Премини към съдържанието
vboychev

Къде ще съм утре...

Препоръчан отговор

Днес стартира петото издание на фестивала „Рок в Рила“, който се провежда всяка година в с. Бели Искър, близо до Боровец. Тази година събитието ще бъде още по-приятно заради безплатния палатков лагер.

„Програмата на феста е пълна с изненади“, споделят организаторите на събитието и обещават, че няма да има разочаровани, защото заедно класиците на българския рок, на сцената ще се качат и много млади таланти.

Запалените рокаджии ще могат да се забавляват две вечери. През първата ще се изявят Gravity Co., P.I.F., Конкурент и младите пловдивчани от Gabana, а през втората – Awake, Сигнал, Васко Кръпката и Каскадьори.

Приятна зненада ще бъдат дебютантите на фестивала тази година - група Остава.

Входът на „Рок в Рила“ е безплатен.

Там ще съм утре... А вие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля го от началото на годината и Рок в Рила и концертите в Каварна, ма все няма време, но не че и пари има, ма тях по лесно ще ги намеря. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще съм в къщи / ще лекувам махмурлизъм/ а сега напред към партито ... наздраве :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На работа... както винаги... ще чита великите простотии на Доктора... biggrin.gif и ще пиша рими, ако ми остане време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз ще съм на работа и ще чета римите на Владо laugh.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък няма да съм на работа и ще мързелувам активно,нека ви е яд biggrin.gif:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На бачкане естествено sad.gif(( Ще чета калдата и ще си моря покет писито :clap: ,че събота и неделя много почивка му дадох :clap:)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми...сигурно вкъщи. Ако не вали може да отида да ударя едно билярдче и да се поразходя малко ;)

аз ще съм на плаж а после в kaldata и ще се хиля на простотиите на всиччки biggrin.gif

Че кой пише простотии :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оф и аз ще съм на работа,още малко трябва да избутам....

А бе 15-годишните от кога ги пускат да работят така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Къде ще съм утре...

Утре от обяд съм на маса. Ще го раздавам скромно, че още пия хапчета. За това само ментичка и то умерено. До половин бутилка до привечер. :speak:

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще стана рано, ще си стегна багажа и ще отида на планина. Половината ми багаж са книги, моливи и скицници и едно тефтерче за нахвърляне на поезия и мисли, вдъхновени от чистия въздух и спокойстието на Стара Планина:speak:

А по нататък...ще се срещам с някой то потребителите на форума biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще съм тук (гр. Гоце Делчев) на сватбата на брачеда...Бая път ме чака от Стара Загора (мразя да ставам рано и да пътувам...)

d093d0bed186d0b5d094d0bhm7.jpg

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
за какво изпит?

днес е е дошло а пък за утре... ама нищо ще кажа: утре съм си вкъщи сама на компа biggrin.gif

Извинете, че ви отклонявам от темата, но знаете ли къде в Бургас правят колажи? Един приятел има рожден ден и искаме да го изненадаме с подобен подарък. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре най-отговорно си обещавам,че ще си стоя вкъщи цял ден и ще си прочета книгата по немски!!! angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.