Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Спирам да гледам F1.  Даже и сега спрях да гледам по едно време и си пуснах Shadow Warrior 2. Обаче после ме изкефи Сайнц и погледах до края. 

ИНаче не мисля, че Верстапен трябваше да го наказват. Изпревари си баш както се изпреварва. То ако трябваше да се наказва, трябваше да накажат абсолютно всички пилоти няколко пъти по 5 секунди, задето секат предпоследния завой. И макар коментаторите да си мислят, че като излязат на предпоследния завой пилотите губят време, не е така, Дори НБО на Фетел бе смного широко взет предпоследен завой, тоест фаул от всякъде. Като ще наказват, да наказват всички за излизанията, макар това да са точно 20 пилота от по поне 20 по 5 секунди. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BG-Team-DRIFT написа:

ИНаче не мисля, че Верстапен трябваше да го наказват. Изпревари си баш както се изпреварва.

Той добре пак, че не изперка да откачи, тъкмо беше готов да тръгва към подиума като му съобщиха.

преди 3 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Обаче после ме изкефи Сайнц и погледах до края. 

Хулкенберг нещо му стана и отпадна, нямал налягане на маслото. Но теоретично Сайнц кара много повече май. 

А Форс Индиите сами се саботираха :emoji_smiley-01:.

Райконен едно от най-добрите изпреварвания срещу Бота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да честитим титлата на чичо Хамилтън освен. Май други коментари са излишни вече, има 65+ точки преднина, трябва да отпадне 3-те състезания до края, а Фетел да е първи. Под 0.01% шанс.

Наздраве и догодина нека гледаме по-интересен сезон. Те до Монца имахме 3 пилота борещи се за титлата, но заради късните ъпдейти на Ферари отиде екшъна, много промени правиха точно в края.

https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2017/10/f1-mexico-fp1-bottas-hamilton-red-bull-ferrari-speed.html

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не се види кариран флаг нищо не е сигурно в моторните спортове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

По принцип си прав, но тука в случая е много напред, няма какво.

Но ако и на това състезание бие, или даже май му стига да е трети, то тогава няма има и математически шанс за Фетел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Julius Decimus написа:

По принцип си прав, но тука в случая е много напред, няма какво.

Но ако и на това състезание бие, или даже май му стига да е трети, то тогава няма има и математически шанс за Фетел.

И пето място му стига в едно от трите до края.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, BMW Маниак написа:

И пето място му стига в едно от трите до края.

Вестапен е подписал договор с Редбул до 2020. Значи да очакваме, че чичо Хамилтън ще остане да кара поне до 2021 когато са следващите големи промени по моторите и може Мерцедес да западне.

Рено са се надъхали да се развиват и ще имат доста голям бюджет.

Макларън минават от Хонда на Рено мотор догодина. Да очакваме да са близо до Редбул като темпо може би.

Изобщо тежки времена ги чакат Ферари и Редбул.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Julius Decimus написа:

Да честитим титлата на чичо Хамилтън освен.

Гледам мъката на фераристите около мен и няма как да не се съглася с теб ;)  Вярно, гледали сме какви ли не обрати, ама винаги обратите са били от обратната на моята страна така, че сега няма да има обрат :P Те и самите Ферари се отказаха, а и да не се бяха отказали, едва ли имаше начин да се борят, освен ако не подкупят 3-4 отбора евентуално да саботират Хамилтън, след като ги застигне с обиколка. Ама това теория на конспирациите.  Реално Хамилтън си е шампион. дали заслужено или не е без значение, както е без значение дали Розберг стана заслужено шампион или не.  Това да си шампион е голяма работа и само който не е изпитвал това чувство, може да говори врели некипели, как някой шампион бил слаб, пък друг трябвало винаги да е шампион докато се състезава.

Все пак за да си шампион, минаваш към днешна дата около 20 състезания. Това не е никак малко.  Пък който не вярва, нека се пусне в някой симулатор, постави си някаква цел и я следва. Примерно топ 10 всяко състезание, че не е много коректно да се гони топ 3. Топ 10 е достатъчно да се изпотят и космите на задника му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз гледам за да видя нещо легендарно. В случая някой да мине рекорда на Шумахер 7 титли. Дали Фетел или Хамилтън или Алонсо, се тая. Но Фетел, а сега вече и Хамилтън са най-близо. Бих предпочел да не е Хамилтън ако може, но няма как да не им се ядосвам на Ферари. Всяка година ъпдейти големи имат веднага след лятната пауза, но сега не. Еми....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Не само в моторните. Сещам се как на 100 метра с препятствия спринтьорка се спъва в преградата. И това при положение, че имаш десетина секунди финал. 

Или да кажем поражение на футболен отбор след 7 минутно продължение. Визирам Левски, дето направо се закопа преди 25-30 години, че вече не се сещам. Или да кажем златните години на българския национален отбор по футбол , когато бихме Франция в последната секунда буквално. Аз дори се бях приготвил да си тръгвам, стигнах до коридора на колега от университета и Емо Костадинов вкара гол! После 4-то място в САЩ и така България просто стана име. Кой каквото ще да казва, България имаше своя момент, както и Розберг, както и Бътън. Това е. Ама да твърдим, че германците трябвало да станат шампиони в Щатите, след като Лечков ги закопа...айде стига. Човека го направи.  Отбора го направи!

преди 18 минути, Julius Decimus написа:

Е аз гледам за да видя нещо легендарно. В случая някой да мине рекорда на Шумахер 7 титли. Дали Фетел или Хамилтън или Алонсо, се тая. Но Фетел, а сега вече и Хамилтън са най-близо. Бих предпочел да не е Хамилтън ако може, но няма как да не им се ядосвам на Ферари. Всяка година ъпдейти големи имат веднага след лятната пауза, но сега не. Еми....

И аз, но сега не е като едно време. Ти си младичък, аз и маниака гледаме от осемдесетте. Тогава средно имаше 16 състезания, даваха се точки само до 6-то място. Днес е различно. Резултатите не са сравними. Като направят 25 състезания, не виждам как изобщо ще сравняваме. Още повече, че тук вече имаме истински професионализъм. Хората от 3 годинки се готвят да стават шампиони във F1. Не е като преди на 30 години някои да почват. Представи си сега, че на теб предстоят още няколко годиники за подготовка, за да станеш шампион ;)

@Julius Decimus, какво ще кажеш за заместниците на Квят? Единия металист и ме кефи :P. Дано да успее.  Другия ми се струва голям слабак, но явно си имат причина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, BG-Team-DRIFT написа:

@Julius Decimus, какво ще кажеш за заместниците на Квят? Единия металист и ме кефи :P. Дано да успее.  Другия ми се струва голям слабак, но явно си имат причина. 

По принцип само по себе си е голямо постижение, че си завършиха първото състезание във Формулата и не са катастрофирали или отпаднали.

Франсетата не съм им фен, а чичо Гасли ма мяза малко на гей, та съм за другия, Брендън. Франсетата от Прост насам се сещам да е имало свестен, въпреки че като са там са водят професионалисти. Например Грожан редовно им реве по радиото за различни работи, даже като му се изхабят гумите, видео ще видя. Е аз такъв няма как да подкрепя.

От тая гледна точка по съм за Квят да си седи. Но каквото такова.

Няма на руски, ама май не ти и трябва за да чуеш, иска да се прибира в последната обиколка, че гумите са зле. Щом е изпуснал да следи даже броя на обиколките до края не е много концентриран.

Аз съм като цяло зле настроен към новаците, знам че не сте съгласни, но това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Не е като преди на 30 години някои да почват

Хил влезе във F1 на 33 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Julius Decimus написа:

По принцип само по себе си е голямо постижение, че си завършиха първото състезание във Формулата и не са катастрофирали или отпаднали.

Това го отчетох и аз. Обаче Гасли ми се стри неподготвен или по-точно, поредния посредствен пилот. Другия с дългата коса, дето оприличиха на гей (обратното на теб), ми се стори по-читав, щото е и на повечко годинки. Примерно като Рикардо или Уебър.  Няма да е най-добрия, но ще се старае, щото е минал 25-те. В смисъл, че след 25 човек почва да мисли с  горната си глава, а не с долната. 

Франсетата от Прост насам се сещам да е имало свестен, въпреки че като са там са водят професионалисти. Например Грожан редовно им реве по радиото за различни работи, даже като му се изхабят гумите, видео ще видя. Е аз такъв няма как да подкрепя.

Фансетата са за WRC. Няма други последните десетина години. Да им се неначудиш.  Грожан обаче израстна от глиган и вече си е  вечната надежда ала Бътън. Попадне ли в подходящия отбор и в подходящото време, ще е шампион.  Аз се учудвам, че Рено не го прилапаха.

От тая гледна точка по съм за Квят да си седи. Но каквото такова.

Аз съм си за руснаците по принцип. Още от времето на Виталий Петров. Не за друго, а за да има интрига и на изток. Е, то вече не е толкова важно като преди, но все пак...

преди 57 минути, Julius Decimus написа:

Няма на руски, ама май не ти и трябва за да чуеш, иска да се прибира в последната обиколка, че гумите са зле. Щом е изпуснал да следи даже броя на обиколките до края не е много концентриран.

Даааа...нищо не разбирам от инглиша, добре че спомена за какво иде реч. как да си концентриран в отбор, дето болида му не може да спира нормално? 

Аз преди 2-3 седмици си смених зимните гуми и съм много впечатлен  и от спиране и от потегляне и от завои и изобщо от всичко. Continental  му е майката, а и не са толкова скъпи. 

Хил влезе във F1 на 33 години.

Кога бяхме на двайсет-двайсет и малко, Менсъл на 40 влезе пак. Бях за него. Нищо, че бях пишлеме още. Исках стареца да бие, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не казвате за квалификацията в Мексико. За първи път от много месеци насам да се изкефя. Просто хормони, нищо повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Нищо не казвате за квалификацията в Мексико. За първи път от много месеци насам да се изкефя. Просто хормони, нищо повече. 

Ще мине с 0.086 Вестапен късметкото, така ще е ;). Няма лошо, да видим и състезание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Julius Decimus написа:

Ще мине с 0.086 Вестапен късметкото, така ще е ;). Няма лошо, да видим и състезание.

Признавам, тия двамата успяха да нацелят как да карат на хлъзгавата писта. Особено Верстапен. Но на него лоша шега изигра времето явно, защото сам призна, че второто му излизане не е било като първото и колата не се е държала така, както очаквал. Ама той май бе единствения, дето прави 2 обиколки за време, като първата бе подгряваща. Другите правиха по една и накрая явно това е било предимството за Фетел. Хамилтън можеше да ги застраши, но допусна грешка и излезе извън очертанията на трасето. Само 80 хилядни бе назад. Обаче последния сектор и Верстапен и Фетел взеха много добре, другите не можаха. 

Все пак Фетел най-накрая има юбилей - 50 полпозишъна.  Довечера може да се осерат Ферари пак, но това зависи от много неща. 

Алонсо изненада всички, ама ми се струва, че и да се бе пуснал в третата част, щеше да изостане доста от челото. Пак. 

Чичо Хюлкенберг пък като ужилен - успя в последния момент да се измъкне пред Сайнц, дето цял уикенд го биеше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей че се прецакаха лидерите.
Така ще е по интересно ама той Хам вече е шампион.
Едва ли Фетел ще се добере до 2ро място.
Фетел не пропусна да го удари. Баси гадното леке.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей че се прецакаха лидерите.
Така ще е по интересно ама той Хам вече е шампион.
Едва ли Фетел ще се добере до 2ро място.
Фетел не пропусна да го удари. Баси гадното леке.

Всъщност, Верстапен удари Фетел. Фетел няма никакква полза  да удря Хамилтън. Полза има единствено Люис. Признай поне един път, че не си пшрав. Нито Мерцедеса върви това състезание, нито Хамилтън кара. И не само състезанието, а и квалификациите, както преди това и свободните тренировки. Просто Мерцедес не върви, а Хамилтън така и не можа да се адаптира. 

преди 1 час, Julius Decimus написа:

А така чичо Вестапен, изрини ги тяхното.... :camera2:

Това холандско лайно това ще му е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Всъщност, Верстапен удари Фетел. Фетел няма никакква полза  да удря Хамилтън. Полза има единствено Люис. Признай поне един път, че не си пшрав. Нито Мерцедеса върви това състезание, нито Хамилтън кара. И не само състезанието, а и квалификациите, както преди това и свободните тренировки. Просто Мерцедес не върви, а Хамилтън така и не можа да се адаптира. 

Ти кое състезание гледаш ?
Фетко на батко си Шуми номерата прави.
Кой пукна задната дясна гума на Хам ?
Фетко който беше зад него. Кой е виновен ? Задния. Хам беше пред него с цял болид. Ще е чудо този инцидент да не се разследва ако Фетел се добере до 2ро място.
Баси лайното. А то че е изгубил шампионата беше ясно но не иска Хам да спечели това състезание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Ти кое състезание гледаш ?
Фетко на батко си Шуми номерата прави.
Кой пукна задната дясна гума на Хам ?
Фетко който беше зад него. Кой е виновен ? Задния. Хам беше пред него с цял болид. Ще е чудо този инцидент да не се разследва ако Фетел се добере до 2ро място.
Баси лайното. А то че е изгубил шампионата беше ясно но не иска Хам да спечели това състезание.

Че той инцидента се разследва и казаха - никой не е виновен. Иначе просто трябваше да накажат Верстапен. 

Не знам кой е лайно, ама ти миришеш повече. Оная нощ те защитих, ама не трябваше. 

С лайнета като Верстапен и Хамилтън Ф1 не я чака нищо добро. Жалко. Няма го дядо ти Бърни да оправи нещата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5 коли с мотор Рено припаднаха, който си купува френска кола да внимава ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дано и първата отпадне.

преди 30 минути, BMW Маниак написа:

Баси лайното.

Абе ти снощи защо не каза нищо за "лайното", а си замълча? Трол си голям, знам, нищо че имаш някаква табелка под името си. 

А така Алонсо, удари го, мамито... Егати шампиона, като не може една Хонда да изпревари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Оная нощ те защитих, ама не трябваше. 

Аз ти казах, че в двете темички долу се карат постоянно. Никой не си защитил, спокойно :magnifier:. То трябва систематично да си там за да се води защитаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Julius Decimus написа:

Аз ти казах, че в двете темички долу се карат постоянно. Никой не си защитил, спокойно :magnifier:. То трябва систематично да си там за да се води защитаване.

Ти говори по тая. Аз си го защитих и само аз знам какво точно съм направил, не ти!

Трябваше да го накажат това лайно недодялано...

Е, поне Форд с M-SPORT  и Ожие станаха световни шампиони днес в Уелс, а Елфин Еванс спечели рали Великобнритания. И това с Форд Фиеста разбира се, не с някакви измислени болиди Ред Бул. 

Най-шибания световен шампион е тоя Хамилтън. Жалко, че го нямаше Розберг тая година. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...