Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

• Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Днес се навършват 20 години от смъртта на Айртон Сена! Това бе последната му обиколка.   http://vbox7.com/play:6f0544a0bd Поклон пред паметта на шампиона!

Поклон пред паметта на шампиона !   А само един ден по-рано на същата писта намери смъртта си и австрийският пилот Роланд Раценбергер .   Черният уикенд на Имола през 1994 г. завърши със смъртта

Странно състезание в Монако, а?  Чак и аз не можах да повярвам каква глупост направиха Мерцедес.  А Диема спорт трябва да си върнат лиценза за излъчване, защото не спазват най-важното условие - да пок

Публикувани изображения

И все пак Фетел е наи големия днес Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям Фелипе...На косъм беше от титлата,но уви...

Честито на всички фенове на Макларън.

И на Ферари ,все пак взеха титлата при конструкторите...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Господи, защо не даде тези метри на Маса Публикувано изображение ? Браво Фелипе !!! Догодина си ти ! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво и на двамата!Най-после макларън взеха титла.Мисля,че Хамилтън заслужаваше след всички тези наказания и това,което стана преди 1 год. :P

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инфарктно състезание...

Браво Луис!!! Честито! Публикувано изображение

Честита титла при конструкторите на Ферари.

Браво на Фетел и Алонсо за днешното им представяне. Поздравления и за Маса, но нямаше какво повече да направи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина много добър спектакъл ни поднесоха в последната надпревара в сезон 2008, честита победа на Маса в състезанието, на Ферари в шампионата и на Хамилтън като световен шампион. Браво и на Себастиан Фетел, вероятно бъдещият световен шампион, отлично представяне.

Редактирано от engine_xt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целия сезон беше една гадория, но поне завърши с доста борба. Честита титла на Хамилтън. Два пъти да изпусне титлата от Ферари в последното състезание нямаше как да стане. Фетел май ще е следващия шампион.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глок реши титлата... Човека просто си спря на 200 метра от финала...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един голям Фелипе , всички видяхме кой е реалния световен шампион тази година , този който се бори цял сезон против съдбата и уви не успя да надделее ( Фелипе беше едната крайност кофти късмет , всичко лошо все при него , а хами другата каквото и да стане все в егова полза .. е не може да се победи съдбата... а може би и не само тя... ) ... световния шампион е един и той е Фелипе Маса , само в статистиката ще пише друго...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Господ дал, Господ взел" казват хората... В случая май беше обратното - "Господ взел, Господ дал". Дано обаче първото се сбъдне за Фелипе догодина...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един голям Фелипе , всички видяхме кой е реалния световен шампион тази година , този който се бори цял сезон против съдбата и уви не успя да надделее ( Фелипе беше едната крайност кофти късмет , всичко лошо все при него , а хами другата каквото и да стане все в егова полза .. е не може да се победи съдбата... а може би и не само тя... ) ... световния шампион е един и той е Фелипе Маса , само в статистиката ще пише друго...

само да допълня че Хамилтън се бореше освен с всичко това и с корупцията и мафията, така добре обгърнала Шампионата и всичките му там комисари и комисии и т.н., а там битката е съвсем в друга посока

Честито на МакЛарън и все така

Публикувано изображение

За Ферари - може би догодина... но едва ли...

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dumper напълно те поткрепям,че ферари са като дупе и гащи със фия (това го казва фен на Алонсо) :)

Хамилтън: Не мога да повярвам какво се случи, нямам думи

"На финала не знаех дали съм спечелил, или не", признава той

Новият световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън заяви, че няма думи, с които да опише чувствата си след спечелването на шампионската титла след изключително драматичното състезание в Бразилия, което го направи най-младия шампион в историята.

"Когато пресякох финалната линия, не знаех дали съм спечелил титлата, или не. От боксa ми казаха чак на първия завой и аз просто изпаднах в екстаз. Невероятно е, не мога да повярвам какво се случи. Невъжможно е да го изразя с думи, просто нямам думи. Приятелите ми, семейството ми, баща ми и всичките ми близки у дома, тимът, всички свършиха страхотна работа и всички жертви от тяхна страна днес се оправдаха. Преди да завали дъждът се чувствах чудесно, въпреки че ми беше малко трудно да се задържа пред Фетел. След като той ме задмина, ми казаха, че просто трябва да си върна позицията и не мога да повярвам как на последния завой успях да мина пред Глок. Трябва да благодаря на Бог. Точно преди да задмина Глок от бокса ми казаха, че трябва да го направя, до този момент гонех Фетел. Това беше едно от най-тежките състезания в живота ми", коментира емоционалният Хамилтън.

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да му е честита титлата !

(сега вече може пак да си оскубе веждите и да си обръсне челото)

Интересен коментар, но нещо не разбрах (или по-скоро не исках да разбера) какво имаш в предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен коментар, но нещо не разбрах (или по-скоро не исках да разбера) какво имаш в предвид.

OFF - Изключително "приятно" впечатление ми направи първият поглед към този "мъж" миналата година - оскубани вежди и обръснато чело .

Колкото до коментара , ще продължа малко коментара на Иван Тенчев и Момчил Манчев: Пиленцето на късмета отново кацна на рамото на галеника на съдбата Люис Хамилтън. Крайно време беше "разносвача на пици" да разбере къде му е мястото и да спре да се бута между тези , които от малки са свикнали да им предоставят всичко и да им изграждат кариерата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2008 Класиране при пилотите

1 Люис Хамилтън Макларън - Мерцедес 98

2 Фелипе Маса Ферари 97

3 Кими Райконен Ферари 75

4 Роберт Кубица БМВ - Заубер 75

5 Фернандо Алонсо Рено 61

6 Ник Хайдфелд БМВ - Заубер 60

7 Хейки Ковалайнен Макларън - Мерцедес 53

8 Себастиан Фетел Торо Росо - Ферари 35

9 Ярно Трули Тойота 31

10 Тимо Глок Тойота 25

11 Марк Уебър Ред Бул - Рено 21

12 Нелсън Пикет - младши Рено 19

13 Нико Розберг Уилямс - Тойота 17

14 Рубенс Барикело Хонда 11

15 Казуки Накаджима Уилямс - Тойота 9

16 Дейвид Култард Ред Бул - Рено 8

17 Себастиян Бурде Торо Росо - Ферари 4

18 Дженсън Бътън Хонда 3

19 Антъни Дейвидсън Супер Агури - Хонда 0

20 Адриан Сутил Форс Индия 0

21 Джанкарло Фисикела Форс Индия 0

22 Такума Сато Супер Агури - Хонда 0

Алонсо пред едното бмв и единия макларан :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятно състезание! Сякаш гледах филм, толкова интересно, като прикован бях пред телевизора.

Евала на Фелипе, беше много концентриран и за мен е човека на деня - показа, че може и прави каквото трябва, за мен той е истинския шампион, защото загуби, а загубата е по-ценен урок. Много голям, браво!

Тоз Фетел наистина си заслужава да му казват детето-чудо - как само притискаше Луис. Много агресивен стил и много бърз, адски много ми харесва.

Честито на Хамилтън!

OFF - Изключително "приятно" впечатление ми направи първият поглед към този "мъж" миналата година - оскубани вежди и обръснато чело .

Колкото до коментара , ще продължа малко коментара на Иван Тенчев и Момчил Манчев: Пиленцето на късмета отново кацна на рамото на галеника на съдбата Люис Хамилтън. Крайно време беше "разносвача на пици" да разбере къде му е мястото и да спре да се бута между тези , които от малки са свикнали да им предоставят всичко и да им изграждат кариерата.

До някъде съм съгласен с теб, но не ми харесва начина, по който изразяваш негативизма си към Хамилтън. Някой неща просто са така и ние сме безсилни пред тях и ние сме до толкова свикнали с тях, че дори ги смятаме за естествени.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

До някъде съм съгласен с теб, но не ми харесва начина, по който изразяваш негативизма си към Хамилтън. Някой неща просто са така и ние сме безсилни пред тях и ние сме до толкова свикнали с тях, че дори ги смятаме за естествени.

Естествено че

Някой неща просто са така и ние сме безсилни пред тях и ние сме до толкова свикнали с тях, че дори ги смятаме за естествени

и ние не сме в състояние да ги променим (също като разносвача на пици), но ... можем поне да изказваме личните си мнения и впечатления Публикувано изображение А първото ми впечатление от него беше толкова , ъ-ъ, негативно ( по-меко не мога да се изразя), че дори и безспорните му качества и чудесните състезания , които прави , не са в състояние да изтрият това първо впечатление и да наклонят везните към симпатии в негова полза . Става въпрос лично за мене, разбира се.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Пиленцето на късмета отново кацна на рамото на галеника на съдбата Люис Хамилтън. Крайно време беше "разносвача на пици" да разбере къде му е мястото и да спре да се бута между тези , които от малки са свикнали да им предоставят всичко и да им изграждат кариерата.

Тук изобщо не съм съгласен. Да не би да е направил нещо против правилата, да е получил подкрепа от ФИА или какво? Да не би някой да е ощетил Фелипе? Смятам, че Луис напълно заслужено стана шампион, с оглед на показаното през двете години, в които се състезава във Формула 1. Разбира се че понякога е нужен и късмет и в този ден той беше на страната на Хамилтън (за разлика от миналата година) - нима това е нарушение на правилата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2008 Класиране при конструкторите

Позиция Отбор Точки

1 Ферари 172

2 Макларън - Мерцедес 151

3 БМВ - Заубер 135

4 Рено 80

5 Тойота 56

6 Торо Росо - Ферари 39

7 Ред Бул - Рено 29

8 Уилямс - Тойота 26

9 Хонда 14

10 Форс Индия 0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След вчерашната драма която се разигра във последните 3 обиколки съм малко разочарован, но все пак това е Формула 1, Тимо Глок за малко да реши титлата при пилотите - поздравления за него!

Поздравления и за МакЛарън които спечелиха световната титла, която от доста време им убягваше, и жалко че я спечели прилепа!

Моите поздравления и за Ферари които много мъжки се бореха до последното съзтезание, и в крайна сметка спечелиха титлата при конструкторите!

Моите поздравления също и за отбора на Ред Бул и Себастиян Фетел, и за БМВ - Заубер, Рено, Форс Индия, Хонда, Тойота, Уилямс - Тойота и Торо Росо и успех на всички през следващия сезон 2009.

Някой знае ли догодина на коя дата е първото съзтезание от календара на Формула 1?

Гран При на Австралия след: 145 дни 19 часа 12 мин.

Смятай си ги, че мене ме мързи Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

26-29 Март 2009г. Ето и календара за 2009г. 01 AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne) 26 - 29 Mar 02 MALAYSIAN GRAND PRIX (Kuala Lumpur) 03 - 05 Apr 03 BAHRAIN GRAND PRIX (Bahrain) 17 - 19 Apr 04 GRAN PREMIO DE ESPANA TELEFONICA (Catalunya) 08 - 10 May 05 GRAND PRIX DE MONACO (Monte Carlo) 21 - 24 May 06 TURKISH GRAND PRIX (Istanbul) 05 - 07 Jun 07 BRITISH GRAND PRIX (Silverstone) 19 - 21 Jun 08 GRAND PRIX DE FRANCE (Magny-Cours) 26 - 28 Jun 09 DEUTSCHLAND (Nürburgring) 10 - 12 Jul 10 FMAGYAR NAGYDIJ (Budapest) 24 - 26 Jul 11 TELEFONICA GRAND PRIX OF EUROPE (Valencia) 21 - 23 Aug 12 BELGIAN GRAND PRIX (Spa-Francorchamps) 28 - 30 Aug 13 GRAN PREMIO SANTANDER D'ITALIA (Monza) 11 - 13 Sep 14 SINGAPORE GRAND PRIX (Singapore) 25 - 27 Sep 15 JAPANESE GRAND PRIX (Suzuka) 09 - 11 Oct 16 CHINESE GRAND PRIX (Shanghai) 16 - 18 Oct 17 GRANDE PREMIO DO BRASIL (Sao Paulo) 30 Oct - 01 Nov 18 ABU DHABI GRAND PRIX (Abu Dhabi) 13 - 15 Nov

Редактирано от irinah (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване