skype. Това е добре. Да ползват каквото си щат, но да не се правят на всяка манджа мерудия.

Рекламирате и двамата слабоизползвани продукти и оплювате всичко което не ви изнася.

Върнете се назад в темите и си прочетете писанията.

ПП1 Мазнеков като се върнеш ще установиш, че специално за теб аз въведох понятието заоблено остър=т**. Така, че недей да бягаш около кръга на собствените си лъжи и манипулации...

ПП2 Светославе, много са причините за препредаването при прехвърляне файлове. Има много информация във форума на Skype. За съжаление е на английски. Аз лично нямам такива проблеми, освен с няколко абонати от моя списък. Нещата са строго индивидуални и зависят от куп параметри, за да генерализираш по този начин.

ПП3 Светославе, не смяташ ли, че е доста подигравателно да наричаш Калински с умалителното Калинчо? Той е един от най-коректните и вежливи автори в тази тема, помогнал на не един потребител. Мисля, че е малко пресилено.

ПП4 Ние всички сме българи. Ако нямаме съгласие по различните програми и по някои страни от използването им, защо да не кажем, че всеки е свободен да използва това, което той иска? Защо след като не ползвате дадена програма, за която всички знаят, че не харесвате не спрете с глупостите, с подстрекателства и с инсинуациите по отношение на Skype (бучене)? Нима трябва да питам КАКЪВ е вашият личен интерес, изгода!? НЕ – не трябва и не питам, защото всеки е свободен да избира, и защото иначе бих паднал до нивото на г-на Мазнекова и ?? Gizmo.

Ей ще се разплачеш Паисий. Или поне мен ще разплачеш от умиление. Въвеждал, развивал езика - нали така ми обясни преди година с идиотските си преводи, така ще се развиеш, че ще настинеш. За това тази тема стана втори път по 60 страници - хорицата не ти разбират "насърчаването" в този тъп превод (бел. за четящия - тъп е тъп, не е нещо друго като при Филипов).

ПП1 Светославе, ставаш рилей възел или още по-добре супер възел и ще имаш директен достъп. До няколко стотин души. Със запълен целия капацитет на линията. Е, повечето хора от тях (99%) ще са ти напълно неизвестни и ще се чудиш какво правят вързани непрестано за компа ти, но това е част от играта. А да, поради която няма офлайн съобщения - кой да знае кога и кой ще си изключи компа и къде ще пропадне някое съобщение в тази ... хм П2П мрежа. Заради това по Сталински - няма офлайн съобщения, няма проблеми!

ПП2 Светославе, внимавай на кой как говориш, трябва да е с нужното уважение и респект като към полу-богове - уронваш им болното его така, как си позволяваш. Ще те смъмрим, ще ти сложим табелка с надпис "Неуважителен, скайпомразец, сладур (разбирай гадняр, специално за теб въведено понятие от развиващи се преводачи)" и ще те порицаем във форума на Скайп.

Филипов, спести си бъртвежите, защото аз пък не искам да съм заобиколен от потребители с изкривено съзнание а-ла тесктообратока-уърд-Майкрософт-офис. Сещаш ли се, че тази тактика на Скайп не са я измислили те.

Ай със здраве

Редактирано от Topper (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дано не се повтарям, от известно време се опитвам да направя нещо,което незнам дали е възможно-да прегледам изтритата хронология на Skype.
Отговаряно е. Не може.

Бедни ми, Мазнеков,

жалкий лъжецо и манипулаторе (това мога да го напиша, след като документарно доказах тук как лъжеш и манипулираш по отношение на някакъв сертификат издаден уж, за да забранява Skype) – ти хем нищо не вдяваш и не разбираш от материята, хем спекулираш какво другите искат да напишат, кажат и пр.

::смях!!!

Ти стил, култура и аргументация НЯМАШ. Каламбурите не са белег на ЛОГИЧЕСКА мисъл бедни ми, Мазнеков, но го отдавам на болния ти мозък...

Спри, недей плачи! – за превод на нещо, което нито разбираш, нито ползваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отговаряно е. Не може.

Бедни ми, Мазнеков,

жалкий лъжецо и манипулаторе (това мога да го напиша, след като документарно доказах тук как лъжеш и манипулираш по отношение на някакъв сертификат издаден уж, за да забранява Skype) – ти хем нищо не вдяваш и не разбираш от материята, хем спекулираш какво другите искат да напишат, кажат и пр.

::смях!!!

Ти стил, култура и аргументация НЯМАШ. Каламбурите не са белег на ЛОГИЧЕСКА мисъл бедни ми, Мазнеков, но го отдавам на болния ти мозък...

Спри, недей плачи! – за превод на нещо, което нито разбираш, нито ползваш.

Ха ха, плача, смея се през сълзи - все още чакам НОМЕР на СЕРТИФИКАТ с който СЕ РАЗРЕШАВА употреба на СОФТУЕРА SKYPE на борда на който и да е САМОЛЕТ! От която и да е световна сертифицираща компания, нямаща нищо общо с еБей! Без журналистически публикации, ако обичаш, бедни ми Йорик. И м/у другото занимай се с развитието на собствения си речник, не се тревожи за стила ми (който е бил одобрен от Infoweek или CIO например) - нещо се изчерпа. Но сега разбирам защото е толкова кристално ясен превода .... А ти какво разбираш от софтуер или компютри, какъв беше по образование или професия, че и това е биг сикрит.

Ай замълчи, че ще ми докараш мускулна треска на стомаха от смях.

Редактирано от Topper (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване