Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

За съжаление грешката отговаря на 100% проблем с хардуера. Все пак ще трябва да си търсите ново дъно (може и втора ръка ако не се намират вече за вашия процесор)...или поне да посетите сервиза.

http://mikemstech.blogspot.com/2012/01/troubleshooting-0x9c.html

Само че дъмпа е интересен и показва, че е или дъното (за което вече стана ясно) или процесора...

NOTE:  This is a hardware error.  This error was reported by the CPU via Interrupt 18.  This analysis will provide more information about the specific error.  Please contact the manufacturer for additional information about this error and troubleshooting assistance.

Целия анализ => http://file.bg/c255422sZIuG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне н

Да,трий няма проблем! Предполагам мястото е заето от System Restore,но за да си напълно сигурен,изтегли си тази програмка и с нея ще видиш къде се губи всичко.

А погледна ли във Диспечера на устройствата дали нямаш жълт въпросителен? Подозирам че ти липсва драивера.

Публикувани изображения

....Лошото е че сме в дълбоката провинция и ремонти като подмяна на кондензатори още не са се научили да правят тукашните майстори, направо сменят дъното че им е по-лесно.

Във всеки телевизионен сервиз ще ти сменят кондензаторите - не е нужно сервиза да е за компютри . Или поне човек който се занимава със телевизионна техника , но по сериозно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и аз това си мислех, дъното ще да е, защото се рестартира и под Safe mode......Лошото е че сме в дълбоката провинция и ремонти като подмяна на кондензатори още не са се научили да правят тукашните майстори, направо сменят дъното че им е по-лесно.

Хайде да не се обиждаме на провинция, защото съм в провинцията и аз, но мога да сменям кондензатори.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

всичко е оправено

Редактирано от DevilsImpress (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даваш десен бутон върху "Мy computer" избираш " Рroperties", след това "hardware " и избираш "device manager". Ще се появят всички инсталирани устройства.Гледаш дали има жълти знаци пред някое от устройствата.Ако има, значи няма инсталирани драйвери за даденото устройство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай драйвера за чипсета и видеото , нали каза по горе че уж си инсталирал :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уж инсталирах и 4те и след 3 от тях ми иска рестартиране на компютъра, само след USB дривера не ми иска ама за него ми се отваряха раъни прозорци за интернет, а аз нямам интернет

Кое показва че го нямам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай точен модел на дъното и кажи имаш ли начин да ти се даде линк с драйвери - можеш ли да ги свалиш на друг комп ? след това на флашка и инсталираш .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за проблем,но тук ми се стори най-подходящо да пиша. Подарявам лиценз за Windows XP Home Edition, беше инсталиран на лаптоп при закупуването му, тоест е ОЕМ или не знам и аз дали е така. Ако на някой му върши работа да пише.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как, но при деинсталация на програма изтрих или деинсталирах иконката Show Desktop от  лентата с инструменти и сега не мога да я намеря за да я върна обратно.

От къде мога да я върна?

Редактирано от emka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как, но при деинсталация на програма изтрих или деинсталирах иконката Show Desktop от  лентата с инструменти и сега не мога да я намеря за да я върна обратно.

От къде мога да я върна?

Това трябва да ти помогне:

http://support.microsoft.com/kb/190355/bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! В офиса на баща ми има един стар компютър който след включване почти винаги картината на екрана се е разместила на долу и не се вижда част от таскбара и трябва се да се настройва. Същото се случва и когато излезе скрийн сейвъра и отново се седне да се работи на него картината пак е разместена. Това от windowsa ли е? или монитора, кабела му или нещо друго? Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този стар компютър има ли си отделна видеокарта, или е с вградена, на дъното?Виж през Safe Mode (безопасен режим) дали ще има същия проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

здравейте имам проблем с кирилицатА с уиндоус екс пи 64 бит съм много голям проблем пиша с портейбъл кирилица на експ пи 32 бит се оправям на 7ца всякаква се оправям но това екс пи нещо ли му има не знам сега сложих флекс тайп ще рестартна и ще видим дано е късмет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...сложих флекс тайп ще рестартна и ще видим дано е късмет

Щом си сложил флекс тъп, вече дори теоретично няма как да е късмет.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си сложил флекс тъп, вече дори теоретично няма как да е късмет.

След рестарта ми иска инсталационно сиди и репаир липсва някакъв файл ужас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След рестарта ми иска инсталационно сиди и репаир липсва някакъв файл ужас

Преинсталирай си уиндоуса и този път НЕ слагай флекс тъп.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и защо си сложил това недоразумение 64 ?

Или слагай 32 бита или минавай на 7ца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е че window-са не ми разчита български език. Направил съм две снимки,дано някой да помогне :)

Публикувано изображение

И кот сейфам файла, ето какво става...

Публикувано изображение

Редактирано от yarlovo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване