Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

Искам да го видя това момче във Ферари през 2010 г. Чувствам победата като своя защото под капака на колата му е любимия мотор. Фетел ги би безапелационно през целия уикенд. Не ми се мисли ако е в някой голям тим какво ще прави. Като видях публиката по пистата се сетих за ерата Шумахер. В класирането при пилотите нещата съвсем се завързаха. Хамилтън кара много аргесивно, но не ми харесва как се отнася към съперниците си при очевидно по-добрата си кола. Говоря за избутването извън пистата на някои пилоти. Маса направи каквото можа, а Кими пак не беше в кондиция. Зареждането за само 14 обиколки на финландеца беше пълна глупост. Хейки и Кубица също караха доста добре. Състезанието беше изключително интересно, да се надяваме че и в Сингапур ще е така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Днес се навършват 20 години от смъртта на Айртон Сена! Това бе последната му обиколка.   http://vbox7.com/play:6f0544a0bd Поклон пред паметта на шампиона!

Поклон пред паметта на шампиона !   А само един ден по-рано на същата писта намери смъртта си и австрийският пилот Роланд Раценбергер .   Черният уикенд на Имола през 1994 г. завърши със смъртта

Странно състезание в Монако, а?  Чак и аз не можах да повярвам каква глупост направиха Мерцедес.  А Диема спорт трябва да си върнат лиценза за излъчване, защото не спазват най-важното условие - да пок

Публикувани изображения

Аплодисменти за момчето което не загуби самообладание и остана на първо място. Аплодисменти и на момчето което показа на Хамилтън че неможе да се говори каквото си иска :) Проличя си кой има и кой няма смелост, и кой има и кой няма топки. Очакват ни невероятни години с Фетел. Поклон пред него и торо росо. :blink::);):wors: Незнам дали забелязахте но повреме на химна на Италия Фетелк направи същия жест който години наред правеше и Шумахер :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Монца" е една от най-бързите писти във Формула 1 , но се иска и майсторлък за да победиш.

Това, което видяхме днес просото ми напълни душата .

А най-ми хареса как Култард изпадна накрая.не че беше виновен той де, ама просто не мога да го понасям него..

Публикувано изображение

p.s."Торо Росо" не бяха ли бившия "Минарди" , дето го купиха Бергер и "Ред Бул" ? Или бъркам ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що влизам вкъщи и доста се изненадах,като видях спортните сайтове...Радвам се за Фетел - винаги е добре,когато някой млад и сравнително неизвестен пилот успее да разчупи хегемонията на богатите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много смела прогноза...Това,че е взел полпозишън на чист късмет,възполвайки се от метеорологичните условия,не значи,че е голямата работа... Аз лично се надявам да прогресира още,симпатичен ми е като пилот...

Току-що влизам вкъщи и доста се изненадах,като видях спортните сайтове...Радвам се за Фетел - винаги е добре,когато някой млад и сравнително неизвестен пилот успее да разчупи хегемонията на богатите...

Явно не става въпрос само за чист късмет. Ти как мислиш?

Поздравления за Фетел, просто няма какво да добавя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не става въпрос само за чист късмет. Ти как мислиш?

Поздравления за Фетел, просто няма какво да добавя.

Е да...Явно е,че момчето има талант. Но при нормално време и суха писта,без всички тези катаклизми,едва ли би имал някакъв шанс,тъй като тогава по-слабата му кола би го дърпала назад...Иначе за уменията му като пилот - евала.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Монца" е една от най-бързите писти във Формула 1 , но се иска и майсторлък за да победиш.

Това, което видяхме днес просото ми напълни душата .

А най-ми хареса как Култард изпадна накрая.не че беше виновен той де, ама просто не мога да го понасям него..

Публикувано изображение

p.s."Торо Росо" не бяха ли бившия "Минарди" , дето го купиха Бергер и "Ред Бул" ? Или бъркам ?

Те са.Браво на Фетел!Т :cheers::clap:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аплодисменти за момчето което не загуби самообладание и остана на първо място. Аплодисменти и на момчето което показа на Хамилтън че неможе да се говори каквото си иска :)

Проличя си кой има и кой няма смелост, и кой има и кой няма топки.

Очакват ни невероятни години с Фетел. Поклон пред него и торо росо. :rolleyes::wors: :wors: :wors:

Незнам дали забелязахте но повреме на химна на Италия Фетелк направи същия жест който години наред правеше и Шумахер :)

Ти кое точно състезание гледа?

Въобще видя ли Хамилтън какво направи или видя само как Фетел изпревари 0 на брой автомобили?!

Много се радвам за Фетел, но големият пилот си пролича в Хамилтън и 7-то място за него си е чиста победа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти кое точно състезание гледа?

Въобще видя ли Хамилтън какво направи или видя само как Фетел изпревари 0 на брой автомобили?!

Много се радвам за Фетел, но големият пилот си пролича в Хамилтън и 7-то място за него си е чиста победа...

хахахахах абе ти остави ги 7 места

нали беше голям мъж?

Нали казва че Фелипе билс трахлив и недостоен, нали тои беше големия смелчага срещу Райконен, е аз днеска не видях да изпревари Маса което беше важното и сега не ми излизаи с тва, ма той нямаше възможност, ма той беше предпазлив за да не се потхлизне и блъсне. Имаше доста моменти в който можеше да изпревари Маса. Да хамълтън е добър пило, да сигурно ще победи в шампионата, но си устава един надут лайнянко, който знае само да говори като Алонсо и да се осеира накрая. Видяхме алонсо кво направи и той до преди една година много намилаше и беше големия мъж ама се осра миналата години пък за тъая да не говорим той не е виновен колата му не става.

Истината е, че има няколко достойни пилоти във Фпрмула 1 и сред тях не е Хамилтън, не заради способностите му, а заради това че незнае кога и какво говори. Айде стига съм се пенил. Искъм да видя фетел в голям отбор, за да покаже на какво е способен и да пръсне гузеца на Хамилтън :rolleyes:

Кими не е загубил кой знае какво в днескъшното състезание той така или иначе имаше нищожен шанс да спечели шампионата, а пред него има още две сигурни години в който може да покаже на какво е способен :wors: Маса е време да покаже на всички, че не случайно е във формула 1 и не случайно е във ферари и да натрие носа на Хамилтън :wors:

И все пак Хамилтън беше сензация миналата година, тази година сензацията е Фетел :wors: Съмнявам се ако Хмилтън миналата година беше в такъв слаб одбор дали щеше да може да направи нещо подобно.

Оф мно се разприказвах

Редактирано от ПеЧеН ЛиГлЮ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не знам за какво се пениш, но не си обективен... т.е. не заслужаваш да се спори с теб, защото това би бил спор с радиото.. успех на твоите герои!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не знам за какво се пениш, но не си обективен... т.е. не заслужаваш да се спори с теб, защото това би бил спор с радиото.. успех на твоите герои!

Благодаря

Узпех и на твоя "герой"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре и аз да се включа в спора!

Първо: Фетел нямаше кой да изпревари, всички бяха зад него освен тези които изоставаха с една обиколка!

Второ: Кво направи Хамилтън, кво? Като настигна Маса и все едно ток го удари, нали беше много по-бърз, защо не атакува???

:) :) :):clap: :clap:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахахах абе ти остави ги 7 места

нали беше голям мъж?

Нали казва че Фелипе билс трахлив и недостоен, нали тои беше големия смелчага срещу Райконен, е аз днеска не видях да изпревари Маса което беше важното и сега не ми излизаи с тва, ма той нямаше възможност, ма той беше предпазлив за да не се потхлизне и блъсне. Имаше доста моменти в който можеше да изпревари Маса. Да хамълтън е добър пило, да сигурно ще победи в шампионата, но си устава един надут лайнянко, който знае само да говори като Алонсо и да се осеира накрая. Видяхме алонсо кво направи и той до преди една година много намилаше и беше големия мъж ама се осра миналата години пък за тъая да не говорим той не е виновен колата му не става.

Истината е, че има няколко достойни пилоти във Фпрмула 1 и сред тях не е Хамилтън, не заради способностите му, а заради това че незнае кога и какво говори. Айде стига съм се пенил. Искъм да видя фетел в голям отбор, за да покаже на какво е способен и да пръсне гузеца на Хамилтън :)

Кими не е загубил кой знае какво в днескъшното състезание той така или иначе имаше нищожен шанс да спечели шампионата, а пред него има още две сигурни години в който може да покаже на какво е способен :clap: Маса е време да покаже на всички, че не случайно е във формула 1 и не случайно е във ферари и да натрие носа на Хамилтън :clap:

И все пак Хамилтън беше сензация миналата година, тази година сензацията е Фетел :) Съмнявам се ако Хмилтън миналата година беше в такъв слаб одбор дали щеше да може да направи нещо подобно.

Оф мно се разприказвах

Прав си, колега! Публикувано изображение

Пък и имам предчувствието, че ще гризне нещо друго след Бразилия... :) Така му и трябва! :)

Редактирано от ToBy
въздържай се от обиди на расистка основа (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се пусне тест за грамотност, преди да се дават права за публикуване на отговори. Трябва и да се публикуват резултатите от теста на всеки потребител в информацията за него, за да знаем аджеба с какво животно си имаме работа. Очевидно мненията на потребители с нисък резултат ще бъдат игнорирани в повечето случи, което се случва и в момента.

Той, не тои; излизай, не излизаи; подхлъзне, не потхлизне; моменти, в които, не който; остава, не устава; не знае, не незнае; днескашно, не днескъшно; отбор, не одбор; искам, не искъм; успех, не узпех. Няма да коментирам джагърташкото изложение на наченките на каквато и да е мисъл - ни пунктуация, ни конструкция на изреченията, не коментирам и останалите бързашки грешки в тоя разказ.

Че кой ще обърне внимание на подобни писания, освен другите ти себеподобни? Кво да спориш наистина, на неграмотията не се обръща внимание. Представям си времето, в което ще подава документи за някаква работа Публикувано изображение

Много "разбирате", малко знаете. Не четете, не знаете чужд език като хората, няма как да се информирате. Ама пак разбирате. Повърхностни глупости да иска човек да чете. Поне не се изказвайте, само трябва да сортирам мненията, които да чета. И кат' краставите магарета, единият чел, недочел, ама първият нали е от неговата партия - удри по масата да подскочи ракията и кажи: Подкрепям, колега!

Ц, ц, ц - че и на расизъм смърди. Тва не са ти тукашните цигани.

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

За пореден път се опитваш да ми правиш забелешка за правописа Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Браво браво кефиш ме ;) ама вземи найстина пусни една теме за правопис, че си излеи душата там колкото си искаш, а колкто до документите за работа ще намеря кой да ми ги попълни не се тревожи за това :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят фаворит? Забележи в подписа пише ли Хамилтън. Мнението, което подкрепям е, че в последните две състезания Хамилтън направи истинско състезание. Що трябва да ми е фаворит, за да съм способен да видя това?

Никой не казва обратното, направи си човека добри състезание, днес направи 7 или 8 изпреварвания, просто да мисли когато говори. А относно твоите фаворите, аба и Алонсо е един..........

Но ти явно си бил твърде задълбочен в намирането на правописните ми грешки, вместо да разберш че не съм срещу Хамилтън за това дали може или н еможе да кара а заради изказванията му в стил ала Фернандо Алонсо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм фаворит на Алонсо, гледам отборно. Все пак най-малкото съм му благодарен, че успява да се справи доста по-добре от съотборника си.

Какво бил говорил... не сте си изградили култура на четене на подобни статии, няма как да усетите, че общият тон в тях винаги е журналистическата сензация и изопачаване на нещата, само и само за да се спечелят чрез евтинджосен кич читатели. Да ти кажа, и мен ако ме накажат по подобен несправедлив начин, и аз няма да се изказвам много спокойно. А вие пък щяхте да ревете до небесата. Обясних защо той и Райконен са назад в класирането, и като се има в предвид стартовата му позиция, той направи най-интересните моменти в състезанието.

Добре, дбре пак с това наказание..........

А относно това че направил добро състезание мисля, че днес коментаторите казаха една от причините, ако си гледъл и слушял ще знаеш за какво говоря> И пак казвам неотричам, че е добър пилот, просто казвам, че не ми харесват острите му коментари и нападки, дадох и пример... и Алонсо ги плямпаше едни ама оака положението нали, за всеки ще се намери майстор за това бъди сигурен, и Хамилтън няма да бъде дълго време "краля" ще се намери по добър от него, ако вече не се е намерило /Фетел/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм фаворит на Алонсо, гледам отборно. Все пак най-малкото съм му благодарен, че успява да се справи доста по-добре от съотборника си.

Какво бил говорил... не сте си изградили култура на четене на подобни статии, няма как да усетите, че общият тон в тях винаги е журналистическата сензация и изопачаване на нещата, само и само за да се спечелят чрез евтинджосен кич читатели. Да ти кажа, и мен ако ме накажат по подобен несправедлив начин, и аз няма да се изказвам много спокойно. А вие пък щяхте да ревете до небесата. Обясних защо той и Райконен са назад в класирането, и като се има в предвид стартовата му позиция, той направи най-интересните моменти в състезанието.

И какви изказвания има Фернандо Алонсо?

Ама пак се обръща на кой от кого е. Виж си изказването и се опитай да влезнеш в ролята на страничен читател, да видиш кво си написал.

Не помниш ли какви изказвания има Алонсо през 2006?

Еми ще ти напомня за какво ставаше дума: че спорта ще е по добър и безопасен без Шумахер. това го каза когата Шуми обяви напъскането си, преди това имаше:всичко се връща или нещо подобно, и от подобни работи каквито бращолеви в момента Хамилтън кой бил смел и храбър, кой бил с топки и без топки, кой бил добър и кой не.

Общи приказки. Кажи бе, кажи кви нападки кви пет лева? Какви изказвания какво нещо? Пример дай?

Вчера гледа ли квалификацията бе? Хората там казаха за кви нападки и кви пет лева? Айй сектир и от хора който се правят на нечули и на невидели. Беги си гледаи Рено. Редактирано от ПеЧеН ЛиГлЮ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Льольо дребен, не ми обръщай темата на кой му е по-голяма пишката в дадена сфера, щото изяждам ежедневно всичката налична информация по темата.

Алонсо не е правил такива изказвания за Шумахер, тва са абсолютни глупости. А ако си спомниш наказанието му на Монца през 2006-та - да, справедливостта възтържествува накрая на сезона.

Всеки може да говори каквото си иска. Важното е да има подплата на пистата!

Не бе не ми говори общи глупости, искам ти да ми кажеш какво е казал Хамилтън!

И се пише сИктир, да та светна.

Утре ще съм му на гости и ще си взема диктофончето, ще го запишя, после ще го качя на ПК и ще ти го пратя.

Колкото до това за Алонсо, имаше, имаше. А за наказанието на Монца беше си справедливо признавъм, макар че не беше сигурно дали е спрял нарочно на онзи завой. А за справедливоста, така като го каза сякъш се намират в няква приказка и Шумахер е бил злия магьосник Публикувано изображение

Изминах периода в който вадех шивашкия метър и си мерих пишката, ти ако не си мойте заболезнования.

Чувствам се светнат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе леле колко много знаете и можете!!Направо пророци станахте-тоя шампион.оня шампион!!!Глупости от сорта кои какво казал преди сто години,как го погледнал и на кой завой минал са напълно безмислени когато става дума за миналото!!!Накой тук решиха,че на Монца изгрява нова звезда с тая победа!!!!Пулна глупост!!Тъпите расистки подмятания за Хакилтън пък са работа на админите!Пиоследния направи страшно добро състезание и всичко други приказки са пунта мара!!!!!По добре слушайте какво казва или четете какво пише Thepowerofone щото на фона на инфото,което ви дава(при това безплатно)повечето сте смешни.Кой кого мразел и как сега изведнъж се РОДИ ЗВЕЗДА!!! :angry: В кервана случайни хора няма!!Thepowerofoneсе опитва леко да налее поне малко инфо та да можете утре като коментирате да не сте смешни!!!На негово място бих ви прозовал:ЧЕТЕТЕ!!!!!!!После говорете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Райконен и Маса са потвърдени за 2009 и 2010. "Чувствам победата като своя защото под капака на колата му е любимия мотор" - Бооожеее...

Боже не боже половин Ферари си е това. Както ти би се радвал преди години на Уилямс Рено.

Охх, не искам да си тровя нервите в една дискусия, да видим какво още имам да казван. Пищов, надменността и мен много ме дразни, и при Шумахер я имаше (ама на него му се кланите, а?)

Шумахер има доста солидно покритие, 7 титли. При това не беше надут, просто си е студен шваба. Хамилтън има няколко победи и се държи като че ли има 10 титли. Просто има късмет че за момента има най-добрата кола и екип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aбе какво сте заръфали Хамилтон аз това не проумявам!!!!Хамилтън си върши работата перфектно!Ако това Ви бърка в здравето то това е друга тема!!!!Няма какво да говорим за миналата година,когато изгря неговата звезда,защото тогава това което той постигна ми напомня за Вилньов в екипа на Уилямс(тези които няма нужда да ходят да книжарницата за да си купят книжки)много добре знаят за какво иде реч!Да!Пилето има 7 титли ама айде да не си припомняме за това, как бяха спечелени някои от тях,с цената на какво!Абе -акоThepowerofone има нерви, може и да ви сподели НЕКОЙ размишления и наблюдения!По скоро си отговорете на въпроса защо този невероятен,митичен отбор Ферари става обект на толкова спорове,препирни и караници и то не само в нашия форум!!! P.S.При Пилето няма надменност, а чиста проба селска безпардонност и грубиянщина на пистата !!!!!!!!!

Редактирано от stashek (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак ще се намеся, кво постигна Хамилтън миналата година????

Миналата година Кими постигна световната титла, а Хамилтън беше претендент за нея, както и всички останали пилоти-това е факт!

Факт е и, че Алонсо не помогна на Хамилтън като на свой съотборник!

Ееее, голяма работа постигнал, дай ся заря да направим затова кой какво е постигнал а?

Имам един въпрос към stashek - ти в коя книжка прочете какво е постигнал Хамилтън, утре като отида в книжарницата да сия купя и аз да прочета, да не ни обвиняваш след това, че не четем?

Пищов.ама ти да не мислиш,че Хамилтън е така просто се пръкна от нищотото в кервана!!!!Не случайно направих паралела с Вилньов.Не ти знам набора,навярно за това не правиш връзката!!!Това което направи Хамилтон миналата година е неимоверно трудно,ВЕРВАЙ!Ако върнеш лентата на кервана назад просто си припомни каква бе хавата при появата на Вилньов и какви бяха отношенята му Хил.Няма нищо ново под слънцето-всичко е добре забравено старо!!!

За зарята не знам,но голямо евала,защото той тепърва ще се развихри,бъди сигурен!А новак да бъде претендент за Шампион-не знам,на теб може и да ти изглежда нищо!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признавам забележката за Уилямс-Реното. Като го писах коментара беше по-скоро веселяшки. Исках да подчертая докъде стига фанатизмът на фераристите. Има една хубава карикатура, на която фен на Ферари е боядисал кучето си червено, диванът, самият той е с червена каска и държи червен волан. Цялата обстановка беше... Ма то и мойто...

Това за Шумахер ми звучи като - имам право да съм задник, щото съм голяма работа на пистата. Дали Шумахер е бил надут или студен шваба е субективна преценка. Същото обаче важи и за Хамилтън. Ама чакайте, бе, какво толква е казал Хамилтън? Да ме светнете кое негово изказване съм изтървал? Какво е направил? Направо разката фамилията на ферарито на Райконен на Спа - има подплата.

Сега видях - ЗАБОЛЕЗНОВАНИЯ. :blink: Не, не, не може да го е написал сериозно, или е? Радвам се, че наставническите ми постове насочени към првописа му дават резултати - вече не бърка З със С, нито А с Ъ. Айде да не ставам дребнав задник, няма да го пиша в бисерната тема, макар че си е баш за там.

Ще се радвам да се видя в тази тема, моля те напиши го там, моля те.

P.S.При Пилето няма надменност, а чиста проба селска безпардонност и грубиянщина на пистата !!!!!!!!!

Според мене това качество го притежава и Хамълтън и пак според мене това е доста необходимо за един пилот :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като че ли се върна епохата на Шумахер първо немския, а после италианския химни. Браво на Фетел направи си състезанието и показа че късмета с пол-позишъна не е случаен. Колкото до Хамилтън негови думи са че си е взел поука от миналия сезон и сега иска да трупа точки от всяко състезание може би затова не рискува с атака в последните обиколки Маса. А докрая на сезона има още много и може да се случи всичко. Бил избутвал други пилоти да това правеше и Шумахер така се разбира кой иска титлата. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като че ли се върна епохата на Шумахер първо немския, а после италианския химни. Браво на Фетел направи си състезанието и показа че късмета с пол-позишъна не е случаен. Колкото до Хамилтън негови думи са че си е взел поука от миналия сезон и сега иска да трупа точки от всяко състезание може би затова не рискува с атака в последните обиколки Маса. А докрая на сезона има още много и може да се случи всичко. Бил избутвал други пилоти да това правеше и Шумахер така се разбира кой иска титлата. Публикувано изображение

Сагласен съм с това :) трябва да си агресивен за да спечелиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване