Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Yournightmare написа:

Обаче пак обвинява Фетел

Е според теб пак ли Верстапен беше виновен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Е според теб пак ли Верстапен беше виновен ?

Определено отначало си казах мнението - нелепа ситуация, виновен няма! Но ако все пак търсиш виновник, да, МАКС Е ТОЯ ВИНОВНИК и това ясно се вижда от повторението!

@BMW Маниак, ти си пристрастен, аз съм пристрастен, други са пристрастни. Но ако аз поне 5 пъти тая година похвалих Хамилтън, ти ни веднъж не призна нещо на Фетел или кой да е друг. Затова мнението ти в моите очи е никакво. Не важи. Може да си имаш някакво понятие от завои, но се замисли, че това е старт, а не опит за бърза обиколка, че да се влиза в първи завой  от дясно. Така ли е? Признай си. Че само с отрицание не става. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yournightmare написа:

Определено отначало си казах мнението - нелепа ситуация, виновен няма! Но ако все пак търсиш виновник, да, МАКС Е ТОЯ ВИНОВНИК и това ясно се вижда от повторението!

Слушам специалисти пилоти от латинските серии и американските по канал F1 americalatina и всички са на мнение че Фетел е виновен. И да според мен той е виновен понеже не може с действията си да принуждава другите в средата на правата да му правят път или да натискат спирачки. Като до теб има болид къде на майка си си тръгнал да го притискаш да си променя линията? Ако си пред него да но до него виждаме как завърши. Никой няма да му върне газта там къде трябва да се ускорява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Слушам специалисти пилоти от латинските серии и американските по канал F1 americalatina и всички са на мнение че Фетел е виновен. И да според мен той е виновен понеже не може с действията си да принуждава другите в средата на правата да му правят път или да натискат спирачки. Като до теб има болид къде на майка си си тръгнал да го притискаш да си променя линията? Ако си пред него да но до него виждаме как завърши. Никой няма да му върне газта там къде трябва да се ускорява.

Те латинците е ясно за кого са - черни кратуни. Достатъчно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Yournightmare написа:

Те латинците е ясно за кого са - черни кратуни. Достатъчно. 

За Верстапен са значи според теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

За Верстапен са значи според теб.

Гледай пак клипа. Ама от старта. @Julius Decimus го е дал в забавен каданс. Значи какво става в първите десети от секундата. Верстапен тръгва надясно. Фетел направо. Фетел изминава няколко десетки метра и свива, поглежда в ляво. Кими вече е видял, че Верстапен му прави път в опит да притисне Фетел. Изпреварва го или по-точно е на път да го изпревари с по-висока скорост. Макс вижда Фетел и свива в ляво. Ей тук е момента да попитам защо. Защо Макс сви в ляво, след като според думите му е знаел за Кими? Не трябваше ли просто да се предпази и да намали малко? Не, Макс просто разчиташе на нещо, не знам и аз на какво. Макс си е виновен за инцидента. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yournightmare написа:

Макс просто разчиташе на нещо, не знам и аз на какво. Макс си е виновен за инцидента. 

На тебе всички други ти казват, че не си прав и че Фетел си е виновен. И Лауда включително. Значи трябва се замислиш малко. Ако един човек ти казва, че говориш грешно нещо, може и да не е, обаче ако 10 ти казват че ти е грешно мнението вземи се вслушай !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Julius Decimus написа:

На тебе всички други ти казват, че не си прав и че Фетел си е виновен. И Лауда включително. Значи трябва се замислиш малко. Ако един човек ти казва, че говориш грешно нещо, може и да не е, обаче ако 10 ти казват че ти е грешно мнението вземи се вслушай !

Хамилтън е виновен. Можеше да спечели пола ама ги остави да им гледа сеира.

Обаче Фетел като усети че болида му няма да го бъде в това състезание и какъв номер се опита да направи на Хамилтън като се завъртя пред него че да го удари и двамата да отпаднат. Ама черния се усети и му пусна ляв мигач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Julius Decimus написа:

Лауда къф ми е?Аз виждам с очите си. Кво ме интересува Лауда?

Ей ви кой е прав според статията в Club S1:

Цитат

Без по-нататъшни действия относно катастрофата след старта в Сингапур

17.09.2017 | Калоян Петров; снимка: Пирели | 0 коментараtmp_89_28.jpg

Стюардите на Гран при на Сингапур постановиха, че няма да предприемат по-нататъшни действия относно катастрофата след старта на надпреварата. При инцидента се сблъскаха пилотите на Ферари Себастиан Фетел и Кими Райконен и Макс Верстапен (Ред Бул).

Стюардите изслушаха и тримата състезатели и прегледаха видео материалите от случилото се на трасето. В крайна сметка те постановиха, че нито един от пилотите не носи цялата или по-голяма част от вината за сблъсъка.

Е, кой виновен сега и кой прав? Вкарахте се във филм и вкарахте мен след това! Кво казах аз в първия си пост?

Сложили сте си розовите очила и карай. Казах ви, поздравявам Хамилтън. Не го правя за първи път тая година, откак спорим за глуупости. Вие или по-точно оня доминиканец, колко пъти поздрави Фетел?Крие се като мишка в дупка когато не му изнася!

преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Хамилтън е виновен. Можеше да спечели пола ама ги остави да им гледа сеира.

Обаче Фетел като усети че болида му няма да го бъде в това състезание и какъв номер се опита да направи на Хамилтън като се завъртя пред него че да го удари и двамата да отпаднат. Ама черния се усети и му пусна ляв мигач.

Оценявам чувството ти за хумор. Очаквам го и следващите състезания, когато ферари смазва Мерцедес ;)

@Julius Decimus, не очаквах от една никаква ситуация да станеш антифен на Фетел и фен на Хамилтън. Ако аз съм причина, да спра да пиша, че е нелепо така да зарязваш Ферари :) И нали самия ти твърдиш, че има 2-3 надъхани? Също така, че трявба да си идиот, за да спечелиш титлата? Е, Фетел се опита, ама удари на камък пак с Макс.

Истината е, че шибаният дъжд провали всичко и на Монца и в Сингапур. Стечение на обстоятелствата, можеше да е и обратното, но не е никак честно за титлата.  Затова аз съм за поне 25 състезания, че като има мокри, да не са повече от 5.

А, и още нещо исках да те попитам. Не ти ли се струва, че аз трябва да съм фен на Верстапен, а ти примерно на Ботас? Що ли аз карам като Верстапен, а ти като Ботас и що ли ти държиш на хлапето, аз на финландеца ;) Вчера си мислех тия глупости. Не поемаш рискове, аз поемам, ама сме фенове на пилоти - антипод един на друг ;)

Редактирано от Yournightmare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Yournightmare написа:

Оценявам чувството ти за хумор. Очаквам го и следващите състезания, когато ферари смазва Мерцедес ;)

Ферари е добре да започват вече работа по новия болид за 2018. Този сезон е ясен. Колкото по рано толкова повече шансове ще имат за догодина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

Ферари е добре да започват вече работа по новия болид за 2018. Този сезон е ясен. Колкото по рано толкова повече шансове ще имат за догодина.

Не мисля. Предстои им да вкарат новия си мотор в болида. При нормални обстоятелства Ферари щяха да бият днес, а следващите състезания не се знае при положение, че имаме и по-висока мощност на мотора. Не е толкова просто, колкото се опитваш да го напишеш. 

ПП: Е то догодина ще е като тая - развитие на болидите и моторите. Няма кво да се насочват към догодина при положение, че трябва да се насочват към 2021-ва. 

Редактирано от Yournightmare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yournightmare написа:

При нормални обстоятелства Ферари щяха да бият днес,

Професионалиста трябва да работи при всякакви условия. На дъжд класирането без този инцидент щеше да е Верстапен или Хамилтън първи. Фетел трети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професионалиста трябва да работи при всякакви условия. На дъжд класирането без този инцидент щеше да е Верстапен или Хамилтън първи. Фетел трети.

А ти забрави ли, как ниска предавка не ти влезе и се заби в стената ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Yournightmare написа:

А ти забрави ли, как ниска предавка не ти влезе и се заби в стената ;)

Не не съм забравил. Понякога навиците са лошо нещо. Тогава трябваше да съобразя че съединителя ми не отделяше докрай и връщането на предавки без междинна газ ще е по трудно. Грешката си беше изцяло моя. Но това какво общо има? На мен не ми плащат милиони и мога да си позволя да се подиграя със труда си.
Макар че още ме боли заради този инцидент. Със пропуснатите спечелени точки можеш в края на сезона да спечеля шампионата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм забравил. Понякога навиците са лошо нещо. Тогава трябваше да съобразя че съединителя ми не отделяше докрай и връщането на предавки без междинна газ ще е по трудно. Грешката си беше изцяло моя. Но това какво общо има? На мен не ми плащат милиони и мога да си позволя да се подиграя със труда си.
Макар че още ме боли заради този инцидент. Със пропуснатите спечелени точки можеш в края на сезона да спечеля шампионата.

Съжалявам за теб! Припомних ти, че професионалиста не е машина. Да ти дадем на теб дъжд 10 минути преди началото. Какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Съжалявам за теб! Припомних ти, че професионалиста не е машина. Да ти дадем на теб дъжд 10 минути преди началото. Какво става?

Дъжда е за всички. Но при мен специално е в пъти по зле. Невъзможно е да се състезаваш на дъжд срещу коли с предно предаване. Да караш на ръба и само едно превъртане на гумите и може да се завъртиш както днес Фетел. Докато при предно предаване и да минеш границата ти колата ти само дърпа леко в страни. Голяма е разликата. Примера ти не е точен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, BMW Маниак написа:

Дъжда е за всички. Но при мен специално е в пъти по зле. Невъзможно е да се състезаваш на дъжд срещу коли с предно предаване. Да караш на ръба и само едно превъртане на гумите и може да се завъртиш както днес Фетел. Докато при предно предаване и да минеш границата ти колата ти само дърпа леко в страни. Голяма е разликата. Примера ти не е точен.

Добре. Мисълта ми бе, че ти си се подготвил за сухо и изведнъж дъжд. Какво правиш? Сликовете ясно, че ги махаш, ако можеш. В случая можеха да си сложат или интермедиум или rain. Добре, никой никога не е карал така на тая писта, освен подготвителните серии, които са по-рано през деня. Ама махаш сликовете и почваш на дъжд с някакви абсолютно неподходящи настройки. какво правиш? Виждаш, че на старта се забавяш, тоя до теб също и какво правиш в първия завой? Не ми казвай, че държиш дясната линия, че ще ти се изсмея не само аз, а и @Julius Decimus;) Извинявай, ти си темерут, не признаваш грешките си тук, какво, ще признаеш грешката си на пистата?Ще държиш дясната линия? Айде стига, може да не сме стъпвали на писта, ама си имаме понятие поне малко. Виж, аз също съм темерут или НУРС, както искаш ме наричай, ама признавам някои добри неща на Хамилтън. Ти не признаваш доброто от Фетел. Фетел днес може и да сгреши като подходи така, ама ако знаеше, че Кими ще влезе отвътре на завоя, дали щеше да сече Макс? НЯМА! 

Ех, Фернандо, Фернандо...

Цитат

„Стартът ми бе брилянтен. Колата тръгна изумително и спечелих няколко позиции – стигнах до трето място. След това обаче се оказах на грешното място в неточния момент. Не знаех какво се случва във вътрешната част на пистата. Видях само, че в първи завой няколко коли се сблъскаха, удариха и мен. В такава ситуация си просто пътник. Нищо не можеш да сториш“, обясни испанецът.

А ние тук спорим за глупости.

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ще държиш дясната линия?

Кажи ми коя е състезателната линия по време на състезание и защо при старт трябва да е различна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, BMW Маниак написа:

Кажи ми коя е състезателната линия по време на състезание и защо при старт трябва да е различна ?

Прав си. Но аз те питах друго. Ти коя линия държиш, ако имаш два сравнително бързи завоя ляв, десен, след това остър ляв и права? А отговори на това и стига увърта и отговаря само на това, дето ти изнася!

ПП: Пак да поясня, да не стават недоразумения. Питам при старт коя линия държиш!

И между другото, да си видял аз да държа ника си Форд МанЯк  няколко години подред? Ай разкарай тоя ник и после да говорим, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, BG-Team-DRIFT написа:

ПП: Пак да поясня, да не стават недоразумения. Питам при старт коя линия държиш!

Това зависи от много работи но ако стартирам от дясно както Фетел поне до точката за спиране щях да я държа. Много е опасно да пресичаш линия на друга кола особено ако не водиш убедително. Виж Хамилтън коя линия държа. Виж каква скорост имаше преди завоя. Виж как прецени че макар и като водач засиления Фетел от вътрешната  няма да може да спре и ще го удари и как тактично го пропусна за да избегне инцидент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво става с тази формула бре момчета, че не можах да я гледам? Кой е първи?(другите места не ме интересуват).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, *LZ4JW* написа:

Какво става с тази формула бре момчета, че не можах да я гледам? Кой е първи?(другите места не ме интересуват).

Най добрия. На ферари им потънаха гемиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Абе аз си знаех ,че ще е така и затова не си давах зор да се прибера навреме за предаването,но след малко сядам да си го изгледам на запис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, BMW Маниак написа:

Това зависи от много работи но ако стартирам от дясно както Фетел поне до точката за спиране щях да я държа. Много е опасно да пресичаш линия на друга кола особено ако не водиш убедително. Виж Хамилтън коя линия държа. Виж каква скорост имаше преди завоя. Виж как прецени че макар и като водач засиления Фетел от вътрешната  няма да може да спре и ще го удари и как тактично го пропусна за да избегне инцидент.

Ами да бе и Макс го пропуснал :)

Щом държиш дясното, ясно е кво ще постигнеш - нищо. Все пак си мисля, че будалкаш не само мен, а и всички, де четат тая тема и де ги страх да пишат. 

преди 21 минути, *LZ4JW* написа:

Абе аз си знаех ,че ще е така и затова не си давах зор да се прибера навреме за предаването,но след малко сядам да си го изгледам на запис.

Е то няма кво да гледаш. Гледаш до 1-ви завой и лягаш.

преди 24 минути, BMW Маниак написа:

Потънаха ни максовете, ама изплуваха надеждите. Мислиш ли, че ако ми бяха потънали гемиите днес, щях да ти напиша 20 коментара? Замисли се, кога аз пиша и кога ти изобщо не се вясваш, оправдавайки се в празните приказки със Симо, дето май твоите гемии потъват ;) Лично аз съм още по-уверен, че следващите състезания Мерцедес ще събуе гащите и ще сдаде титлата :P

Ферари тоя сезон са най-добрия отбор, а Фетел най-добрия пилот. Хамилтън спечели поне 5 състезания с Божия помощ и с мрънкане. Да не забравяме, че и подлостта при него е винаги отгоре. Жалко за Ботас, че не разбира с какъв идиот си има работа. Ама като осъзнае, ще е много късно. 

Forza Ferrari!!!

ЕЙ, ША ВИ УТРЕПИМ В МАЛАЙЗИЯ :P

Ей сега ви почвам всички. По села и паланки ще се носи името на билдера, хах...

преди 55 минути, BMW Маниак написа:

Това зависи от много работи но ако стартирам от дясно както Фетел поне до точката за спиране щях да я държа.

Искам те за съотборник! Аз ще държа точките, дето трябва да се държат, ти дръж десните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 39 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ами да бе и Макс го пропуснал :)

Щом държиш дясното, ясно е кво ще постигнеш - нищо. Все пак си мисля, че будалкаш не само мен, а и всички, де четат тая тема и де ги страх да пишат. 

Е то няма кво да гледаш. Гледаш до 1-ви завой и лягаш.

Потънаха ни максовете, ама изплуваха надеждите. Мислиш ли, че ако ми бяха потънали гемиите днес, щях да ти напиша 20 коментара? Замисли се, кога аз пиша и кога ти изобщо не се вясваш, оправдавайки се в празните приказки със Симо, дето май твоите гемии потъват ;) Лично аз съм още по-уверен, че следващите състезания Мерцедес ще събуе гащите и ще сдаде титлата :P

Ферари тоя сезон са най-добрия отбор, а Фетел най-добрия пилот. Хамилтън спечели поне 5 състезания с Божия помощ и с мрънкане. Да не забравяме, че и подлостта при него е винаги отгоре. Жалко за Ботас, че не разбира с какъв идиот си има работа. Ама като осъзнае, ще е много късно. 

Forza Ferrari!!!

ЕЙ, ША ВИ УТРЕПИМ В МАЛАЙЗИЯ :P

Ей сега ви почвам всички. По села и паланки ще се носи името на билдера, хах...

Искам те за съотборник! Аз ще държа точките, дето трябва да се държат, ти дръж десните!

Кики!

Спокойно бе моето момче. Вземи хавлийката,избърши сълзите и се приготви за нови в...Малайзия! Тя(хавлийката) дотогава ще изсъхне 5-6 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...