Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

Работя с Windows XP SP3. При гледане на клипче от YouTube на full screen няма образ- екрана е черен, вижда се само интерфейса на плеъра. Това става и при Firefox, и при IExplorer. При VBox7 тоя проблем го няма. Каква може да е причината?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне н

Да,трий няма проблем! Предполагам мястото е заето от System Restore,но за да си напълно сигурен,изтегли си тази програмка и с нея ще видиш къде се губи всичко.

А погледна ли във Диспечера на устройствата дали нямаш жълт въпросителен? Подозирам че ти липсва драивера.

Публикувани изображения

Работя с Windows XP SP3. При гледане на клипче от YouTube на full screen няма образ- екрана е черен, вижда се само интерфейса на плеъра. Това става и при Firefox, и при IExplorer. При VBox7 тоя проблем го няма. Каква може да е причината?

Аз имам същия проблем. Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарен.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам сте пробвали с преинсталиране на Flash Player-а

Всъщност преди месец аз спрях Flash Player-a да търси ъпдейти и оттогава не беше се ъпдейтвал. Сега го направих ръчно и проблема се реши - вече работи и на Full Screen. Т.е. ъпдейт му е майката! :help wanted4:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

От скоро забелязах,че не мога да си местя папките от старт Менюто/Програми - някои може ли да помогне ?! Благодаря предварително !

Редактирано от ____ (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на Start - Properties - Start menu - Customize - Advanced - сложи отметка на Enable dragging and dropping

Търся го това и не го намерих ! Оказва се,че това се пада под "Display Run" обаче това прозорче го няма.

Може ли,да се възстанови това нещо някак си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нова съм във форума, извинявам се предварително, ако съм задала въпроса си не където трябва...Моя проблем е следния: от известно време не мога да трия, нито да качвам, нито да места каквото и да било в Local disk D, имам 43.5 GB свободни.Когато се опитам да изстрия някоя снимка например ми излиза следното:Cannot delete Image 089,Access is denied.Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use. Не ме питайте как съм го направила-не знам! Благодаря предварително, ако някой ми каже как да го оправя!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Можеби не е тук мястото нооооооооооооо...... Проблема ми е следния: Имам лаптоп HP Compaq 615.Той идва със предварително инсталиран Windows 7 Home Premium.Но аз не издържах и си му инсталирах Windows XP Pro..Когато комютъра ми работи под Windows 7 всичко си е нормално.Натоварвам го с много програми и процеси, процесора достига до доста градуси, но е нормално.Играя 3-4 часа Сан Андреас, и след прегряване изгасва сам.Но и това е нормално след 4 часа игра Д:..Но след като си инсталирах Windows XP, с всички драйвери и последни версии, компютъра сам се изкл., когато го натоваря дори и с най-малката програма.Достига 100 градуса без да знам без дори и антивирусна а само и единствено мозила, и гасне.?????. Да не говорим за игрите ..Успях да инсталирам Сан Андреас без да изгасне, пуснах я и седно играя гта4 на правец.Едвам едвам върви и след по малко от 2 мин се изгасва.Пускам някоя по тежка програма зацепи и изгасне. Сега се налага да съм с Windows 7, но си искам ХП.Все пак то си е легенда и си е най-яката ос.. Лаптопа ми е HP COMPAQ 615 с харектеристики: RAM: 2GB CPU: AMD 2,20GHZ VIDEO: 900MB ATI RADEON 3200 SERIES My skype: yoan.ignatov :(;)

post-304266-0-19770100-1323972404_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при тези температири този лаптоп можете да го пишете "пътник" а като се има предвид че е с АМД процесор аз бих заложил че е получил два еднопосочни билета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при тези температири този лаптоп можете да го пишете "пътник" а като се има предвид че е с АМД процесор аз бих заложил че е получил два еднопосочни билета

Не те разбрах много добре.Лаптопа си ми работи много добре по Windows 7, Vista, linux.. Само на ХП се изгасва.Работи и много добре пос Windows thin pc.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам много странен проблем със системата (Уиндоус ЕксПи).След начално нареждане се оказва, че променя годината в интервал от 2023-2085....). Проверих за вируси с Малуеър и с антивирусната - не откри нищо.... Някакви идеи каква може да е причината???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм , да върне назад - батерия , но напред :no-no: все пак нищо не ти пречи да провериш батерията дали е над 3 волта .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам много странен проблем със системата (Уиндоус ЕксПи).След начално нареждане се оказва, че променя годината в интервал от 2023-2085....). Проверих за вируси с Малуеър и с антивирусната - не откри нищо.... Някакви идеи каква може да е причината???

Спестил си малко информация... А ни е не обичаме да пишем излишно....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Вчера стартирах лаптопа си, който е с ХР , в началото тръгна да зарежда нормално, но в последствие преди да се появи екрана на Десктопа компютъра ми се изгаси... Някой да е имал подобен проблем иии да знае дали проблема е хардуерен или софтуерен... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хардуерен - изтощена батерия :) Нищо не си казала относно повторно пускане - какво става .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спестил си малко информация... А ни е не обичаме да пишем излишно....

Не знам какво още да добавя: може би това:

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Internet Explorer 8.0.6001.18702 (IE 8.0)

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

DualCore Intel Pentium E2160, 1800 MHz (9 x 200)

Asus P5K SE (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Intel Bearlake P35

2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

BIOS AMI (07/19/07)

ATI Radeon HD 2600 XT (256 MB)

ATI Radeon HD 2600 XT (256 MB)

ATI Radeon HD 2600 XT (RV630)

Monitor Philips 190C (190C8) [19" LCD] (BZ30746223486)

Не променя датата всеки път, разбирам го по антивирусната, която ми казва, че не е ъпдейтвана 1285 дни например...

ПС. Как да проверя волтажа? от БИОС или с някаква специална програмка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един въпрос малко странен сигурно но не съм запознат и искам да попитам дали след като инсталирам сървис пак 3 от exe файл свален от сайта на майкрософт на хр sp2 има някаква опасност да се загубят данни от компа ми? Говоря за инсталиране само на ъпдейта sp3.Инсталирам го ръчно тъй като не мога да си позволя автоматични ъпдейти понеже не съм с оригинален windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам голям проблемр напоследък компютарът ми много насичаше и дори тотално забиваше когато пусках програми дори като Skype, Firefox, Internet Explorer ili KMplayer. Пробвах да го оправя с помоща на различни програми за подръжка но не стана. Затова днес реших да го преинсталирам но когато стигна 100% при форматирането на диска отново заби. Пробвах да рестартирам но пак същото се получава. Ако някой знае как да го оправя моля да каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, след преинсталирането на Уиндоус резолюцията ми се промени. Обаче когато опитам да я "ремонтирам" всичко става или огромно или нечетаемо. Преди година-две бях преинсталирал Xp пак и бях открил решение на този въпрос - беше нещо елементарно. Сега обаче зациклих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли инсталирани драйвери за видеото?Как по-точно я "ремонтираш"(аз му казвам настройвам ама...)? Правиш ли следното: Даваш десен бутон на празно място на десктопа > избираш "свойства" > след това натискаш на "настройки". Отваря се един прозорец с плъзгач. Преместваш плъзгача(леко) в страни.Избираш си необходимата резолюция според твоите нужди и потребности.

Редактирано от krali (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли инсталирани драйвери за видеото?Как по-точно я "ремонтираш"(аз му казвам настройвам ама...)? Правиш ли следното:

Даваш десен бутон на празно място на десктопа > избираш "свойства" > след това натискаш на "настройки". Отваря се един прозорец с плъзгач. Преместваш плъзгача(леко) в страни.Избираш си необходимата резолюция според твоите нужди и потребности.

Точно така и имам инсталиран драйвер.

Преди така бях ровил в някой форум и намерих решение.

Значи цялата история е, че всичкото съдържание на програмите е уголемено като шрифт и оттам трябва да скролваш като луд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване