Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

излезе ми диспечер на задачи,но незнам за кво става въпрос :( преди правеше сега селд преинсталация пак прави

в този диспечер на задачи можете да сортирате информацията за пуснатите процеси по различни критерии и един от тях е натоварване на съответния процес. Направете го като кликнете на надписа на съответната колона и вижте кои процеси са най-отгоре
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне н

Да,трий няма проблем! Предполагам мястото е заето от System Restore,но за да си напълно сигурен,изтегли си тази програмка и с нея ще видиш къде се губи всичко.

А погледна ли във Диспечера на устройствата дали нямаш жълт въпросителен? Подозирам че ти липсва драивера.

Публикувани изображения

най отгоре са,chrome

ъпдейтвате ОС с последните кръпки, ъпдейтвате хром до последна версия и ако пак не ви харесва натоварването сменяте броузера
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ok.мерси много но с мозилла пак така прави същите номера :)

за servis pack3 кой google chrome ще предпочитате?

последния

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ok.мерси много но с мозилла пак така прави същите номера :)

за servis pack3 кой google chrome ще предпочитате?

Последния, както и за SP2, обновете си флаш плеъра, видеодрайверите, спрете си автоматичния старт на скайп, mtorrent, advanced sysytem care, трите програми за malware, дефрагментирайте си диска, сканирайте за вируси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо на снимката се вижда почти нищо , но с моето зорко око успях да видя един боклук - flex type :) не сме ли 2012г ? Разгъни да се виждат всички процеси . И вземи и опиши машината , щото ако си имаме работа с някоя 12/13 годишна с процесор 266 МХц - кво да говорим .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://url.bg/show-i...91b9a41a4eb9a7f не е на 15г. яа на 3г:) флекса си ползвам за друго незнам,ако ми кажете ще съм ви благодарен вместе флекса какво да ползавам Редактирано от asko44 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://url.bg/show-i...91b9a41a4eb9a7f не е на 15г. яа на 3г :) флекса си ползвам за друго незнам,ако ми кажете ще съм ви благодарен вместе флекса какво да ползавам

http://uroci.net/urok/737/Фонетична-кирилица-без-Flex-Type.html
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте.един приятел има стар компютър става за игри горе-долу, но не това е важното.значи като го пуска му изписва че има нужда да се смени батерията и изписва, че трябва да се натисне F1 за да продължи.Натиска F1 и си продължава и компютъра си върви ... Проблема е следния: като натиснеш с дясното копче на мишката върху лентата със задачи и няма опция за "диспечер на задачите'' от никъде не може да се пусне, също така при инсталиране на някой програми или игри му изписва нещо за администратора и до там... преинсталирал съм го хиляди пъти и не се оправя... някой има ли идея как може да се оправи това? ( това за F1 го споменах, защото може да има някаква връзка ) Също така няма никакви драйвери за звук и видео карта и си върви с windows xp. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Редактирано от prymov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте.един приятел има стар компютър става за игри горе-долу, но не това е важното.значи като го пуска му изписва че има нужда да се смени батерията и изписва, че трябва да се натисне F1 за да продължи.Натиска F1 и си продължава и компютъра си върви ... Проблема е следния: като натиснеш с дясното копче на мишката върху лентата със задачи и няма опция за "диспечер на задачите'' от никъде не може да се пусне, също така при инсталиране на някой програми или игри му изписва нещо за администратора и до там... преинсталирал съм го хиляди пъти и не се оправя... някой има ли идея как може да се оправи това? ( това за F1 го споменах, защото може да има някаква връзка )

Също така няма никакви драйвери за звук и видео карта и си върви с windows xp.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Наличната ви подложка за преинсталация съдържа някаква кофти версия на XP, това с task manager се оправя по принцип с регистри фикс, от тук да кажем - http://www.kellys-korner-xp.com/xp_tweaks.htm - срещу 51 позиция, но той е забранен от вирус по принцип. Това с f1 се оправя с нова батерия. Това с администратора се оправя, ако не въведете парола при инсталацията и текущия потребител си е администратор.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип съм го преинсталирвал с различни windows-i и все така става. За батерията разбрах. Свалих от линка, който си ми дал това, което е нужно за таскмениджър-а и ще го пробвам. А за паролата на администратора при инсталирането,никога не слагам парола... Мисля да го преинсталирам пак и да му сложа парола дано се оправи... Иначе по принцип пише нещо от сорта: registri disabled on your administrator... Ако има проблем пак ще пиша.Благодаря за откликването по моя проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля че след Windows-a всеки път инсталирате един и същи вирус и затова имате едни и същи проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля че след Windows-a всеки път инсталирате един и същи вирус и затова имате едни и същи проблеми.

Ами не знам как ще инсталира един и същ вирус като много пъти съм форматирвал целия хард диск.

Наличната ви подложка за преинсталация съдържа някаква кофти версия на XP, това с task manager се оправя по принцип с регистри фикс, от тук да кажем - http://www.kellys-ko...m/xp_tweaks.htm - срещу 51 позиция, но той е забранен от вирус по принцип. Това с f1 се оправя с нова батерия. Това с администратора се оправя, ако не въведете парола при инсталацията и текущия потребител си е администратор.

Много пъти съм го преинсталирвал с различни windows-i. Изтеглих тези файлове, но не знам къде да ги сложа.Пробвах в папката на windows-system 32 и т.н. , но като почна да ги инсталирам ми дава пак ( registry disabled by your administrator ) . Какво ли не съм пробвал и нямам идеи вече. Като го преинсталирам веднага след това има task manager , но само за няколко минути... Някакси необяснимо ми е ... А при инсталация не слагам парола за администратора, пробвах и с парола но пак същото.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера се опитах да преинсталирам един лаптоп HP. (за съжаление не мога да му вида параметрите) и по време на инсталацията забива и седи така 30 минути и повече http://imageshack.us/f/688/d3007.jpg/ и после илиза една от тези грешки http://imageshack.us/f/838/d3005.jpg/ http://imageshack.us/f/193/d3006r.jpg/ моля ви някой ако е имал такъв проблем да ми помогне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв диск използвате за преинсталацията?

Най-вероятно е ултра - мега - хипер едишън модифицирана бъгня!

Когато сваляте от тракери, гледайте торента да е маркиран с MSDN ! Това ще рече, че е оригинално копие на истинският диск, макар и пиратско, и операционната система е чиста! Във вашият случай се е получила грешка, която е причинена от това, че инсталатора не е приключил едната операция преди да започне другата!

Почти сигурно е, че е от нескопосан диск!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следният проблем:на другият компютър инсталирах програмата Malwarebytes Anti-Malware.След като сканира откри 3 зловреди файла.Както винаги ги изтрих,след това рестарт и хоп тия надписи.Въпросът ми е :а сега накъде? :)post-86642-0-89733400-1330338984_thumb.jpost-86642-0-82825300-1330338996_thumb.jpost-86642-0-06834600-1330339011_thumb.jpost-86642-0-38602400-1330339017_thumb.jpost-86642-0-43357100-1330339025_thumb.j

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следният проблем:на другият компютър инсталирах програмата Malwarebytes Anti-Malware.След като сканира откри 3 зловреди файла.Както винаги ги изтрих,след това рестарт и хоп тия надписи.Въпросът ми е :а сега накъде? :)

Ето на тук: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=48299

И към магазина...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв диск използвате за преинсталацията?

Най-вероятно е ултра - мега - хипер едишън модифицирана бъгня!

Когато сваляте от тракери, гледайте торента да е маркиран с MSDN ! Това ще рече, че е оригинално копие на истинският диск, макар и пиратско, и операционната система е чиста! Във вашият случай се е получила грешка, която е причинена от това, че инсталатора не е приключил едната операция преди да започне другата!

Почти сигурно е, че е от нескопосан диск!

Пробвах и с изчистена версия пак същото става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето на тук: http://www.kaldata.c...showtopic=48299

И към магазина...

ех,ако имах възможност да си го купя...

добре де,какво аджеба съм направил?На лаптопа ми също не е оригинално хр-то,но когато съм трил с тая програма не ми се е случвало да ми излизат такива съобщения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех,ако имах възможност да си го купя...

добре де,какво аджеба съм направил?На лаптопа ми също не е оригинално хр-то,но когато съм трил с тая програма не ми се е случвало да ми излизат такива съобщения.

Нали не очаквате някой във форума да ви помогне за проблем, свързан със софтуер,. обект на авторско право?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали не очаквате някой във форума да ви помогне за проблем, свързан със софтуер,. обект на авторско право?

Отивам до магазина,купувам си там каквото трябва,въвеждам ключа от стикера и готово.Прави сте,съгласен съм с Вас.Обаче,какво направих,че излиза това съобщение?Ясно е ,че съм изтрил нещо,но какво?Питам за да знам занапред да не го трия.:)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивам до магазина,купувам си там каквото трябва,въвеждам ключа от стикера и готово.Прави сте,съгласен съм с Вас.Обаче,какво направих,че излиза това съобщение?Ясно е ,че съм изтрил нещо,но какво?Питам за да знам занапред да не го трия. :)

изтрил сте файл в който се пази специален запис, който казва на ОС че е регистрирана и легална
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
post-71044-0-10295700-1331031237_thumb.pПремахнах отметката от тази команда.Start => Run => Control Userpasswords2 => махаш отметката пред Users must enter a user name and password to use this computer .Но сега компютъра ми има съвсем други настройки и липсват програми.Как да възстановя тази команда или да сменя акаунта? Редактирано от qqrr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване