Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Айрис Йохансен, Рой Йохансен - Буреносен цикъл

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за книжките!

Публикувано изображение

Някой чел ли е Буреносен цикъл?

Много харесвам Айрис Йохансен,но последната,на която попаднах бе ужасна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности за поредния пакет редакции. :( Още повече, че открих няколко от любимите ми автори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, дами.. Време е за поредния пакет редакции.. Тези, които харесват трилъри, ще намерят нещо по вкуса си предполагам.. :ph34r: Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, дами.. Време е за поредния пакет редакции..

Направо сте страхотни!!! Миналата седмица, Гането сканира „Дръзка съдба“ на Линда Хауърд, аз точно мислех събота и неделя да й се насладя, а ето че вече я има и редактирана във вариант по-удобен за четене. Много, много благодаря.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Облзета съм от предколедно вълнение :) Препоръчайте някой горещ коледен роман

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам All I Want for Christmas на Норчето. Не е точно горещ, нито е точно роман. По-скоро в рамките на сгряваща новела. За друго на прима виста не се сещам, като че не съм попадала на тематични книги или просто не са ми направили впечатление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, дами.. Време е за поредния пакет редакции.. Тези, които харесват трилъри, ще намерят нещо по вкуса си предполагам.. :)

Благодаря!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Облзета съм от предколедно вълнение :)

Препоръчайте някой горещ коледен роман

Имаше две-три сборничета на Арлекин "Коледна магия" с новели от различни автори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя, не мразя малкия формат, днес си купих "Възраждането на Атлантида" на Тиара. Четенето е отложено с два дни де, ама някой ще ми каже ли, колко са книгите-може и да съм заспала, но това инфо не го намерих.Навсякъде пише книга първа, очаквайте книга втора, ама колко са...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя, не мразя малкия формат, днес си купих "Възраждането на Атлантида" на Тиара. Четенето е отложено с два дни де, ама някой ще ми каже ли, колко са книгите-може и да съм заспала, но това инфо не го намерих.Навсякъде пише книга първа, очаквайте книга втора, ама колко са...

До момента са излезли 7 книги и 2 новели:

1. Atlantis Rising (2007)

2. Atlantis Awakening (2007)

2. Wild Hearts in Atlantis (2007) /новела/

3. Atlantis Unleashed (2008)

4. Atlantis Unmasked (2009)

4. Shifter's Lady (2008) /новела/

5. Atlantis Redeemed (2010)

6. Atlantis Betrayed (2010)

7. Vampire in Atlantis (2011)

8. Heart of Atlantis (2012) /предстоящо издание/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аууууу,ей дано издадат всички. Мерси Тихи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета излезе ли новата книга на Сандра Браун?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли споделила мнението си след като я прочетеш!Мисля да си я купя,но не знам защо още се колебая! :D

От коя книжарница мога да си я купя, гледах информативно в сайта на книжарници "Пингвините" и "Сиела", но не я видях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене ми я купиха от Хеликон на Стамболийски. Книгата е страхотна, прочетох я за една нощ. Има си и романтика, и бързо действие, интрига също, въобще ще чакам с нетърпение втората :) . Единствения проблем е, че и тя също като Великолепно е трудна за сканиране заради формата, но децата се справиха. Като мине година ще ги кача :) Всъщност се извинявам, но няма да се качват. Книги на Ибис, Тиара Букс, Гепард 2178 не може да качваме.

Редактирано от viki_kati (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то у Варна книжарници не останаха и си ходя на книжния пазар-те момчетата там грешка нямат. За жалост viki kati, ние и да не ги сканираме, други ще го направят, а и съществува възможността скан да се мота между познати /нараства лавинообразно групата/, така че подобни реверанси са безсмислени, но считам, че ние трябва да си държим на думата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз вчера се сдобих с Атлантида и много ми хареса. Остават ми още около 100 странички, но отсега си знам, че ще тръпна от нетърпение да прочета 8-ма книга - Heart of Atlantis. Как може да излиза чак май, то ясно, че няма да мога да изтрая докато излезе на бг, но поне на английски да бе излязло :clown:. Но какво да се прави, ще чакам. :ph34r: Edit: Изненадах се, че пак е малък формат книгата. Въпреки че не трябваше, явно издателството залага на малки формати. Макар отначало този формат да не ми допадаше, бързо смених предпочитанията си при положение, че ми свършиха лавиците за обикновен формат книги и сега ще пълня само малкият рафт, в който се побира мини-формата. :shy11:

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз вчера се сдобих с Атлантида и много ми хареса. Остават ми още около 100 странички, но отсега си знам, че ще тръпна от нетърпение да прочета 8-ма книга - Heart of Atlantis. Как може да излича чак май, то ясно, че няма да мога да изтрая докато излезе на бг, но поне на английски да бе излязло ;). Но какво да се прави, ще чакам. ;)

Edit: Изненадах се, че пак е малък формат книгата. Въпреки че не трябваше, явно издателството залага на малки формати. Макар отначало този формат да не ми допадаше, бързо смених предпочитанията си при положение, че ми свършиха лавиците за обикновен формат книги и сега ще пълня само малкият рафт, в който се побира мини-формата. ;)

Ох, и моята пристигна днес :D и си умрях от кеф, толкооооооова е сладка. Аз съм голям почитател на малкия формат супер практични са и винаги има място за още една. А за Аларик просто не ми се говори, аз просто нямам никакво, ама абсолютно никакво търпение да излезе книжката за нег и Куин. Алиса само пуска някакви цитати във фейсбук и ми се ще да я удуша, че така ме тормози и ме залъгва с по една лъжичка. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, и моята пристигна днес :D и си умрях от кеф, толкооооооова е сладка. Аз съм голям почитател на малкия формат супер практични са и винаги има място за още една. А за Аларик просто не ми се говори, аз просто нямам никакво, ама абсолютно никакво търпение да излезе книжката за нег и Куин. Алиса само пуска някакви цитати във фейсбук и ми се ще да я удуша, че така ме тормози и ме залъгва с по една лъжичка. :)

Оо, пускала е цитати във фейса. Веднага ще проверя. Все пак по-добре малки лъжички отколкото нищо. :ohmy:

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оо, пускала е цитати във фейса. Веднага ще проверя. Все пак по-добре малки лъжички отколкото нищо. :D

От една седмица ни залъгва само! Аз тъкмо забравя за Аларик за два дни и тя пусне и айде пак Публикувано изображение искам да дойде майййй!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От една седмица ни залъгва само! Аз тъкмо забравя за Аларик за два дни и тя пусне и айде пак Публикувано изображение искам да дойде майййй!

Аз само едно цитатче намерих, което бе супер надъхващо. Само едно ли е или аз не мога да ги намеря в постовете й? Малко помощ? Ще се радвам, ако са повече и ми ги копираш на ЛС. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, казвам се Камелия и ми е изключително приятно да съм в тази тема. До сега и аз като много други които влизат не съм писала, но днес се реших ;) Искам на първо място да изкажа огромни благодарности на всички, които се трудят над тези книжки и помагат за тяхното появяване тук. До сега бях само консуматор, но напоследък имам доста свободно време иска ми се да помогна по някакъв начин, за съжаление не знам точно как, но ако мога да съм полезна с нещо на екипа :yanim: моля уведомете ме. За преводач не ставам не ми е толкова добър английският, но ако екипа мисли че мога да съм полезна с нещо друго с голяма радост ще се захвана. Поста ми стана малко дълъг, но няма как да не спомена, че съм възхитена от това каква хармония и приятелство има тук никога не съм попадала на караници и разправии, тук е много уютно и ми е било изключително приятно да чета всеки един ваш пост. Поздрави от Ямбол. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти,Ками,добре дошла!Пепи

Редактирано от peppinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, казвам се Камелия и ми е изключително приятно да съм в тази тема. До сега и аз като много други които влизат не съм писала, но днес се реших :)

Добре дошла Ками!Думите ти,че имаш свободно време, а английския ти не е особено добър, е музика за ушите на оредяващите редици от коректорки /редакторки/ Веднагически ще те прихванем! Що се отнася до другото /отношенията/-за жалост, напоследък точно се разразиха малко простотии, но смело гледаме напред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен, Ками, за да дойдеш при нас - редакторките, свържи се с Тори на скайпа й: stihiqta__f (с две долни черти е), мисля такъв е редът, и така се почва, а оттам вече... ще попаднеш в един нов свят, в който няма грам скука и освен книжки, ще намериш и нови приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...