Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

Преинсталация >>

Колега , много късно отговаряш  :) 

vipssladur, на 05 Юни 2009 - 4:27 PM, написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне н

Да,трий няма проблем! Предполагам мястото е заето от System Restore,но за да си напълно сигурен,изтегли си тази програмка и с нея ще видиш къде се губи всичко.

А погледна ли във Диспечера на устройствата дали нямаш жълт въпросителен? Подозирам че ти липсва драивера.

Публикувани изображения

Здравейте , така закупех си 2ра рака DVD записвачка и хард диск също 2ра рака. Работят частите и на този хард има windows i има проблем същият като на vippsladur , както и да е пускам да инсталвам нов Windows xp  , и преди да дойде ред на форматиране и преди да зареди и започне същинска инсталация пише loading windows setup и исписва след това следната грешка   . The file pci.sys is corrupted. и неможе да продължи повече прекратява инсталацията . Пробвах windows 7 но той иска драивери някакви да вкарам за да продължи ... и така какъв е проблема с windows xp , че дава тази грешка :speak: ако неможете да помогнете да го карам на сервиз защото нямам никакви драйвери за самият комп. имам драйвери за windows xp .

Редактирано от vanko929 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/...30/6262230I.jpg

http://prikachi.com/...38/6262238H.jpg Някои да ми каже каква е ТАЯ ГЛУПОСТ И КАК ДА Я МАХНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/...30/6262230I.jpg

http://prikachi.com/...38/6262238H.jpg Някои да ми каже каква е ТАЯ ГЛУПОСТ И КАК ДА Я МАХНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Уиндоуса се е бъгнал и е време за преинсталация.

Няма нужда да пишеш с главни букви и да пълниш реда с препинателни знаци. Надали са те учили така в часовете по български език.  ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images.php?images/300/6298300K.jpg  Някои може ли да ми каже какво е това.Появи се след като преинсталирах компютъра след като се изтеглиха и инсталираха ъпдаитите . След което се рестартира компютъра.ПЛс някои помогне какво да права.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images.php?images/300/6298300K.jpg  Някои може ли да ми каже какво е това.Появи се след като преинсталирах компютъра след като се изтеглиха и инсталираха ъпдаитите . След което се рестартира компютъра.ПЛс някои помогне какво да права.

Като ти излезе това меню, пробвал ли си да натиснеш бутон L.

Ако не си пробвай и пиши за резултата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е което е казал @ba4o_kiro64, но по-добре направи един рестарт като помпаш  бутон F8, и от менюто  избираш Last Good Configuration..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

На моя приятелка и се развали машината, и ме помоли за помощ. Windows-а постоянно и даваше грешки, и сега отказва да се пусне въобще (син екран на смъртта). Не разбирам много, но знам как да преинсталирам Windows XP, тъй като и аз се сблъсках с подобен проблем преди 1-2 години. Зададох в настройките на Биос да зарежда първо от CD-ROM, и рестартирах. Но след като Setup зареди повечето файлове, изписа "The file mv64xx.sys could not be found".

Попрочетох за този файл, но доколкото разбрах, за да се оправи, трябва да сваля и инсталирам някаква програма или със System restore, но след като компютъра не се пуска по никакъв начин...

Диска с XP-то си е наред, пробвах го на друга машина и си върви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с компютарът.Когато се опитам да активирам някоя тема не я отваря.Отваря ми само тази от Windows 98.

Изписва ми:

The visual styles could not be loaded because the file failed to load.

Какво да направя?

Моля пишете ми на Skype: pspveni

Защото влизам в сайта прекалено рядко.post-325701-0-11450600-1373207542_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с тези фиксове:

Този само го изтеглете и стартирайте и изберете YES на диалоговия прозорец:

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/restorethemes.reg

Този го изтеглете, разархивирайте на десктопа и стартирайте и изберете YES на диалоговия прозорец:

visualstylefix.zip

Този го изтеглете и разархивирайте в C:WindowsResources

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/Resources.zip

и презаместете файловете там.

Рестартирайте и вижте как е положението после.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.След преинсталиране на компютъра ми всичко е наред.Но имам един проблем с това,че и преди бях на Windows XP и имах инсталиран Facebook Messenger.А сега при преинсталацията не допуска инсталиране на  този .Facebook Messenger.Изписва ми ERROR1603.Какво е необходимо да се направи за да мога да си инстралирам това.Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.След преинсталиране на компютъра ми всичко е наред.Но имам един проблем с това,че и преди бях на Windows XP и имах инсталиран Facebook Messenger.А сега при преинсталацията не допуска инсталиране на  този .Facebook Messenger.Изписва ми ERROR1603.Какво е необходимо да се направи за да мога да си инстралирам това.Благодаря предварително

Ще трява да провериш, дали имаш пълни права, върху дял C:

Двоен клик на Моят компютър>Десен бутон на дял С:>свойства>раздела защита.

От горе там където са Имена на потребители или групи, трябва да присъства, SYSTEM.

Маркирай го ако го има.

Сега погледни във долнота част, Разрешения за SYSTEM.

Трябва да има навсякъде поставени отметки.

Пиши как седят при теб нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трява да провериш, дали имаш пълни права, върху дял C:

Двоен клик на Моят компютър>Десен бутон на дял С:>свойства>раздела защита.

От горе там където са Имена на потребители или групи, трябва да присъства, SYSTEM.

Маркирай го ако го има.

Сега погледни във долнота част, Разрешения за SYSTEM.

Трябва да има навсякъде поставени отметки.

Пиши как седят при теб нещата.

Благодаря за бързият отговор направих всичко това което ми обяснихте,но проблема си остава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор направих всичко това което ми обяснихте,но проблема си остава

.net инсталиран ли е? / тука го има/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.net инсталиран ли е? / тука го 

Благодаря много за ценният отговор.Вече всичко е наред и инсталиран Facebook Messenger.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за ценният отговор.Вече всичко е наред и инсталиран Facebook Messenger.

Браво. Интересно е, че Microsoft и дума не обелват, като възможен вариант/причина за тази грешка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво. Интересно е, че Microsoft и дума не обелват, като възможен вариант/причина за тази грешка.

Благодаря Ви още веднъж момчета за професионалните отговори.Вие сте богове на Информационните технологии.Дерзайте само така,та да помагате на нас незнаещите

.net инсталиран ли е? / тука го има/

Благодаря Ви още веднъж момчета за професионалните отговори.Вие сте богове на Информационните технологии.Дерзайте само така,та да помагате на нас незнаещите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да ми кажете как се пуска wireless на windows xp? Изобщо възможно ли е, тъй като става въпрос за стар лаптоп - hp compaq nx6125[спецификации - http://www.cnet.com/laptops/hp-compaq-nx6125/4507-3121_7-31417988.htm]?

Искам да го свържа към домашния рутер.

Гледах уроци, в които се правят настройки на wireless network connection, но при този лаптоп не намирам такова нещо...

Моля, помагайте

Редактирано от nymph (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли инсталирани драйвери за WI-FI ? В "мрежови връзки" имали го? Даваш десен бутон върху "Мy computer" избираш " Рroperties", след това "hardware " и избираш "device manager". Ще се появят всички инсталирани устройства.Гледаш дали има жълти знаци пред някое от устройствата.Ако има, значи няма инсталирани драйвери за даденото устройство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес нод-а ми показа,че не са ми инсталирани всички ъпдейти.Влязох в сайта на microsoft и видях,че имам да инсталирам 9 ъпдейта,само че не искат да се изтеглят и запишат.Два пъти пробвах,стои си на preparing to download и след десетина минути ми изписва,че не е могло да се запишат.Как да ги дръпна и запиша?Наскоро инсталирах новата ерсия на nod - 6,може ли тя нещо да възпира?С xp съм.

Редактирано от chenkata123 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с тези фиксове:

Този само го изтеглете и стартирайте и изберете YES на диалоговия прозорец:

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/restorethemes.reg

Този го изтеглете, разархивирайте на десктопа и стартирайте и изберете YES на диалоговия прозорец:

Публикувано изображениеvisualstylefix.zip

Този го изтеглете и разархивирайте в C:WindowsResources

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/Resources.zip

и презаместете файловете там.

Рестартирайте и вижте как е положението после.

Опитах,но не успях.Не мога защото съм твърде малък и не разбирам.Аз съм само на 10.Ще попитам някой дали може да го поправи. :help wanted4: :help wanted4: :help wanted4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес нод-а ми показа,че не са ми инсталирани всички ъпдейти.Влязох в сайта на microsoft и видях,че имам да инсталирам 9 ъпдейта,само че не искат да се изтеглят и запишат.Два пъти пробвах,стои си на preparing to download и след десетина минути ми изписва,че не е могло да се запишат.Как да ги дръпна и запиша?Наскоро инсталирах новата ерсия на nod - 6,може ли тя нещо да възпира?С xp съм.

От кога "Нода" решава, кои ъпдейти ти трябват? За целта си има "Windows Update". Влизаш през "Internet explorer" и теглиш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване