Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Похвалете се с компютъра си

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Росен Р. Александров написа:

Ами, аз ти показах гаранционната карта

Да, пази я, със сигурност ще ти потрябва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, Joss Bomon написа:

Да, пази я, със сигурност ще ти потрябва!

А ти отиваш и тук в блокирани, както и в други форуми съм те блокирал още преди години, ти знаеш добре за къде говоря. За да не цитирам имена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

To не е много за хвалба ама ето какво става ,когато 10 години ядеш на компютъра често и никога не си чистил клавиатурата отвътре...

jRH6j9H2CrLjCaSh4SpSX-TDL560jwdm0Y9WlILI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Tommygun написа:

To не е много за хвалба ама ето какво става ,когато 10 години ядеш на компютъра често и никога не си чистил клавиатурата отвътре...

Ало господине , нищо не се вижда?

GJSeAj.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го редактирам ама Наруто го вижда явно.

https://photos.app.goo.gl/HumTKzSJEiRvJ3ET9

така ще стане ли, на мен винаги ми го показва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Tommygun написа:

Не мога да го редактирам ама Наруто го вижда явно.

https://photos.app.goo.gl/HumTKzSJEiRvJ3ET9

така ще стане ли, на мен винаги ми го показва.

OMG така вече се вижда но по-добре да не бях го виждал! Ако нямаше капак под каповете нямаше да имаш екосистема от нов вид :) под каповете ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Can Oa написа:

OMG така вече се вижда но по-добре да не бях го виждал! Ако нямаше капак под каповете нямаше да имаш екосистема от нов вид :) под каповете ...

Бах мааму ко туй нещо!!🤣🤣🤣

Има за още едно ядене🤣🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Tommygun написа:

Mи туй са безкрайни дни и нощи диабло 3 и WoW. А и много други...Иначе е Г110 на 10 години сигурно.

Знам много добре какво е ;)  проблема е в дизайна на клавиатурата ако нещо съвременно нямаше да е така ако ще и да готвиш на масата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що тая какво и е. Хванах и я измих с концентрат от един сериозен препарат. После с една четка за чистене на кафе машина обилно с вода и с прахосмукачката. Каквото бише изтекло отдолу през отводнителните дупки събрах а другото замина отгоре. Наскоро отварях механичен Рейзър и повярвай ми и там беше грозна картинка, защото суичовете нямат като при мен защитата и всичко отива ,където си иска. А чистенето е удоволствие един по един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Tommygun написа:

Що тая какво и е. Хванах и я измих с концентрат от един сериозен препарат. После с една четка за чистене на кафе машина обилно с вода и с прахосмукачката. Каквото бише изтекло отдолу през отводнителните дупки събрах а другото замина отгоре. Наскоро отварях механичен Рейзър и повярвай ми и там беше грозна картинка, защото суичовете нямат като при мен защитата и всичко отива ,където си иска. А чистенето е удоволствие един по един.

Недей принизява Logitech до нивото на Рейзър ...

И аз си чистя моята с кеф но виж как е под капачките няма ги тези дълбоки канали където да се събира мръсотията , просто не ти се налага сложно чистене.

IMG-20200322-110314.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Can Oa написа:

Недей принизява Logitech до нивото на Рейзър ...

И аз си чистя моята с кеф но виж как е под капачките няма ги тези дълбоки канали където да се събира мръсотията , просто не ти се налага сложно чистене.

IMG-20200322-110314.jpg

Кой модел е тази клавиатура?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, d1rtiq написа:

Кой модел е тази клавиатура?

Китайска клавиатура от алиекспрес Motospeed K82

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно ново захранване - което доведе и до нови кабели ( захранващия за процесора, а и всички други де, нямат огъване в краищата. Като цяло страшно твърди, и термо шлауха почти до конекторите. ) Иначе страшно тихо захранване въпреки че четох тук там да се оплакват. Може и аз да няма с какво да го натоваря чак пък толкова.

И този март ми останаха мартеници излишък.

Относно интелските печки - не съм извадил късмет. ЕВН пак захлебиха тая зима.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, zlinaka написа:

Едно ново захранване - което доведе и до нови кабели ( захранващия за процесора, а и всички други де, нямат огъване в краищата. Като цяло страшно твърди, и термо шлауха почти до конекторите. ) Иначе страшно тихо захранване въпреки че четох тук там да се оплакват. Може и аз да няма с какво да го натоваря чак пък толкова.

И този март ми останаха мартеници излишък.

Относно интелските печки - не съм извадил късмет. ЕВН пак захлебиха тая зима.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Тея мартеници да не се запалят😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Тъй като ще прекарам лятото в България а бюрото ми трудно се събира в колата се сдобих с нова играчка. Все пак без компютър е заникъде. Гледах днес клипа на Hardware Unboxed, че бил боклук и да не го купуваме, ама закъсня батката с около 7 дена да си пусна клипа. Като го поползвам ще напиша дали критиката е основателна.

ACtC-3fixAJWFxduB66idu52ybSjvvkTkweoTp_z

ACtC-3f6hRPUSAVJv2Ve4x380rtpwg7auktHK8Pm

ACtC-3cCrGRDHTf1_FnxmKZWTIVWTDuGvqhhkveJ

ACtC-3c_q-Dhfu_OBohQzxEG-Ci4QhH1xUdza6tE

ACtC-3ceRd3YHXm7h7JnuOOXHDfuqF59QEToJwZa

Варианта с 4800H и RTX 2060 е. Втора плочка рам вече е организирана и засега няма да му слагам още ССД. Като го отворя тея дни ще пусна снимка и отвътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Tommygun написа:

Тъй като ще прекарам лятото в България а бюрото ми трудно се събира в колата се сдобих с нова играчка. Все пак без компютър е заникъде. Гледах днес клипа на Hardware Unboxed, че бил боклук и да не го купуваме, ама закъсня батката с около 7 дена да си пусна клипа. Като го поползвам ще напиша дали критиката е основателна.

ACtC-3fixAJWFxduB66idu52ybSjvvkTkweoTp_z

ACtC-3f6hRPUSAVJv2Ve4x380rtpwg7auktHK8Pm

ACtC-3cCrGRDHTf1_FnxmKZWTIVWTDuGvqhhkveJ

ACtC-3c_q-Dhfu_OBohQzxEG-Ci4QhH1xUdza6tE

ACtC-3ceRd3YHXm7h7JnuOOXHDfuqF59QEToJwZa

Варианта с 4800H и RTX 2060 е. Втора плочка рам вече е организирана и засега няма да му слагам още ССД. Като го отворя тея дни ще пусна снимка и отвътре.

82187393_2708283925886375_5169499800848039936_n.jpg

"Гледах днес клипа на Hardware Unboxed, че бил боклук и да не го купуваме, ама закъсня батката с около 7 дена да си пусна клипа." :D

П.П. Със здраве да си ползваш машинкта!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Jorge написа:

Със здраве да си ползваш машинкта!

Мерси. Като си сложа вскичко,което ми трябва, ще врътна някой тест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.06.2020 г. в 20:30, Tommygun написа:

Тъй като ще прекарам лятото в България а бюрото ми трудно се събира в колата се сдобих с нова играчка. Все пак без компютър е заникъде.

Честито за новата придобивка Тишо . Да се ползва със здраве дълго и без каквито и да е проблеми . Ако може да попитам на каква цена се предлага в Германия ? Предполагам ,че е приблизително около 1699 евро , но не съм търсил информация за точно тази серия на Asus .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Честито за новата придобивка Тишо . Да се ползва със здраве дълго и без каквито и да е проблеми . Ако може да попитам на каква цена се предлага в Германия ? Предполагам ,че е приблизително около 1699 евро , но не съм търсил информация за точно тази серия на Asus .

1099€. 1106,99 с доставката. Идва обаче само с 8гб рам, което за Ryzen си е идиотско. 3200 на CL20. Един приятел си купи същия, по-точно той го поръча първи по моя препоръка и вчера си е поръчал кит CL18 3200. За мен остава неговата плочка  за 30 евро. И де факто с 2-те евро за Уиндоус и паметта ще ми стъпи на около 1140. Това е почти топ конфигурацията му. Поне откъм графика е така. Има вариант с 4900Н и батерия 90Wh, но аз така или иначе не мисля да го ползвам на батерия. Проблема е ,че имам много задачи преди да тръгнем и досега съм успял само Уиндоус,браузър имейл и офис програма да му сложа. И едно портативно HWinfo. И така седи до мен на бюрото затворен...При инсталациите доста пъргаво се държеше, но то вече няма компютър който да не е пъргав. Ще го видя как  е, като му сложа първата игра.                                                                                                                                                               

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Tommygun написа:

1099€. 1106,99 с доставката. Идва обаче само с 8гб рам, което за Ryzen си е идиотско. 3200 на CL20. Един приятел си купи същия, по-точно той го поръча първи по моя препоръка и вчера си е поръчал кит CL18 3200. За мен остава неговата плочка  за 30 евро. И де факто с 2-те евро за Уиндоус и паметта ще ми стъпи на около 1140. Това е почти топ конфигурацията му. Поне откъм графика е така.

Да ти призная , не следя толкова внимателно новите модели лаптопи ,които пускат фирмите производители . Преди седмица разглеждах няколко версии на различни вендори с 16 гб. рам памет , графика RTX 2060 и 2070 , процесор Интел 10875 или 10750 и цените бяха около 1600 - 2299 евро . По мое мнение някои от модификациите са с доста завишени цени за Западна Европа , но и жизненият стандарт при вас е на друго ниво. При това положение мисля , че за посочената сума си направил удачен избор .  😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интелите са скъпи. АМД са на път да им направят в лаптопите ,това което направиха в десктоп пространството. Примерно на тази цена аз имам 16-нишков процесор 7нм и адекватна графика. Това  с TDP наполовина от интелски чип,който може да му стъпи по-скорост,защото интелски лаптоп дори и 500 евро отгоре не е по-бърз. Самия дизайн на много от интелските лаптопи е по-скъпарско измислен ,макар че има и такива с добър дизайн с АМД(моя не бил такъв...).Единственото предимство за сините все още е ,че при АМД с 2060 е финиш. Ако искаш по-бърза карта трябва лаптоп с Интел. Някои спекулират,че се пее пак същата песен с подкупите и т.н., но в днешно време ще е по-трудно да се пренебрегне топ продукт,който клиентите искат и все повече ОЕМ ще пуснат лаптопи с АМД процесори. 4600Н е убийствен процесор на безконкурента цена например. Но ще отнеме време за този пазар да се раздвижи. Моя човек, примерно искаше още март да си купи лаптоп и изчака да излезат 4ххх серията на АМД за да се види как са и в крайна сметка си купи такъв. А той го ползва за работа. Аз ще джиткам по някоя игра и ще си пиша програмки на Питон покрай басейна с него. Но за тази цена, мога ако поискам и нещо по-сериозно да правя. Не че игрите не са сериозно натоварване ,де ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Ето и от мен новата ми придобивка. То като цяло е цял сетъп..  Сам си го събрах , не знам дали е като хората , но тръгна :D

Дънна платка: Msi B450 Gaming plus max
Процесор: Ryzen 5 3600
Охлаждане: ARCTIC Freezer 34 eSports DUO
РАМ: G,skill Ripjaws 16GB 3200MGhz CL16-18-18-38
Хард диск: Samsung 860 EVO 2.5 1TB SATA3
Видео карта: EVGA GeForce GTX 1060 SC 6Gb
Захранване: Seasonic FOCUS PLUS 750W Modular GOLD
Кутия: Lian Li LANCOOL II Mesh Black + 2 ARCTIC BioniX F140 и един 120 NZXT
Mонитор: Dell S2740L
Клавиатура: Logitech G213 Prodigy
Мишка: Logitech G502 LightSpeed
Аудио: Logitech Z200 - 2.0
4ftfWKk.jpg

ag9TYbs.jpg

slqZz8o.jpg
4GpmAXo.jpg

pGoQlwW.jpg

TEvTCbI.jpg

П.С. Не ме бива в снимките много много :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...