Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivan4o17

Планът за ликвидирането на България - Проектът "Ран-Ът"

Препоръчан отговор

Планът за ликвидирането на България - Проектът "Ран-Ът"

Ето го точния план по който се провежда разорението на България от всички правителства от 1990 г. до днес.

Без да се запознае с този фундаментален документ, българинът няма как да разбере света около себе си и епохата в която живее. Той е изработен по поръчка на превратаджиите от 10 ноември 1989 г. с пълното съдействие на Националната търговска камара на САЩ, в тайна от целия български народ.

Още през март-август 1990 г. с този документ са предопределени всички бъдещи процеси в икономическия и обществения живот у нас. От самото начало новите управници са знаели всичко, което ще последва в България. В него има и специална - поверителна част, за която малцина знаят. Това е най-изпълнявания документ в България от 1990 г. до днес.

Който си мисли, че няма по-зловещ документ от "Ционските протоколи" трябва да прочете това...

В него има и специална - поверителна част, за която малцина знаят. Това е разделът за "цената на прехода". Ето какво представлява тя:

Труд" от 9 декември 2000 г. публикува коментара на Георги Тамбуев за програмата Ран-Ът, в съгласие с която започва българският Мирен преход към гробищата:

"Чета я и косите ми настръхват. Все едно чета Откровението на Йоан или предсказанията на Ностарадамус за Апокалипсиса... Очаква се невиждан глад. Българинът все по-трудно ще се изхранва. На пазара ще се появят всякакви ментета. Най-уязвимата част от населението - децата и възрастните ще получават тежки хипотрофични увреждания от системното недояждане. Непрекъснато ще се увеличава дистанцията между цените на стоките и заплатите… покупателната способност на населението неспирно ще спада и ще стигнем нивото, нужно само за биологично оцеляване. Ще се появи безработица. Предвижда се нивото й да достигне около един милион. Най-квалифицираните млади българи ще напуснат страната. Ще възкръснат отдавна погребани болести… Всички тези "благини" могат да породят силни обществени сътресения. Затова трябва да се въвеждат постепенно, като се държи непрекъснато сметка за прага на издръжливостта на народа. Мизерия, глад, болести, нищета - това прокобва поверителната част от плана Ран - Ът. Да работиш за осъществяването на този план, значи да станеш палач на собствения си народ. Признавам, че ако ме блъснеше кола, нямаше да ме разтърси така, както ужасяващата картина на Прехода. Американските специалисти и българските експерти ни казват в очите какво ни чака."

post-118509-1192554381_thumb.jpg

Редактирано от ivan4o17 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като се държи непрекъснато сметка за прага на издръжливостта на народа. Мизерия, глад, болести, нищета

Ние сме издържливо племе мда Публикувано изображение

5 века под турско робство,още много под наше си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредното промиване на мозъци сътворено от болен мозък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как е промиване на мозъци, като проекта е факт. Докладът по него е даден в линк на страницата, сляп ли си. Всеки може да види дали коментарите за него са точни или преувеличени. Ако ти можеш да го изтълкуваш по друг начин, ще си първия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как е промиване на мозъци, като проекта е факт. Докладът по него е даден в линк на страницата, сляп ли си. Всеки може да види дали коментарите за него са точни или преувеличени. Ако ти можеш да го изтълкуваш по друг начин, ще си първия.

Ванка ти си нашия човек.

Това е разработка на военните!

И на КГБ и на ЦРУ и на БЗНС и на ТКЗС.

А същите тия освен че ликвират България,пак те намалиха драстично и млеконадоя и спряха и Мелодия на годината...

В Русия съм,в Русия съм.

Я тихо там бе...кой се смее...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конспирации, заговори - да бе, да... Не че искам да обиждам някого, ама :rolleyes::) Проблемът ни е, че не сме дорасли за демокрация, а нашето е някаква пародия, от която се възползват шепа хора. Лошото е, че болните мозъци стават все повече, а простотията е навсякъде. Иначе има интересни "факти" в това сайтче. Може да стане нещо от типа на "Строго секретно" с малко повече въображение и писателски замах :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, нямам време подробно да се запозная с тояв план, но и от това, което съм видял и преживял, мога да си представя, какъв е тоя план. Започвам да стрелям напосоки( това, което се сещам в момента) Шефа взема преди преди петнайстина години, контролният пакет от акции на нашето предприятие , което е било държавно. Интересното е, че акците са взети на изплащане. Тоест, ако да кажем сега една акция струва 80 000 лева, то колко акции бихте си взели ? Ами да кажем, максимумм една! А какво прави шефа? Няма пари, щото е бивш прост даскал по практика, но взема над 50 %! И защо ги взема? Ами защото знае, че след 3-4 месеца, тия пари вече ще ги взема всеки общ работник в предприятието! Тоест, ако вземем тогавашните цени, със заплатата от 400 000 лева, след 4 месеца, вие ще можете да си изплатите 5 акции, ако сте ги взели! Ето така се приватизира нашето пртедприятие навремето. Освен това голям пръст имаха Мултигруп и австрийска компания. Сещате се защо австрийска. Всички бивши комунисти, имаха нещичко си там. Обаче Илия Павлов го няма вече. Шефа предвидливо преди това се разграничи от него. Разграничи се и от австрийците. Подпомогна нашите политици финансово, подпомогна и полицията, направи огромни дарения, построи паметници , подпомогна образованието и всичко това на наш гръб. Днес разбрах, че всеки месец, чрез измами, взема от 1000-та си работници по 4 лева минимум от заплатите им. И как става номера? Плаща се в натура. Тоест, на всеки работник се удържат по 20 лева на месец и се дава храна, примерно, сирене, кашкавал, ... Обаче! Сиренето се взема за 4.40, а се дава на нас за 5.90. кашкавалът се взема за 8.50, а се дава за 10 лева! Значи какво излиза? Фирмата печели на месец няколко хилядарки от нас, работниците! Това е само малка част от плана. Сигурен съм, че всеки може да даде безброй примери за бивши превратаджи. Е как да не ги мразиш тия? Върхът на наглостта беше, когато шефа бе удостоен с някаква си награда и каза: "Радвам се, че навремето се скарах с партийния шеф и напуснах даскалото"! То хубаво се скарал, ама защо след това подкрепя отново с всички сили независимите кандидати, които се подкрепят и от БСП? И ако някой си мисли , че са независими, жестоко се лъже. По-зависими от тях няма. Абе тоя човек направо ме учудва. При посещението на президента - г-н Първанов, изтърси нещо, което направо ме смая. Той познавал Първанов от поне десет години, още когато не бил израсъл в политиката. Е, чак такива връзки не очаквах! Уж не сме комунисти, карали сме се с партията, подкрепяме една друга мижава партия, която е дупе и гащи с БКП от поне 100 години насам, за нас бизнеса е важен, коректността с хората е важен... приказки, приказки, та чак ми се доповръща! Който иска да не вярва в тоя план. За мен това е напълно възможно, макар, че точното му изпълнение, едва ли е могло да бъде предвидено. знам само едно. един милионер или милиардер в България, няма как да се задържи жив, ако няма връзки с мафията, правителството или нещо друго. А може би всичко това е едно? ПП: Изписах доста, но се сетих и нещо друго. Кой от вас не е имал застраховка за женитба примерно? Говоря за тия от вас, които са израсли преди 1989-та. И колко от вас успяха да си вземат тая застраховка след 1997-ма примерно? казвам 1997, защото точно тогава имах възможност да си я(ги) взема. Тоест, навърших 25. Е, аз си ги взех двете застраховки. Взех общо около 75 лева! Много нали? дядо ми и баба ми, 18 години са внасяли всеки месец по около 5 лева ( и то преди 1989 година), което прави общо 2000 лева. Чудя се само, защо не са ги изяли или изпили, а са ги дали на такива, като моя шеф!!!!! Стана ми жал за баща ми навремето, когато човекът си мислеше, че от тая застраховка за 1000 лева, аз ще взема поне толкова! Курец! Взех 36 лева и го дръпнах за ръката, защото очите му се бяха насълзили. Баща му( моят дядо) бе убит с брадва от един ненормалник, а тая в ДЗИ се подиграваше с него - " Какво искате господине? Вие сте внесли 1 лев, а вземате 36!" Как бихте го оприличили това? Хванах болния си баща за ръката и го изведох навън, за да не се разправя с глупаци. На човека не му стана ясно, как 1000 комунистически лева, се превърнаха в 36 капиталистически. На мен всичко ми бе ясно много преди това, затова и досега споря, щом стане въпрос за началото на валутния борд. Никой икономист не може да ме убеди, че левът трябваше да загуби 10 пъти стойността си за 2-3 месеца и да се фиксира към сегашния курс. Това бе най-голямото проявление на тоя план и направо ме обзема бяс, когато почна да чета мнения като тези, преди мене! Явно мненията са пубертетски или на такива с промити мозъци вече!

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванка ти си нашия човек.

Това е разработка на военните!

И на КГБ и на ЦРУ и на БЗНС и на ТКЗС.

А същите тия освен че ликвират България,пак те намалиха драстично и млеконадоя и спряха и Мелодия на годината...

В Русия съм,в Русия съм.

Я тихо там бе...кой се смее...

Това не го повтаряй другаде, че някой политик ще ти го открадне за кампанията.

Конспирации, заговори - да бе, да... Не че искам да обиждам някого, ама :);)

Проблемът ни е, че не сме дорасли за демокрация, а нашето е някаква пародия, от която се възползват шепа хора.

Лошото е, че болните мозъци стават все повече, а простотията е навсякъде.

Иначе има интересни "факти" в това сайтче. Може да стане нещо от типа на "Строго секретно" с малко повече въображение и писателски замах :)

Е идеята е да не прилича на "Строго секретно", просто още е само суров материал от мрежата и нямам време да го изчистя от излишния патос. Вярно, че много НЛО-та и конспирации се навъдиха и покрай тях хората свикнаха да възприемат всяка подобна тема като летяща чиния.

Иначе този проект действително е най-подобното на програма нещо, по което се извършва "прехода".

Друг въпрос че не постига целите си - нас българите не е толкова лесно да ни изтребят. И тази програма едва ли ще успее. По нея още преди 10 години в България трябваше да няма собственици и всички да висим на банките. Очевидно не става. Така че идеята на темата не е да навява песимизъм, а да даде обяснението защо всичките ни нови правителства следват една и съща политика. Програмата на Ран и Ът дава обяснението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали това, за което се говори по темата е вярно или не, аз не знам, но със сигурност е възможно.

От тук може да си изберете доста интересни четива http://koob.ru/iwar/, и като прочетете някой от тях вече няма да гледате на света със същите очи според мен ( стига да знаете руски разбира се ).

Препоръчвам : Расторгуев С.П. "Информационная война"

Редактирано от скитник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено има нещо... И не ми изглежда невъзможно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете поста на Кико, има много истина в него. Повече, отколкото в самата тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска да не вярва в тоя план. За мен това е напълно възможно, макар, че точното му изпълнение, едва ли е могло да бъде предвидено. знам само едно. един милионер или милиардер в България, няма как да се задържи жив, ако няма връзки с мафията, правителството или нещо друго. А може би всичко това е едно?

Хора ,защо ограничавате всичко през погледа на българин,мразещ собствената си страна....Това което си написал ев цял свят - връзките правят пари,парите правят връзки...Същото важи и за целия ти пост - "шефа" винаги ще печели от работниците,това е идеята на капитализма...Разберете че комунизма си отиде,живеем в друго време...А и определено вече има фирми в които и "шефа" печели,и работниците са доволни...Стига заговори,стига милеене по комунизма и търсене "под вола теле"...

На българина му дай всичко друго ,но не и да работи...Жалко.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проектът "Ран-Ът" (1990 г.)- подготовка на гибелта на българската икономика

Доклад по Политология (14.17 KB)

"Благодарение на проекта “Ран-Ът” сега българската икономика е в руини и България е върната със 100 години назад в своето развитие"

смятай... има ли истина в цялото това нещо за проектът Ран-Ът защото за пръв път го чувам но има доста статии в google или е просто някаква пропаганда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, на което ставате свидетели в днешно време, не е случайно. Забавлявайки ви с чалга, шоута за малоумници, кьор фишеци и прочее, тихо по терлички се осъществи един план за разорението на нашата родина. Сега вече осезателно всеки усеща, че нещо кофти се задава, че нещо кофти е станало, че нещо хич не е наред в тая държава и сякаш всички беди следват някакъв план и последователност. Гледайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо ново не ми показваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но трябва периодично да се напомня на позаспалите.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но трябва периодично да се напомня на позаспалите.....

след като БКП ни ги натресе защо сега дигат джангър , обърни внимание че накрая звучат партизански песни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е зле работата в държавата заради кризата ама тези планове от клипа според мен са пълни глупости така мисля аз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е зле работата в държавата заради кризата ама тези планове от клипа според мен са пълни глупости

така мисля аз

Че преди да не би да беше добре, та обясняваш всичко с кризата, ние сме в криза от 20 години насам. Пълни глупости ли я се огледай човече имали една сфера да работи както трябва, навсякъде е каша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сега е зле работата в държавата заради кризата ама тези планове от клипа според мен са пълни глупости

така мисля аз

ако беше прав щяха да публикуват плана ран уп, а те го засекретиха от нас българите не заради руснаците.

незнам нещата от клипа дали са истина или не, но по-важното е че нещата от клипа се случват

Редактирано от Стоби (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така мисля аз

Явно доста хора мислят , като теб и затова сега ще сърбаме попарата. И нали не смяташ, че кризата е просто случайна случка? За тази криза хората пишат от доста години, че се готви, ама тогава, такива , като теб ВСЕ ОЩЕ им се присмиваха, харчейки парите от поредния кредит. Аз лично знаех какво се готви и точно заради това, не позволих семейството ми да задлъжнее на банките. Слава Богу. Сега спя спокойно, за разлика от неверниците, дето си мислеха, че съм смахнат параноик. Както казах някъде наоколо, "Всеки носи последствията от своите вярвания". Нещо против.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...