Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Fifa

За или против ограничаване на пушенето на публични места сте ?

Анкета за/против пушенето на обществени места  

207 гласували потребители

1. 1. Какво е вашето мнение по въпроса?

• ЗА забраната
      127
    • ПРОТИВ забраната
      79
    • Нямам мнение по въпроса
      0

Препоръчан отговор

Та кога ... щели да забранят тотално пушенето у нас и в цяла Европа ?

Нямам спомен да са казали нещо за затваряне на цигарени фабрики.

Как ще затварят фабрики бе,Доган ще хвърли топа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Животът е кратък затова опитай от всички удоволствия които ти предлага той :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Животът е кратък затова опитай от всички удоволствия които ти предлага той :yanim:

Колко безразсъден коментар!!! :yanim:

Ми дай като е кратък направо да го съкратим тогава като си вредим със всичко възможно, тъй май ще е най-добре, а?!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко безразсъден коментар!!! :)

Ми дай като е кратък направо да го съкратим тогава като си вредим със всичко възможно, тъй май ще е най-добре, а?!?!?

аз също съм непушач и съм против пушенето като цяло

P.S.Опитвала съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях много страстен пушач, никой не вярваше че мога да откажа цигарите, докато на 29 май 2006 година не се прибеах във къщи, задушавайки се със поредната цигара, загасих я и си казах, повече няма да запаля. Един месец си носих цигарите и запалката във джоба, аз самия не вярвах че ще мога да ги откажа. Така че щом аз ги отказах значи всеки може. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, иска се само да имаш "здрави гащи" и да устискаш...

Ами той първите десет дни е най- гадното, след това започва да ти харесва без цигари, и се замисляш защо си ги пушил толкова време. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти купи хероина , аз ще донеса спринцовките..:P

Благодаря, ама такива неща не пипам... :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А късмет де. Поне там където се храним да не се пушеш. Много рядко са хората, които се съобразяват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също съм непушач и съм против пушенето като цяло

P.S.Опитвала съм

Аз също не пуша, но не съм и пробвала нямам желание просто...

А късмет де.

Поне там където се храним да не се пушеш. Много рядко са хората, които се съобразяват.

Да, така е... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като пушач се чуствам дискриминирана. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не пуша, но не съм и пробвала нямам желание просто...

:rolleyes: Ти си за пример пред обществото, ако всички хора бяха като теб, колко по-различен щеше да е светът във който живеем. Браво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:P Ти си за пример пред обществото, ако всички хора бяха като теб, колко по-различен щеше да е светът във който живеем. Браво.

Бре скучно щеше да е :rolleyes: нужно е разнообразие...ама за някой неща е по-добро да е на еднообразие... Публикувано изображение

Аз като пушач се чуствам дискриминирана. Публикувано изображение

Стига сега няма дескриминация всеки си има свободна воля да си прави каквото намери за правилно или за добро за себе си... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) на мен пък ми писна от непушачите...колежката ми е непушач, гаджето ми е непушач, повечето ми приятели са непушачи...Да му се невиди да нямаш с кой да си пафнете по една цигара на сладка приказка... :ph34r: Ей тва е дискриминация....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) на мен пък ми писна от непушачите...колежката ми е непушач, гаджето ми е непушач, повечето ми приятели са непушачи...Да му се невиди да нямаш с кой да си пафнете по една цигара на сладка приказка... :ph34r: Ей тва е дискриминация....

Тогава си намери приятели които пушат и разрешаваш проблема ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) на мен пък ми писна от непушачите...колежката ми е непушач, гаджето ми е непушач, повечето ми приятели са непушачи...Да му се невиди да нямаш с кой да си пафнете по една цигара на сладка приказка... :P Ей тва е дискриминация....

ОМФГ!

...има брашно, нема страшно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много назад се движим от разбиранията на Европейците. Нали се борим да сме като тях във всичко? Е, това не изключва и пушенето. Имах много интересна случка, когато последния път бях в Париж. Та стоим си значи на летището и си чакаме полета. Естествено, пушенето е ограничено до максимум. Пушачите са изолирани в един закътан ъгъл на медународния терминал и си смокат там. Мъглата е пълна, ама тях си ги кефи. И без туй са само пушачи на едно място, не им прави впечатление. Поразходихме се насам-натам и решихме да излезем малко на въздух. Е хубаво, стоим си на врата и 2 момичета от групата вадят цигарки и почват да си пафкат. В същото време минава един от автобусите, който разкарва пътниците от един терминал до друг. Спря, за да слязат част от тях и в момента, в който хората от автобуса видяха как тия двечките девойки сладко си попушват започнаха да ги сочат с пръст и да им се присмиват. Буквално. Няма да ви казвам как се почувстваха те двете. Идеше им в дън земя да потънат. Все пак е кофти половин автобус да те сочи с пръст и да ти се хили. Хвърлиха фасовете и повече цигара там не се запали. Та мисълта ми беше, че отдавна е модерно да не се пуши. П.С. Все пак, въпрос на личен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същото време минава един от автобусите, който разкарва пътниците от един терминал до друг. Спря, за да слязат част от тях и в момента, в който хората от автобуса видяха как тия двечките девойки сладко си попушват започнаха да ги сочат с пръст и да им се присмиват. Буквално.

Мама ми е казвала, че е много невъзпитано да се сочи с пръст :speak: Да им се чудиш кой бил по невъзпитан...

Прав си Баро дали смърдиш на цигари или на пот все си е смръдня Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали ви казвах преди време на какво ухае там където се пуши Публикувано изображение

Абе те си сочеха подигравателно. И правеха онова движение все едно си дърпаш от цигарата с два пръста. Беше много неловко за тях. Факт е, че на момичетата им стана много кофти. Просто по един или друг начин хората се мъчат да се преборят с пушенето. Говоря за хората. Не за закони, забрани и другите куп глупости, като глоби и т.н. Просто самите хора се опитват да се пречистят от този порок. Именно това е най-важното в едно общество. Самите хора да разберат кое е правилно и кое е и да се опитват по някакъв начин да го предотвратят или да го ограничит поне до минимум. Иначе и там си има стотици хиляди пушачи. Но по-друг начин се гледа на тях. Подтискащо е да гледаш как шушукат зад гърба ти, че пафкаш. Чувстваш се доста неудобно. Това е начина да се намали броя на пушачите. Самите хора да го осъзнаят. Законите и всички други измишльотини, няма да помогнат особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали ви казвах преди време на какво ухае там където се пуши Публикувано изображение

Абе те си сочеха подигравателно. И правеха онова движение все едно си дърпаш от цигарата с два пръста. Беше много неловко за тях. Факт е, че на момичетата им стана много кофти. Просто по един или друг начин хората се мъчат да се преборят с пушенето. Говоря за хората. Не за закони, забрани и другите куп глупости, като глоби и т.н. Просто самите хора се опитват да се пречистят от този порок. Именно това е най-важното в едно общество. Самите хора да разберат кое е правилно и кое е и да се опитват по някакъв начин да го предотвратят или да го ограничит поне до минимум. Иначе и там си има стотици хиляди пушачи. Но по-друг начин се гледа на тях. Подтискащо е да гледаш как шушукат зад гърба ти, че пафкаш. Чувстваш се доста неудобно. Това е начина да се намали броя на пушачите. Самите хора да го осъзнаят. Законите и всички други измишльотини, няма да помогнат особено.

И са що ме дразниш? Публикувано изображение

Обществото искало да се пречисти...Тютюнопушеното в България да ни е проблема. Те хората се чудят как да скалъпят двата края ква магийка да направят да скалъпят семейния бюджет, шъ ми мислят за възпитание. Кво възпитание братче, щом ме правят на нищо където и да отида особено пък ако си имам вземане даване с някой държавен служител. Да сме се причистили били...Ония муньовци нали им е широко около врата и най - голямата им грижа е между коя и коя екскурзийка да си изберат забавлението им е да се хилят на хора с цигара. Бахти и чувството за хумор...щом на тва се забавляват представям си що за скучно общуване водят...

Пет пари не давама някой ако ми шушука зад гърба, че с тази цигара съм била невъзпитана...да дойдат да ми живеят живота и тогава ще си говорим...Тогава не цигари ще започната да пушат а на антидепресанти направо ще минат...

Който квото ще да ми разправя всеки си знае собствената хава...То там ако беше виснал и някои от наште прочути клошари тези пак щяха да сочат...ама то отстрани е лесно да се сочи...иначе сигурно и България не знаят къде е на картата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

ааа, кеф, кеф, само така, ostavime.

Прав си Баро дали смърдиш на цигари или на пот все си е смръдня

Точно така на какво ще миришИ си е исконно право на всеки Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф

Ама кат' се дразниш нали не се... таковаш, сещаш се де?

/офф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обществото искало да се пречисти...Тютюнопушеното в България да ни е проблема. Те хората се чудят как да скалъпят двата края ква магийка да направят да скалъпят семейния бюджет, шъ ми мислят за възпитание. Кво възпитание братче, щом ме правят на нищо където и да отида особено пък ако си имам вземане даване с някой държавен служител. Да сме се причистили били...Ония муньовци нали им е широко около врата и най - голямата им грижа е между коя и коя екскурзийка да си изберат забавлението им е да се хилят на хора с цигара. Бахти и чувството за хумор...щом на тва се забавляват представям си що за скучно общуване водят...

Пет пари не давама някой ако ми шушука зад гърба, че с тази цигара съм била невъзпитана...да дойдат да ми живеят живота и тогава ще си говорим...Тогава не цигари ще започната да пушат а на антидепресанти направо ще минат...

Който квото ще да ми разправя всеки си знае собствената хава...То там ако беше виснал и някои от наште прочути клошари тези пак щяха да сочат...ама то отстрани е лесно да се сочи...иначе сигурно и България не знаят къде е на картата...

Мда. :) Абсолютно права си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотална забрана за пушене :) = пълна загуба на чувство за мярка.

Някои взеха да се побъркват и стават все по зле. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно сме скарани с модата, тука общо взето да пушиш е символ на важност и модерност....Като ги гледам какви пишлемета по на 13-14 години пушат като комини и се фръцкат, а още не знаят как да си обуят панталоните...

Но според мен е не само до избор , а и до възпитание...Тук всеки е най-важния...Еднакво ми е неприятно , когато някой върви до мен и ми пафка или когато някой както си върви се изсекне на улицата пред всичките....Просто като си няма човек елементаро съзнание...Европейците , че няма да ги стигнем - няма, дори и само ние да сме в ЕС...Предполагам , че на пушачите не им е приятно, ако някой потен и вкиснал човек седне до тях и им смърди....Е, цигареният дим също не мирише на рози....

Искаш да кажеш липса на култура....

Пък то мириса на вкиснато също си е липса на култура- ементарни навици...липса на възпитание...

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам... лично аз ако съм на мястото на девойките, за които ostavime каза, също ще ми е адски неудобно. Всъщност се съмнявам да има жена, на която не би й станало неудобно. Каквото и да си говорим. Тук въпросът не е да се направиш – "ае ский к'ъв съм велик, найш как ми дреме дали ще ме сочиш или не..." Отишла съм някъде, ами ще се съобразявам, другото е излишно изхвърляне. Тъпо си е, не е красиво, аз също съм пушачка, пушело ми се е по спирки и други такива, но съм се стискала.

Най-гнусно е да видя жена да върви и да пуши.

Иначе за смръднята – предпочитам да ми мирише даден човек на цигари, отколкото на кебапчийницата край Централна гара в Пловдив или дюнерите пред Халите... Има доста по-гнусни миризми от цигарите, факт. Потта не знам какво я намесихте, това вече си зависи от теб, а не от това омирисва ли те някой или ти се вреш в някоя смрадлива дупка...

@Дид – като няма с кого да пушиш, що не свиркаш бре мацка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...